ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про прийняття заяви кредитора
"31" березня 2023 р.м. Одеса Справа № 916/249/23
Господарський суд Одеської області у складі судді Найфлейш В.Д.
Розглянувши матеріали справи №916/249/23
За заявою ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Господарського суду Одеської області від 28.02.2023р., серед іншого, відкрито провадження у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ), введено процедуру реструктуризації боргів боржника, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, призначено керуючим реструктуризацією Ситника Олега Петровича ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) арбітражного керуючого Коваленко Ірину Анатоліївну (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 521 від 21.03.2013р.).
27.03.2023р. за вх.№3-166/23 від ТОВ «Альфабіс» надійшла заява про визнання грошових вимог до боржника на загальну суму 225368,00 грн.
Відповідно до п. 4 ч. 3 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства Господарський суд зобов`язаний прийняти заяву кредитора, подану з дотриманням вимог Кодексу України з процедур банкрутства та Господарського процесуального кодексу України, про що постановляється ухвала, в якій зазначається дата попереднього засідання суду.
Згідно із п.1 ч. 1 ст. 46 Кодексу України з процедур банкрутства Господарський суд не пізніше п`яти днів з дня надходження заяви конкурсного кредитора здійснює перевірку її відповідності вимогам цього Кодексу.
Приймаючи до уваги викладене, Господарський суд приймає заяву до розгляду в засіданні суду.
Керуючись ст. ст. 45, 46 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 234 ГПК України, суд-
УХВАЛИВ:
1. Прийняти заяву ТОВ «Альфабіс» (вх.№3-166/23 від 27.03.2023р.) з грошовими вимогами до боржника на суму 225368,00 грн.
2. Призначити заяву в засіданні суду на "04" квітня 2023 р. о 14:30 год.
Засідання суду відбудеться у приміщенні Господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр. Шевченка, 29, в залі засідань № 2 (перший поверх), тел. 307-990.
3. Зобов`язати арбітражного керуючого та боржника надати відзив на заяву ТОВ «Альфабіс» (вх.№3-166/23 від 27.03.2023р.) з грошовими вимогами до боржника на суму 225368,00 грн.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://od.arbitr.gov.ua
Ухвала набрала законної сили з моменту підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя В.Д. Найфлейш
Суд | Господарський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 31.03.2023 |
Оприлюднено | 04.04.2023 |
Номер документу | 109960809 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: неплатоспроможність фізичної особи |
Господарське
Господарський суд Одеської області
Найфлейш В.Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні