Рішення
від 28.02.2023 по справі 904/2277/22
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027

E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28.02.2023м. ДніпроСправа № 904/2277/22

за позовом Акціонерного товариства "Акціонерний Банк "Радабанк", м. Дніпро

до відповідачів:

1. Товариства з обмеженою відповідальністю "Арма Групп", м. Дніпро

2. ОСОБА_1 , м. Дніпро

про стягнення заборгованості за договором овердрафту

Суддя Ярошенко В.І.

Без участі (виклику) представників сторін

ПРОЦЕДУРА

Акціонерне товариство "Акціонерний Банк "Радабанк" звернулось до Господарського суду Дніпропетровської області з позовом до відповідача - 1: Товариства з обмеженою відповідальністю "Арма Групп", відповідача - 2: ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором овердрафту у розмірі 140 911, 33 грн, яка складається з заборгованості по кредиту - 140 706, 83 грн та заборгованості по процентам - 204, 50 грн.

Ухвалою суду від 15.08.2022 суд звернувся до Адресно-довідкового бюро ГУ МВС України в Дніпропетровській області для отримання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) ОСОБА_1 .

Адресно-довідкове бюро ГУ МВС України в Дніпропетровській області 21.11.2022 подало до суду відповідь про зареєстроване місце проживання (перебування) ОСОБА_1 .

Ухвалою суду від 23.11.2022 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі № 904/2277/22. Вирішено здійснювати розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін. Встановлено відповідачу строк 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження для подання до суду відзиву на позовну заяву.

Статтею 248 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що суд розглядає справи у порядку спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі.

У зв`язку з неможливістю поштового відправлення через відсутність фінансування у Господарському суді Дніпропетровської області, ухвалу суду від 23.11.2022 фактично було направлено відповідачу 23.01.2023.

Оскільки на дату спливу встановленого законом шістдесятиденного строку для розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження у суду були відсутніми відомості стосовно належного повідомлення відповідача про розгляд даної справи та можливість подання до суду заяв по суті справи, судом застосовано принцип розумного строку тривалості провадження для надання можливості обом учасникам справи скористатись своїми процесуальними правами, що є необхідним заходом дотримання таких засад господарського судочинства як змагальність сторін та рівність учасників процесу під час розгляду даної справи. Наведене відповідає положенням статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практиці Європейського суду з прав людини, які згідно з приписами статті 17 Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини" підлягають застосуванню судами при розгляді справ як джерело права.

Суд наголошує на тому, що зі своєї сторони ним здійснені всі необхідні заходи щодо належного повідомлення учасників справи про розгляд цієї справи.

Згідно із частинами 2, 3 статті 120 Господарського процесуального суду України суд повідомляє учасників справи про дату, час і місце судового засідання чи вчинення відповідної процесуальної дії, якщо їх явка є не обов`язковою; виклики і повідомлення здійснюються шляхом вручення ухвали в порядку, передбаченому цим Кодексом для вручення судових рішень.

Пунктом 10 частини 2 статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" встановлено, що в Єдиному держаному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) містяться відомості про юридичну особу, зокрема, щодо її місцезнаходження. Ухвала суду від 23.11.2022 була надіслана відповідачу-1 на його адресу, вказану в ЄДР, а саме: АДРЕСА_1 .

Та на адресу відповідача-2, що підтверджена даними Управління з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції ДМС України ГУ ДМС у Дніпропетровській області, а саме: 49000, пр. Слобожанський (Правди) буд. 52, кв. 10.

Відповідно до положень частини 6 статті 242 Господарського процесуального суду України днем вручення судового рішення є, зокрема, день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, яка зареєстрована у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила суду іншої адреси.

При цьому, частина 7 статті 120 Господарського процесуального суду України зобов`язує учасників судового процесу повідомляти суд про зміну свого місцезнаходження чи місця проживання під час розгляду справи. У разі відсутності заяви про зміну місця проживання ухвала про повідомлення чи виклик надсилається учасникам судового процесу, які не мають офіційної електронної адреси, та за відсутності можливості сповістити їх за допомогою інших засобів зв`язку, які забезпечують фіксацію повідомлення або виклику, за останньою відомою суду адресою і вважається врученою, навіть якщо відповідний учасник судового процесу за цією адресою більше не знаходиться або не проживає.

07.02.2023 на адресу суду повернулися направлені відповідачам 1-2 конверти із копією ухвали суду від 23.11.2022, до яких відділенням поштового зв`язку додано довідку про причину невручення поштового відправлення - "за закінченням терміну зберігання".

Вказаний факт свідчить про належне повідомлення відповідача про відкриття провадження у справі та можливість подання до суду заяв по суті справи.

Відповідно до частини 9 статті 165 Господарського процесуального кодексу України, яка кореспондується із частиною 2 статті 178 цього Кодексу, у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

За викладених обставин, суд вважає за можливе розглянути справу за наявними в ній матеріалами.

В порядку статті 240 Господарського процесуального кодексу України судом прийнято рішення у справі.

АРГУМЕНТИ СТОРІН

Позиція позивача, викладена у позовній заяві

Позов обґрунтовано з посиланням на невиконання першим відповідачем договору овердрафту № 26020/ЮКР-ЕО/0 від 17.12.2020 щодо своєчасного та повного виконання обов`язків позичальника, та другим відповідачем обов`язків поручителя за договором поруки № 26020/ЮКР-ЕО/0-П1 від 17.12.2020.

Позиція відповідачів 1-2

Відповідачі 1-2 не скористалися своїм процесуальним правом на подання відзиву на позов.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ ВСТАНОВЛЕНІ СУДОМ ТА ДОКАЗИ, ЩО ЇХ ПІДТВЕРДЖУТЬ

17.12.2020 між Акціонерним товариством "Акціонерний банк "Радабанк" (далі- позивач, банк, кредитор) та Товариством з обмеженою відповідальністю "Арма Групп" (далі відповідач, позивальник) укладено договір овердрафту № 26020/ЮКР/0 (далі - кредитний договір).

Згідно умов кредитного договору, сторони домовились про трактування термінів, що вживаються в цьому договорі. Зокрема, овердрафт - короткостроковий кредит, що надасться кредитором понад залишок коштів позичальника на поточному рахунку в межах заздалегідь обумовленої суми (ліміту овердрафту), шляхом дебетувати його рахунку.

Відповідно до вимог пункту 1.1 кредитного договору, кредитор, за наявності вільних грошових коштів, зобов`язується на умовах цього договору надати позичальнику короткостроковий кредит (надалі - овердрафт) шляхом оплати з поточного рахунку позичальника IBAN № НОМЕР_1 , відкритого у АТ «АБ «Радабанк» м. Дніпро, розрахункових документів на суму, що перевищує кредитовий залишок на такому рахунку, але в межах визначеного цим договором ліміту овердрафту.

Пунктом 1.2 кредитного договору встановлено, що безперервний строк наявності дебетового сальдо по поточному рахунку Позичальника, що виникає внаслідок користування овердрафтом (або його частиною) на умовах даного Договору, не повинен перевищувати 30 календарних днів. Тобто не рідше ніж 1 раз на 30 календарних днів Позичальник зобов`язаний забезпечити нульовий або кредитовий/пасивний залишок на кінець операційного дня банку на поточному рахунку, за яким встановлено овердрафт.

Відповідно до пункту 1.3 кредитного договору ліміт овердрафту за цим договором встановлюється в розмірі 200 000 (двісті тисяч) гривень 00 копійок. При цьому, враховуючи умови, що викладені у цьому пункті Договору, кредитор жодним чином не пов`язаний зобов`язаннями щодо надання овердрафту у зазначеному розмірі протягом всього строку дії цього Договору. Розмір ліміту овердрафту є змінною величиною, яка встановлюється Кредитором щомісяця один раз на місяць (протягом перших 10 днів після закінчення попереднього календарного місяця). Розрахунок ліміту овердрафту здійснюється відповідно до внутрішньобанківських нормативних документів на підставі даних про рух коштів по поточному рахунку, балансу та звіту про фінансові результати Позичальника на останню звітну дату, показників ліквідності діяльності, співвідношення власних і позичкових коштів, платоспроможності, кредитної історії, ситуації на грошово-кредитному ринку та інше.

Пунктом 1.4 кредитного договору передбачено, що кінцевий термін погашення овердрафту за кредитним договором встановлюється сторонами « 16» грудня 2021 року. Кінцевий термін може бути змінений у випадках, передбачених умовами договору.

Згідно з пунктом 1.5 кредитного договору, процентна ставка за користування кредитними коштами встановлюється у розмірі 17 % річних. Процентна ставка за даним Договором є фіксованою.

При порушенні Позичальником строку (терміну) погашення овердрафту, встановленого п. 1.2, 1.4, цього Договору, наступного робочого дня вся заборгованість вважається простроченою, а нарахування процентів здійснюється з розрахунку:

- 30 % (тридцять) процентів річних на суму простроченої заборгованості з першого дня порушення строку погашення Кредиту (його частки) до повного погашення простроченої заборгованості або по 30-й день (включно) наявності простроченої заборгованості;

- 40% (сорок) процентів річних на суму простроченої заборгованості починаючи з 31-го дня наявності простроченої заборгованості та до повного погашення простроченої заборгованості.

Нарахування процентів за вказаною у попередньому абзаці ставкою не звільняє Позичальника від сплати пені, передбаченої Розділом 9 цього Договору, іншої неустойки та інших платежів, передбачених цим Договором.

Відповідно до пункту 3.2. кредитного договору, нарахування процентів за користування овердрафтом проводиться щоденно за методом факт/факт (метод «факт/факт» передбачає, що для розрахунку використовується фактична кількість днів у місяці та році) на суму найбільшого банківського дня та на залишок заборгованості на кінець дня в разі, якщо день є неробочим.

Пунктами 6.1, 6.2, 6.3, 6.11 кредитного договору встановлено, що позичальник зобов`язаний використати кредитні кошти на зазначені у Договорі цілі і забезпечити повернення одержаного овердрафту та сплату нарахованих процентів, комісійних винагород на умовах, передбачених цим договором; погасити заборгованість за овердрафтом у строки, встановлені п.1.2 цього договору з остаточним погашенням не пізніше останнього дня користування овердрафтом, зазначеного в п.1.4., якщо інше не встановлено цим договором; сплачувати проценти за користування овердрафтом в порядку, передбаченому пунктом 3.3., та комісійні винагороди в порядку, передбаченому пунктом 1.6. договору; у разі невиконання (порушення) умов договору сплачувати кредитору окремо від нарахованих процентів за користування овердрафтом, неустойку, передбачену пунктами 9.1, 9.2. цього договору; погашати заборгованість за цим договором в порядку, передбаченому пунктами 3.3.-3.5. цього договору.

За порушення строків погашення (повернення) овердрафту, в т.ч. перевищення строку наявності безперервного дебетового сальдо, встановленого пунктом 1.2 цього Договору, порушення терміну повернення овердрафту, передбаченого п. 1.4 цього Договору, порушення строків сплати процентів за користування овердрафтом, передбачених пунктом 3.3. даного Договору та комісійних винагород, передбачених л.1.6 цього договору, Позичальник зобов`язується сплатити на користь та на вимогу Кредитора пеню в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, нарахованої на суму простроченого платежу, за кожний день прострочення. День усунення порушення не включається при розрахунку пені (пункт 9.1 кредитного договору).

З метою забезпечення виконання зобов`язань позичальника перед кредитором, між кредитором, позичальником та ОСОБА_1 , як поручителем, було укладено договір поруки № 26020/ЮКР-ЕО/0- П1 від 17.12.2020 (далі - договір поруки).

Відповідно до пункту 1.1 договору поруки, Поручитель зобов`язується відповідати за повне та своєчасне виконання Позичальником його Боргових зобов`язань перед Кредитором за Кредитним Договором, в повному обсязі таких зобов`язань. Поручитель та Позичальник відповідають перед Кредитором як солідарні боржники, Кредитор може звернутись з вимогою про виконання боргових зобов`язань як до Позичальника, так і до поручителя, чи до обох одночасно.

Пунктом 1.2.2 договору поруки передбачено, що боргові зобов`язання - це зобов`язання позичальника перед кредитором щодо повернення суми кредиту, плати за користування кредитом (проценти, комісії), штрафних санкцій (пені, штрафи), витрат (судові, поштові, відрядження та інші) та збитків кредитора (включаючи, але не обмежуючись, неодержані доходи) у зв`язку з невиконанням позичальником своїх зобов`язань перед кредитором за кредитним договором.

Відповідно до пункту 2.1 Договору поруки Поручитель зобов`язаний:

2.1.1. у випадку невиконання Позичальником зобов`язань перед Кредитором за Кредитним Договором здійснити виконання Боргових зобов`язань в обсязі, заявленому Кредитором, на протязі 7 (семи) днів з дати отримання письмової вимоги Кредитора. Погашення здійснюється Поручителем шляхом перерахування в безготівковій формі або шляхом внесення готівкових коштів на рахунок IBAN № НОМЕР_2 в АТ «КБ «Радабанк».

2.1.2. у разі невиконання Позичальником забезпеченого порукою зобов`язання повністю або частковою відповідати перед Кредитором як солідарний боржник всім майном на яке, згідно з чинним законодавством України, може бути звернено стягнення.

Згідно п. 2.3. Договору поруки Кредитор має право:

2.3.1. у випадку невиконання Позичальником зобов`язань перед Кредитором за Кредитним договором, заявити Поручителю вимогу про погашення заборгованості;

2.3.2. у випадку не виконання Поручителем вимогу Кредитора у добровільному порядку у строк встановлений у пункті 2.1.1, звернутися за стягненням заборгованості до суду;

2.3.3. у разі порушення Поручителем вимог пункту 2.1.1 Договору нарахувати та вимагати оплату пені в розмірі подвійної облікової ставки НБУ, що діє у цей період, від суми не виконаного забезпечення порукою зобов`язання, за кожен день прострочення.

Поручитель та Позичальник залишаються зобов`язаними перед Кредитором до того моменту поки зобов`язання за Кредитним договором не будуть виконанні у повному обсязі (пункт 4.6. Договору поруки).

Як свідчать матеріали справи, кредитор належним чином виконав свої зобов`язання за кредитним договором, надавши позичальнику ліміт овердрафту в передбаченому цим договором розмірі. Зазначене підтверджується наданими позивачем виписками по особовому рахунку.

Однак, позичальник не виконав належним чином зобов`язання по своєчасному та повному поверненню кредиту та оплати процентів за кредитним договором, чим порушив вимоги пунктів 1.1, 1.2, 6.1, 6.2, 6.3, 6.11 цього договору.

Як свідчать матеріали справи, заборгованість позичальника за Договором овердрафту № 26020/ЮКР-ЕО/0 від 17.12.2020 станом на 29.07.2022 становить 140 911, 33 грн, а саме: 140 706, 83 грн - прострочена заборгованість по кредиту та 204, 50 грн - прострочена заборгованість по процентам.

Прострочена заборгованість обліковується банком на відповідному рахунку, на підтвердження надаємо Виписку по особовому рахунку № НОМЕР_3 . Відповідно до цієї Виписки прострочена заборгованість по кредиту на 29.07.2022 становить 140 706, 83 грн.

Заборгованість по несплачених процентах за період з 17.12.2020 по 29.07.2022, розрахованих з урахуванням пункту 3.2 кредитного договору, станом на 29.07.2022 становить 204, 50 грн та підтверджується Випискою по особовому рахунку № НОМЕР_4 , за яким обліковуються проценти.

Для досудового врегулювання спору АТ «АБ «Радабанк» звернувся до Товариства з обмеженою відповідальністю «Арма Групп» з вимогою № 6316-1/04-2-1/2021 від 01.12.2021 про оплату заборгованості за кредитним договором.

На виконання вимог пункту 2.1 договору поруки позивач звернувся до відповідача-2 з вимогою № 6317-1/04-2-1/2021 від 01.12.2021 про сплату заборгованості за кредитним договором.

Так, відповідачі 1-2 порушили свої зобов`язання за договором та не здійснили оплату в повному обсязі.

Зазначені обставини стали підставами для звернення позивача до суду з позовом у даній справі, в якому він просить стягнути солідарно з першого та другого відповідачів заборгованість за Договором овердрафту № 26020/ЮКР/0 від 17.12.2020 в розмірі 140 911, 33 грн, а саме: 140 706, 83 грн - прострочена заборгованість по кредиту та 204, 50 грн - прострочена заборгованість по процентам.

ОЦІНКА АРГУМЕНТІВ СТОРІН, ВИСНОВКИ СУДУ

Щодо правовідносин сторін

Частинами першою і другою статті 1054 Цивільного кодексу України встановлено, що за кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов`язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов`язується повернути кредит та сплатити проценти.

Згідно з частинами 1, 2 статті 553 Цивільного кодексу України, за договором поруки поручитель поручається перед кредитором боржника за виконання ним свого обов`язку. Поручитель відповідає перед кредитором за порушення зобов`язання боржником. Порукою може забезпечуватися виконання зобов`язання частково або у повному обсязі.

З огляду на наявний в матеріалах справи договори та обставини справи, між сторони виникли кредитні правовідносини.

Щодо стягнення за договором овердрафту

У відповідності до частини 3 статті 346 Господарського кодексу України, кредити надаються банком під відсоток. Надання безвідсоткових кредитів забороняється, крім випадків, передбачених законом.

Частиною 1 статті 1054 Цивільного кодексу України передбачено, що за кредитним договором банк зобов`язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов`язується повернути кредит та сплатити відсотки.

Частиною 2 статті 1056 Цивільного кодексу України встановлено, що розмір процентів, тип процентної ставки (фіксована або змінювана) та порядок їх сплати за кредитним договором визначаються в договорі залежно від кредитного ризику, наданого забезпечення, попиту і пропозицій, які склалися на кредитному ринку, строку користування кредитом, розміру облікової ставки та інших факторів.

Відповідно до частини 1 статті 1048 Цивільного кодексу України позикодавець має право на одержання від позичальника процентів від суми позики, якщо інше не встановлено договором або законом. Розмір і порядок одержання процентів встановлюються договором.

Згідно зі статтею 629 Цивільного кодексу України, договір є обов`язковим для виконання сторонами.

За змістом ст. ст. 525, 526 Цивільного кодексу України, зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається.

Відповідно до ст. 530 Цивільного кодексу України, якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Статтею 553 Цивільного кодексу України передбачено, що за договором поруки поручитель поручається перед кредитором боржника за виконання ним свого обов`язку. Поручитель відповідає перед кредитором за порушення зобов`язання боржником. Порукою може забезпечуватися виконання зобов`язання частково або у повному обсязі. Поручителем може бути одна особа або кілька осіб.

Згідно з статтею 554 Цивільного кодексу України, у разі порушення боржником зобов`язання, забезпеченого порукою, боржник і поручитель відповідають перед кредитором як солідарні боржники, якщо договором поруки не встановлено додаткову (субсидіарну) відповідальність поручителя. Поручитель відповідає перед кредитором у тому ж обсязі, що і боржник, включаючи сплату основного боргу, процентів, неустойки, відшкодування збитків, якщо інше не встановлено договором поруки.

Як вже зазначено вище, факт належного виконання позивачем своїх зобов`язань за кредитним договором щодо надання першому відповідачу кредиту та порушення першим відповідачем умов зазначеного договору щодо сплати заборгованості за кредитом та процентів за користування кредитом підтверджується матеріалами справи, та відповідачами жодним чином не спростований.

Строк виконання зобов`язань за кредитним договором щодо повернення кредиту та сплати процентів за його користування є таким, що настав.

З урахуванням наявності укладеного між позивачем та відповідачем-1 та відповідачем-2, як поручителем, договору поруки, зобов`язання відповідачів 1-2 за кредитним договором є солідарними.

Шляхом звернення до відповідача-2, як поручителя, з вимогою № 6317-1/04-2-1/2021 від 01.12.2021 про сплату заборгованості за кредитним договором позивач вимагав від нього виконання зобов`язань забезпечених порукою, і такі зобов`язання в силу п. 2.1.1. договору мали бути виконані другим відповідачем протягом 7 днів з моменту отримання цієї вимоги.

Оскільки відповідачі в добровільному порядку не виконують умови кредитного договору, зазначене зумовлює прийняття судом рішення про задоволення позову в частині солідарного стягнення з відповідачів на користь позивача заборгованість за Договором овердрафту № 26020/ЮКР-ЕО/0 від 17.12.2020 в розмірі 140 911, 33 грн, а саме: 140 706, 83 грн - прострочена заборгованість по кредиту та 204, 50 грн - прострочена заборгованість по процентам.

СУДОВІ ВИТРАТИ

Відповідно до статті 129 Господарського процесуального кодексу України судові витрати зі сплати судового збору в розмірі 1 240, 50 грн покладаються на відповідачів-1-2, у рівних частинах.

Керуючись статтями 2, 73, 74, 76-79, 86, 91, 129, 165, 178, 233, 238, 240, 241, 252 Господарського процесуального кодексу України, Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

УХВАЛИВ:

Позов задовольнити повністю.

Стягнути солідарно з Товариства з обмеженою відповідальністю "Арма Групп" (49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд. 100, кв. 218; ідентифікаційний код 41464728) та ОСОБА_1 ( АДРЕСА_2 ; ідентифікаційний код НОМЕР_5 ; д.н. ІНФОРМАЦІЯ_1 ) на користь Акціонерного товариства "Акціонерний банк "Радабанк" (49000, м. Дніпро, вул. Володимира Мономаха, буд. 5; ідентифікаційний код 21322127) заборгованість за Договором овердрафту № 26020/ЮКР-ЕО/0 від 17.12.2020 в розмірі 140 911, 33 грн, в т.ч:

- 140 706, 83 грн - простроченої заборгованості по кредиту;

- 204, 50 грн - простроченої заборгованості по процентам.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Арма Групп" (49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд. 100, кв. 218; ідентифікаційний код 41464728) на користь Акціонерного товариства "Акціонерний банк "Радабанк" (49000, м. Дніпро, вул. Володимира Мономаха, буд. 5; ідентифікаційний код 21322127) 1 240, 50 грн судового збору.

Стягнути з ОСОБА_1 ( АДРЕСА_2 ; ідентифікаційний код НОМЕР_5 ; д.н. ІНФОРМАЦІЯ_1 ) на користь Акціонерного товариства "Акціонерний банк "Радабанк" (49000, м. Дніпро, вул. Володимира Мономаха, буд. 5; ідентифікаційний код 21322127) 1 240, 50 грн судового збору.

Накази видати після набрання рішенням законної сили.

Рішення суду може бути оскаржене протягом двадцяти днів з дня підписання рішення шляхом подання апеляційної скарги до Центрального апеляційного господарського суду.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя В.І. Ярошенко

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення28.02.2023
Оприлюднено01.03.2023
Номер документу109237833
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань банківської діяльності

Судовий реєстр по справі —904/2277/22

Судовий наказ від 27.03.2023

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ярошенко Вікторія Ігорівна

Судовий наказ від 27.03.2023

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ярошенко Вікторія Ігорівна

Судовий наказ від 27.03.2023

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ярошенко Вікторія Ігорівна

Судовий наказ від 27.03.2023

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ярошенко Вікторія Ігорівна

Рішення від 28.02.2023

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ярошенко Вікторія Ігорівна

Ухвала від 23.11.2022

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ярошенко Вікторія Ігорівна

Ухвала від 14.08.2022

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ярошенко Вікторія Ігорівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні