Ухвала
від 23.03.2023 по справі 711/4878/21
ПРИДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЧЕРКАС

Придніпровський районний суд м.Черкаси

Справа № 711/4878/21

Номер провадження 1-в/711/47/23

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 березня 2023 року м. Черкаси

Придніпровський районний суд м. Черкаси в складі:

головуючого: судді ОСОБА_1

при секретарі: ОСОБА_2 ,

за участі прокурора: ОСОБА_3 ,

представника Придніпровського РВ філії ДУ «Центр пробації» в Черкаській області ОСОБА_4

засудженого ОСОБА_5

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Черкаси клопотання фахівця І категорії Придніпровського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Черкаській області ОСОБА_4 про звільнення від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку відносно засудженого:

ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Черкаси, гр. України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,-

в с т а н о в и в:

Фахівець І категорії Придніпровського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Черкаській області ОСОБА_4 звернувся до Придніпровського районного суду м. Черкаси із клопотанням про звільнення від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку відносно засудженого ОСОБА_5 . Клопотання мотивоване тим, що вироком Придніпровського районного суду м. Черкаси від 11.02.2022 року ОСОБА_5 засуджено за ч. 1 ст. 307, ч. 2 ст. 307, ст. 69, 70 КК України до 5 років позбавлення волі без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України від відбування покарання звільненого з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік, на підставі п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 76 КК України на ОСОБА_5 покладено обов`язки: періодично з`являтися для проведення реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання. ОСОБА_5 перебуває на обліку Придніпровського РВ філії ДУ «Центр пробації» в Черкаській області з 19.04.2022 року. За період перебування на обліку згідно інформації УІАП ГУНП «102» при ГУНП в Черкаській області факту вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень виявлено не було. Обов`язки, встановлені вироком суду не порушував. Для реєстрації з`являвся вчасно. Під час складання оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення, криміногенних потреб виявлено не було, тому під час іспитового строку органом пробації здійснювався контроль за виконанням обов`язків, покладених на засудженого вироком судом та проводилась соціально-виховна робота із засудженим.

Присутні учасники даного провадження звернулися до суду із заявою про незастосування технічних засобів фіксування даного провадження, повідомили що не заперечують проти визнання такої дії та результатів її здійснення чинними. У відповідності наведеної інформації суд прийшов до висновку про незастосування фіксування даного провадження відповідними технічними засобами, що із наведених підстав та у відповідності до ч.6 ст.107 КПК України не заборонено Законом. Учасники даного провадження визнають результати даної дії чинними, що не позбавляє їх права оскаржувати прийняте рішення у відповідності у суді апеляційної інстанції.

В судовому засіданні прокурор ОСОБА_3 не заперечувала проти задоволення клопотання.

Представник Придніпровського РВ філії ДУ «Центр пробації» в Черкаській області ОСОБА_4 в судовому засіданні подання підтримав та просив задовольнити.

Засуджений ОСОБА_5 просив клопотання задовольнити.

Заслухавши думку прокурора, представника Придніпровського РВ філії ДУ «Центр пробації» в Черкаській області, засудженого ОСОБА_5 , дослідивши матеріали клопотання та особової справи засудженого, суд вважає, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.

ОСОБА_5 засуджений Придніпровським районним судом м. Черкаси 11.03.2023 року за ч. 1 ст. 307, ч. 2 ст. 307, ст. 69, 70 КК України до 5 років позбавлення волі без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України від відбування покарання звільненого з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік, на підставі п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 76 КК України на ОСОБА_5 покладено обов`язки: періодично з`являтися для проведення реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

В ході судового розгляду судом встановлено, що засуджений ОСОБА_5 перебуває на обліку Придніпровського РВ філії ДУ «Центр пробації» в Черкаській області з 19.04.2022 року. За період перебування на обліку згідно інформації УІАП ГУНП «102» при ГУНП в Черкаській області факту вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень виявлено не було.

Обов`язки, встановлені вироком суду не порушував. Для реєстрації з`являвся вчасно.

Під час складання оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення, криміногенних потреб виявлено не було, тому під час іспитового строку органом пробації здійснювався контроль за виконанням обов`язків, покладених на засудженого вироком судом та проводилась соціально-виховна робота із засудженим.

Відповідно до ч.1 ст.78 КК України після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов`язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного йому покарання.

Відповідно до ч.2 ст.165 КВК України після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов`язки та не вчинив новогозлочину, за поданнямкримінально-виконавчої інспекції звільняєтьсясудомвід призначеного йому покарання, контроль за його поведінкою припиняється і засуджений знімається з обліку в кримінально-виконавчій інспекції.

Приймаючи дане рішення, суд врахував, що за час перебування на обліку в Придніпровського РВ філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області засуджений зарекомендував себе добре, не вчинив нових злочинів, оскільки в матеріалах справи відсутні відомості про притягнення ОСОБА_5 до кримінальної відповідальності, дані відомості також не були підтверджені учасниками справи в судовому засіданні, суд приходить до висновку, що ОСОБА_5 довів своє виправлення, в зв`язку із чим його необхідно звільнити від подальшого відбування призначеного йому покарання.

Керуючись ст.ст.369-371, 537, 539 КПК України, ст.165 КВК України на підставі ст.78 КК України, -

п о с т а н о в и в:

Клопотання фахівцяІ категоріїПридніпровського районноговідділу філіїДУ «Центрпробації» уЧеркаській області ОСОБА_4 про звільненнявід призначеногопокарання звипробуванням позакінченню випробувальноготерміну відноснозасудженого ОСОБА_5 задовольнити.

Звільнити ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , засудженого вироком Придніпровського районного суду м. Черкаси від 11.03.2022 року за ч. 1 ст. 307, ч. 2 ст. 307, 69, 70 КК України до 05 років позбавлення волі без конфіскації майна, на підставі ст. 75 КК України, звільненого від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік і на підставі ст. 76 КК України на нього судом були покладені обов`язки: періодично з`являтися для проведення реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання; - від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку.

На ухвалу може бути подана апеляція до Черкаського апеляційного суду протягом 7 днів з моменту її проголошення.

Головуючий: ОСОБА_1

Дата ухвалення рішення23.03.2023
Оприлюднено27.03.2023

Судовий реєстр по справі —711/4878/21

Ухвала від 24.03.2023

Кримінальне

Придніпровський районний суд м.Черкас

Михальченко Ю. В.

Вирок від 11.03.2022

Кримінальне

Придніпровський районний суд м.Черкас

Михальченко Ю. В.

Ухвала від 11.03.2022

Кримінальне

Придніпровський районний суд м.Черкас

Михальченко Ю. В.

Ухвала від 08.09.2021

Кримінальне

Придніпровський районний суд м.Черкас

Михальченко Ю. В.

Ухвала від 03.08.2021

Кримінальне

Придніпровський районний суд м.Черкас

Михальченко Ю. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні