Ухвала
від 15.02.2023 по справі 757/15528/22-ц
ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/15528/22-ц

У Х В А Л А

15 лютого 2023 року суддя Печерського районного суду м. Києва Бусик О.Л. розглянувши клопотання позивача про проведення судового засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Держави Україна в особі Державної казначейської служби України, Територіального управління, розташованого у місті Львові про відшкодування шкоди, завданої органом досудового розслідування в режимі відеоконференції, -

В С Т А Н О В И В:

28 червня 2022 року до Печерського районного суду м. Києва надійшла вказана позовна заява.

29 червня 2022 року визначено суддю для розгляду справи та передано для вирішення питання про відкриття провадження у справі судді згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями.

Позивач подав клопотання про розгляд справи в судовому засіданні в режимі відеоконференції з Львівським апеляційним судом, що знаходиться за адресою: Соборна площа, 7, Львів, Львівська область, 79000, apelcyvilna@lva.court.gov.ua.

Дослідивши клопотання позивача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, перевіривши офіційну інформацію стосовно впровадження системи відеоконференцзв`язку в Львівським апеляційним судом, суд встановив наступне.

Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Згідно ч. 2 ст. ст. 212 ЦПК України, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Так, оскільки позивач подав до суду клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції більше ніж за п`ять днів до судового засідання, клопотання позивача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції є обґрунтованим та підлягає задоволенню.

Суд роз`яснює, що відповідно до ч. 5 ст. 212 ЦПК України, ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 212 Цивільного процесуального кодексу України, -

У Х В А Л И В :

Клопотання позивача про проведення судового засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Держави Україна в особі Державної казначейської служби України, Територіального управління, розташованого у місті Львові про відшкодування шкоди, завданої органом досудового розслідування - задовольнити.

Проводити судове засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Держави Україна в особі Державної казначейської служби України, Територіального управління, розташованого у місті Львові, Личаківського районного суду м. Львова про відшкодування шкоди, завданої органом досудового розслідування, в режимі відео конференції, призначене на 10:00 год. 16.02.2023 року в режимі відеоконференції.

В судовому засіданні в режимі відеоконференції в Львівському апеляційному суді братиме участь позивач ОСОБА_1 .

Доручити Львівському апеляційному суді (Соборна площа, 7, Львів, Львівська область, 79000, E-mail: apelcyvilna@lva.court.gov.ua.) забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції за участю позивача з Печерським районним судом м. Києва (01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15; E-mail: inbox@pc.ki.court.gov.ua).

Суд, який забезпечує проведення відеоконференції, перевіряє явку і встановлює особи тих, хто з`явився, а також перевіряє повноваження представників.

Використовувані судом і учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку. Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, здійснювати інші процесуальні права та обов`язки.

Відповідно до ч. 8 ст. 212 ЦПК України, копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надіслати до Львівського апеляційного суду (Соборна площа, 7, Львів, Львівська область, 79000) та позивачу.

Роз`яснити позивачу, що відповідно до ч. 5 ст. 212 ЦПК України, ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.Л. Бусик

СудПечерський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення15.02.2023
Оприлюднено17.02.2023
Номер документу109007984
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них

Судовий реєстр по справі —757/15528/22-ц

Ухвала від 13.10.2023

Цивільне

Печерський районний суд міста Києва

Бусик О. Л.

Ухвала від 31.08.2023

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Червинська Марина Євгенівна

Ухвала від 16.06.2023

Цивільне

Печерський районний суд міста Києва

Новак Р. В.

Ухвала від 29.05.2023

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Ігнатенко Вадим Миколайович

Ухвала від 24.04.2023

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Шипович Владислав Володимирович

Ухвала від 21.03.2023

Цивільне

Печерський районний суд міста Києва

Бусик О. Л.

Ухвала від 21.03.2023

Цивільне

Печерський районний суд міста Києва

Бусик О. Л.

Ухвала від 20.02.2023

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Ступак Ольга В`ячеславівна

Ухвала від 16.02.2023

Цивільне

Печерський районний суд міста Києва

Бусик О. Л.

Ухвала від 15.02.2023

Цивільне

Печерський районний суд міста Києва

Бусик О. Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні