Ухвала
від 20.03.2023 по справі 910/13818/22
ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

"20" березня 2023 р. Справа№ 910/13818/22

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Тищенко А.І.

суддів: Скрипки І.М.

Михальської Ю.Б.

розглянувши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1

на ухвалу

Господарського суду міста Києва

від 19.12.2022

у справі № 910/13818/22 (суддя Марченко О.В.)

за скаргою ОСОБА_1

на бездіяльність керівника Державної екологічної інспекції України

ВСТАНОВИВ:

У грудні 2022 року ОСОБА_1 звернувся до Господарського суду міста Києва зі скаргою на бездіяльність керівника Державної екологічної інспекції України (далі - Держекоінспекція), в якій просить суд зобов`язати керівника Держекоінспекції згідно з заявою про порушення природоохоронного законодавства за адресою: АДРЕСА_1 , щодо незаконного спилу 90% 6-х здорових дерев, діаметром понад 50 см, передбаченого статтею 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», провести перевірку про порушення природоохоронного законодавства України комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Дарницького району м. Києва та Департаментом міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 19.12.2022 у справі №910/13818/22 відмовлено у відкритті провадження у справі за скаргою ОСОБА_1 на бездіяльність керівника Державної екологічної інспекції України. Матеріали скарги повернути заявнику.

Не погоджуючись з прийнятою ухвалою, ОСОБА_1 звернувся до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, просить оскаржувану ухвалу скасувати, передати скаргу на бездіяльність керівника Державної екологічної інспекції України на новий розгляд.

Відповідно до Витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 15.03.2023 апеляційну скаргу ОСОБА_1 передано на розгляд колегії суддів у складі: головуючого судді Тищенко А.І., суддів Скрипки І.М., Михальської Ю.Б.

Колегією суддів встановлено, що апеляційна скарга була подана позивачем безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Відповідно до частини 2 статті 281 ГПК України процедурні питання, пов`язані з рухом справи, клопотання та заяви учасників справи, питання відкладення розгляду справи, оголошення перерви, зупинення провадження у справі, а також і інших випадках, передбачених цим Кодексом, вирішуються судом апеляційної інстанції шляхом постановлення ухвал в порядку, визначеному цим Кодексом для постановлення ухвал суду першої інстанції.

Враховуючи, що відсутність матеріалів справи №910/13818/22 унеможливлює розгляд поданої ОСОБА_1 апеляційної скарги, колегія суддів вважає за необхідне витребувати матеріали даної справи у суду першої інстанції та відкласти вирішення питання щодо подальшого руху апеляційної скарги ОСОБА_1 на ухвалу Господарського суду міста Києва від 19.12.2022 у справі №910/13818/22.

Враховуючи вищевикладене та керуючись статтями 232, 234, 281 Господарського процесуального кодексу України,-

У Х В А Л И В:

1. Витребувати у Господарського суду міста Києва матеріали справи №910/13818/22.

2. Відкласти вирішення питання щодо подальшого руху апеляційної скарги ОСОБА_1 на ухвалу Господарського суду міста Києва від 19.12.2022 у справі №910/13818/22 до надходження матеріалів справи з Господарського суду міста Києва.

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та не підлягає касаційному оскарженню.

Головуючий суддя А.І. Тищенко

Судді І.М. Скрипка

Ю.Б. Михальська

СудПівнічний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення20.03.2023
Оприлюднено24.03.2023
Номер документу109741344
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо оскарження актів (рішень) суб'єктів господарювання та їхніх органів, посадових та службових осіб у сфері організації та здійснення господарської діяльності

Судовий реєстр по справі —910/13818/22

Ухвала від 03.04.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Тищенко А.І.

Ухвала від 20.03.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Тищенко А.І.

Ухвала від 19.12.2022

Господарське

Господарський суд міста Києва

Марченко О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні