Ухвала
від 21.04.2023 по справі 4/471
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

======================================================================

УХВАЛА

про повернення заяви без розгляду

21 квітня 2023 року Справа № 4/471

м. Миколаїв

Господарський суд Миколаївської області у складі судді Адаховської В.С.,

розглянувши заяву ОСОБА_1 № б/н від 14.04.2023 (вх. № 4781/23 від 02.03.2023) про скасування арешту у справі

про банкрутство Приватного підприємця ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1

кредитор та ліквідатор:Вознесенська ОДПІ (Миколаївська обл., м. Вознесенськ, пр. Братів Іпатових, 6)

У С Т А Н О В И В:

18.04.2023 від ОСОБА_1 надійшла заява № б/н від 14.04.2023 (вх. № 4781/23 від 02.03.2023), в якій заявниця просить скасувати арешт майна, що був накладений на все майно громадянина ОСОБА_2 в рамках справи №4/471 про банкрутство Приватного підприємця ОСОБА_2, оскільки вказані арешти перешкоджають оформленню заявницею спадщини після смерті ОСОБА_2 .

Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями та протоколу передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 18.04.2023 розподілено справу та визначено головуючим суддю Адаховську В.С.

Дослідивши заяву про скасування арешту, суд дійшов висновку про наявність підстав для її повернення, виходячи з наступного.

Відповідно до ч. 1 ст. 170 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України), будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити:

1) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву, клопотання або заперечення, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), вказівку на статус фізичної особи - підприємця (для такої фізичної особи), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України;

2) найменування суду, до якого вона подається;

3) номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів), якщо заява (клопотання, заперечення) подається після постановлення ухвали про відкриття провадження у справі;

4) зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника;

5) підстави заяви (клопотання, заперечення);

6) перелік документів та інших доказів (за наявності), що додаються до заяви (клопотання, заперечення);

7) інші відомості, які вимагаються цим Кодексом.

Заявницею не дотримано вимог п. 3, 5, 7 ч. 1 ст. 170 ГПК України, оскільки в заяві не зазначено прізвища та ініціалів судді, в провадженні якого перебувала справа; не вказано та не надано доказів, зокрема, постанови про накладення арешту на майно, яким органом та на яке майно ОСОБА_2 було накладено арешт.

Крім того, відповідно до ч. 2 ст. 170 ГПК України до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).

В порушення вимог вказаної статті до заяви про скасування арешту заявницею не додано доказів її надсилання (надання) іншим учасникам справи.

Згідно з ч. 4 ст. 170 ГПК України суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.

Таким чином, заявницею при поданні заяви не дотримано вимог ч. 1, 2 ст. 170 ГПК України.

На підставі вищевикладеного, заява ОСОБА_1 № б/н від 14.04.2023 (вх. № 4781/23 від 02.03.2023) про скасування арешту підлягає поверненню без розгляду.

Повернення заяви без розгляду не перешкоджає повторному зверненню з такою ж заявою після усунення допущеного порушення.

Керуючись ст. 170, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд

У Х В А Л И В:

1. Прийняти справу № 4/471 до свого провадження.

2. Заяву ОСОБА_1 № б/н від 14.04.2023 (вх. № 4781/23 від 02.03.2023) про скасування арешту з доданими до неї документами повернути заявниці.

3. Копію ухвали суду направити на адресу ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ).

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена у порядку та строки, визначені статтями 255, 256, 257 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя В.С. Адаховська

СудГосподарський суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення21.04.2023
Оприлюднено27.04.2023
Номер документу110427062
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: скасування арештів майна, звільнення активів боржника

Судовий реєстр по справі —4/471

Ухвала від 11.09.2024

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Адаховська В. С.

Ухвала від 21.04.2023

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Адаховська В.С.

Ухвала від 12.03.2012

Господарське

Вищий господарський суд України

Кот O.B.

Постанова від 13.09.2012

Господарське

Вищий господарський суд України

Кондратова I.Д.

Ухвала від 03.09.2012

Господарське

Вищий господарський суд України

Кондратова I.Д.

Постанова від 17.05.2012

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Куксов В.В.

Ухвала від 31.01.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Котков О.В.

Ухвала від 26.01.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Котков О.В.

Ухвала від 11.01.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Котков О.В.

Рішення від 20.12.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Борисенко І.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні