27.02.2023
Справа № 616/539/21>
Номер провадження 2/948/270/22>
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 лютого 2023 року Машівський районний суд Полтавської області у складі:
головуючого - судді Шинкарчука Я.А.,
секретаря судового засідання - Сизоненко Н.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в сел. Машівка Полтавського району Полтавської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору: служба у справах дітей Вільхуватської сільської ради Куп`янського району Харківської області, Департамент служби у справах дітей Харківської міської ради про розірвання договору між батьками щодо здійснення батьківських прав та визначення місця проживання з батьком,
в с т а н о в и в:
09 серпня 2021 року до Великобурлуцького районного суду Харківської області надійшов позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору: служба у справах дітей Вільхуватської сільської ради Куп`янського району Харківської області, служба у справах дітей по Індустріальному району Департаменту служби у справах дітей Харківської міської ради, про розірвання договору між батьками щодо здійснення батьківських прав та визначення місця проживання з батьком, в якому позивач просить суд:
-розірвати договір між батьками щодо здійснення батьківських прав та визначення місця проживання дитини від 30 серпня 2020 року, посвідчений приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу Харківської області Ярмак О.О. і зареєстрований в реєстрі за №428;
-визначити місце проживання дитини - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , разом із батьком - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ;
-стягнути із відповідача судові витрати.
На підставі ухвали Великобурлуцького районного суду Харківської області від 16 серпня 2021 року відкрито провадження у даній справі, вирішено проводити розгляд в порядку загального позовного провадження та призначено підготовче засідання.
21 вересня 2021 року з Департаменту служби у справах дітей Харківської міської ради надійшла заява про заміну третьої особи, а саме, залучити до участі Департамент служби у справах дітей Харківської міської ради замість служби у справах дітей по Індустріальному району Департаменту служби у справах дітей Харківської міської ради. Дана заява задоволена судом ухвалою від 30 вересня 2021 року.
Згідно ухвали Великобурлуцького районного суду Харківської області від 15 листопада 2021 року закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду по суті.
Указом Президента України № 64/2022 від 24.02.2022 «Про введення воєнного стану в Україні» із 05 години 30 хвилин 24.02.2022 строком на 30 діб в Україні введено воєнний стан, який продовжувався декілька разів.
У відповідності до розпорядження Голови Верховного Суду №2/0/9-22 від 08.03.2022 «Про зміну територіальної підсудності судових справ в умовах воєнного стану» на підставі статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» змінено територіальну підсудність судових справ Великобурлуцького районного суду Харківської області за Машівським районним судом Полтавської області.
Відповідно до акту передачі справ від 18.10.2022 до Машівського районного суду Полтавської області з Великобурлуцького районного суду Харківської області надійшла цивільна справа №616/539/21.
Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 18.10.2022, зазначену справу передано в провадження судді Шинкарчука Я.А.
Ухвалою Машівського районного суду Полтавської області від 19 жовтня 2023 року прийнято справу до свого провадження суддею та призначено судове засідання.
31 січня 2023 року до канцелярії суду надійшла спільна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про затвердження мирової угоди, разом із текстом мирової угоди. Відповідно до мирової угоди підписаної 21 січня 2023 року між ОСОБА_1 до ОСОБА_2 сторони домовились врегулювати спір у справі №616/539/21, шляхом підписання та виконання Мирової угоди на таких умовах:
1.Розірвати договір між батьками Позивачем ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_1 , місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 ) (надалі по тексту - «Батько»), і Відповідачем ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 (реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_2 , місце проживання за адресою: АДРЕСА_2 ) (надалі по тексту - «Мати») щодо здійснення батьківських прав та визначення місця проживання дитини від 30.08.2020, посвідчений приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу Харківської області Ярмак О.О. і зареєстрований в реєстрі під №428.
2.Місцем проживання неповнолітньої доньки ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (надалі - «Донька, Дитина»), до досягнення нею 14-річного віку визначається місце проживання її Батька ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (РНОКПП: НОМЕР_1 ).
3.У відповідності до ч. 3 ст. 160 СК України по досягненню 14-го віку ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце її проживання визначається нею самостійно.
4.У разі зміни адреси проживання ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (РНОКПП: НОМЕР_1 ) зобов`язується попереджати ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 (РНОКПП: НОМЕР_2 ) про її зміну всіма можливими засобами зв`язку, зокрема і телефонним зв`язком, надіславши смс на номер телефону НОМЕР_3 .
5.Відповідно до статей 150, 151, 152, 153, 155, 157, 171 Сімейного кодексу України Батько і Мати зобов`язуються: піклуватися про стан здоров`я Дитини, піклуватися про її фізичний, духовний та моральний розвиток, про забезпечення Дитини одягом, їжею та іншими необхідними речами для її нормального розвитку, брати участь у вихованні, забезпечити Дитині достатній рівень освіти.
6.Батько зобов`язується не перешкоджати спілкуванню Дитини з Матір`ю , а Матір у свою чергу зобов`язується брати участь у вихованні та духовному розвитку Дитини .
7.Сторони визначили участь Матері у вихованні малолітньої ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , встановивши наступний порядок побачень з дитиною:
7.1.Спільний відпочинок Дитини: під час Різдвяних та Новорічних свят перебування почергово за місцем проживання/перебування Батька/Матері строком у один тиждень, без відриву Дитини від навчального процесу.
З моменту укладення цієї Мирової угоди по непарним рокам Дитина святкує Різдво (25 грудня або 07 січня) з Батьком, Новий рік (31 грудня) з Батьком, по парним рокам Дитина святкує Різдво (25 грудня або 07 січня) з Матір`ю, Новий рік (31 грудня) з Матір`ю.
7.2.Мати має право за попередньою домовленістю з Батьком зустрічатися та без перешкод спілкуватися з Дитиною один раз на тиждень з 09 до 20 години без права забирати Дитину за місцем проживання Матері з ночівлею, з дотриманням її режиму дня та вікових особливостей.
7.3.Мати має право на вихідні субота та неділя один раз на два тижні забирати Дитину за місцем свого проживання з ночівлею.
7.4.Під час канікул (осінні, зимові, весняні) Мати має право забирати Дитину до свого місця проживання на один тиждень, попередивши батька дитини за телефонним номером НОМЕР_4 , надіславши йому смс повідомлення.
7.5.У період літніх канікул (червень, липень, серпень) Мати має право забирати Дитину до свого місця проживання на місяць (попередньо погодивши графік з Батьком і за умови згоди Дитини ).
7.6.Мати має право забирати або відводити Дитину, за домовленістю з Батьком, до навчальних закладів кожного дня з обов`язковим поверненням Дитини до місця проживання Батька.
7.7.Сторони встановлюють наступний порядок святкування дня народження Дитини (ІНФОРМАЦІЯ_4): Мати у День народження має право, за попереднім погодженням з Батьком, приїжджати та спілкуватися з Дитиною з 15.00 год. до 19.00 год. з можливістю відвідування разом з Дитиною розважальних закладів, кафе, тощо. У вихідні дні, наступні після Дня народження, Мати має право приїжджати та проводити спільне дозвілля з Дитиною у вихідний день тижня з 10.00 год. до 19.00 год.
8.Батько зобов`язується не чинити Матері перешкоди у спілкуванні з Дитиною у дні та години, визначені цією Мировою угодою.
9.Батько і Мати мають право безперешкодно в будь-який час, не порушуючи режиму дня Дитини , спілкуватися з Дитиною в телефонному режимі і за допомогою засобів відеозв`язку, соціальних мереж тощо.
10.Питання виїзду Дитини за кордон для проходження навчання, лікування, дозвілля тощо вирішується виключно за спільною домовленістю Батьків.
11.Виїзд Дитини за межі України в супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата, сестри, мачухи, вітчима або інших осіб, уповноважених одним з батьків письмовою заявою, завіреною органом опіки та піклування, здійснюється виключно за нотаріально посвідченою згодою другого з батьків незалежно від вимог і положень законодавства України, чинного на момент виїзду Дитини за кордон.
12.Сторони спільно приймають рішення стосовно виховання, навчання, розвитку, лікування Дитини , узгоджують між собою усно або у письмовому вигляді навчальні та лікувальні заклади для Дитини, спортивні та інші заклади для розвитку здібностей Дитини.
13.Сторони зобов`язуються не чинити один одному перешкоди щодо спілкування, проживання, навчання та з інших питань участі у вихованні Дитини , виховувати Доньку з повагою до Батька та до Матері, не втручатися в особисте життя один одного та не підбурювати Дитину один проти одного, якнайшвидше повідомляти один одному про будь-які інші обставини, що мають значення для своєчасного виконання цієї Мирової угоди.
14.У всіх питаннях, шо не врегульовані умовами цієї Мирової угоди, Сторони керуються чинним законодавством України та інтересами Дитини.
15.Сторони зобов`язуються належним чином виконувати взяті на себе зобов`язання, а також своєчасно повідомляти один одного про зміну свого місця проживання та будь-які інші обставини, що мають суттєве значення для своєчасного виконання своїх зобов`язань за цією Мировою угодою.
16.Сторони погодили, що відмовляються і, відповідно, звільняються від виконання аліментних зобов`язань. Батько Дитини зобов`язується не пред`являти виконавчий документ до виконання про стягнення аліментів з Матері Дитини, а Мати, у свою чергу, зобов`язується не звертатися до суду із заявою про стягнення аліментів з Батька.
17.Сторони зобов`язуються повідомляти один одного про будь-які обставини, що мають суттєве значення для належного виконання Сторонами своїх обов`язків за цією Мировою угодою.
18.Понесені Сторонами по цій справі судові витрати, у тому числі витрати на оплату правової допомоги, відносяться на ту Сторону, яка понесла такі витрати, і не підлягають відшкодуванню іншою Стороною.
19.Ця Мирова угода вступає в силу з моменту її затвердження Машівським районним судом Полтавської області і діє до моменту повного виконання сторонами своїх зобов`язань за цією Мировою угодою.
20.Сторони підтверджують, що наслідки укладення Мирової угоди щодо закриття провадження у справі в зв`язку з її укладенням, що передбачені ст.ст. 207, 208, 256 Цивільного процесуального кодексу України, Сторонам відомі і зрозумілі. Сторони засвідчують, що ця Мирова угода повністю відповідає їх інтересам.
21.Ухвала Машівського районного суду Полтавської області про затвердження цієї Мирової угоди є виконавчим документом згідно з ч. 2 ст. 208 ЦПК України.
22.У разі невиконання Позивачем Мирової угоди Відповідач має право направити ухвалу суду про затвердження цієї Мирової угоди до виконавчої служби для виконання.
23.Сторони заявляють, що умови цієї Мирової угоди не суперечать закону і не порушують права, свободи чи інтереси інших осіб.
24.Ця Мирова угода укладена Сторонами українською мовою у п`яти автентичних примірниках, що мають однакову юридичну силу, по одному для кожної зі Сторін, третіх осіб і один примірник для суду.
В судове засідання учасники справи не з`явилися.
Від представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Шумейко Ярослава Віталійовича на електронну адресу суду направлено 30.01.2023 клопотання проводити розгляд справи щодо затвердження мирової угоди від 21.01.2023 у відсутність представника позивача.
Від представника відповідача ОСОБА_2 - адвоката Аніщенко Катерини Михайлівни на електронну адресу суду направлено 21.02.2023 клопотання проводити розгляд справи щодо затвердження мирової угоди від 21.01.2023 у відсутність відповідача та його представника.
Треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору - служба у справах дітей Вільхуватської сільської ради Куп`янського району Харківської області, Департамент служби у справах дітей Харківської міської ради, повідомлені про час, дату та місце розгляду справи в судове засідання своїх представників не направили.
Ураховуючи вищезазначене, суд вважає за можливе, на підставі частини другої статті 247 ЦПК України, здійснити розгляд справи без фіксування судового розгляду цивільної справи за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
Дослідивши спільну заяву сторін про затвердження мирової угоди та письмові матеріали справи, суд дійшов наступних висновків.
Згідно частини сьомої статті 49 ЦПК України сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії судового процесу.
Відповідно до вимог частин першої-четвертої статті 207 ЦПК України мирова угода укладається сторонами з метою врегулювання спору на підставі взаємних поступок і має стосуватися лише прав та обов`язків сторін. У мировій угоді сторони можуть вийти за межі предмета спору за умови, що мирова угода не порушує прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб. Сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну письмову заяву, на будь-якій стадії судового процесу. До ухвалення судового рішення у зв`язку з укладенням сторонами мирової угоди суд роз`яснює сторонам наслідки такого рішення, перевіряє, чи не обмежені представники сторін вчинити відповідні дії.
Відповідно до заявлених позовних вимог позивач просить суд розірвати договір укладений між сторонами 30.08.2020 щодо здійснення батьківських прав та визначення місця проживання дитини, а також визначити місце проживання доньки ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з батьком ОСОБА_1 .
За умовами мирової угоди, укладеної 21 січня 2023 року, сторони погодили розірвати договір укладений між сторонами 30.08.2020 щодо здійснення батьківських прав та визначення місця проживання дитини, а також визначили місце проживання доньки ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з батьком .
У відповідності до частини першої статті 258 ЦПК України судовими рішеннями є: 1) ухвали; 2) рішення; 3) постанови; 4) судові накази.
Частиною п`ятою статті 258 ЦПК України передбачено, що у випадках, передбачених цим Кодексом, судовий розгляд закінчується постановленням ухвали чи видачею судового наказу, що є різновидами судового рішення.
Як визначено частиною четвертою статті 207 ЦПК України укладена сторонами мирова угода затверджується ухвалою суду, в резолютивній частині якої зазначаються умови угоди. Затверджуючи мирову угоду, суд цією ж ухвалою одночасно закриває провадження у справі.
Розглянувши письмові матеріали справи та заяву сторін про затвердження мирової угоди, у зв`язку з чим спір у даній справі вирішено, суд дійшов висновку про можливість ухвалення рішення щодо затвердження мирової угоди та закриття провадження у справі.
Відповідно до пункту 5 частини першої статті 255 ЦПК України, підставою для закриття провадження у справі є укладення сторонами мирової угоди та затвердження її судом.
У разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається (ч. 2 ст. 256 ЦПК України).
Оскільки сторони добровільно дійшли згоди про укладення мирової угоди, наслідки укладення мирової угоди сторонам роз`яснені та зрозумілі, при цьому мирова угода не порушує прав та інтересів сторін та інших осіб, суд вважає необхідним затвердити мирову угоду, укладену між сторонами, а провадження по справі закрити на підставі того, що зазначена мирова угода не суперечить діючому законодавству і укладається в інтересах всіх сторін.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 207, 255, 256, 258, 260, 261, 353, 354 ЦПК України, суд,
у х в а л и в:
Затвердити мирову угоду, укладену 21 січня 2023 року між позивачем ОСОБА_1 та відповідачем ОСОБА_2 , у цивільній справі №616/539/21 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору - служба у справах дітей Вільхуватської сільської ради Куп`янського району Харківської області, Департамент служби у справах дітей Харківської міської ради про розірвання договору між батьками щодо здійснення батьківських прав та визначення місця проживання з батьком, про таке:
1.Розірвати договір між батьками Позивачем ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_1 , місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 ) (надалі по тексту - «Батько»), і Відповідачем ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 (реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_2 , місце проживання за адресою: АДРЕСА_2 ) (надалі по тексту - «Мати») щодо здійснення батьківських прав та визначення місця проживання дитини від 30.08.2020, посвідчений приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу Харківської області Ярмак О.О. і зареєстрований в реєстрі під №428.
2.Місцем проживання неповнолітньої доньки ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (надалі - «Донька, Дитина»), до досягнення нею 14-річного віку визначається місце проживання її Батька ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (РНОКПП: НОМЕР_1 ).
3.У відповідності до ч. 3 ст. 160 СК України по досягненню 14-го віку ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце її проживання визначається нею самостійно.
4.У разі зміни адреси проживання ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (РНОКПП: НОМЕР_1 ) зобов`язується попереджати ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 (РНОКПП: НОМЕР_2 ) про її зміну всіма можливими засобами зв`язку, зокрема і телефонним зв`язком, надіславши смс на номер телефону НОМЕР_3 .
5.Відповідно до статей 150, 151, 152, 153, 155, 157, 171 Сімейного кодексу України Батько і Мати зобов`язуються: піклуватися про стан здоров`я Дитини, піклуватися про її фізичний, духовний та моральний розвиток, про забезпечення Дитини одягом, їжею та іншими необхідними речами для її нормального розвитку, брати участь у вихованні, забезпечити Дитині достатній рівень освіти.
6.Батько зобов`язується не перешкоджати спілкуванню Дитини з Матір`ю , а Матір у свою чергу зобов`язується брати участь у вихованні та духовному розвитку Дитини .
7.Сторони визначили участь Матері у вихованні малолітньої ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , встановивши наступний порядок побачень з дитиною:
7.1.Спільний відпочинок Дитини: під час Різдвяних та Новорічних свят перебування почергово за місцем проживання/перебування Батька/Матері строком у один тиждень, без відриву Дитини від навчального процесу.
З моменту укладення цієї Мирової угоди по непарним рокам Дитина святкує Різдво (25 грудня або 07 січня) з Батьком, Новий рік (31 грудня) з Батьком, по парним рокам Дитина святкує Різдво (25 грудня або 07 січня) з Матір`ю, Новий рік (31 грудня) з Матір`ю.
7.2.Мати має право за попередньою домовленістю з Батьком зустрічатися та без перешкод спілкуватися з Дитиною один раз на тиждень з 09 до 20 години без права забирати Дитину за місцем проживання Матері з ночівлею, з дотриманням її режиму дня та вікових особливостей.
7.3.Мати має право на вихідні субота та неділя один раз на два тижні забирати Дитину за місцем свого проживання з ночівлею.
7.4.Під час канікул (осінні, зимові, весняні) Мати має право забирати Дитину до свого місця проживання на один тиждень, попередивши батька дитини за телефонним номером НОМЕР_4 , надіславши йому смс повідомлення.
7.5.У період літніх канікул (червень, липень, серпень) Мати має право забирати Дитину до свого місця проживання на місяць (попередньо погодивши графік з Батьком і за умови згоди Дитини ).
7.6.Мати має право забирати або відводити Дитину, за домовленістю з Батьком, до навчальних закладів кожного дня з обов`язковим поверненням Дитини до місця проживання Батька.
7.7.Сторони встановлюють наступний порядок святкування дня народження Дитини (ІНФОРМАЦІЯ_4): Мати у День народження має право, за попереднім погодженням з Батьком, приїжджати та спілкуватися з Дитиною з 15.00 год. до 19.00 год. з можливістю відвідування разом з Дитиною розважальних закладів, кафе, тощо. У вихідні дні, наступні після Дня народження, Мати має право приїжджати та проводити спільне дозвілля з Дитиною у вихідний день тижня з 10.00 год. до 19.00 год.
8.Батько зобов`язується не чинити Матері перешкоди у спілкуванні з Дитиною у дні та години, визначені цією Мировою угодою.
9.Батько і Мати мають право безперешкодно в будь-який час, не порушуючи режиму дня Дитини , спілкуватися з Дитиною в телефонному режимі і за допомогою засобів відеозв`язку, соціальних мереж тощо.
10.Питання виїзду Дитини за кордон для проходження навчання, лікування, дозвілля тощо вирішується виключно за спільною домовленістю Батьків.
11.Виїзд Дитини за межі України в супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата, сестри, мачухи, вітчима або інших осіб, уповноважених одним з батьків письмовою заявою, завіреною органом опіки та піклування, здійснюється виключно за нотаріально посвідченою згодою другого з батьків незалежно від вимог і положень законодавства України, чинного на момент виїзду Дитини за кордон.
12.Сторони спільно приймають рішення стосовно виховання, навчання, розвитку, лікування Дитини , узгоджують між собою усно або у письмовому вигляді навчальні та лікувальні заклади для Дитини, спортивні та інші заклади для розвитку здібностей Дитини.
13.Сторони зобов`язуються не чинити один одному перешкоди щодо спілкування, проживання, навчання та з інших питань участі у вихованні Дитини , виховувати Доньку з повагою до Батька та до Матері, не втручатися в особисте життя один одного та не підбурювати Дитину один проти одного, якнайшвидше повідомляти один одному про будь-які інші обставини, що мають значення для своєчасного виконання цієї Мирової угоди.
14.У всіх питаннях, шо не врегульовані умовами цієї Мирової угоди, Сторони керуються чинним законодавством України та інтересами Дитини.
15.Сторони зобов`язуються належним чином виконувати взяті на себе зобов`язання, а також своєчасно повідомляти один одного про зміну свого місця проживання та будь-які інші обставини, що мають суттєве значення для своєчасного виконання своїх зобов`язань за цією Мировою угодою.
16.Сторони погодили, що відмовляються і, відповідно, звільняються від виконання аліментних зобов`язань. Батько Дитини зобов`язується не пред`являти виконавчий документ до виконання про стягнення аліментів з Матері Дитини, а Мати, у свою чергу, зобов`язується не звертатися до суду із заявою про стягнення аліментів з Батька.
17.Сторони зобов`язуються повідомляти один одного про будь-які обставини, що мають суттєве значення для належного виконання Сторонами своїх обов`язків за цією Мировою угодою.
18.Понесені Сторонами по цій справі судові витрати, у тому числі витрати на оплату правової допомоги, відносяться на ту Сторону, яка понесла такі витрати, і не підлягають відшкодуванню іншою Стороною.
19.Ця Мирова угода вступає в силу з моменту її затвердження Машівським районним судом Полтавської області і діє до моменту повного виконання сторонами своїх зобов`язань за цією Мировою угодою.
20.Сторони підтверджують, що наслідки укладення Мирової угоди щодо закриття провадження у справі в зв`язку з її укладенням, що передбачені ст.ст. 207, 208, 256 Цивільного процесуального кодексу України, Сторонам відомі і зрозумілі. Сторони засвідчують, що ця Мирова угода повністю відповідає їх інтересам.
21.Ухвала Машівського районного суду Полтавської області про затвердження цієї Мирової угоди є виконавчим документом згідно з ч. 2 ст. 208 ЦПК України.
22.У разі невиконання Позивачем Мирової угоди Відповідач має право направити ухвалу суду про затвердження цієї Мирової угоди до виконавчої служби для виконання.
23.Сторони заявляють, що умови цієї Мирової угоди не суперечать закону і не порушують права, свободи чи інтереси інших осіб.
24.Ця Мирова угода укладена Сторонами українською мовою у п`яти автентичних примірниках, що мають однакову юридичну силу, по одному для кожної зі Сторін, третіх осіб і один примірник для суду.
Провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору: служба у справах дітей Вільхуватської сільської ради Куп`янського району Харківської області, Департамент служби у справах дітей Харківської міської ради про розірвання договору між батьками щодо здійснення батьківських прав та визначення місця проживання з батьком - закрити.
Ухвала про затвердження мирової угоди є виконавчим документом. У разі невиконання затвердженої судом мирової угоди ухвала суду про затвердження мирової угоди може бути подана для її примусового виконання в порядку, передбаченому законодавством для виконання судових рішень.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається безпосередньо до Полтавського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: https://court.gov.ua/fair/sud
Суддя - Я.А. Шинкарчук
Суд | Машівський районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 27.02.2023 |
Оприлюднено | 02.03.2023 |
Номер документу | 109243234 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Машівський районний суд Полтавської області
Шинкарчук Я. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні