Справа № 487/3936/21
Провадження № 2/487/240/23
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
вступна та резолютивна частина
10.04.2023 року
Заводський районний суду міста Миколаєва у складі:
головуючого - суддіБобрової І.В.,
при секретарі судового засідання Тітові А.О.,
за участю представника позивача - ОСОБА_1 ,
представника відповідача - Колеснікова В.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Миколаєва цивільну справу №487/3936/21 за позовом виконувача обов`язків заступника керівника Окружної прокуратури міста Миколаєва Чобану Д. в інтересах держави в особі Миколаївської міської ради до ОСОБА_2 про скасування державної реєстрації права власності на будинок, зобов`язання усунути перешкоди в користуванні земельною ділянкою шляхом знесення будинку
ВИРІШИВ:
У задоволенні позову виконувача обов`язків заступника керівника Окружної прокуратури міста Миколаєва Чобану Д. в інтересах держави в особі Миколаївської міської ради до ОСОБА_2 про скасування державної реєстрації права власності на будинок з одночасним припинення права власності, зобов`язання усунути перешкоди в користуванні земельною ділянкою шляхом знесення будинку - відмовити.
Вжиті заходи забезпечення позову зазначені в ухвалі Заводського районного суду міста Миколаєва від 24.06.2021 року - скасувати.
Скасувати арешт,накладений нажитловий будинок за адресою: АДРЕСА_1 , а також заборону органам, які здійснюють реєстрацію речових прав на нерухоме майно здійснювати будь-які реєстраційні дії щодо нього.
Скасувати заборону ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_1 ) укладати договори, вчиняти інші правочини, здійснювати будь-які дії щодо відчуження та передачі житлового будинку за адресою: АДРЕСА_1 .
Скасувати заборону Управлінню державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради (ЄДРПОУ 41256954) та іншим органам державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду здійснювати реєстрацію дозвільних документів щодо будівництва та введення в експлуатацію об`єктів нерухомості по АДРЕСА_1 .
Скасувати заборону виконавчому комітету Миколаївської міської ради (ЄДРПОУ 04056612) змінювати адресу нерухомого майна за адресою: АДРЕСА_1 .
Заходи забезпечення позову зберігають свою дію до набрання законної сили цим рішенням або.
Судові витрати у вигляді сплаченого судового збору в сумі 4 540,00 гривень покласти на позивача.
Рішення може бути оскаржене до Миколаївського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення.Якщо в судовому засіданні було проголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя: І.В. Боброва
Суд | Заводський районний суд м. Миколаєва |
Дата ухвалення рішення | 10.04.2023 |
Оприлюднено | 11.04.2023 |
Номер документу | 110103629 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: |
Цивільне
Заводський районний суд м. Миколаєва
Боброва І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні