Ухвала
від 23.03.2023 по справі 388/167/23
ДОЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

справа № 388/167/23

провадження № 2/388/144/2023

УХВАЛА

23.03.2023м. Долинська

Долинський районний суд Кіровоградської області у складі:

головуючого - судді Кнурова О.А.,

при секретарі судового засідання Поліщук О.В.,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні у залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання нерухомого майна особистою приватною власністю,

за участю:

представника позивача - адвоката Константінова О.Ф.,

встановив:

позивач ОСОБА_1 звернулася до Долинського районного суду Кіровоградської області з позовом, підписаним та поданим її представником - адвокатом Константіновим О.Ф., що діє на підставі договору про надання правової допомоги № 26/01-01 від 26.02.2023, що підтверджується ордером серія ВА № 1046402 до відповідача ОСОБА_2 , в якому (позові) просила:

- визнати земельну ділянку площею 8 гектарів, для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Варварівської сільської ради Долинського району Кіровоградської області, кадастровий номер 3521981300:02:000:5420 особистою приватною власністю ОСОБА_1 ;

- визнати земельну ділянку площею 8 гектарів, для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Варварівської сільської ради Долинського району Кіровоградської області, кадастровий номер 3521981300:02:000:5418 особистою приватною власністю ОСОБА_1 ;

- визнати земельну ділянку площею 8 гектарів, для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Варварівської сільської ради Долинського району Кіровоградської області, кадастровий номер 3521981300:02:000:5419 особистою приватною власністю ОСОБА_1 ;

- визнати земельну ділянку площею 8 гектарів, для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Варварівської сільської ради Долинського району Кіровоградської області, кадастровий номер 3521981300:02:000:5421 особистою приватною власністю ОСОБА_1 .

Ухвалою від 13.02.2023 позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі за вказаним позовом з постановленням здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження і розпочато підготовче провадження у справі із призначенням підготовчого судового засідання з повідомленням (викликом) учасників справи.

Відзив на позовну заяву від відповідача до суду не надходив.

Відповідач звернувся до суду із заявою, у якій зазначив, що копію позовної заяви з додатками він отримав, позов визнає у повному обсязі та просив проводити підготовче судове засідання за його відсутності.

Інші заяви по суті справи чи заяви з процесуальних питань від учасників справи до суду не надходили.

Відповідач,який продату,час імісце проведеннясудового засіданнябув повідомленийналежним чином,- у судове засідання не з`явився, із клопотанням про відкладення судового засідання до суду не звертався.

Відповідно до ч. 1 ст. 198 ЦПК України підготовче засідання проводиться за правилами, встановленими главою 6 цього розділу, з урахуванням особливостей підготовчого засідання, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до положень ч. 3 ст. 211 ЦПК України учасник справи має право заявити клопотання про розгляд справи за його відсутності.

Відповідно до положень ч. 1 ст. 223 ЦПК України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті.

За наведених вище обставин та положень цивільного процесуального законодавства, суд дійшов висновку про проведення підготовчого судового засідання за відсутності відповідача.

Представник позивача у судовому засіданні висловився про можливість призначення справи до судового розгляду.

Судом поставлено на обговорення питання необхідності підтвердження актуальності даних про державну реєстрацію права власності на спірні земельні ділянки та відсутність чи наявність заборон їх відчуження.

Представником позивача повідомлено про надання до судового засідання актуальних витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності та витягів з Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна.

За наслідками підготовчого провадження суд дійшов висновків про таке.

Відповідно до ст. 189, ст. 196 ЦПК України у даній справі проведено підготовче судове засідання, під час проведення якого судом з`ясовані питання, передбачені ч. 2 ст. 197 ЦПК України.

Підстав для відкладення підготовчого судового засідання, а так само підстав для залишення позову без розгляду чи закриття провадження у справі, - з наявних у справі матеріалів судом не встановлено.

Згідно з п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Керуючись статтями 189, 196-198, 200, 258-261, 353 ЦПК України, -

постановив:

підготовче провадження у справі закрити.

Призначити справудо судовогорозгляду посуті усудовому засіданніна 13год.30хв.19.04.2023 у приміщенні Долинського районного суду Кіровоградської області, про що повідомити учасників справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя О.А. Кнуров

СудДолинський районний суд Кіровоградської області
Дата ухвалення рішення23.03.2023
Оприлюднено27.03.2023
Номер документу109760960
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: визнання права власності на земельну ділянку

Судовий реєстр по справі —388/167/23

Рішення від 19.04.2023

Цивільне

Долинський районний суд Кіровоградської області

Кнуров О. А.

Рішення від 19.04.2023

Цивільне

Долинський районний суд Кіровоградської області

Кнуров О. А.

Ухвала від 11.04.2023

Цивільне

Долинський районний суд Кіровоградської області

Кнуров О. А.

Ухвала від 23.03.2023

Цивільне

Долинський районний суд Кіровоградської області

Кнуров О. А.

Ухвала від 20.02.2023

Цивільне

Долинський районний суд Кіровоградської області

Кнуров О. А.

Ухвала від 13.02.2023

Цивільне

Долинський районний суд Кіровоградської області

Кнуров О. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні