Сквирський районний суд Київської області
Справа № 376/612/22
Провадження № 2/376/590/2022
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"01" березня 2023 р. Суддя Сквирського районного суду Київської області Віговський С.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Сквира, питання щодо виправлення описки в ухвалі суду у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визнання права власності на майно, -
в с т а н о в и в:
Позивач, ОСОБА_1 , звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визнання права власності на майно.
До проведення підготовчого судового засідання сторони дійшли висновку щодо можливості укладення мирової угоди, про що подали до суду спільну письмову заяву в якій просили затвердити вказану мирову угоду.
Ухвалою Сквирського районного суду Київської області від 06 травня 2022 року, мирову угоду затверджено, вимоги сторін задоволено.
При винесенні ухвали, судом допущено описку, яка підлягає виправленню, а саме, у всьому тексті ухвали помилково вказано об`єкт нерухомості на який за позивачем ОСОБА_1 , було визнано право власності, а саме, земельну ділянку, площею 3,0605 га., яка розташована на території Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області (нині територія Фурсівської територіальної громади Білоцерківського району Київської області), кадастровий номер 3224081200:04:001:0034, призначена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
У відповідності до ч. 1 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені у судовому рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Відповідно до ч. 2 ст. 269 ЦПК України питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Суд розглянув питання про внесення виправлень до ухвали суду без повідомлення учасників справи відповідно до ст. 269 ЦПК України.
Перевіривши матеріалисправи,суд приходитьдо висновкупро необхідністьвиправлення описки.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд, -
у х в а л и в:
Виправити описку в ухвалі Сквирського районного суду Київської області від 06 травня 2022 року у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визнання права власності на майно, а саме, викласти резолютивну частину ухвали у наступній редакції:
«Визнати мирову угоду укладену між ОСОБА_1 (адреса: АДРЕСА_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 ) та ОСОБА_2 (адреса: АДРЕСА_2 , РНОКПП: НОМЕР_2 ), ОСОБА_3 (адреса: АДРЕСА_3 , РНОКПП: НОМЕР_3 ), за якою:
Визнати за ОСОБА_1 право власності на земельну ділянку, площею 1 га., яка розташована на території Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області (нині територія Фурсівської територіальної громади Білоцерківського району Київської області), кадастровий номер 3224081200:06:004:0025, призначена для ведення особистого селянського господарства, що належить ОСОБА_2 .
Скасувати державну реєстрацію права власності проведену на ОСОБА_1 на земельну ділянку, площею 3,0605 га., яка розташована на території Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області (нині територія Фурсівської територіальної громади Білоцерківського району Київської області), кадастровий номер 3224081200:04:001:0034, призначена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Мирова угода набирає чинності з дати її затвердження судом у порядку, встановленому чинним законодавством України, є обов`язковою для сторін та є підставою для закриття провадження у справі.
Роз`яснити учасникам процесу, що повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.
Сторони усвідомлюють, що ухвала суду про затвердження даної мирової угоди є виконавчим документом і у разі невиконання затвердженої судом мирової угоди дана ухвала суду може бути подана для її примусового виконання в порядку, передбаченому законодавством для виконання судовихрішень.
Затверджена судом мирова угода, є правовстановлюючим документом, на підставі якої проводиться скасування та реєстрація в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно права власності.
Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визнання права власності на майно, закрити.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку безпосередньо до Київського апеляційного суду шляхом подачі в 15-денний строк з дня її проголошення апеляційної скарги.»
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя С. І. Віговський
Суд | Сквирський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 01.03.2023 |
Оприлюднено | 12.04.2023 |
Номер документу | 110123000 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності |
Цивільне
Сквирський районний суд Київської області
Віговський С. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні