Ухвала
від 21.08.2010 по справі 2а-5035/10/1470
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Миколаївський окружни й адміністративний суд

вул. Заводська, 11, м. Микол аїв, 54055

У Х В А Л А

про відкриття провадження в адміністративній справі

21 серпня 2010 р. № 2а-5035/10/1470

Суддя Мавродієва М.В., оз найомившись з адміністратив ним позовом

за позовом ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва, вул. Потьомкінсь ка, 24/2,Миколаїв,54030

до ТОВ "Будівельна сюіта", вул. В.Морська, 63/2,Миколаїв,54001

про стягнення податкового бор гу в сумі 1530,00 грн,

ВСТАНОВИВ:

Зазначений спір згід но із ст.17 КАС України належит ь до компетенції адміністрат ивних судів та має розглядат ися в порядку адміністративн ого судочинства.

Відповідно до ч.2 ст.18 КАС Укр аїни, справа підсудна Микол аївському окружному адмін істративному суду.

Ухвалою суду від 30.07.2010 позовн у заяву було залишено без рух у та надано позивачу строк до 20.08.2010р. для усунення недоліків.

Вимоги зазначеної ухвали б ули виконані позивачем в пов ному обсязі, адміністративни й позов приведений у відпові дність до вимог статей 104-106 КАС України.

Підстави для повернення по зовної заяви чи відмови у від критті провадження у справі відсутні.

Враховуючи викладе не, керуючись статтями 107, 110 Код ексу адміністративного судо чинства України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадженн я в адміністративній справі.

2. Судовий розгляд справи п ризначити на 18 жовтня 2010 р.р. - 12:00 год.

Судове засідання відбудет ься в приміщенні Миколаїв ського окружного адмініст ративного суду за адресою: в ул. Заводська, 11, м. Миколаїв, 54055 , зал судового засідання № 9 .

3. Справа буде розгляд атись та вирішуватись суддею одноособово.

4. Запропонувати відпові дачу, не пізніше, як за три дні до судового засідання, на дати суду письмові заперечен ня проти позову та всі наяв ні у нього документи та мат еріали, які можуть бути викор истані як докази. Вказані док ументи надати в належним чин ом завірених копіях, з супров ідним листом і поясненнями, я кі саме обставини підтверджу є чи спростовує кожен з надан их документів.

5. Копії ухвали та інформаці ю про права направити сторон ам по справі. Копію позовної з аяви направити на адресу від повідача.

6. Ухвала оскарженню не підл ягає.

Суддя М.В. Мавродієва

СудМиколаївський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення21.08.2010
Оприлюднено31.08.2010
Номер документу10900765
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-5035/10/1470

Постанова від 18.10.2010

Адміністративне

Миколаївський окружний адміністративний суд

Мавродієва М.В.

Ухвала від 18.10.2010

Адміністративне

Миколаївський окружний адміністративний суд

Мавродієва М.В.

Ухвала від 21.08.2010

Адміністративне

Миколаївський окружний адміністративний суд

Мавродієва М.В.

Ухвала від 30.07.2010

Адміністративне

Миколаївський окружний адміністративний суд

Мавродієва М.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні