КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
апеляційне провадження №22-ц/824/2880/2023
справа №757/41021/20-ц
УХВАЛА
03 березня 2023 року м.Київ
Київський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
судді-доповідача Поліщук Н.В.
суддів Нежури В.А., Соколової В.В.
розглянувши питання про поновлення провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Печерського районного суду міста Києва від 04 грудня 2020 року, ухваленого під головуванням судді Волкової С.Я.,
у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Еволюшн Медікал Груп" про стягнення заробітної плати та компенсації втрати частини доходів у зв`язку з порушенням строків їх виплати,-
встановив:
У вересні 2020 року ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом про стягнення з ТОВ "Еволюшн Медікал Груп" 690000 грн. заробітної плати та компенсації втрати частини доходів у зв`язку із порушенням строків їх виплати.
Рішенням Печерського районного суду міста Києва від 04 грудня 2020 року у задоволенні позову відмовлено.
Не погодившись з ухваленим рішенням, ОСОБА_1 подано апеляційну скаргу, у якій просить рішення скасувати, позовні вимоги задовольнити.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 20 січня 2021 року визначено склад колегії суддів апеляційного суду для розгляду справи: Поліщук Н.В. (суддя-доповідач), Андрієнко А.М., Соколова В.В.
Ухвалою Київського апеляційного суду від 17 січня 2022 року у справі призначено судову почеркознавчу експертизу, проведення якої доручено експертам Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, провадження у справі зупинено.
27 жовтня 2022 року на адресу Київського апеляційного суду надійшли матеріали цивільної справи та повідомлення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз про залишення ухвали без виконання у зв`язку із відсутністю відомостей щодо сплати вартості експертизи у відділі бухгалтерського обліку і звітності Інституту.
11 листопада 2022 року на адресу Київського апеляційного суду надійшло клопотання ТОВ "Еволюшн Медікал Груп" про проведення експертизи, призначеної ухвалою суду від 17 січня 2023 року.
Ухвалою Київського апеляційного суду від 28 листопада 2022 року клопотання ТОВ "Еволюшн Медікал Груп" про направлення справи для проведення експертизи задоволено, цивільну справу №757/41021/20-ц направлено до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз для виконання ухвали Київського апеляційного суду від 17 січня 2022 року.
23 лютого 2023 року на адресу Київського апеляційного суду надійшли матеріали цивільної справи та висновок експертів.
Протоколом автоматизованої зміни складу колегії суддів від 01 березня 2023 року суддю Андрієнко А.М. замінено на суддю Нежуру В.А., у зв`язку із припиненням у судді Андрієнко А.М. повноважень.
Відповідно до частини 1 статті 254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
Оскільки обставини, у зв`язку із якими провадження у справі було зупинено, усунуті, провадження у справі підлягає поновленню.
Керуючись ст.254 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Поновити провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Печерського районного суду міста Києва від 04 грудня 2020 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Еволюшн Медікал Груп" про стягнення заробітної плати та компенсації втрати частини доходів у зв`язку з порушенням строків їх виплати.
Призначити справу до розгляду Київським апеляційним судом в приміщенні суду (м.Київ, вул. Солом`янська 2-А) в судовому засіданні 11 квітня 2023 року о 12 год. 00 хв.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Н.В. Поліщук
Судді В.А. Нежура
В.В. Соколова
Суд | Київський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 03.03.2023 |
Оприлюднено | 06.03.2023 |
Номер документу | 109340184 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Київський апеляційний суд
Поліщук Наталія Валеріївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні