25.04.2023 227/813/23
У Х В А Л А
про виправлення описки
25 квітня 2023 року м. Добропілля
Суддя Добропільського міськрайонного суду Донецької області Притуляк С.А., за участю секретаря судового засіданні Коверченкової М.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву представника заявника ОСОБА_1 адвоката Чумак Ірини Миколаївни про виправлення описки в рішенні Добропільського міськрайонного суду Донецької області від 17.08.2004 року, -
ВСТАНОВИВ:
Представник заявника ОСОБА_1 адвокат Чумак І.М. звернулася до Добропільського міськрайонного суду Донецької області із заявою про виправлення описки в рішенні Добропільського міськрайонного суду Донецької області від 17.08.2004 року. В обґрунтування заяви зазначено, що ОСОБА_1 є спадкоємцем ОСОБА_2 . Рішенням Добропільського міськрайонного суду Донецької області від 17.08.2004 року за ОСОБА_2 визнано право власності на будинок. Заявниця ОСОБА_1 звернулася до державного реєстратора з проханням зареєструвати право власності за її померли батьком, однак було виявлено, що у вказаному рішенні суду від 17.08.2004 року було допущено помилку, а саме у резолютивній частині рішення зазначено мовою оригінала «Признать право собственности на домостроение АДРЕСА_1 за ОСОБА_3 , умершего 27 августа 1968 года», тобто не вказано «м. Добропілля». Зазначена помилка унеможливлює виконання судового рішення, у зв`язку з чим представник заявника просить виправити вказану описку в рішенні та зазначити повну адресу.
Ухвалою Добропільського міськрайонного суду Донецької області від 12.04.2023 року вказану заяву прийнято до розгляду та призначено судове засідання без виклику сторін.
Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Згідно до ч. 2 ст. 269 ЦПК України питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
З урахуванням ч. 2 ст. 247 Цивільного процесуального кодексу України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Суд, розглянувши заяву про виправлення описки, дослідивши матеріали справи №2-1106/04, приходить до висновку, що вона підлягає задоволенню.
Матеріалами справи встановлено, що суддею Добропільського міськрайонного суду Донецької області Діденко С.О. 17.08.2004 року ухвалено рішення, яким позов ОСОБА_4 , яка діяла за дорученням від імені ОСОБА_2 , до Добропільської об`єднаної державної податкової інспекції про визнання права власності задоволено та визнано право власності на домобудування АДРЕСА_1 житловий будинок за ОСОБА_2 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .
При виготовленні вказаного судового рішення по цивільній справі №2-1106/04 суддею було допущено описку, а саме в резолютивній частині рішення не зазначена назва міста, в якому знаходиться домобудування АДРЕСА_1 .
До заяви про виправлення описки була долучена довідка державного нотаріуса Добропільської державної нотаріальної контори СМУМЮ Гусєвої О.В., з якої вбачається, що державною нотаріальною конторою була заведена спадкова справа №124/1987, до складу спадкового майна входить житловий будинок АДРЕСА_1 .
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку, що при складаннірезолютивної частинирішення сталасяописка,яка підлягає виправленню.
Керуючись ст. 260-261, 269, 353-354 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Заяву представника заявника ОСОБА_1 адвокатаЧумак ІриниМиколаївни провиправлення опискив рішенніДобропільського міськрайонногосуду Донецькоїобласті від17.08.2004року задовольнити.
Виправити описку в резолютивній частині рішення Добропільського міськрайонного суду Донецької області від 17 серпня 2004 року по цивільній справі №2-1106/04 та зазначити повну адресу « АДРЕСА_1 ».
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення. Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції може бути подана до Дніпровського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.
Суддя С.А. Притуляк
Суд | Добропільський міськрайонний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 25.04.2023 |
Оприлюднено | 27.04.2023 |
Номер документу | 110447716 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Добропільський міськрайонний суд Донецької області
Притуляк С. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні