Справа № 909/1162/17
У Х В А Л А
24.03.2023 м. Івано-Франківськ
Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Михайлишина В. В., розглянувши заяву (вх. № 3505/23 від 24.03.2023) про заміну сторони виконавчого провадження її правонаступником у справі
за позовом: Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області
(вул. Сахарова, 23А, м. Івано-Франківськ, 76014)
до відповідача: Державного підприємства "Кутське лісове господарство"
(вул. Січових Стрільців, 1, смт. Яблунів, Косівський район, Івано-
Франківська область, 78621)
про стягнення шкоди в розмірі 542 187, 00 гривень заподіяної внаслідок порушення норм лісового законодавства
В С Т А Н О В И В:
до Господарського суду Івано-Франківської області звернулася Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області із позовною заявою до Державного підприємства "Кутське лісове господарство" про стягнення шкоди в розмірі 542 187, 00 гривень заподіяної внаслідок порушення норм лісового законодавства.
Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області від 20.01.2018 задоволено позовні вимоги Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області до Державного підприємства "Кутське лісове господарство" про стягнення шкоди в розмірі 542 187, 00 гривень заподіяної внаслідок порушення норм лісового законодавства.
24.03.2023 за вх. № 3505/23 через канцелярію суду від голови ліквідаційної комісії Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області Вадима Колегая надійшла заява про заміну сторони виконавчого провадження її правонаступником.
Зокрема, заявник просить замінити боржника Державне підприємство "Кутське лісове господарство" нa правонаступника Державне спеціалізоване господарське підприємство "Ліси України" в особі філії "Кутське лісове господарство" Державного спеціалізованого господарського підприємства "Ліси України" у виконавчому провадженні номер АСВП 55954166 з примусового наказу Господарського суду Івано-Франківської області № 82 від 23.02.2018 по справі № 909/1162/17.
Відповідно до ст. 334 Господарського процесуального кодексу України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником. Заяву про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець. Суд розглядає заяву про заміну сторони її правонаступником у десятиденний строк з дня її надходження до суду у судовому засіданні з повідомленням учасників справи та заінтересованих осіб. Неявка учасників справи та інших осіб не є перешкодою для вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження. Ухвала про заміну сторони виконавчого провадження надсилається (надається) учасникам справи, а також державному виконавцю, приватному виконавцю в порядку, передбаченому статтею 242 цього Кодексу. Положення цієї статті застосовуються також у випадку необхідності заміни боржника або стягувача у виконавчому листі до відкриття виконавчого провадження.
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку, що заява голови ліквідаційної комісії Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області Вадима Колегая про заміну сторони виконавчого провадження її правонаступником підлягає призначенню до розгляду в судовому засіданні.
Керуючись статтями 234, 235, 334 Господарського процесуального кодексу України, суд
П О С Т А Н О В И В:
1. Прийняти заяву (вх. № 3505/23 від 24.03.2023) голови ліквідаційної комісії Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області Вадима Колегая про заміну сторони виконавчого провадження до розгляду.
2. Судове засідання призначити на 03.04.2023 об 14:00 год.
Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Івано-Франківської області за адресою: вул. Грушевського, 32, м. Івано-Франківськ, 76018, зал судових засідань № 8.
3. Роз`яснити учасникам справи, що відповідно до частини 3 статті 196 Господарського процесуального кодексу України, учасники справи мають справи заявити клопотання про розгляд справи за їх відсутності.
4. Роз`яснити учасникам справи про можливість участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції, зокрема, поза межами приміщення суду, з використанням власних технічних засобів відповідно до частини 4 статті 197 Господарського процесуального кодексу України та Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза приміщеннями суду, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України 23.04.2020 № 196.
5. Довести до відома сторін, що учасники справи можуть отримувати інформацію по справі за веб-адресою http://if.arbitr.gov.ua/sud5010/.
6. Ухвала набирає законної сили 24.03.2023 та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Суддя В. В. Михайлишин
Суд | Господарський суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 24.03.2023 |
Оприлюднено | 28.03.2023 |
Номер документу | 109806057 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Івано-Франківської області
Михайлишин В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні