Ухвала
від 14.02.2023 по справі 593/1530/22
БЕРЕЖАНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 1-кс/593/60/2023

УХВАЛА

про проведення огляду

"14" лютого 2023 р. м. Бережани . Бережанський районний суд Тернопільської області в складі:

Слідчого судді ОСОБА_1

при секретарі ОСОБА_2 з участю прокурора ОСОБА_3

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Бережанах клопотання прокурора Бережанської окружної прокуратури про надання дозволу на проведення огляду та матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12022216050000167 від 1 листопада 2022 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 254 КК України,-

В СТА Н О В И В :

Прокурор Бережанської окружної прокуратури ОСОБА_3 , звернувся в Бережанський районний суд з клопотанням про проведення огляду земельної ділянки площею 0,2347 га з кадастровим номером 6120410100:04:002:0102, яка належить до земель сільськогосподарського призначення, із цільовим призначенням для городництва, що розташована в межах населеного пункту м. Бережани, Тернопільського району, Тернопільської області, на частині якої ОСОБА_4 , облаштувала металеву конструкцію із сонячними панелями, для власних потреб при тому не провела зміну її цільового призначення.

Із клопотання вбачається, що 31 жовтня 2022 року надійшов рапорт заступника начальника СКП відділу поліції №1 (м. Бережани) Тернопільського РУ поліції ГУНП в Тернопільській області майора поліції ОСОБА_5 про те, що працівниками СКП відділу поліції №1 (м. Бережани) Тернопільського РУ поліції ГУНП в Тернопільській області встановлено факт безгосподарського використання земель, зі сторони ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителька АДРЕСА_1 , яка самовільно встановила на земельній ділянці із кадастровим номером 6120410100:04:002:0102, що по АДРЕСА_1 , сонячні панелі.

01 листопада 2022 року відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12022216050000167, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.254 КК України, правова кваліфікація безгосподарське використання земель.

В ході досудового розслідування встановлено, що на земельній ділянці площею 0,2347 га з кадастровим номером 6120410100:04:002:0102, яка належить до земель сільськогосподарського призначення, із цільовим призначенням для городництва, що розташована в межах населеного пункту м. Бережани, Тернопільського району, Тернопільської області, ОСОБА_4 , облаштувала на її частині металеву конструкцію із сонячними панелями, для власних потреб при тому не провела зміну її цільового призначення.

Згідно інформаційної довідки за №2707/03-12 від 04 листопада 2022 року та супутніх до неї документів що надані Бережанською міською радою - гр. ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителька АДРЕСА_1 користується вищевказаною земельною ділянкою на підставі договору оренди землі, що укладений 10 квітня 2019 року згідно якого ОСОБА_4 на підставі п.7 рішення Бережанської міської ради за №1253 від 28 лютого 2019 року, прийняла у строкове платне користування земельну ділянку для ведення городництва та згідно договірних зобов`язань, а саме згідно п.17 вказаного договору повинна використовувати земельну ділянку без вчинення дій, які можуть спричинити екологічно небезпечні наслідки для довкілля, призвести до погіршення стану самого об`єкту оренди або до використання земельної ділянки не за її цільовим призначенням.

Заслухавши думку прокурора ОСОБА_3 , який підтримує клопотання, суд вважає необхідним погодитись з клопотанням про проведення огляду, оскільки на земельній ділянці площею 0,2347 га з кадастровим номером 6120410100:04:002:0102, яка належить до земель сільськогосподарського призначення, із цільовим призначенням для городництва, що розташована в межах населеного пункту м. Бережани, Тернопільського району, Тернопільської області, ОСОБА_4 , облаштувала на її частині металеву конструкцію із сонячними панелями, для власних потреб при тому не провела зміну її цільового призначення.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст.36,233, 234, 237 КПК України, суд,-

У Х В А Л И В :

Клопотання прокурора Бережанської окружної прокуратури ОСОБА_3 -задоволити.

Надати дозвіл: прокурору Бережанської окружної прокуратури ОСОБА_6 , прокурору Бережанської окружної прокуратури ОСОБА_3 , прокурору Бережанської окружної прокуратури ОСОБА_7 , дізнавачу сектору дізнання Бережанського ВП №1 (м. Бережани) Тернопільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_8 , дізнавачу сектору дізнання ВП №1 (м. Бережани) Тернопільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_9 , старшому дізнавачу сектору дізнання ВП №1 (м. Бережани) Тернопільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_10 , дізнавачу сектору дізнання ВП №1 (м. Бережани) Тернопільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_11 , дізнавачу сектору дізнання ВП №1 (м. Бережани) Тернопільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_12 , старшому дізнавачу сектору дізнання ВП №1 (м. Бережани) Тернопільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області капітану поліції ОСОБА_13 , дізнавачу сектору дізнання ВП №1 (м. Бережани) Тернопільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області майору поліції ОСОБА_14 провести огляд місця події на земельній ділянкці із кадастровим номером 6120410100:04:002:0102, що розташована по вулиці Тернопільській, м. Бережани, Тернопільського району, Тернопільської області.

Ухвала суду остаточна та оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя

Бережанського районного суду

Тернопільської області ОСОБА_1

СудБережанський районний суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення14.02.2023
Оприлюднено20.02.2023
Номер документу109037812
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про огляд житла чи іншого володіння особи

Судовий реєстр по справі —593/1530/22

Ухвала від 14.02.2023

Кримінальне

Бережанський районний суд Тернопільської області

Шміло В. І.

Ухвала від 06.01.2023

Кримінальне

Бережанський районний суд Тернопільської області

Шміло В. І.

Ухвала від 16.12.2022

Кримінальне

Бережанський районний суд Тернопільської області

Шміло В. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні