Ухвала
від 17.04.2023 по справі 554/10689/22
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ПОЛТАВИ

КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м.ПОЛТАВИ

Справа №554/10689/22

Провадження № 1-в/552/177/23

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17.04.2023 року суддя Київського районного суду м. Полтави ОСОБА_1 , за участю прокурора ОСОБА_2 , лікаря ОСОБА_3 ,адвоката ОСОБА_4 ,хворого ОСОБА_5 , секретаря ОСОБА_6 розглянувши увідкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції в м. Полтаві

заяву лікаря Комунального підприємства «Обласного закладу з надання психіатричної допомоги Полтавської обласної ради» ОСОБА_3 , про продовження застосування примусових заходів медичного характеру у виді лікування у психіатричному закладі у відділенні з посиленим наглядом хворому:

ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженець м. Полтава, зареєстрований АДРЕСА_1 , громадянина України, неодруженого, непрацюючого, недієздатного, раніше не судимого,-

В С Т А Н О В И В :

31.03.2023 року до суду надійшла заява Комунального підприємства «Обласного закладу з надання психіатричної допомоги Полтавської обласної ради» про продовження хворому ОСОБА_5 застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді лікування в закладі з надання психіатричної допомоги з посиленим наглядом.

Примусові заходи медичного характеру призначені ухвалою Октябрського районного суду м. Полтави від 22.12.2022 року у зв`язку зі скоєнням суспільно-небезпечного діяння, яке передбачене ч. 4 ст. 186 КК України.

27.03.2023 року оглянутий комісією психіатричного огляду, яка дійшла до висновку, що ОСОБА_7 за своїм станом на теперішній час являє собою суспільну небезпеку та потребує продовження застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді лікування в закладі з надання психіатричної допомоги з посиленим наглядом.

Згідно ч.1 ст. 514 КПК України продовження, зміна або припинення застосування примусових заходів медичного характеру здійснюється на підставі ухвали суду, в межах територіальної юрисдикції якого застосовується цей захід чи відбувається лікування.

Згідно до вимог ч.ч. 1, 2ст. 95 КК Українипродовження, зміна або припинення застосування примусових заходів медичного характеру здійснюється судом за заявою представника психіатричного закладу (лікаря-психіатра), який надає особі таку психіатричну допомогу, до якої додається висновок комісії лікарів-психіатрів, який обґрунтовує необхідність продовження, зміни або припинення застосування таких примусових заходів. Особи, до яких застосовані примусові заходи медичного характеру, підлягають огляду комісією лікарів-психіатрів не рідше одного разу на 6 місяців для вирішення питання про наявність підстав для звернення до суду із заявою про припинення або про зміну застосування такого заходу. У разі відсутності підстав для припинення або зміни застосування примусового заходу медичного характеру представник психіатричного закладу (лікар-психіатр), який надає особі таку психіатричну допомогу, направляє до суду заяву, до якої додається висновок комісії лікарів-психіатрів, який містить обґрунтування про необхідність продовження застосування примусового заходу медичного характеру. У разі необхідності продовження застосування примусового заходу медичного характеру понад 6 місяців представник психіатричного закладу (лікар-психіатр), який надає особі таку психіатричну допомогу, повинен направити до суду за місцем знаходження психіатричного закладу заяву про продовження застосування примусового заходу. До заяви додається висновок комісії лікарів-психіатрів, який містить обґрунтування про необхідність продовження надання особі такої психіатричної допомоги. В подальшому продовження застосовування примусового заходу медичного характеру проводиться кожного разу на строк, який не може перевищувати 6 місяців.

Суд, вивчивши матеріали справи, заслухавши думку лікаря, хворого, прокурора та захисника, які не заперечували, щодо задоволення заяви, приходить до висновку, що заява підлягає задоволенню.

На підставі викладеного та керуючись ст. 95 КК України, ст. 19 Закону України

"Про психіатричну допомогу", ст. 514 КПК України, суддя,-

У Х В А Л И В:

Продовжити ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді лікування в закладі з надання психіатричної допомоги з посиленим наглядом.

Ухвала може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду протягом 7 діб.

Суддя ОСОБА_1

СудКиївський районний суд м. Полтави
Дата ухвалення рішення17.04.2023
Оприлюднено20.04.2023
Номер документу110291653
СудочинствоКримінальне
КатегоріяСправи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях

Судовий реєстр по справі —554/10689/22

Ухвала від 03.12.2024

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Айдаєв Р. З.

Ухвала від 28.11.2024

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Айдаєв Р. З.

Ухвала від 17.07.2024

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Шиян В. М.

Ухвала від 01.07.2024

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Шиян В. М.

Ухвала від 07.02.2024

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Калько О. С.

Ухвала від 01.02.2024

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Калько О. С.

Ухвала від 14.09.2023

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Калько О. С.

Ухвала від 05.09.2023

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Калько О. С.

Ухвала від 17.04.2023

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Логвінова О. В.

Ухвала від 31.03.2023

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Логвінова О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні