печерський районний суд міста києва
Справа № 757/10238/23-к
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 березня 2023 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , представника власника майна адвоката ОСОБА_4 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання прокурора другого відділу першого управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення Департаменту нагляду за додержанням законів органами Державного бюро розслідувань Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 про арешт майна у кримінальному провадженні № 62022000000000297, -
ВСТАНОВИВ:
На розгляд слідчого судді надійшло вказане клопотання.
Обґрунтовуючи клопотання, прокурор зазначає, що Першим слідчим відділом Управління з досудового розслідування кримінальних правопорушень, вчинених працівниками правоохоронних органів та суддями, Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості про яке 19.05.2022 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 62022000000000297 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 369, ч. 2 ст. 200, ч. 2 ст. 258-5, ч. 3 ст. 209 КК України.
Під час досудового розслідування перевіряється інформація про те, що ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженцем російської федерації, який має подвійне громадянство (України та російської федерації), за попередньою змовою групою осіб із громадянами України, за сприяння окремих службових осіб одного із міжрегіональних органів Національної поліції України, запроваджено функціонування на території України розгалуженої мережі т.з. «пунктів обміну криптовалюти» під назвою « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (Crypto Finance Club), які, діючи від імені ТОВ «Проффінцентр Україна» (код ЄДРПОУ: 44593234) та інших суб`єктів господарської діяльності, не будучи ліцензіатами Національного банку України, надають зацікавленим особам через пов`язані із ОСОБА_5 представництва т.з. «пунктів обміну криптовалюти», що розташовані у ряді інших країн (в т.ч. колишніх держав-учасниць СНД, серед яких російська федерація), фінансові послуги у здійсненні легалізації (відмиванні) отриманих злочинним шляхом грошових коштів та криптовалюти.
В ході досудового розслідування встановлено, що у період з 2017 року і по теперішній час, здійснюючи фінансові операції із грошовими коштами (в т.ч. електронними) та криптовалютою, в порушення положень ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також без сплати обов`язкових платежів до державного бюджету України, відображення відповідних транзакцій у податковій звітності та ідентифікації клієнтів, представники мережі т.з. «пунктів обміну криптовалюти» під назвою «С1К-Finance», за грошову винагороду, яка вираховується у відсотковому співвідношенні від суми відповідної операції, шляхом транзакцій та перетворення криптовалюти у готівкові та/або електронні кошти і навпаки, вчиняють дії, спрямовані на приховування та маскування джерел походження коштів їх клієнтів.
Крім того, в ході досудового слідства отримано докази, які вказують на те, що у період функціонування вищевказаних т.з. «пунктів обміну криптовалюти», через пов`язані із ОСОБА_5 тіньові представництва аналогічної спрямованості, що розташовані у м. москві та м. санкт-петербурзі рф, представниками «С1К-Finance» здійснювалось неодноразове перерахування та обготівковування коштів, які прямо чи опосередковано використовувались представниками влади російської федерації для підтримки терористичної діяльності підконтрольних їм незаконних терористичних утворень «днр» та «лнр».
Здійснюючи досудове розслідування у кримінальному провадженні № 62022000000000297, слідчим Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань на підставі ухвали слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова ОСОБА_6 від 06.06.2022 по справі № 463/4028/22, з метою відшукання та вилучення грошових коштів, які є об`єктом кримінально протиправних дій ОСОБА_5 , та інших представників компанії «С1К-Finance» (Crypto Finance Club) (в т.ч. є предметом неправомірної вигоди) та/або набутих в результаті вчинення злочинів (в т.ч. щодо яких у власника/користувача відсутні офіційні відомості щодо джерел їх походження) тощо, проведено обшук об`єкта житлової нерухомості за адресою: АДРЕСА_1 , що на праві власності належить громадянці російської федерації ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , яка згідно з матеріалами вказаного провадження є дружиною ОСОБА_5 , та спільно проживає з останнім.
Так, за результатами вищевказаного обшуку слідчим, крім інших речей та документів, у присутності ОСОБА_7 виявлено та вилучено:
1) Пакунок із зігнутого аркушу паперу формату А4 білого кольору, на якому кульковою ручкою виконано напис «ОФ 14760/Я.», перев`язаний зеленою резинкою. В пакунку наявні грошові купюри номіналом 100, 20 та 10 доларів США в кількості 146, 7 та 2 штуки відповідно на загальну суму 14 760 доларів США;
2) Пакунок із зігнутого аркушу паперу формату А4 білого кольору, на якому кульковою ручкою виконано напис «НФ. 8750», перев`язаний жовтою резинкою. В пакунку наявні грошові купюри номіналом 100, 20 та 10 доларів США в кількості 85, 4 та 17 штук відповідно, на загальну суму 8 750 доларів США;
3) Паперовий конверт білого кольору, на якому кульковою ручкою виконано напис «Витаl. 1300», зігнутий в пакунок. У конверті наявні грошові купюри номіналом 100 доларів США в кількості 13 штук відповідно, на загальну суму 1300 доларів США;
4) Пакунок із зігнутого аркушу паперу формату А4 білого кольору, на якому кульковою ручкою виконано напис «Витал 1945», перев`язаний білою резинкою. В пакунку наявні грошові купюри номіналом 100, 20 та 10 доларів США в кількості 19, 2 та 1 штука відповідно, на загальну суму 1950 доларів США;
5) Пакунок із зігнутого аркушу паперу білого кольору, на якому кульковою ручкою виконано напис «Фонд FC 2110д-600/1530», перев`язаний жовтою резинкою. В пакунку наявні грошові купюри номіналом 100, 20 та 10 доларів США в кількості 15, 1 та 1 штуки відповідно, на загальну суму 1530 доларів США.
В подальшому, за ініціативою слідчого Державного бюро розслідувань, Державною службою фінансового моніторингу України на виконання ст. 25 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» підготовлено узагальнений матеріал стосовно фінансових операцій, проведених за участю ОСОБА_7 та інших осіб, які можуть бути пов`язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом.
Так, перевіркою Держфінмониторингу виявлено фінансові операції, пов`язані із внесенням ОСОБА_7 готівкових коштів в якості оплати за авто та придбанням квартири (19,10 млн грн), при доходах від основної діяльності за період 2020 по 2021 року на загальну суму 0,09 грн.
Також, згідно відомостей Держфінмониторингу, не виключено, що фінансові операції, які не підтверджено офіційно задекларованими доходами ОСОБА_7 , були направлені на приховування, маскування джерел незаконно отриманих доходів, в тому числі, отриманих від протиправної діяльності, за фактом якої здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 62022000000000297.
Таким чином, згідно мотиваційного висновку Держфінмониторингу, є підстави вважати фінансові операції, пов`язані з купівлею авто та квартири ОСОБА_7 , які не підкріплені офіційно задекларованими доходами, такими, що спрямовані на вчинення діяння, визначеного КК України, що стосується легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом (приховування, маскування джерел походження коштів).
Крім того, згідно інформації щодо учасників фінансових операцій, відомості про яких містяться у вищевказаних матеріалах Держфінмониторингу (за даними Державної податкової служби України), станом на 01.04.2022 у ТОВ «Проффінцентр Україна» (код ЄДРПОУ 44593234), яке має статутний капітал у розмірі 0,07 млн. грн., засновником та директором якого є ОСОБА_8 , а також у ГО «Проффінконтроль України» (код ЄДРПОУ 43653753), яка має статутний капітал у розмірі 1,00 млн грн, засновниками якої є ОСОБА_9 та ОСОБА_10 , а директором - ОСОБА_11 , відсутні дані про задекларовані валові доходи та сплачені податки.
Враховуючи викладене, постановою слідчого вилучене в ході проведення обшуку об`єкта житлової нерухомості за адресою: АДРЕСА_1 , за місцем проживання ОСОБА_7 та ОСОБА_5 майно (грошові кошти та спосіб їх упакування) визнано речовими доказами у кримінальному провадженні № 62022000000000297, як такі, що відповідають критеріям, передбаченим ст. 98 КПК України, а саме: є матеріальними об`єктами, що містять відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, а також могли бути набуті кримінально протиправним шляхом.
З урахуванням викладеного, прокурор просить клопотання задовольнити та з метою забезпечення збереження речових доказів та запобігання можливості їх приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження тощо, накласти арешт із забороною користування та розпорядження на майно вилучене в ході проведення 14.06.2022 обшуку об`єкта житлової нерухомості за адресою: АДРЕСА_1 , що на праві власності належить ОСОБА_7 та перебуває у її спільному користуванні із ОСОБА_5 , а саме на майно, що вказано в прохальній частині клопотання.
Прокурор у судовому засіданні клопотання підтримав у повному обсязі та просив задовольнити. Так, зазначив, що ухвалою слідчого судді було надано дозвіл на проведення обшуку, та безпосередньо вказано про можливість вилучення грошових коштів, які є об`єктом кримінально протиправних дій, тому вказані грошові кошти не є тимчасово вилученим майном.
Адвокат ОСОБА_12 заперечував проти задоволення вказаного клопотання. Так, зазначив, що прокурором у клопотанні не вказано та не долучено доказів того, яке відношення ОСОБА_7 має до протиправної діяльності. Вважав безпідставним посилання прокурора на російське громадянство ОСОБА_7 , зазначивши, що вона є громадянкою України та на її ім`я виданий паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Наполягав на порушення прокурором передбачених ч. 5 ст. 171 КПК України строків звернення із клопотанням до слідчого судді, оскільки обшук проведено 14.06.2022 та до 08.03.2023 прокурор клопотання про арешт не подавав.
На запитання слідчого судді адвокат пояснив, що вилучені грошові кошти вважає тимчасово вилученим майном, оскільки під час обшуку ОСОБА_7 хотіла довести законність походження грошей, проте слідчий це не взяв до уваги. В свою чергу, остання не написала жодних заперечень у протоколі про проведення обшуку, бо є юридично неосвіченою. Також адвокат пояснив, що ОСОБА_7 має власний дохід, вона є керівником юридичної особи та благодійного фонду, до України приїхала зі своїми грошима, натомість декларація про ввезення коштів відсутня, оскільки при ввезенні грошових коштів в еквіваленті до 10 тисяч доларів митна декларація не заповнюється. Також кошти позичала у знайомих. Наявних у неї грошових коштів було достатньо для придбання нерухомості і автомобіля, та заощаджень, що зберігались та були вилучені під час обшуку. Наявність позначок на пакунках грошових коштів пояснити не зміг. Таким чином, вказане прокурором у клопотанні про те, що вилучені кошти отримані в результаті злочинної діяльності, є лише припущенням останнього. З урахуванням викладеного, адвокат просив відмовити у задоволенні клопотання у повному обсязі.
Позицію виклав письмово, із долученням копій документів, на які представник посилався в обґрунтування власної позиції.
Слідчий суддя, заслухавши позиції сторін, дослідивши матеріали справи, дійшов наступного висновку.
Відповідно до ч. 1 ст. 170 КПК України, арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом кримінального правопорушення, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.
Частиною 2 ст. 170 КПК України визначено, що арешт майна допускається з метою забезпечення збереження речових доказів; спеціальної конфіскації; конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи; відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.
Відповідно ч. 3 ст. 170 КПК України, у випадку, передбаченому пунктом 1 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 цього Кодексу.
Статтею 98 КПК України визначено, що речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.
Відповідно до ч. 10 ст. 170 КПК України, арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, віртуальні активи, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.
Першим слідчим відділом Управління з досудового розслідування кримінальних правопорушень, вчинених працівниками правоохоронних органів та суддями, Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості про яке 19.05.2022 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 62022000000000297 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 369, ч. 2 ст. 200, ч. 2 ст. 258-5, ч. 3 ст. 209 КК України.
Обґрунтуванням клопотання та долученими до нього матеріалами доведено наявність достатніх підстав вважати, що мали місце кримінальні правопорушення, які розслідуються в кримінальному провадженні № 62022000000000297, та ОСОБА_5 причетний до розслідуваної протиправної діяльності.
07.06.2022 ухвалою слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова (справа № 463/4028/22) надано дозвіл на проведення обшуку об?єкта житлової нерухомості за адресою: АДРЕСА_1 , яке на праві власності належить ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , та перебуває у фактичному користуванні ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з метою відшукання та вилучення, зокрема, грошових коштів, які є об`єктом кримінально протиправних дій ОСОБА_5 , та інших представників компанії «C1K-Finance» (Crypto Finance Club) (в т.ч. є предметом неправомірної вигоди) та/або набутих в результаті вчинення злочинів (в т.ч. щодо яких у власника/користувача відсутні офіційні відомості щодо джерела їх походження /а.м. 29-32/.
14.06.2022 на підставі вищевказаної ухвали проведено обшук за адресою: АДРЕСА_1 , за участі ОСОБА_7 , в ході якого виявлено та вилучено: 1) Пакунок із зігнутого аркушу паперу формату А4 білого кольору, на якому кульковою ручкою виконано напис «ОФ 14760/Я.», із наявними грошовими купюрами номіналом 100, 20 та 10 доларів США в кількості 146, 7 та 2 штуки відповідно, на загальну суму 14 760 доларів США; Пакунок із зігнутого аркушу паперу формату А4 білого кольору, на якому кульковою ручкою виконано напис «НФ. 8750», із наявними грошовими купюри номіналом 100, 20 та 10 доларів США в кількості 85, 4 та 17 штук відповідно, на загальну суму 8 750 доларів США; Паперовий конверт білого кольору, на якому кульковою ручкою виконано напис «Витаl. 1300», із наявними грошовими купюрами номіналом 100 доларів США в кількості 13 штук відповідно, на загальну суму 1300 доларів США; пакунок із зігнутого аркушу паперу формату А4 білого кольору, на якому кульковою ручкою виконано напис «Витал 1945», із наявними грошовими купюрами номіналом 100, 20 та 10 доларів США в кількості 19, 2 та 1 штука відповідно, на загальну суму 1950 доларів США; пакунок із зігнутого аркушу паперу білого кольору, на якому кульковою ручкою виконано напис «Фонд FC 2110д-600/1530», із наявними грошовими купюрами номіналом 100, 20 та 10 доларів США в кількості 15, 1 та 1 штуки відповідно, на загальну суму 1530 доларів США, які в подальшому 15.06.2022 оглянуто та 27.02.2023 постановою слідчого першого відділу Управління з досудового розслідування кримінальних правопорушень, вчинених працівниками правоохоронних органів та суддями, Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_13 визнано речовими доказами у кримінальному провадженні № 62022000000000297 /а.м. 33-43, 44-53, 54-64/.
В ході проведеного 14.06.2022 обшуку підтверджено, що ОСОБА_5 фактично користується належною ОСОБА_7 квартирою за адресою АДРЕСА_1 , оскільки в ході обшуку були виявлені, в тому числі, його особисті речі та документи.
Також зі змісту протоколу вбачається, що в ході обшуку підтвердження легального походження вилучених грошових коштів не надано, заяви з приводу обшуку та змісту протоколу ОСОБА_7 до протоколу не вносились.
З огляду на вказане слідчий суддя надходить до висновку, що вилучені в ході проведення обшуку грошові кошти не є тимчасово вилученим майном, оскільки є грошовими коштами, щодо яких були відсутні офіційні відомості про джерела їх походження, а отже дозвіл на виявлення та вилучення яких надавався ухвалою слідчого судді від 07.06.2022.
Згідно обґрунтування клопотання, протиправна діяльність, що розслідується в межах кримінального провадження № 62022000000000297, здійснюється з 2017 року по теперішній час.
Згідно інформації Держфінмоніторингу№0776/2022/ДСК, що відображена в протоколі огляду документів від 27.02.2022, 23.11.2021 ОСОБА_7 перерахувала на рахунок ТОВ «Порше Інтер Авто Україна» готівкові кошти в сумі 2, 61 млн. грн. в якості купівлі авто. Також в 2021 році ОСОБА_7 придбала квартиру за 16,49 млн. грн. При цьому відповідно до долученої до клопотання копії договору купівлі-продажу квартири станом на 05.03.2021 ОСОБА_7 укладала договір як громадянка російської федерації.
Документів на підтвердження наявності у ОСОБА_7 будь-якого легального джерела доходів, як такого, що забезпечило придбання майна в 2021 році, так і щодо вилучених 14.06.2022 в ході обшуку грошових коштів, слідчому судді не надано (відповідне підтверджується і даними Держфінмоніторингу).
Також слідчому судді не надано пояснень наявності на пакуваннях, в яких зберігались вилучені грошові кошти, умовних рукописних позначень, їх значення.
Будучи допитаним 24.11.2022 в якості свідка ОСОБА_5 , посилаючись на ст. 63 Конституції України відмовився надати відповідь на питання щодо власника, походження та цільового призначення грошових коштів, вилучених 14.06.2022 в ході обшуку квартири за адресою АДРЕСА_1 .
Слідчий суддя скептично ставиться до посилання представника власника майна на запозичення ОСОБА_7 грошових коштів в сумі 30 тис. доларів у ОСОБА_14 (що лягло в основу постановлення ухвали слідчого судді від 30.12.2022 про повернення тимчасово вилученого майна).
Так, згідно матеріалів клопотання ОСОБА_14 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , є особою, що причетна до протиправної діяльності, а саме запровадження функціонування на території України розгалуженої мережі т.з. «пунктів обміну криптовалюти» під назвою « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (Crypto Finance Club), які, діючи від імені ТОВ «Проффінцентр Україна» (код ЄДРПОУ: 44593234) та інших суб`єктів господарської діяльності, не будучи ліцензіатами Національного банку України, надають зацікавленим особам через пов`язані із ОСОБА_5 представництва т.з. «пунктів обміну криптовалюти», що розташовані у ряді інших країн (в т.ч. колишніх держав-учасниць СНД, серед яких російська федерація), фінансові послуги у здійсненні легалізації (відмиванні) отриманих злочинним шляхом грошових коштів та криптовалюти.
Крім того, ні на момент проведення обшуку, ні на момент проведення допиту ОСОБА_5 24.11.2022 версія походження вилучених за місцем проживання ОСОБА_15 та ОСОБА_5 грошових коштів як позики від ОСОБА_14 не озвучувалась, що дають підстави для сумнівів щодо наявності на момент проведення обшуку такої розписки та відповідних правовідносин.
Такі обставини не могли бути враховані слідчим суддею під час постановлення ухвали про повернення тимчасово вилученого майна, оскільки вона постановлювалась у відсутність слідчого/прокурора, відповідно без врахування матеріалів досудового розслідування.
Відтак, дійсне походження грошових коштів, версія їх отримання в позику від ОСОБА_14 , джерело їх походження у ОСОБА_14 мають бути перевірені слідчим шляхом в ході проведення досудового розслідування.
Таким чином, слідчий суддя надходить до висновку про наявність достатніх підстав вважати, що вилучені в квартирі за адресою АДРЕСА_1 грошові кошти відповідають критеріям ст. 98 КПК України, як такі, що ймовірно здобуті кримінально протиправним шляхом за обставин, які розслідуються в кримінальному провадженні № 62022000000000297.
Постановою слідчого першого відділу Управління з досудового розслідування кримінальних правопорушень, вчинених працівниками правоохоронних органів та суддями, Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_13 від 27.02.2023 вилучені пакунки із зігнутого аркушу паперу формату А4 білого кольору, на яких виконано написи кульковою ручкою, із наявними грошовими купюрами визнано речовими доказами у кримінальному провадженні /а. м. 54-64/.
З урахуванням викладеного, достатності підстав вважати, що мало місце розслідуване кримінальне правопорушення та віднайдені грошові кошти отримані внаслідок вчинення протиправної діяльності, слідчий суддя вважає наявними передбачені ч. 1, п. 1 ч. 2 ст. 170 КПК України підстави арешту майна з метою забезпечення збереження речових доказів. В свою чергу, незастосування такого заходу забезпечення кримінального провадження може призвести до відчуження майна, спричинення негативних наслідків для кримінального провадження.
Також слідчий суддя вважає, що в даному випадку таке обмеження є розумним і співмірним завданням кримінального провадження.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 170-173, 309 КПК України, слідчий суддя -
УХВАЛИВ:
Клопотання задовольнити.
Накласти арешт на майно, вилучене під час проведення обшуку 14.06.2022 за адресою: АДРЕСА_1 , а саме:
1)Пакунок із зігнутого аркушу паперу формату А4 білого кольору, на якому кульковою ручкою виконано напис «ОФ 14760/Я.», із наявними грошовими купюрами номіналом 100, 20 та 10 доларів США в кількості 146, 7 та 2 штуки відповідно, на загальну суму 14 760 доларів США, а саме:
-купюри номіналом 100 доларів США:
1.KL 02432980 D
2.HK 28040360 D
3.HF 66671041 C
4.KB 67973169 K
5.KB 08051606 F
6.DB 43167059 A
7.HB 14870992 Q
8.HA 19704406 B
9.KA08834532 A
10. FB 65370017 A
11. HL 75003115 E
12. KK 34182540 B
13. KB 63292894 I
14. MB 20970374 G
15. LC 89967546 A
16. PG 72675412 A
17. PF 90641823 H
18. LH 67036251 B
19. LB 29722805 B
20. LB 52101875 U
21. LL 44859105 D
22. LL 25141981 B
23. LL 36268771 C
24. LB 20939477 P
25. LB 88725768 R
26. LF 34378441 D
27. LH 67036247 B
28. LL 88918319 C
29. LK 60561609 D
30. LF 19134985 G
31. LF 19134984 G
32. LF 64576077 H
33. LL 88294291 D
34. MF 12169508 B
35. MF 12169507 B
36. MF 12169465 B
37. MK 05042437 B
38. MK 05042436 B
39. LB 90992453 N
40. MB 80260548 S
41. PJ 10464675 A
42. MK 05042406 B
43. MB 90519440 D
44. MB 20970423 G
45. LG 35675884 D
46. LL 00590983 A
47. MB 20970409 G
48. MB 07873948 C
49. MB 20970453 G
50. MB 20970455 G
51. MB 20970454 G
52. MB 20970458 G
53. MB 20970457 G
54. MB 20970 460 G
55. PK 39626417 E
56. MF 02533928 E
57. MF 02533926 E
58. MF 02533562 E
59. MF 02533563 E
60. MF 02533574 E
61. LG 79039956 B
62. PF 38242872 F
63. PF 38242870 F
64. MB 20970459 G
65. MB 20970467 G
66. MB 20970466 G
67. MB 20970465 G
68. MB 20970469 G
69. MB 20970468 G
70. MB 20970471 G
71. MB 20970470 G
72. MB 20970478 G
73. MB 20970477 G
74. MB 88076483 C
75. MB 88076482 C
76. MB 20970335 G
77. MB 20970334 G
78. MB 20970337 G
79. MB 20970336 G
80. MB 20970340 G
81. MB 20970339 G
82. MB 20970345 G
83. MB 20970344 G
84. MB 20970357 G
85. MB 20970356 G
86. MB 20970361 G
87. MB 20970360 G
88. MB 20970363 G
89. MB 20970362 G
90. MB 20970365 G
91. MB 20970364 G
92. MB 20970367 G
93. MB 20970366 G
94. MB 20970369 G
95. LK 41766219 E
96. LL 77258525 G
97. LD 89868772 D
98. MB 06143678 A
99. MB 51272658 B
100.LF 66662905 A
101.MB 68417149 D
102.MB 68417150 D
103.MB 68417151 D
104.MB 68417152 D
105.MB 68417158 D
106.MB 68417153 D
107.MB 68417154 D
108.MB 68417155 D
109.MB 68417156 D
110.MB 68417190 D
111.LL 11161973 E
112.MB 68417140 D
113.MB 68417141 D
114.MB 68417142 D
115.MB 68417143 D
116.MB 68417144 D
117.MB 68417445 D
118.MB 68417146 D
119.MB 68417147 D
120.MB 68417148 D
121.PF 63948934 H
122.PF 63948935 H
123.PF 63948933 H
124.PF 63948932 H
125.PF 63948931 H
126.PF 63948927 H
127.PF 63948926 H
128.PF 63948925 H
129.PF 63948924 H
130.PF 63948923 H
131.LB 95244372 D
132.LL 29143122 A
133.LB 43831407 P
134.LG 77453737 B
135.LC 68652353 A
136.LF 96598123 D
137.LF 98816067 E
138.LB 84425108 L
139.LB 40479579 A
140.PF 63948922 H
141.PF 63948921 H
142.PF 63948920 H
143.PF 63948919 H
144.PF 63948918 H
145.PK 31866549 B
146.LB 00278102 W
-номіналом 20 доларів США:
1.EB 74713733 K
2.MB 79776269 E
3.MG 30639698 A
4.JB 30094364 F
5.EC 51756634 C
6.ML 51283631 E
7.NF 81311562 B
-номіналом 10 доларів США: PB 48406373 A, IB 32309425 C
2)Пакунок із зігнутого аркушу паперу формату А4 білого кольору, на якому кульковою ручкою виконано напис «НФ. 8750», із наявними грошовими купюри номіналом 100, 20 та 10 доларів США в кількості 85, 4 та 17 штук відповідно, на загальну суму 8 750 доларів США. а саме:
-купюри номіналом 100 доларів США:
1.PF 90641048 H
2.PF 90641045 H
3.LD 24667170 B
4.LL 37158576 C
5.LL 37158577 C
6.LB 78755786 F
7.LF 29919872 G
8.LB 38582189 H
9.LF 25655417 H
10.LF 25655416 H
11.LB 17861259 G
12.LF 29919876 G
13.LB 56906326 H
14.LB 56906324 H
15.PE 20896251 C
16.LG 73965764 B
17.LD 83596737 C
18.PJ 50567852 A
19.PF 90641047 H
20.PF 63948936 H
21.LK 24609412 B
22.PF 63948947 H
23.ML 68000241 D
24.KB 65813662 B
25.PF 63948938 H
26.LB 73915767 B
27.LJ 92567565 B
28.LB 73915764 B
29.PF 63948939 H
30.LB 80553046 M
31.LE 58562147 E
32.LB 73915766 B
33.LB 7395769 B
34.LB 27623212 V
35.LH 30441631 B
36.LB 40492713 F
37.PB 38653573 B
38.PF 90641043 H
39.LB 33671695 K
40.LF 22752280 C
41.PF 90641044 H
42.LK 03749419 G
43.PF 90641046 H
44.PF 90641040 H
45.PF 63948937 H
46.LB 05529922 A
47.LF 22752279 C
48.LL 75390295 D
49.MB 38543538 D
50.PF 90641039 H
51.PF 63948940 H
52.PF 90641038 H
53.PF 63948941 H
54.PF 63948942 H
55.PF 90641037 H
56.PF 63948943 H
57.PF 63948944 H
58.LF 22752281 C
59.PF 90641063 H
60.PF 63948945 H
61.PF 60941035 H
62.LF 14845508 F
63.LL 72768406 D
64.PF 63948946 H
65.PF 60641034 H
66.PF 90641049 H
67.LF 22752278 C
68.PF 90641050 H
69.LF 22752277 C
70.PF 90641033 H
71.LF 22752218 C
72.LF 22752267 C
73.LD 29587371 D
74.PF 90641032 H
75.PF 60641051 H
76.PF 90641031 H
77.PE 20896250 C
78.LB 57390241 C
79.LK 55376849 B
80.LI 13238166 B
81.LB 53072215 C
82.LL 44232804 B
83.LE 39862420 A
84.LG 67346227 B
85.PG 72675585 A
-номіналом 20 доларів США: ML 08667519 K, MB 24469045 A, IA 27194993 B, MA 21962424 D;
-номіналом 10 доларів США:
1.MB 24540842 D
2.IF 40942817 A
3.ML 42959345 B
4.JJ 16391508 A
5.NB 52488096 B
6.NJ 20869692 A
7.JB 08433530 C
8.IG 55154380 B
9.ML 38399456 A
10. NB 61691097 B
11. PD 31288462 A
12. NL 51946299 A
13. MF 11044525 D
14. DB 50500089 A
15. DL 71400460 A
16. NF 11868528 A
17. NB 43491965 B
3)Паперовий конверт білого кольору, на якому кульковою ручкою виконано напис «Витаl. 1300», із наявними грошовими купюрами номіналом 100 доларів США в кількості 13 штук відповідно, на загальну суму 1300 доларів США, а саме:
-купюри номіналом 100 доларів США:
1.AE 91332015 A
2.KL 20919860 D
3.HK 19800297 B
4.HB 87531790 Q
5.NK 02697626 C
6.CB 40251118 D
7.KC 55433690 A
8.KI 25927316 A
9.HE 18071654 B
10. KB 50303740 M
11. KB 85664844 Q
12. KB 49586151 F
13. HB 44055188 F
4)Пакунок із зігнутого аркушу паперу формату А4 білого кольору, на якому кульковою ручкою виконано напис «Витал 1945», із наявними грошовими купюрами номіналом 100, 20 та 10 доларів США в кількості 19, 2 та 1 штука відповідно, на загальну суму 1950 доларів США, а саме:
-купюри номіналом 100 доларів США:
1.KF 59629384 A
2.HB 26698567 A
3.LF 76716659 K
4.LF 76716658 K
5.KD 80529732 A
6.PL 72054135 C
7.PF 83444248 C
8.KB 89287290 E
9.FB 45046693 A
10. KL 39533161 E
11. HE 69031283 A
12. HB 49741903 L
13. HB 51380968 H
14. PL 93636609 D
15. PB 25974298 H
16. HE 22807616 A
17. HB 49741902 L
18. KB 49105239 C
19. KB 91834515 I
-номіналом 20 доларів США: JL 08029757 C, PD 65557097 A;
-номіналом 10 доларів США: MA 00764217 B.
5)Пакунок із зігнутого аркушу паперу білого кольору, на якому кульковою ручкою виконано напис «Фонд FC 2110д-600/1530», із наявними грошовими купюрами номіналом 100, 20 та 10 доларів США в кількості 15, 1 та 1 штуки відповідно, на загальну суму 1530 доларів США, а саме:
-купюри номіналом 100 доларів США:
1.MF 39262715 A
2.MB 30314445 G
3.LA 19324874 C
4.LB 83836362 C
5.MB 35393855 E
6.MB 35393854 E
7.LB 42614697 J
8.MF 39407541 A
9.LA 19324863 C
10.LB 30348424 V
11.LB 83836485 C
12.MF 39407538 A
13.LF 91894956 C
14.LJ 84870880 A
15.LA 19324873 C
-номіналом 20 доларів а США: NF 76576470 A;
-номіналом 10 доларів США: MG 35864605 B
Про накладення арешту повідомити заінтересованих осіб шляхом направлення копії ухвали слідчого судді.
Підозрюваний, обвинувачений, їх захисник, законний представник, інший власник або володілець майна, представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, які не були присутні при розгляді питання про арешт майна, мають право заявити клопотання про скасування арешту майна повністю або частково. Таке клопотання під час досудового розслідування розглядається слідчим суддею, а під час судового провадження - судом.
Ухвала підлягає негайному виконанню слідчим, прокурором.
Ухвала слідчого судді може бути оскаржена протягом п`яти днів з дня її оголошення безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Печерський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 20.03.2023 |
Оприлюднено | 08.05.2024 |
Номер документу | 110458387 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Кримінальне
Печерський районний суд міста Києва
Шапутько С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні