Справа №760/3935/23 1-кс/760/1986/23
СОЛОМ`ЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 лютого 2023 року слідчий суддя Солом`янського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
захисника ОСОБА_4 ,
підозрюваного ОСОБА_5 ,
розглянувши у відкритому судовму засіданні в залі суду в м. Києві клопотання прокурора відділу нагляду за додержання законів органами Служби безпеки України та Державної прикордонної служби Київської обласної прокуратури ОСОБА_3 про продовження строку дії обов`язків щодо підозрюваного
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с.Шевченкове Конотопського району Сумської області, громадянина України, який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , та проживає за адресою: АДРЕСА_2 , пенсіонер, раніше не судимий,
який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.201-2 КК України,
в кримінальному провадженні № 22022101110000068 від 08 квітня 2022 року,
ВСТАНОВИВ:
21 лютого 2023 року до слідчого судді Солом`янського районного суду міста Києва надійшло клопотання прокурора відділу нагляду за додержання законів органами Служби безпеки України та Державної прикордонної служби Київської обласної прокуратури ОСОБА_3 про продовження строку обов`язків, покладених на підозрюваного ОСОБА_5 .
Клопотання обґрунтоване тим, що слідчим управлінням Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні внесеному 08.04.2022 до Єдиного реєстру досудових розслідувань під № 22022101110000068, за підозрою ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 201-2 КК України, ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 та ч. 3 ст. 201-2 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що Указом Президента України № 64/2022 від 24.02.2022, у зв`язку з військовою агресією російської федерації, в Україні введено воєнний стан, строк дії якого, відповідними Указами Президента, продовжено до 19.02.2023. Так, у період з 24.02.2022 до початку квітня 2022 ОСОБА_6 перебуваючи у м. Києві з метою отримання прибутку, вирішив створити та очолити організовану групу, злочинна діяльність якої буде полягати у продажу товарів гуманітарної допомоги та привласнення благодійних пожертв.
Прокурор стверджує, що реалізуючи свій злочинний умисел, ОСОБА_6 розробив злочинний план, який складався з наступних етапів:
1. зареєструвати Благодійну організацію «Благодійний фонд «Доброчинець України» код ЄДРПОУ: 44703129 (далі: БО «БФ Доброчинець України») та відкрити банківські рахунки вказаної організації для залучення благодійних пожертв;
2. залучити ОСОБА_5 до складу організованої групи як активного учасника та відвести йому роль, яка полягала у продажі товарів гуманітарної допомоги, організації збору благодійних пожертв, залученні юридичних та фізичних осіб в Україні або за її межами, які добровільно нададуть учасникам організованої групи гуманітарну допомогу або благодійні пожертви;
3. залучити ОСОБА_7 до складу організованої групи як активного учасника та відвести йому роль, яка полягала у продажі товарів гуманітарної допомоги, у оготівкуванні, отриманих від продажу товарів гуманітарної допомоги грошових коштів, та благодійних пожертв.
4. отримати від юридичних та фізичних осіб товари гуманітарної допомоги та благодійні пожертви на підставі листів з військових частин Міністерства оборони України та установ Департаменту соціального захисту населення Міністрества соціальної політики України;
5. налагодити процес продажу товарів гуманітарної допомоги на території України у тому числі і через свою колишню дружину - ОСОБА_8 .
Таким чином, за переконанням прокурора, у період з 24.02.2022 до початку квітня 2022 ОСОБА_6 організував та очолив стійку організовану групу, до складу якої залучив ОСОБА_5 та ОСОБА_7 .
Вказані особи попередньо, умисно й добровільно, усвідомлюючи наслідки своїх дій, зорганізувалися у внутрішньо й зовнішньо стійке злочинне угрупування, метою діяльності якого було вчинення злочинів - як необхідної умови для реалізації злочинного умислу, діючи при цьому згідно розробленого ОСОБА_6 плану, відомого кожному учаснику, з розподілом їх ролей, спрямованих на реалізацію цього плану, підкорюючись під час злочинної діяльності ОСОБА_6 , який здійснював координацію дій учасників під час вчинення злочинів для реалізації спільного плану.
Для реалізації злочинного плану, спрямованого на продаж товарів гуманітарної допомоги та використання благодійних пожертв з метою отримання прибутку, члени організованої групи використовували: засоби зв`язку та комунікації, комп`ютерну техніку, тощо. Створивши організовану групу для вчинення злочинів щодо продажу товарів гуманітарної допомоги та привласнення благодійних пожертв, ОСОБА_6 здійснено розподіл ролей та обов`язків учасників, зокрема:
ОСОБА_6 , як організатор та керівник організованої групи, підшуковував та залучав до складу групи учасників шляхом віддання наказів, розпоряджень, надання доручень, здійснював загальне керівництво групою, координував її діяльність, здійснював планування злочинної діяльності, визначав конкретну роль учасників у вчиненні злочинів, контролював їх здійснення. Заснував та керував діяльністю БО «БФ «Доброчинець України», розпоряджався товарами, отриманими як гуманітарну допомогу, грошовими коштами - благодійними пожертвами. Координував процес продажу товарів гуманітарної допомоги. Розподіляв грошові кошти, отримані від продажу гуманітарної допомоги та благодійних пожертв, між учасниками організованої групи.
Прокурор зазначає, що ОСОБА_5 , як виконавець, виконував роль, яка полягала у продажі товарів гуманітарної допомоги, організації збору благодійних пожертв, залученні юридичних та фізичних осіб в Україні або за її межами, які добровільно нададуть учасникам організованої групи гуманітарну допомогу або благодійні пожертви, які повинні були б передаватися військовослужбовцям ЗСУ та малозахищеним верствам населення.
ОСОБА_7 , як виконавець, виконував роль, яка полягала у продажі товарів гуманітарної допомоги, у оготівкуванні, отриманих від продажу товарів гуманітарної допомоги грошових коштів, та благодійних пожертв.
У квітні-липні 2022 року, ОСОБА_5 на виконання вказівки ОСОБА_6 , діючи згідно розробленого злочинного плану та виконуючи відведену йому у організованій групі роль, домовився з представниками ТОВ «Дніпро-СГЕМ» (код ЄДРПОУ 14183323), ТОВ «НТК Енпаселектро» (код ЄДРПОУ 21573438) та Консорціум "Науково-виробниче об`єднання "Укргідроенергобуд" (код ЄДРПОУ 33834660) щодо надання останніми гуманітарної допомоги у грошовій формі БО «БФ «Доброчинець України» начебто для забезпечення потреб ЗС України. При цьому, ОСОБА_5 не повідомляв представників
ТОВ «Дніпро-СГЕМ», ТОВ «НТК Енпаселектро» та Консорціум "Науково-виробниче об`єднання "Укргідроенергобуд" щодо справжньої мети організованої групи, спрямованої на заволодіння, наданими для потреб ЗС України як гуманітарна допомога, грошовими коштами.
07.05.2022 на виконання вказівки ОСОБА_6 , ОСОБА_5 продовжуючи діяти згідно розробленого злочинного плану та виконуючи відведену йому в організованій групі роль, домовився з військовослужбовцями військової частини НОМЕР_1 ЗСУ про підготовку останніми листа до ТОВ «МК Галичина» щодо надання товариством для потреб військовослужбовців в/ч НОМЕР_1 гуманітарної допомоги у вигляді молока у кількості 9360 пачок масою 1000 грам кожна. ОСОБА_5 не повідомляв військовослужбовцям
в/ч НОМЕР_1 справжню мету організованої групи, спрямовану на продаж предметів гуманітарної допомоги та привласнення отриманих від продажу грошових коштів, а пообіцяв передати отриману на підставі листа гуманітарну допомогу до в/ч НОМЕР_1 .
10.05.2022 представники військової частини НОМЕР_1 підготували листа
№ 3/1 за підписом командира військової частини ОСОБА_9 до ТОВ «МК Галичина» з проханням надання гуманітарної допомоги у вигляді молока у кількості 9360 пачок масою 1000 грам кожна.
11.05.2022 ОСОБА_6 отримав від ТОВ «МК Галичина» зі складу за адресою: АДРЕСА_3 , гуманітарну допомогу у вигляді молока кількістю 9360 пачок, масою 1000 грам кожна, надану для військовослужбовців в/ч НОМЕР_1 на підставі листа № 3/1 від 10.05.2022 та розмістив його на складі за адресою: АДРЕСА_4 .
17.05.2022 ОСОБА_6 разом з ОСОБА_5 та ОСОБА_7 з метою прикриття спільної злочинної діяльності, яка полягала у продажі товарів гуманітарної допомоги та надання їй вигляду законної, передали до в/ч НОМЕР_1 лише 2448 пачок молока масою 1000 грам кожна із 9360 пачок, отриманих від ТОВ «МК Галичина».
15.06.2022 на виконання вказівки ОСОБА_6, ОСОБА_5 продовжуючи діяти згідно розробленого злочинного плану та виконуючи відведену йому у організованій групі роль, домовився з директором Козелецького геріатричного пансіонату ОСОБА_10 щодо підготовки останнім листа до ТОВ «МК Галичина» з проханням надати гуманітарну допомогу пансіонату у вигляді 1200 пачок молока масою 900 г кожна. ОСОБА_5 не повідомляв ОСОБА_10 справжню мету організованої групи, спрямовану на продаж предметів гуманітарної допомоги та привласнення отриманих від продажу грошових коштів, а пообіцяв передати отриману на підставі листа гуманітарну допомогу до Козелецького геріатричного пансіонату.
24.06.2022 директор Козелецького геріатричного пансіонату ОСОБА_10 не будучи обізнаним про злочинні плани ОСОБА_6 та очолюваної ним організованої групи, підготував лист № 315 з проханням надання гуманітарної допомоги у вигляді молока у кількості 1200 пачок масою 900 грам кожна та цього ж дня на прохання ОСОБА_5 передав його ОСОБА_6 .
24.06.2022 ОСОБА_6 , продовжуючи виконання свого злочинного задуму, передав лист Козелецького геріатричного пансіонату № 315 представнику ГО «СВОЇМ» ОСОБА_11 для подальшої передачі до ТОВ «МК Галичина»
28.05.2022 ОСОБА_6 отримав від ГО «СВОЇМ» зі складу за адресою: АДРЕСА_5 , гуманітарну допомогу у вигляді лікарських засобів: «Санідар 200мл» у кількості 1595 штук, «Левофлоксацин-Дарниця 100мл» у кількості 525 штук і «Еуфілін-Дарниця 5 мл» у кількості 119 штук, та розмістив їх на складі за адресою: м. Київ, вул. Новокостянтинівська 4-А.
Прокурор стверджує, що 30.05.2022 ОСОБА_5 , пербуваючи у м. Києві, за вказівкою ОСОБА_6 доручив ОСОБА_7 здійснити продаж гуманітарної допомоги - лікарських засобів фірми «Дарниця».
Цього ж дня, ОСОБА_7 будучи обізнаним про те, що лікарські засоби, а саме: «Санідар 200мл» у кількості 1595 штук, «Левофлоксацин-Дарниця 100мл» у кількості 525 штук і «Еуфілін-Дарниця 5 мл» у кількості 119 штук є гуманітарною допомогою, діючи згідно розробленого злочинного плану та виконуючи, відведену йому у організованій групі роль, звернувся до ОСОБА_12 - представника медичного центру «Альфа-Віта» з пропозицією продажу вказаних лікарських засобів, на яку вона погодилась. Згідно досягнутої домовленості ОСОБА_7 мав передати ОСОБА_12 гуманітарну допомогу - лікарські засоби: «Санідар 200мл» у кількості 1595 штук, «Левофлоксацин-Дарниця 100мл» у кількості 525 штук і «Еуфілін-Дарниця 5 мл» у кількості 119 штук, а ОСОБА_12 повинна була віддавати за вказанні лікарські засоби грошові кошти ОСОБА_7 протягом року, по мірі їх реалізації.
03.06.2022 ОСОБА_7 , продовжуючи діяти у складі злочинної групи, за раніше погодженою домовленістю з ОСОБА_12 , завіз частину гуманітарної допомоги - лікарські засоби: «Санідар 200мл» у кількості 20 штук, «Левофлоксацин-Дарниця 100мл» у кількості 50 штук і «Еуфілін-Дарниця 5 мл» у кількості 60 штук до приміщення медичного центру «Альфа-Віта», за адресою: м. Київ, вул. Драгоманова, 2Б.
09.06.2022 ОСОБА_7 , продовжуючи діяти у складі злочинної групи, за домовленістю з ОСОБА_12 , завіз другу частину гуманітарної допомоги - лікарські засоби: «Санідар 200мл» у кількості 1575 штук, «Левофлоксацин-Дарниця 100мл» у кількості 475 штук і «Еуфілін- Дарниця 5 мл» у кількості
59 штук до приміщення медичного центру «Альфа-Віта», за адресою: м. Київ, пров. Несторівський, 13/19.
Таким чином, ОСОБА_7 , на виконання вказівки ОСОБА_6 , за дорученням ОСОБА_5 вчинив правочини щодо передачі товарів гуманітарної допомоги допомоги - лікарські засоби: «Санідар 200мл» у кількості 1575 штук, «Левофлоксацин-Дарниця 100мл» у кількості 475 штук і «Еуфілін- Дарниця 5 мл» у кількості 59 штук, загальною вартістю 267 979 гривень ОСОБА_12 , тобто розпорядився таким майном з метою отримання прибутку.
Таким чином, завершив прокурор, ОСОБА_6 , ОСОБА_5 , ОСОБА_7 підозрюються у продажі товарів гуманітарної допомоги, використанні благодійних пожертв та укладанні правочинів щодо розпорядження таким майном з метою отримання прибутку, вчинені у значному розмірі під час воєнного стану організованою групою, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 201-2 КК України.
18.10.2022, відповідно до постанови заступника керівника Київської обласної прокуратури ОСОБА_13 , строк досудового розслідування у кримінальному провадженні № 22022101110000068 продовжено до 26.11.2022.
17.11.2022, відповідно до ухвали слідчого судді Солом`янського районного суду міста Києва від 16.11.2022, строк досудового розслідування у кримінальному провадженні № 22022101110000068 продовжено до 26.01.2023.
30.11.2022, громадянину України ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , уродженцю м. Конотоп Сумської області, проживаючому за адресою: АДРЕСА_2 , повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 201-2 КК України.
01.12.2023, відповідно до ухвали слідчого судді ОСОБА_14 Солом`янського районного суду м. Києва, справа № 760/17990/22, провадження № 1-кс/760/5936/22, до підозрюваного ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та визначено заставу у розмірі 100 прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб, що становить 258900,00 (двісті п`ятдесят вісім тисяч дев`ятсот) гривень,
Відповідно до відповіді ВЗДС СБ України від 02.12.2022 № 23/630, підозрюваний ОСОБА_5 звільнений з-під варти на підставі довідки Територіального управління Державної судової адміністрації України у м. Києві від 02.12.2022 № 2-505з/22 про внесення застави.
20.01.2023 слідчим суддею Солом`янського районного суду м. Києва ОСОБА_5 продовжено строк дії обов`язків до 26.02.2023
Відповідно до ухвали слідчого судді Солом`янського районного суду міста Києва від 13.01.2023, строк досудового розслідування у кримінальному провадженні № 22022101110000068 продовжено до 26.02.2023.
07 лютого 2023 року, визнавши зібрані під час досудового розслідування докази достатніми для складання обвинувального акту та реєстру матеріалів досудового розслідування, у відповідності до вимог ст. 290 КПК України, підозрюваним у кримінальному провадженні та їх захисникам повідомлено про завершення досудового розслідування, відкриття матеріалів та надано (забезпечено) до них доступ.
На теперішній час підозрювані розпочали ознайомлюватись з матеріалами кримінального провадження, а інші підозрювані та їх захисники не розпочали ознайомлюватися з матеріалами кримінального провадження та речовими доказами які містяться у вказаних матеріалах.
Строк дії обов`язків в порядку ст. 194 КПК України, завершується 26.02.2023, однак через зазначені вище причини завершити ознайомлення підозрюваних та їх адвокатів (сторони захисту) з матеріалами досудового розслідування, скласти обвинувальний акт та реєстр матеріалів досудового розслідування, скерувати його до суду і у визначений ст. 314 КПК України строк провести підготовче судове засідання неможливо.
Метою продовження застосування до підозрюваного ОСОБА_5 запобіжного заходу є забезпечення виконання останнім покладених на нього процесуальних обов`язків, а також запобігання спробам (відповідно до ст. 177 КПК України): переховуватися від органів досудового слідства та/або суду. Знищити, сховати або спотворити будь-яку із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального провадження. Незаконно впливати на свідків, інших підозрюваних у цьому кримінальному провадженні. Перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином.
Таким чином, за твердженням сторони обвинувачення, існує вірогідність того, що ОСОБА_5 використовуючи своє матеріальне становище та соціальні зв`язки може перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином, зокрема шляхом вчинення кримінальних правопорушень, що можуть містити ознаки корупції, здійснювати підкуп свідків, інших осіб тощо.
У судовому засіданні прокурор ОСОБА_3 частково підтримав клопотання, просив продовжити підозрюваному ОСОБА_5 строк дії обов`язків, а саме: прибувати до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду за кожною вимогою; не відлучатися з м. Київ та Київської області, без дозволу слідчого, прокурора або суду залежно від стадії кримінального провадження; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування з підозрюваними.
Захисник ОСОБА_4 та підозрюваний ОСОБА_5 у судовому засіданні не заперечували проти часткового задоволення клопотання. Зазначили, що підозрюваний не перешкоджає кримінальному провадженню, співпрацює зі слідством, не вчиняв інші кримінальні правопорушення, систематично прибуває за викликом до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду, виконує й інші обов`язки, покладені на ОСОБА_5 .
Заслухавши думки сторін кримінального провадження, дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя зазначає наступне.
Відповідно до ч. 1 ст. 131 КПК України заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.
Згідно з ч. 1 ст. 177 КПК України метою застосування запобіжного заходу є забезпечення виконання підозрюваним, обвинуваченим покладених на нього процесуальних обов`язків, а також запобігання спробам: переховуватися від органів досудового розслідування та/або суду; знищити, сховати або спотворити будь-яку із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення; незаконно впливати на потерпілого, свідка, іншого підозрюваного, обвинуваченого, експерта, спеціаліста у цьому ж кримінальному провадженні; перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином; вчинити інше кримінальне правопорушення чи продовжити кримінальне правопорушення, у якому підозрюється, обвинувачується.
Частина 2 ст. 177 КПК України визначає, що підставою застосування запобіжного заходу є наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення, а також наявність ризиків, які дають достатні підстави слідчому судді, суду вважати, що підозрюваний, обвинувачений, засуджений може здійснити дії, передбачені частиною першою цієї статті. Слідчий, прокурор не мають права ініціювати застосування запобіжного заходу без наявності для цього підстав, передбачених цим Кодексом.
Ухвалою слідчого судді Солом`янського районного суду міста Києва від 20 січня 2023 року продовжено до 26 лютого 2023 року строк дії обов`язків, покладених при обранні запобіжного заходу у вигляді застави на ОСОБА_5 , а саме: прибувати за кожним викликом слідчого, прокурора, слідчого судді, суду залежно від стадії кримінального провадження; не відлучатися за межі м. Києва та Київської області без дозволу слідчого, прокурора, слідчого судді, суду залежно від стадії кримінального провадження; повідомляти слідчого, прокурора, слідчого суддю, суд залежно від стадії кримінального провадження, про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування з підозрюваними та свідками у кримінальному провадженні № 22022101110000068 від 08 квітня 2022 року. Визначено строк дії ухвали до 26 лютого 2023 року.
На теперішній час підозрювані розпочали ознайомлюватись з матеріалами кримінального провадження, а інші підозрювані та їх захисники не розпочали ознайомлюватися з матеріалами кримінального провадження та речовими доказами які містяться у вказаних матеріалах. Передача обвинувального акту до суду є неможливою без надання доступу всім підозрюваним та захисникам до матеріалів досудового розслідування і достатнього часу для ознайомлення з цими матеріалами.
Строк дії обов`язків в порядку ст. 194 КПК України, завершується 26.02.2023, однак через зазначені вище причини завершити ознайомлення підозрюваних та їх захисників з матеріалами досудового розслідування, скласти обвинувальний акт та реєстр матеріалів досудового розслідування, скерувати його до суду і у визначений ст. 314 КПК України строк провести підготовче судове засідання неможливо.
Вищевказані фактичні обставини у своїй сукупності дають підстави обґрунтовано підозрювати ОСОБА_6 , ОСОБА_5 , ОСОБА_7 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 201-2 КК України, що підтверджуються наступними матеріалами: протокол за результатами проведення негласної слідчої (розшукової) дії «зняття інформації з електронних комунікаційних мереж», реєстр.
№ 5/6/1/4-9361, розсекречено; протокол допиту як свідка ОСОБА_7 від 25.08.2022; протокол допиту як свідка ОСОБА_8 від 25.08.2022; лист Військової частини НОМЕР_1 МО України від 25.08.2022 № 4977; лист Козелецького геріатричного пансіонату Міністерства соціальної політики України від 25.08.2022 № 444; протокол обшуку від 25.08.2022.
Метою продовження застосування до підозрюваного ОСОБА_5 запобіжного заходу є забезпечення виконання останнім покладених на нього процесуальних обов`язків, а також запобігання спробам, відповідно до ст. 177 КПК України.
Також слідчий суддя бере до уваги тяжкість кримінального правопорушення, вік підозрюваного, майновий стан, а також те, що кримінальне провадження триває вже значний час, підозрюваний ОСОБА_5 не перешкоджає даному провадженню, співпрацює зі слідством, систематично прибуває за викликом до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду, виконує інші покладені обов`язки, а отже ризики - зменшились.
Крім того, у клопотанні прокурор просить продовжити підозрюваному строк дії обов`язків - утримуватися від спілкування зі свідками та підозрюваними, проте конкретно не зазначає, з якими саме свідками/підозрюваними утриматися від спілкування. Більше того, не зазначає, чти виправдане взагалі утримання від спілкування, а не виключно по обставинам кримінального провадження.
Відповідно до ч. 7 ст. 194 КПК України обов`язки, передбачені частинами п`ятою та шостою цієї статті, можуть бути покладені на підозрюваного, обвинуваченого на строк не більше двох місяців. У разі необхідності цей строк може бути продовжений за клопотанням прокурора в порядку, передбаченому статтею 199 цього Кодексу. Після закінчення строку, в тому числі продовженого, на який на підозрюваного, обвинуваченого були покладені відповідні обов`язки, ухвала про застосування запобіжного заходу в цій частині припиняє свою дію і обов`язки скасовуються.
Враховуючи вищевикладене, клопотання прокурора підлягає частковому задоволенню.
Керуючись ст.ст. 131, 132, 176 - 178, 194 КПК України, слідчий суддя, -
УХВАЛИВ:
Клопотання прокурора, - задовольнити частково.
Продовжити до 12 березня 2023 року строк дії обов`язків, покладених при обранні запобіжного заходу у вигляді застави на ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , а саме:
-прибувати за кожним викликом слідчого, прокурора, слідчого судді, суду залежно від стадії кримінального провадження.
В іншій частині, - відмовити.
Контроль за виконанням ухвали покласти на Київську обласну прокуратуру.
Строк дії ухвали до 12 березня 2023 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Повний текст виготовлено 27.02.2023
Суд | Солом'янський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 27.02.2023 |
Оприлюднено | 28.02.2023 |
Номер документу | 109213421 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про продовження строку обов'язків |
Кримінальне
Солом'янський районний суд міста Києва
Жовноватюк В. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні