Єдиний унікальний номер 341/657/23
Номер провадження 2/341/262/23
УХВАЛА
про проведення судового засідання в режимі відеоконференції
20 квітня 2023 року місто Галич
Галицький районний суд Івано-Франківської області у складі головуючогосудді Мергеля М. Р. розглянув клопотання представниці позивачки ОСОБА_1 адвокатки Романишин Карини Всеволодівни про участь у судовому засідання в режимі відеоконференції у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про встановлення земельного сервітуту на право безоплатного проходу та проїзду на велосипеді та на право проїзду на транспортному засобі через земельну ділянку.
встановив:
Представниця позивачки ОСОБА_1 адвокатка Романишин К. В. надіслала до суду клопотання про забезпечення проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та системи easycon на сайті https://vkz.court.gov.ua/conference/test, яке відбудеться 25 квітня 2023 року о 11 годин 00 хвилин.
Клопотання обгрунтоване тим, що представниця позивачки не має можливості з`явитись у судове засідання через стан здоров`я.
Вивчивши матеріали справи, суд вважає, що клопотання підлягає задоволенню та відеоконференцію необхідно провести з використанням власних технічних засобів представниці позивачки, оскільки ОСОБА_3 зареєстрована з використанням електронного підпису.
Згідно з ч. 2ст. 212 ЦПК України учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання.
Відповідно до ч. 3ст. 212 ЦПК Україниучасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно - телекомунікаційну систему.
Відповідно до ч. 10 ст. 212 ЦПК України використовувані судом і учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку. Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, здійснювати інші процесуальні права та обов`язки.
Ураховуючи те, що представниця позивачки з об`єктивних причин не може прибути у судове засідання, розгляд справи необхідно здійснювати в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів представниці позивачки.
Керуючись ст.ст.212, 260 ЦПК України, суд
постановив:
Клопотання представниці позивачки ОСОБА_1 адвокатки Романишин Карини Всеволодівни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.
Усі наступні судові засідання у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про встановлення земельного сервітуту на право безоплатного проходу та проїзду на велосипеді та на право проїзду на транспортному засобі через земельну ділянку проводити в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів з використанням електронного підпису ОСОБА_3 .
Роз`яснити представниці позивачки ОСОБА_3 положення ч. 5ст. 212 ЦПК України,за змістом якого ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку, тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Копію ухвали про проведення судового засідання в режимі відеоконференції надіслати представниці позивачки ОСОБА_3 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяМикола МЕРГЕЛЬ
Суд | Галицький районний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 20.04.2023 |
Оприлюднено | 21.04.2023 |
Номер документу | 110330095 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: щодо усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою |
Цивільне
Галицький районний суд Івано-Франківської області
МЕРГЕЛЬ М. Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні