Ухвала
від 08.02.2023 по справі 912/1534/22
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. В`ячеслава Чорновола, 29/32, м. Кропивницький, 25022,

тел. (0522) 32 05 11, факс 24 09 91, код ЄДРПОУ 03499951,

e-mail: inbox@kr.arbitr.gov.ua, web: http://kr.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

08 лютого 2023 рокум. Кропивницький Справа № 912/1534/22

Господарський суд Кіровоградської області у складі судді Закуріна М.К., розглянувши справу

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "МКАРГО"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Автопроммаркет"

про стягнення 547755,92 грн,

за участю:

- третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні Позивача Товариства з обмеженою відповідальністю "Ванвейл",

- секретаря судового засідання Лещенка О.А.,

представників:

- позивача - Дворака М.Є., відповідача - Пузя Ю.А., третьої особи - не з`явився,

у с т а н о в и в:

26.10.2022 ТОВ "МКАРГО" звернулося з позовом до ТОВ "Автопроммаркет" про стягнення 547755,92 грн за договором транспортного експедирування № 1001/01 від 10.01.2022.

Ухвалою від 09.11.2022 суд відкрив провадження у справі за правилами загального провадження та сторонам установив строки для надання процесуальних заяв.

Зокрема, Відповідач подав відзив та заперечення на відповідь на відзив, а Позивач - заперечення, що по суті є відповіддю на відзив.

Третя особа заяви щодо позову не подала. Зокрема, ухвала про відкриття провадження у справі, яка була направлена на її адресу, котра відповідає адресі, що вказана в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, повернулась до суду без вручення з поміткою - "адресат відсутній за вказаною адресою".

Безпосередньо підготовче засідання проведене 30.11.2022, 14.12.2022, 18.01.2023 та 08.02.2023. Під час підготовчого засідання суд виконав вимоги статті 177 ГПК України щодо завдань підготовчого провадження.

Враховуючи викладені обставини, завдання підготовчого провадження виконані, зібраних доказів та матеріалів достатньо для призначення справи до судового розгляду по суті, а тому воно підлягає закриттю у відповідності до пункту 3 частини 2 статті 185 ГПК України з призначенням справи до розгляду по суті.

На підставі викладеного та керуючись статтями 185, 196, 232 ГПК України,

у х в а л и в:

1. Закрити підготовче провадження.

2. Призначити розгляд справи по суті у судовому засіданні 22.02.2023 о 14:30 год.

3. Повідомити сторони, що засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Кіровоградської області за адресою: 25022, м. Кропивницький, вул. В`ячеслава Чорновола, 29/32, в залі суд. засідань № 102.

4. Провести розгляд справи по суті в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою сервісу для проведення відеоконференцій EasyCon.

5. Надати можливість представнику ТОВ "МКАРГО" Двораку Михайлу Євгеновичу взяти участь у розгляді справи по суті в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon» за зареєстрованою на офіційному веб-порталі судової влади України електронною адресою - ІНФОРМАЦІЯ_2, а також представнику ТОВ "Автопроммаркет" адвокат Пузю Юрію Анатолійовичу за зареєстрованою на офіційному веб-порталі судової влади України електронною адресою - ІНФОРМАЦІЯ_1

6. Викликати в судове засідання представників сторін та третьої особи.

Ухвала набирає чинності з моменту її прийняття та оскарженню поза межами судового рішення, прийнятого за результатами розгляду справи, не підлягає.

Суддя М.К. Закурін

Копії ухвали надіслати в електронній формі до Електронного кабінету Товариству з обмеженою відповідальністю "МКАРГО", а паперові копії Товариству з обмеженою відповідальністю "Автопроммаркет" (27502, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Грушевського Михайла, буд. 18) та Товариству з обмеженою відповідальністю "Ванвейл" (65114, м. Одеса. вул. Люстдорфська дорога, буд. 140/1, кв.200).

СудГосподарський суд Кіровоградської області
Дата ухвалення рішення08.02.2023
Оприлюднено09.02.2023
Номер документу108847828
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань перевезення, транспортного експедирування

Судовий реєстр по справі —912/1534/22

Постанова від 29.06.2023

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Коваль Любов Анатоліївна

Ухвала від 20.06.2023

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Коваль Любов Анатоліївна

Ухвала від 22.05.2023

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Коваль Любов Анатоліївна

Ухвала від 17.04.2023

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Коваль Любов Анатоліївна

Ухвала від 03.04.2023

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Коваль Любов Анатоліївна

Ухвала від 20.03.2023

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Коваль Любов Анатоліївна

Рішення від 22.02.2023

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Закурін М.К.

Ухвала від 08.02.2023

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Закурін М.К.

Ухвала від 18.01.2023

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Закурін М.К.

Ухвала від 13.01.2023

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Закурін М.К.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні