ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Справа № 545/437/21 Номер провадження 22-ц/814/3174/23Головуючий у 1-й інстанції Стрюк Л.І. Доповідач ап. інст. Обідіна О. І.
У Х В А Л А
19 квітня 2023 року м. Полтава
Полтавський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого судді: Обідіної О.І.,
суддів: Прядкіної О.В., Чумак О.В.,
розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Полтаві апеляційну скаргу представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката Хворост Дарії Михайлівни на додаткове рішення Полтавського районного суду Полтавської області від 06 березня 2023 року по справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , ОСОБА_3 , Коломацької сільської ради Полтавської області, Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області про визнання розміру та визнання права власності на частку у майні колгоспного двору, визнання незаконним та скасування рішення органу місцевого самоврядування та державної реєстрації права власності,-
в с т а н о в и л а :
Ухвалою Полтавського апеляційного суду від 17 квітня 2023 року у даній справі відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката Хворост Д.М. на додаткове рішення Полтавського районного суду Полтавської області від 06 березня 2023 року.
Вимоги ст. 361 ЦПК України апеляційним судом виконані.
Підготовчі дії по справі проведені.
Строк на поданні відзиву на дату постановлення даної ухвали не витік.
Підстави застосування вимог ч. 1 та ч. 2 ст. 369 ЦПК України відсутні.
Справу необхідно призначити до розгляду в апеляційному суді в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням учасників справи.
Керуючись ст.ст. 365, 366, 368 ч.1, ч.3 ЦПК України, -
у х в а л и л а :
Закінчити підготовчі дії у справі за апеляційною скаргою представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката Хворост Дарії Михайлівни на додаткове рішення Полтавського районного суду Полтавської області від 06 березня 2023 року
Справу призначити до розгляду в приміщенні апеляційного суду в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням учасників справи на 14:30 год. 22 травня 2023 року, зал судового засідання № 3.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Судді: О. І. Обідіна О.В. Прядкіна О.В. Чумак
Суд | Полтавський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 19.04.2023 |
Оприлюднено | 24.04.2023 |
Номер документу | 110373763 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: |
Цивільне
Полтавський апеляційний суд
Обідіна О. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні