БОРИСПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 359/2722/20

Провадження № 2/359/314/2023

УХВАЛА

Іменем України

27 березня 2023 року Бориспільський міськрайонний суд Київської області в складі :

головуючої судді Яковлєвої Л.В.,

при секретарі Русан А.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Бориспіль клопотання представника відповідача Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Публічного акціонерного товариства «Банк «Київська Русь» Ярошенко Анастасії Сергіївни про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Публічне акціонерне товариство «Банк «Київська Русь», Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Ю-Бейс», Державне підприємство «Прозоро.Продажі», треті особи, які не заявляють самостійних вимог : Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Лапкевич Тетяни Володимирівни, ОСОБА_3 про визнання недійсним електронного аукціону в частині продажу майнових прав та визнання недійсним договору купівлі-продажу майнових прав,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Бориспільського міськрайонного суду Київської області перебуває вищевказана цивільна справа.

Постановою Київського апеляційного суду від 02 грудня 2021 року ухвалу Бориспільського міськрайонного суду Київської області від 07 вересня 2021 року скасовано і направлено справу для продовження розгляду до суду першої інстанції.

Ухвалою суду від 04січня 2022 року справу прийнято до свого провадження та призначено підготовче судове засідання. Сторонам роз`яснено права, обов`язки та встановлено строки для вчинення процесуальних дій.

20 березня 2023 року від представника відповідача Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Публічного акціонерного товариства «Банк «Київська Русь» Ярошенко А.С. на електронну адресу суду надійшло клопотання про участь в судовому засіданні, призначеному на 14 год. 40 хв. на 28 березня 2023 року в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Дослідивши подану представником відповідача заяву та письмові матеріали справи, суд прийшов до наступного висновку.

Відповідно ч. 1, 2, 7, 8 ст. 212ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання. Копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Відповідно Наказу Державної Судової адміністрації України № 196 від 23 квітня 2020 року «Про внесення змін до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду» згідно з якого втратив чинність наказ ДСА України № 169 від 08 квітня 2020 року, затверджено новий порядок роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання за участю сторін поза межами приміщення суду.

Враховуючи, що відеоконференція покликана захистити сторони від надмірного затягування процесу, з метою підвищення оперативності судового розгляду і полегшення участі в ньому представника відповідача, суд вважає доцільним задовольнити заяву останнього, та провести судове засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Враховуючи наведене та керуючись ст. 212,353ЦПК України ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ :

Клопотання представника відповідача Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Публічного акціонерного товариства «Банк «Київська Русь» Ярошенко Анастасії Сергіївни про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Публічне акціонерне товариство «Банк «Київська Русь», Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Ю-Бейс», Державне підприємство «Прозоро.Продажі», треті особи, які не заявляють самостійних вимог : Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Лапкевич Тетяни Володимирівни, ОСОБА_3 про визнання недійсним електронного аукціону в частині продажу майнових прав та визнання недійсним договору купівлі-продажу майнових прав, - задовольнити.

Надати можливість представнику відповідача Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Публічного акціонерного товариства «Банк «Київська Русь» Ярошенко Анастасії Сергіївні брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, через онлайн-сервіс відеозв`язку «EasyCon»28 березня 2023 року о 14 год. 40 хв.

Роз`яснити представнику відповідача Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Публічного акціонерного товариства «Банк «Київська Русь» Ярошенко Анастасії Сергіївні, що відповідно ч. 5ст. 212 ЦПК Україниризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відеоконференція буде проведена за допомогою онлайн-сервісу відеозв`язку за веб-посиланнямhttps://vkz.court.gov.ua/згідно із наказом Державної Судової адміністрації України № 196 від 23 квітня 2020 року «Про внесення змін до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзвязку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду».

Копію ухвали направити негайно представнику відповідача Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Публічного акціонерного товариства «Банк «Київська Русь» Ярошенко Анастасії Сергіївні та сторонам, для відома.

Можливість отримати інформацію щодо справи, що розглядається, учасники справи мають на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет. Веб-адреса сторінки: http://bpm.ko.court.gov.ua/sud1005.

Ухвала суду є остаточною та, згідно ст. 353 ЦПК України, апеляційному оскарженню не підлягає.

Суддя Яковлєва Л.В.

Дата ухвалення рішення 27.03.2023
Оприлюднено 29.03.2023

Судовий реєстр по справі 359/2722/20

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 08.05.2023 Київський апеляційний суд Цивільне
Рішення від 29.03.2023 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Рішення від 29.03.2023 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 27.03.2023 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 25.01.2023 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 25.01.2023 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 20.01.2023 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 07.12.2022 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 05.12.2022 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 28.10.2022 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 07.09.2022 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Постанова від 26.04.2022 Касаційний цивільний суд Верховного Суду Цивільне
Ухвала від 16.02.2022 Касаційний цивільний суд Верховного Суду Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 359/2722/20

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону