ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Пирогова, 29, м. Вінниця, 21018, тел./факс (0432)55-80-00, (0432)55-80-06 E-mail: inbox@vn.arbitr.gov.ua
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
"07" квітня 2023 р. м. Вінниця Cправа № 902/139/23
Господарський суд Вінницької області у складі головуючого судді Міліціанова Р.В., розглянувши без виклику сторін у порядку спрощеного позовного провадження матеріали справи
про стягнення 39 767,34 грн
В С Т А Н О В И В :
31.01.2023 року до Господарського суду Вінницької області надійшла позовна заява (№ СО-51-202 від 26.01.2023 року) Акціонерного товариства "Вінницяобленерго" в особі Структурної одиниці "Вінницькі міські електричні мережі" до Приватного підприємства "Клуб професійного боксу "Дружба" про стягнення 39 767,34 грн вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення Правил роздрібного ринку електричної енергії.
Ухвалою суду від 06.02.2023 року відкрито провадження у справі № 902/139/23 за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи за наявними у справі матеріалами (без проведення судового засідання).
Сторонам встановлено строки на вчинення процесуальних дій до 06.03.2023 року.
Зазначену ухвалу надіслано позивачу засобами електронного зв`язку за наступною адресою: позивачу - uuvin@voe.com.ua.
Відповідачу ухвалу суду надіслано засобами поштового зв`язку, рекомендованим листом з повідомленням про вручення, за адресою місцезнаходження.
Як вбачається з відомостей з веб-ресурсу АТ "Укрпошта", адресована відповідачу ухвала від 06.02.2023 року "вручено за довіреністю 09.02.2023 року".
Ст. 248 ГПК України встановлено, що суд розглядає справи у порядку спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі.
При цьому, ст.ст. 42, 46 ГПК України зобов`язують сторони користуватись рівними їм процесуальними правами.
Відповідно до п. 5 ч. 6 ст. 242 ГПК України, Днем вручення судового рішення є: день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, яка зареєстрована у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила суду іншої адреси
Отже, сторін завчасно, з дотримання процесуальних строків, визначених ГПК України, повідомлено про розгляд справи.
Статтею 42 Господарського процесуального кодексу України визначено права та обов`язки учасників судового процесу, зокрема учасники справи зобов`язані: виявляти повагу до суду та до інших учасників судового процесу; сприяти своєчасному, всебічному, повному та об`єктивному встановленню всіх обставин справи; з`являтися в судове засідання за викликом суду, якщо їх явка визнана судом обов`язковою; подавати усі наявні у них докази в порядку та строки, встановлені законом або судом, не приховувати докази тощо.
Також суд зазначає, що відповідно до пункту 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, ратифікованої Законом України від 17.07.1997, кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов`язків цивільного характеру або встановить обґрунтованість будь-якого висунутого проти нього кримінального обвинувачення.
Перебіг строків судового розгляду у цивільних справах починається з часу надходження позовної заяви до суду, а закінчується ухваленням остаточного рішення у справі, якщо воно не на користь особи (справа "Скопелліті проти Італії" від 23.11.1993), або виконанням рішення, ухваленого на користь особи (справа "Папахелас проти Греції" від 25.03.1999).
Обов`язок швидкого здійснення правосуддя покладається, в першу чергу, на відповідні державні судові органи. Розумність тривалості судового провадження оцінюється в залежності від обставин справи та з огляду на складність справи, поведінки сторін, предмету спору. Нездатність суду неефективно протидіяти недобросовісно створюваним учасниками справи перепонам для руху справи є порушенням частини 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (параграфи 66, 69 рішення Європейського суду з прав людини від 08.11.2005 у справі "Смірнова проти України").
Суд нагадує, що роль національних судів полягає у швидкому та ефективному розгляді справ (51 Рішення Європейського суду з прав людини від 30.11.2006 у справі "Красношапка проти України").
Суд нагадує, що це роль національних судів - організовувати судові провадження таким чином, щоб вони були без затримок та ефективними (Рішення Суду у справі Шульга проти України, no. 16652/04, від 02.12.2010).
До того ж організація провадження таким чином, щоб воно було швидким та ефективним, є завданням саме національних судів (Рішення Суду у справі Білий проти України, no. 14475/03, від 21.10.2010).
Враховуючи отримання сторонами ухвали суду про відкриття провадження у справі, в якій встановлено час на вчинення процесуальних дій, з огляду на наявність доказів завчасного її отримання, суд вирішив розглянути справу за наявними доказами.
Стислий виклад процесуальних позицій сторін.
Як вбачається із позовної заяви в якості обґрунтування підстави заявлених позовних вимог позивач зазначає про порушення відповідачем умов договору про надання послуг з розподілу електричної енергії, діючого на умовах договору про постачання електричної енергії, в частині використання пристрою для зменшення показів засобу обліку електричної енергії та споживання електричної енергії поза засобами обліку електричної енергії.
В зв`язку з чим, за Приватним підприємством "Клуб професійного боксу "Дружба" рахується заборгованість з вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення ПРРЕЕ в суму 39 767,34 грн.
Матеріали справи не містять ні відзивів, ні письмових пояснень з долученням відповідних доказів в яких би відповідач вказав власну процесуальну позицію щодо поданого позову.
Із наявних у справі та досліджених судом доказів слідує, що 30.07.2007 року між ВАТ "АК Вінницяобленерго" в особі Структурної одиниці "Вінницькі міські електричні мережі" (Постачальник) та Малим приватним підприємством "Клуб професійного боксу "Дружба" (Споживач) укладено Договір про постачання електричної енергії № 2888.
Відповідно п. 1.1 Постачальник продає електричну енергію Споживачу для забезпечення потреб електроустановок Споживача з приєднаною потужністю 5+10 кВт, а Споживач оплачує Постачальнику вартість використаної (купленої) електричної енергії та здійснює інші платежі згідно з умовами цього Договору.
Розрахунковий період за даним договором прирівнюється до календарного місяця, протягом якого визначається обсяг електроенергії, що продається Споживачу за цей час та протягом якого Споживач повинен здійснити розрахунки за куплену електроенергію за тарифами, що діють на кінець розрахункового, періоду (п. 1.2 Договору).
Точка продажу електричної енергії: на межі балансової належності електромереж Постачальника та Споживача згідно Додатка № 2 (п. 1.3 Договору).
Під час виконання умов цього Договору, а також вирішення всіх питань, що не обумовлені цим Договором. Сторони зобов`язуються керуватися чинним законодавством України та Правилами користування електричною енер гією (далі -ПКЕЕ) (п. 2.1 Договору).
Постачальник зобов`язується: постачати Споживачу електроенергію, як різновид товару:
- в обсягах, визначених відповідно до розділу 5, та з урахуванням умов розділу 6 цього Договору (додаток №1 "Обсяги постачання електричної енергії споживачу та субспоживачам");
- згідно з категорією струмоприймачів Споживача відповідно до ПУЕ та гарантованого рівня надійності електро постачання схем електропостачання, визначених додатком №2 "Акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін":
- із дотриманням граничних показників якості електричної енергії, визначених державними стандартами;
- забезпечити отримання Споживачем електричної енергії на рівні дозволеної потужності 5 кВт (п. 2.2.2 Договору).
Споживач зобов`язується: оплачувати Постачальнику вартість електричної енергії згідно з умовами Додатку №3 "Порядок розрахунків" та №4 "Графік зняття показників засобів обліку електричної енергії" (п. 2.3.3 Договору); здійснювати оплати за послуги з компенсації перетікання реактивної електричної енергії між електромережею Постачальника та електроустановками Споживача згідно з Додатком №5 "Порядок розрахунків за перетікання реактивної електроенергії" (п. 2.3.4 Договору).
Згідно п. 5.1 Договору для визначення договірних величин споживання електричної енергії та потужності на наступний рік Споживач не пізніше 01 жовтня поточного року надає Постачальнику відомості про розмір очікуваного споживання електричної енергії (додаток №1).
Облік електроенергії, спожитої Споживачем та (або) субспоживачами, приєднаними до електричних мереж Споживача, здійснюється згідно з вимогами ПУЕ та ПКЕЕ. У разі порушення Споживачем вимог нормативно-технічних документів щодо встановлення та експлуатації засобів обліку, їх покази не використовуються при розрахунках за спожи ту електроенергію, а обсяги спожитої електроенергії визначаються Постачальником розрахунково, згідно з вимогами п.6.20-6.21 ПКЕЕ (п. 7.1 Договору).
Договір набирає чинності з дня його підписання і укладається на строк до 31.12.2007 року.
Договір вважається щорічно продовженим на наступний календарний рік, якщо за місяць до закінчення терміну дії договору жодною із сторін не буде заявлено про припинення його дії або перегляд його умов (п. 9.5 Договору).
До укладеного договору між сторонами підписано ряд додатків, серед яких:
- Додаток №1 "Обсяги постачання електричної енергії Споживачу та субспоживачам";
- Додаток №2 "Акт розмежування балансової належності електромереж та експлуатаційної відповідальності сторін";
- Додаток №3 "Порядок розрахунків Споживача за використану електроенергію";
- Додаток №3м "Перелік місць встановлення електролічильників, за яким проводиться розрахунок за відпущену електроенергію, включаючи субспоживачів".
У 2018 року набули чинності Правила роздрібного ринку електричної енергії (ПРРЕЕ), затверджені постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. № 312.
З січня 2019 року відповідач є споживачем послуг з розподілу електричної енергії згідно договору про надання послуг з розподілу електричної енергії, який діє на умовах Договору про постачання електричної енергії № ВІ-388500 від 30.07.2007 року укладеного між Акціонерним товариством "Вінницяобленерго" та Приватним підприємством "Клуб професійного боксу "Дружба".
08.07.2022 року, відповідно до норм ПРРЕЕ, представником позивача - інженером з технічного аудиту СО "Вінницькі міські електричні мережі" АТ "Вінницяобленерго" ОСОБА_2. та електромонтером ОСОБА_1. в присутності представника споживача Михайлова Едуарда Едуардовича, здійснено обстеження електроустановок та перевірено схему обліку електричної енергії відповідача, що знаходяться за адресою вул. Олександра Соловйова, 7 м. Вінниця.
При проведенні перевірки було встановлено, що відповідачем було порушено норму підпункту 8 пункту 5.5.5 Правил роздрібного ринку електричної енергії, а саме: виявлено відсутність пломб, встановлених ОСР та переданих на відповідальне збереження Відповідачу на підставі акта про пломбування № 193596 від 18.11.2019 року.
За результатами перевірки складено Акт про порушення ПРРЕЕ № 3844 від 08.07.2022 року.
28.07.2022 року відбулось засідання комісії по розгляду Актів про порушення ПРРЕЕ, в якому було прийняте рішення, здійснити розрахунок обсягу та вартості необлікованої електричної енергії по Акту про порушення ПРРЕЕ № 3844 відповідно до пункту 8.4.2 Правил роздрібного ринку електричної енергії.
Зазначене рішення оформлено протоколом № 196 від 28.07.2022 року.
За твердженнями позивача, враховуючи, що протягом останніх шести календарних місяців контрольний огляд приладу обліку на об`єкті Відповідача за даною адресою не проводився, комісія здійснила нарахування обсягу та вартості необлікованої електричної енергії за шість календарних місяців, що передували виявленню порушення ПРРЕЕ: з 09.01.2022 року по 08.07.2022 року.
Згідно проведеного розрахунку, вартість розрахованої необлікованої електричної енергії внаслідок порушення ПРРЕЕ складає 39 767,34 грн. за 7328 кВт/год. необлікованої електричної енергії.
29.09.2022 року СО "Вінницькі МЕМ" відповідачу копію протоколу № 196 від 28.07.2022р. засідання комісії по розгляду акту про порушення ПРРЕЕ № 3844, копію розрахунку по Акту про порушення № 3844 та рахунок на оплату вартості необлікованої електроенергії в сумі 39 767,34 грн.
Однак, заборгованість в добровільному порядку відповідачем не сплачена.
Несплата відповідачем вартості необлікованої електричної енергії і стала підставою для звернення позивачем із даним позовом до суду.
З урахуванням встановлених обставин, суд дійшов таких висновків.
Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 14.03.2018 № 312 затверджено "Правила роздрібного ринку електричної енергії" (ПРРЕЕ), які регулюють взаємовідносини, які виникають під час купівлі-продажу електричної енергії між електропостачальником (електропостачальниками) та споживачем (для власного споживання), а також їх взаємовідносини з іншими учасниками роздрібного ринку електричної енергії, визначеними цими Правилами (п. 1.1.1. ПРРЕЕ). При цьому суд застосувує ПРРЕЕ у редакції, що діяли на момент виникнення між сторонами спірних правовідносин, тобто на момент виявлення вчиненого відповідачем порушення (у редакції від 28.12.2018).
Відповідно до п. 8.2.4. ПРРЕЕ у разі виявлення представниками оператора системи пошкоджень чи зриву пломб та/або індикаторів, установлених у місцях, вказаних в акті про пломбування, або пошкоджень відбитків тавр на цих пломбах, пошкодження розрахункових засобів вимірювальної техніки, явних ознак втручання в параметри розрахункових засобів вимірювальної техніки з метою зміни їх показів, самовільних підключень до електричних мереж розрахунок обсягу електричної енергії, який підлягає оплаті, здійснюється відповідно до методики визначення обсягу та вартості необлікованої електричної енергії, затвердженої Регулятором.
Згідно з п. 8.2.5. ПРРЕЕ у разі виявлення під час контрольного огляду або технічної перевірки уповноваженим представником оператора системи, від якого споживач одержує електричну енергію, порушень цих Правил, у тому числі фактів розкрадання електричної енергії, на місці виявлення порушення у присутності споживача або представника споживача оформлюється акт про порушення.
В акті про порушення мають бути зазначені зміст виявленого порушення з посиланням на відповідні пункти цих Правил або методики визначення обсягу та вартості необлікованої електричної енергії, затвердженої Регулятором, та вихідні дані, необхідні для визначення обсягу необлікованої електричної енергії та/або суми завданих споживачем збитків. За необхідності в акті зазначаються заходи, яких необхідно вжити для усунення допущених порушень.
Акт про порушення складається у двох примірниках, один з яких передається або надсилається споживачеві.
Акт про порушення підписується представником оператора системи та споживачем або представником споживача.
У разі відмови споживача або представника споживача підписати акт про порушення в ньому робиться запис про відмову. У цьому разі акт про порушення вважається дійсним, якщо він підписаний уповноваженим представником оператора системи та двома незаінтересованими особами (представник житлово-експлуатаційної організації, балансоутримувача або управителя будинку, виборна особа будинкового, вуличного, квартального чи іншого органу самоорганізації населення або представник органу місцевого самоврядування, інший споживач тощо) за умови посвідчення їх осіб.
Споживач має право подати пояснення і зауваження щодо змісту акта про порушення та викласти мотиви своєї відмови від його підписання, які зазначаються в акті про порушення або надаються (надсилаються) оператору системи окремим письмовим повідомленням. Судом встановлено, що Акт про порушення №3844 від 08.07.2022 року підписано трьома представниками Постачальника та представником Споживача (відповідача).
Відповідно до п. 8.2.6. ПРРЕЕ на підставі акта про порушення уповноваженими представниками оператора системи під час засідань комісії з розгляду актів про порушення визначаються обсяг необлікованої електричної енергії та сума завданих споживачем збитків.
Комісія з розгляду актів про порушення створюється оператором системи і має складатися не менше ніж з 3 уповноважених представників оператора системи.
Споживач має право бути присутнім на засіданні комісії з розгляду актів про порушення.
Абзацом п`ятим пункту 8.4.4. Правил роздрібного ринку електричної енергії визначено, що «У разі виявлення у споживача порушень, зазначених у підпунктах 2-4 пункту 8.4.2 цієї глави (у частині відсутності засобів вимірювальної техніки, пломб, індикаторів та фіксації впливу фізичних полів індикатором), обсяг та вартість необлікованої електричної енергії визначається оператором системи відповідно до положень цієї глави без проведення відповідної експертизи».
Пунктом 8.4.8. ПРРЕЕ визначено, що у разі виявлення у споживача порушень, зазначених у підпунктах 1 - 3 (у частині пошкодження засобів вимірювальної техніки та/або пломб) або у підпункті 4 пункту 8.4.2 цієї глави, нарахування обсягу необлікованої електричної енергії здійснене з дня останнього контрольного огляду засобу комерційного обліку або технічної перевірки (якщо технічну перевірку було проведено після останнього контрольного огляду засобу комерційного обліку) до дня виявлення порушення, але не більше загальної кількості робочих днів у шести календарних місяцях, що передували дню виявлення порушення.
28.07.2022 року комісією управління АТ "Вінницяобленерго" з розгляду актів про порушення ПРРЕЕ розглянуто Акт про порушення №3844 від 08.07.2022 року та прийнято рішення, оформлене протоколом №196 від 28.07.2022 року. Згідно з даним протоколом комісія здійснила розрахунок вартості необлікованої електричної енергії за шість календарних місяців з дати виявлення порушення (з 09.01.2022 року по 08.07.2022 року). При цьому вартість необлікованої електричної енергії склала 39 767,34 грн.
Відповідно до пункту 1.1.2. ПРРЕЕ необлікована електрична енергія - обсяг електричної енергії, використаний споживачем або переданий транзитом в електромережі, що належать іншим власникам електричних мереж, але не врахований розрахунковими засобами комерційного обліку або врахований неправильно.
Відповідно до п. 8.2.7. ПРРЕЕ кошти за необліковану електричну енергію та суми збитків перераховуються споживачем на поточний рахунок оператора системи.
Споживач має оплатити розрахункові документи за необліковану електричну енергію протягом 30 календарних днів від дня отримання рахунка.
У разі незгоди споживача з фактом крадіжки електричної енергії та відмови від сплати вартості необлікованої електричної енергії оператор системи звертається з позовом до суду для підтвердження факту викрадення електричної енергії та стягнення вартості необлікованої електричної енергії.
За змістом статей 6, 526, 626-631 ЦК України договір є обов`язковим для належного виконання сторонами відповідно до його умов, вимог ЦК України та інших актів цивільного законодавства.
Згідно зі ст. 611 ЦК України в разі порушення зобов`язань настають правові наслідки, встановлені договором або законом.
Відповідно до ст. 714 ЦК України за договором постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу одна сторона (постачальник) зобов`язується надавати другій стороні (споживачеві, абонентові) енергетичні та інші ресурси, передбачені договором, а споживач (абонент) зобов`язується оплачувати вартість прийнятих ресурсів та дотримуватись передбаченого договором режиму її використання, а також забезпечити безпечну експлуатацію енергетичного та іншого обладнання. До договору постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, положення про договір поставки, якщо інше не встановлено законом або не випливає із суті відносин сторін.
Відповідно до ст. 77 Закону України "Про ринок електричної енергії" учасники ринку, які порушили нормативно-правові акти, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, несуть відповідальність згідно із законом.
Пунктом 4 ч. 2 ст. 77 Закону України "Про ринок електричної енергії" встановлено, що правопорушеннями на ринку електричної енергії є крадіжка електричної енергії, самовільне підключення до об`єктів електроенергетики, споживання електричної енергії без приладів обліку.
Відповідно до положень ч.1, п.1 ч.2, ч.3 ст. 22 ЦК України, особа, якій завдано збитків у результаті порушення її цивільного права, має право на їх відшкодування. Збитками, зокрема, є втрати, яких особа зазнала у зв`язку зі знищенням або пошкодженням речі, а також витрати, які особа зробила або мусить зробити для відновлення свого порушеного права (реальні збитки). Збитки відшкодовуються у повному обсязі, якщо договором або законом не передбачено відшкодування у меншому або більшому розмірі.
Згідно зі ст. 224 Господарського кодексу України визначено, що учасник господарських відносин, який порушив господарське зобов`язання або установлені вимоги щодо здійснення господарської діяльності, повинен відшкодувати завдані цим збитки суб`єкту, права або законні інтереси якого порушено.
Під збитками розуміються витрати, зроблені управненою стороною, втрата або пошкодження її майна, а також не одержані нею доходи, які управнена сторона одержала б у разі належного виконання зобов`язання або додержання правил здійснення господарської діяльності другою стороною.
За змістом ст. 73 Господарського процесуального кодексу України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: 1) письмовими, речовими і електронними доказами; 2) висновками експертів; 3) показаннями свідків.
Згідно із ч.ч. 1, 3 ст. 74 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи.
Учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд. Таке право мають також особи, в інтересах яких заявлено вимоги, за винятком тих осіб, які не мають процесуальної дієздатності (ч. 2 ст. 14 ГПК України).
Відповідно до ст.ст. 76, 77, 78, 79 ГПК України належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення. Обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування. Достовірними є докази, на підставі яких можна встановити дійсні обставини справи. Достатніми є докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування.
Всупереч наведеним вище нормам відповідач не подав до суду жодних доказів в спростування позовних вимог позивача.
Згідно з ч.4 ст. 13 ГПК України кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних з вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій.
На підставі ст. 86 Господарського процесуального кодексу України господарський суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.
Виходячи з встановлених обставин справи та наведених вище законодавчих приписів, суд вважає вимогу позивача про стягнення 39 767,34 грн грн збитків у вигляді вартості недорахованої електричної енергії правомірною та обґрунтованою, з огляду на що задовольняє її в повному обсязі.
Витрати на судовий збір підлягають віднесенню на відповідача відповідно до ст.129 ГПК України.
Керуючись ст.ст. 2, 3, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 42, 45, 46, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 86, 91, 113, 118, 123, 129, 232, 233, 236, 237, 238, 240, 241, 242, 326, 327 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Позов задовольнити повністю.
2. Стягнути з Приватного підприємства "Клуб професійного боксу "Дружба" (вул. Соборна, 43, м. Вінниця, 21050, код - 13303825) на користь Акціонерного товариства "Вінницяобленерго" (вул. Магістратська, 2, м. Вінниця, 21050, код - 00130694) в особі Структурної одиниці "Вінницькі міські електричні мережі" (поточний рахунок № НОМЕР_1 в АБ "УКРГАЗБАНК", вул. Пирогова, 174, м. Вінниця, 21008, код - 25509880,) 39 767,34 грн - вартості не облікованої електричної енергії, внаслідок порушення Правил роздрібного ринку електричної енергії та 2 684,00 грн - витрат зі сплати судового збору.
3. Видати наказ після набрання рішенням законної сили.
4. Примірник повного судового рішення надіслати учасникам справи рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення та засобами електронного зв`язку за наступною адресою: позивачу - uuvin@voe.com.ua.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Учасники справи, особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, інтереси та (або) обов`язки, мають право оскаржити рішення суду протягом 20 днів з дня складення повного судового рішення шляхом подачі апеляційної скарги до Північно - західного апеляційного господарського суду.
Повне рішення складено 07 квітня 2023 р.
Суддя Міліціанов Р.В.
віддрук. прим.:
1 - до справи
2 - АТ "Вінницяобленерго" (вул. Магістратська, 2, м. Вінниця, 21050)3
3 - СО "Вінницькі міські електричні мережі" (вул. Пирогова, 174, м. Вінниця, 21008)
4 - ПП "Клуб професійного боксу "Дружба" (вул. Соборна, 43, м. Вінниця, 21050)
Суд | Господарський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 07.04.2023 |
Оприлюднено | 10.04.2023 |
Номер документу | 110094420 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг енергоносіїв |
Господарське
Господарський суд Вінницької області
Міліціанов Р.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні