КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 369/13482/22

Провадження №2/369/2652/23

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27.03.2023 м. Київ

Києво-Святошинський районний суд Київської області в складі:

головуючої судді Дубас Т.В.

при секретарі судового засідання Житар А.А.

за участю позивача ОСОБА_1

представника відповідача ОСОБА_2

розглянувши у підготовчому засіданні у залі суду №6 в м. Київ цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області в особі Державного реєстратора прав на нерухоме майно Центру надання адміністративних послуг Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області, Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про скасування рішення про державну реєстрацію обтяження нерухомого майна та припинення обтяження,

УСТАНОВИВ:

У провадженні Києво-Святошинського районного суду Київської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області в особі Державного реєстратора прав на нерухоме майно Центру надання адміністративних послуг Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області, Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про скасування рішення про державну реєстрацію обтяження нерухомого майна та припинення обтяження.

Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області ухвалою від 05.01.2023 відкрила провадження у справі за правилами загального позовного провадження.

В судове засідання 27.03.2023 позивач з`явилася. Просила суд закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.

Представник відповідача у судове засідання 27.03.2023 з`явився, просив суд закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.

За приписамист. 196 ЦПК Українидля виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання. Дата і час підготовчого засідання призначаються суддею з урахуванням обставин справи і необхідності вчинення відповідних процесуальних дій.

У підготовчому судовому засіданні судом були вирішені питання та вчинені передбаченістаттею 197 ЦПК Українипроцесуальні дії, необхідні для забезпечення правильного і своєчасного розгляду судом справи по суті.

Встановлено, що спір між сторонами до судового розгляду не врегульований, підстав для залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі немає.

Судом вирішено усі заяви та клопотання, подані учасниками справи та про розгляд яких, наполягають учасники.

Підстав для відкладення підготовчого судового засідання чи оголошення перерви у ньому не встановлено.

Відповідно до п. 15 ч. 2ст. 197 ЦПК Україниу підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Згідно з п. 3 ч. 2ст. 200 ЦПК Україниза результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Зважаючи на викладене, суд вважає за можливе закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду.

На підставі викладеного та керуючись ст.196-200,256,260 ЦПК України, суд,

ПОСТАНОВИВ:

Закрити підготовче провадження та призначити цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області в особі Державного реєстратора прав на нерухоме майно Центру надання адміністративних послуг Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області, Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про скасування рішення про державну реєстрацію обтяження нерухомого майна та припинення обтяження, до судового розгляду по суті, який відбудеться у приміщенні Києво-Святошинського районного суду Київської області о 10 год. 20 хв. 26 квітня 2023 року(м. Київ, вул. Мельниченка, 1).

Розгляд справи здійснювати у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань з викликом усіх учасників процесу.

Визначити порядок дослідження доказів: після вступного слова учасників, з`ясування обставин, на які вони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, дослідити наявні в матеріалах справи докази.

Ухвала набирає законної сили після її проголошення.

Ухвала оскарженню не підлягає, але заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Повний текст ухвали суду складено 29.03.2023.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо руху справи за веб-адресою: http://ks.ko.court.gov.ua.

Суддя: Тетяна ДУБАС

Дата ухвалення рішення 27.03.2023
Оприлюднено 31.03.2023

Судовий реєстр по справі 369/13482/22

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 27.03.2023 Києво-Святошинський районний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 27.03.2023 Києво-Святошинський районний суд Київської області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 369/13482/22

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону