номер провадження справи 27/178/22
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
02.03.2023 Справа № 908/2692/22
м. Запоріжжя Запорізької області
Господарський суд Запорізької області у складі судді Дроздової С.С., розглянувши матеріали справи
до відповідача: Приватного малого підприємства архітектурна майстерня В.Лукашев (вул. Козача, буд. 7, м. Запоріжжя, 69095, ідентифікаційний номер юридичної особи 20489061)
про стягнення 3 808 грн. 68 коп.
без виклику сторін
УСТАНОВИВ:
Концерн Міські теплові мережі звернувся до суду з позовною заявою про стягнення з Приватного малого підприємства архітектурна майстерня В.Лукашев 3 317 грн. 26 коп. основного боргу, 364 грн. 07 коп. інфляційних втрат, 127 грн. 35 коп. 3 % річних.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 21.12.2022 здійснено автоматизований розподіл позовної заяви між суддями, присвоєно єдиний унікальний номер судової справи 908/2692/22 та визначено до розгляду судді Дроздовій С.С.
Оскільки предметом спору у даній справі є стягнення з відповідача суми 3 808 грн. 68 коп., беручи до уваги те, що справа не відноситься до визначеного ч. 4 ст. 247 ГПК України виключного переліку категорій справ, які не можуть бути розглянуті в порядку спрощеного позовного провадження, суд дійшов висновку про розгляд поданої позовної заяви у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами.
Ухвалою суду від 27.02.2023 закрито провадження у справі № 908/2692/22, на підставі ч. 1 п. 2 ст. 231 ГПК України.
Статтею 7 Закону України «Про судовий збір» передбачено підстави повернення судового збору, перелік яких є вичерпним.
Згідно із ч. 2 ст. 123 ГПК України, розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюється законом.
Частиною 5 ст. 7 Закону України Про судовий збір визначено, що повернення сплаченої суми судового збору здійснюється в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади із забезпечення реалізації державної фінансової політики.
Відповідно до ч. 1 п. 5 ч. 1 ст. 7 Закону України Про судовий збір, сума судового збору підлягає поверненню за клопотанням особи, яка його сплатила в разі, зокрема, закриття (припинення) провадження у справі (крім випадків, якщо провадження у справі закрито у зв`язку з відмовою позивача від позову і така відмова визнана судом), у тому числі в апеляційній та касаційній інстанціях.
Враховуючи викладене, суд вважає наявними підстави для повернення з Державного бюджету України, згідно ч. 1 п. 5 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про судовий збір», судового збору в сумі 2 481 грн. 00 коп., сплаченого на підставі платіжного доручення № 8724 від 16.08.2022.
Керуючись ст. 7 Закону України Про судовий збір, ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
Повернути з Державного бюджету України Концерну Міські теплові мережі (юридична адреса: бул. Гвардійський, 137, м. Запоріжжя, 69091; вул. Святого Миколая, 79а, м. Запоріжжя, 69002, ідентифікаційний номер юридичної особи 32121458) 2 481 (дві тисячі чотириста вісімдесят одна) грн. 00 коп. судового збору, сплаченого на підставі платіжного доручення № 8724 від 16.08.2022.
Дана ухвала є підставою для повернення з Державного бюджету України суми судового збору в розмірі 2 481 (дві тисячі чотириста вісімдесят одна) грн. 00 коп., сплаченого на підставі платіжного доручення № 8724 від 16.08.2022, у зв`язку з закриттям провадження у справі та відповідно до норм чинного законодавства України підлягає виконанню негайно.
Ухвала набирає чинності з моменту її винесення 02.03.2023, є виконавчим документом та може бути пред`явлена до виконання протягом трьох років.
Примірник даної ухвали направити Концерну Міські теплові мережі (юридична адреса: бул. Гвардійський, 137, м. Запоріжжя, 69091; вул. Святого Миколая, 79а, м. Запоріжжя, 69002, ідентифікаційний номер юридичної особи 32121458).
Повний текст ухвали складено та підписано 02.03.2023.
Суддя господарського суду
Запорізької області Світлана Сергіївна Дроздова
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 02.03.2023 |
Оприлюднено | 03.03.2023 |
Номер документу | 109299181 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг енергоносіїв |
Господарське
Господарський суд Запорізької області
Дроздова С.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні