КРАСНОГВАРДІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

УХВАЛА

Справа № 204/5624/22

Провадження № 2/204/380/23

УХВАЛА

про прийняття цивільної справи до розгляду

15 березня 2023 року суддя Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська Черкез Д.Л., ознайомившись з матеріалами позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Фінвест Груп» (місцезнаходження: 49057, м. Дніпро, пр. Б.Хмельницького, 208Б, оф.9) до ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 ), третя особа Відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Дніпропетровській області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) (місцезнаходження: 49101, м. Дніпро, вул. Старокозацька, 56), про захист права власності шляхом зняття арешту з майна, -

В С Т А Н О В И В:

04 серпня 2022 до Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Фінвест Груп» до ОСОБА_1 , третя особа Відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Дніпропетровській області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) про про захист права власності шляхом зняття арешту з майна.

14березня 2023року напідставі розпорядженнякерівника апаратуКрасногвардійського районногосуду м.Дніпропетровська від14березня 2023року щодоповторного автоматизованогорозподілу судовихсправ,цивільну справу№ 204/5624/22 було повторно перерозподілено, на суддю Черкез Д.Л.

Справа буде розглядатися за правилами загального позовного провадження.

Вважаю за потрібне роз`яснити і запропонувати відповідачу, що він має право подати в строк, який не може бути меншим п`ятнадцяти днів із дня вручення даної ухвали, відзив на позов, який має відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, та докази в підтвердження обставин, на яких ґрунтується заперечення, а також подати зустрічний позов. Копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, яка їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежать від неї. Копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. Одночасно до відзиву мають бути додані документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

Копії ухвал про прийняття справидо свогопровадження повинні бути надіслані особам, які беруть участь у справі. Одночасно з копією ухвали прийняття справидо свогопровадження учасникам справи надсилається копія позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Сторони повідомляються про наявність в суді технічної можливості проводити судове засідання у режимі відеоконференції.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 32, 187, 190, 274, 277, 278 ЦПК України,

У х в а л и В:

Прийняти досвого провадженняцивільну справу№ 204/5624/22 за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Фінвест Груп» до ОСОБА_1 , третя особа Відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Дніпропетровській області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) про про захист права власності шляхом зняття арешту з майна.

Розгляд справи проводити за правилами загального позовного провадження.

Призначити підготовче засідання на «06»квітня 2023року об10-00 годин, у приміщенні Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська (зал № 23), за адресою: 49006, м. Дніпро, пр. Пушкіна, 77-Б.

Запропонувати Відповідачу подати в строк, який не може бути меншим п`ятнадцяти днів із дня вручення даної ухвали, відзив на позов, який має відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, та докази в підтвердження обставин, на яких ґрунтується заперечення. Роз`яснити, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішить справу за наявними матеріалами.

Веб-сторінка на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи - http://kg.dp.court.gov.ua.

Копії цієї ухвали направити сторонам у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Д.Л. Черкез

Дата ухвалення рішення 15.03.2023
Оприлюднено 17.03.2023

Судовий реєстр по справі 204/5624/22

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 15.03.2023 Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська Цивільне
Ухвала від 04.08.2022 Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 204/5624/22

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону