Єдиний унікальний номер №440/2393/18
Провадження № 2-во/943/10/23
У Х В А Л А
судового засідання
20 березня 2023 року
Буський районний суд Львівської області
в складі: головуючого - судді Журибіда Б. М.
при секретарі Гута О.С.
розглянувши увідкритому судовомузасіданні вм.Буську Львівськоїобласті безфіксації технічнимзасобом заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в судовому рішенні,-
в с т а н о в и в :
У провадженні Буського районного суду Львівської області перебувала справа Єдиний унікальний номер № 440/2393/18 Провадження № 2/440/1808/2018 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 ,третіх осіб:Красненської селищноїради,Відділу уБуському районіГоловного управлінняДержгеокадастру уЛьвівській області про визнанняправа власностіна спадковемайно за результатами розгляду якої 14 грудня 2018 року було винесено ухвалу про затвердження мирової угоди. Однак, при її виготовлені була допущена описка, а саме у мотивувальній і резолютивній частині ухвали неправильно зазначено Реєстраційний номер облікової картки платника податків позивачки ОСОБА_2 , а саме замість вірного «РНОКПП НОМЕР_1 » зазначено «РНОКПП НОМЕР_2 » . Зазначена описка є технічною та унеможливлює виконання судового рішення.
Дослідивши матеріали даної цивільної справи, суд прийшов до висновку, що виявлена описка в ухвалі суду підлягає виправленню.
Справу розглянуто за відсутності сторін в порядку ст. 247 ЦПК України, без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу, на підставі наявних матеріалів, яких достатньо для виправлення описки.
Відповідно до статті 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участі учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження. Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
При вирішенні питання про внесення виправлень у судове рішення суд не вправі змінювати його зміст, здійснювати додаткове обґрунтовування чи здійснювати додаткове посилання на норми закону.
Під час виготовлення та оформлення рішення по справі допущено помилку, таким чином суд вважає за необхідне виправити її в тексті ухвали суду, що не змінює змісту зазначеного рішення.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд, -
постановив:
Виправити описку, допущену в Ухвалі Буського районного суду Львівської області від 14 грудня 2018 року Єдиний унікальний номер № 440/2393/18 Провадження № 2/440/1808/2018 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третіх осіб : Красненської селищної ради, Відділу у Буському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області про визнання права власності на спадкове майно, де в мотивуючій і резюлютивній частині тексті ухвали вважати правильним Реєстраційний номер облікової картки платника податків позивачки ОСОБА_2 , «РНОКПП НОМЕР_1 » замість помилково зазначеного «РНОКПП НОМЕР_2 » .
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Львівського апеляційного суду протягом 15 днів з дня складання ухвали або через Буський районний суд Львівської області.
Суддя Журибіда Б. М.
Суд | Буський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 20.03.2023 |
Оприлюднено | 22.03.2023 |
Номер документу | 109667820 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Буський районний суд Львівської області
Журибіда Б. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні