УХВАЛА
28 квітня 2023 року
м. Київ
справа № 1316/4821/12
провадження № 61-4410ск23
Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду
Червинської М. Є., розглянувши клопотання Міністерства оборони України про повернення судового збору, сплаченого за подання касаційної скарги на ухвалу Пустомитівського районного суду Львівської області від 05 грудня 2022 року та постанову Львівського апеляційного суду від 06 березня 2023 року в справі за заявою Обслуговуючого кооперативу «Гаражно-будівельний кооператив «Сигнал» про видачу виконавчого листа та поновлення строку пред`явлення виконавчого листа до виконання у цивільній справі за позовом Військового прокурора Львівського гарнізону в інтересах держави в особі Міністерства оборони України, Військової частини НОМЕР_1 до ОСОБА_1 про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки та знесення автогаражів та зустрічним позовом Обслуговуючого кооперативу «Гаражно-будівельний кооператив «Сигнал» до Військової частини НОМЕР_1 , третя особа - Пасіки-Зубрицька сільська рада Пустомитівського району Львівської області, про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки та відновлення меж,
ВСТАНОВИВ:
У березні 2023 року Міністерство оборони України звернулося через систему «Електронний суд» до Верховного Суду із касаційною скаргою на ухвалу Пустомитівського районного суду Львівської області від 05 грудня 2022 року та постанову Львівського апеляційного суду від 06 березня 2023 року, за подання якої сплачено заявником судовий збір у розмірі 2 684,00 грн згідно з платіжною інструкцією № 407/3 від 17 березня 2023 року.
Ухвалою Верховного Суду від 06 квітня 2023 року відмовлено у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Міністерства оборони Українина ухвалу Пустомитівського районного суду Львівської області від 05 грудня 2022 року та постанову Львівського апеляційного суду від 06 березня 2023 року в даній справі.
В квітні 2023 року до Верховного Суду надійшли клопотання Міністерства оборони України про повернення судового збору сплаченого за подання касаційної скарги.
Клопотання підлягає задоволенню з таких підстав.
Пунктом 3 частини першої статті 7 Закону України «Про судовий збір» передбачено, що сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила, за ухвалою суду у разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.
З урахуванням наведеного, сплачений заявником судовий збір за подання касаційної скарги необхідно повернути особі, яка його сплатила.
Керуючись пунктом 3 частини першої статті 7 Закону України «Про судовий збір,
УХВАЛИВ:
Клопотання Міністерства оборони Українипро повернення судового збору задовольнити.
Зобов`язати Головне управління Державної казначейської служби України у місті Києві повернути Міністерству оборони України сплачений ним судовий збір за подання касаційної скарги в розмірі 2 684,00 грн (дві тисячі шістсот вісімдесят чотири гривні нуль копійок) згідно з платіжною інструкцією № 407/3 від 17 березня 2023 року, що внесений на номер рахунку отримувача (стандарт IBAN) - UA288999980313151207000026007, отримувач коштів - ГУК у м.Києві/ Печерс. р-н/22030102; код отримувача (код за ЄДРПОУ) - 37993783; банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), ККДБ: 22030102.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.
Суддя М. Є. Червинська
Суд | Касаційний цивільний суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 28.04.2023 |
Оприлюднено | 01.05.2023 |
Номер документу | 110515198 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: |
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Червинська Марина Євгенівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні