Справа № 761/43807/21
Провадження № 2/761/493/2023
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частини рішення)
25 січня 2023 року Шевченківський районний суд м.Києва у складі:
головуючого судді: Савицького О.А.,
при секретарі: Габунії Н.Г.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Інституту електродинаміки Національної академії наук України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: директор Інституту електродинаміки Національної академії наук України Кириленко Олександр Васильович, про визнання неправомірними та скасування наказів, поновлення допуску до роботи, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,
Керуючись ст.ст. 259, 265, 268, 273, 353-355 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 до Інституту електродинаміки Національної академії наук України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: директор Інституту електродинаміки Національної академії наук України Кириленко Олександр Васильович, про визнання неправомірними та скасування наказів, поновлення допуску до роботи, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу - задовольнити частково.
Визнати неправомірними та скасувати накази директора Інституту електродинаміки Національної академії наук України від 20.10.2021 р. № 143-ос, від 08.11.2021 р. № 155-ос у частині відсторонення від роботи старшого наукового співробітника ОСОБА_1 .
Визнати неправомірним та скасувати наказ директора Інституту електродинаміки Національної академії наук України від 08.11.2021 р. № 93-к у частині відсторонення від роботи старшого наукового співробітника ОСОБА_1 .
Зобов`язати Інститут електродинаміки Національної академії наук України поновити ОСОБА_1 на роботі шляхом його допуску до роботи на посаді старшого наукового співробітника з 08.11.2021 р.
Стягнути з Інституту електродинаміки Національної академії наук України на користь ОСОБА_1 середній заробіток за час вимушеного прогулу за період з 08.11.2021 р. по 28.02.2022 р. включно в сумі 47711 (сорок сім тисяч сімсот одинадцять) грн. 82 коп. без вирахування податків, зборів та обов`язкових платежів.
Стягнути з Інституту електродинаміки Національної академії наук України на користь ОСОБА_1 судові витрати по сплаті судового збору в сумі 2724 (дві тисячі сімсот двадцять чотири) грн. 00 коп.
Стягнути з Інституту електродинаміки Національної академії наук України на користь держави судовий збір в сумі 908 (дев`ятсот вісім) грн. 00 коп.
В решті вимог позов задоволенню не підлягає.
Рішення в частині поновлення ОСОБА_1 на роботі шляхом його допуску до роботи на посаді старшого наукового співробітника у Інституті електродинаміки Національної академії наук України та стягнення середнього заробітку за один місяць в сумі 18622 (вісімнадцять тисяч шістсот двадцять дві) грн. 28 коп. без вирахування податків, зборів та обов`язкових платежів, підлягає негайному виконанню.
Рішення може бути оскаржене до Київського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано, або після перегляду рішення в апеляційному порядку, якщо його не скасовано.
Повний текст рішення буде складено протягом п`яти днів з дня проголошення його вступної та резолютивної частин.
Суддя:
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 25.01.2023 |
Оприлюднено | 30.01.2023 |
Номер документу | 108632513 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Савицький О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні