Справа № 362/1103/23
Провадження № 2/362/1115/23
У Х В А Л А
І м е н е м У к р а ї н и
27 лютого 2023 року
суддя Васильківського міськрайонного суду Київської області Марчук О.Л., перевіривши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Відділу освіти Гребінківської селищної ради, Гребінківської селищної ради Білоцерківського району Київської області, третя особа: Міжшкільний навчально-виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів «Гребінківський» про зобов`язання вчинити дії,
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з позовом, перевіривши який, приходжу до висновку, що його необхідно залишити без руху з наступних підстав.
Норми статті 175 ЦПК України чітко та імперативно визначають вимоги щодо форми і змісту позовної заяви.
Натомість, в порушення пунктів 2, 4, 5 і 9 частини третьої статті 175 ЦПК України, позовна заява не містить:
-повну адресу місця проживання позивача, оскільки не вказано в якому районі та якої територіальної громади знаходиться село Соливонки;
-ідентифікаційний кодюридичної особив Єдиномудержавному реєстріпідприємств іорганізацій України(дляюридичних осіб,зареєстрованих зазаконодавством України)відповідача Гребінківської селищної ради Білоцерківського району Київської області;
-спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні;
-зміст позовних вимог до Гребінківської селищної ради Білоцерківського району Київської області;
-зазначення доказів, що підтверджують обставини, якими позивач обґрунтовує свої вимоги.
Насамперед, позивачу слід або вказати офіційне найменування відповідача Гребінківської селищноїради Білоцерківськогорайону Київськоїобласті або його ідентифікаційний код юридичної особи.
Також, викладаючи обставини, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, у заяві вказано перелік фактичних обставин, проте, в порушення в порушення наведених вимог цивільного процесуального закону, у позові не зазначено доказів, що підтверджують кожну з таких обставин (наприклад того, що позивач був призваний по мобілізації, позивач проходить військову службу, позивач працював педагогічним працівником, відповідач виплачував позивачу заробітну плату та інше).
Тобто, згідно із вимогами пункту п`ятого частини третьої статті 175 ЦПК України, позовна заяваповинна містити зазначення доказів, що підтверджують обставини, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а тому позивачу необхідноу новійредакції позовноїзаяви зазначити докази, що підтверджують зазначені ним у заяві усі обставини, на які він посилається як на підставу своїх вимог (у тому числі того, що позивач був призваний по мобілізації, позивач проходить військову службу, позивач працював педагогічним працівником, відповідач виплачував позивачу заробітну плату та інше).
При цьому, на виконання вимог частини п`ятої статті 177 ЦПК України, позивачу необхідно додати до позовної заяви всі наявні у нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (у тому числі того, що позивач був призваний по мобілізації, позивач проходить військову службу, позивач працював педагогічним працівником, відповідач виплачував позивачу заробітну плату та інше).
Як висновок, у позові зазначається певний факт, через кому доказ, що його підтверджує і такий доказ додається до позову (саме у цьому полягають наведені вимоги ЦПК України).
Крім того, та обставина, що позивача звільнено від сплати судового збору, абсолютно не виключає обов`язок позивача зазначити у позові попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв`язку із розглядом справи.
Отже, позивачу необхідно усунути зазначені недоліки позовної заяви у спосіб: шляхом подання нової редакції позовної заяви, яка б повністю відповідала вимогам статей 175 і 177 ЦПК України.
Згідно із частиною першою статті 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і177цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Таким чином, враховуючи, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 ЦПК України, приходжу до висновку, що її слід залишити без руху, про що повідомити позивача та надати йому строк для усунення недоліків.
Враховуючи викладене, керуючись статтями 175, 177, 185, 258 261 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Відділу освіти Гребінківської селищної ради, Гребінківської селищної ради Білоцерківського району Київської області, третя особа: Міжшкільний навчально-виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів «Гребінківський» про зобов`язання вчинити дії залишити без руху.
Повідомити про вказане позивача та надати йому строк для усунення недоліків десять днів з дня вручення копії даної ухвали.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Васильківський міськрайонний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 27.02.2023 |
Оприлюднено | 28.02.2023 |
Номер документу | 109205810 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про виплату заробітної плати |
Цивільне
Васильківський міськрайонний суд Київської області
Марчук О. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні