Ухвала
від 01.05.2023 по справі 910/4258/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

м. Київ

01.05.2023Справа № 910/4258/23Суддя Мудрий С.М., розглянувши клопотання Державного підприємства "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" про проведення судового засідання у режимі відеоконференції у справі

за позовом Державного підприємства "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм"

до 1) товариства з обмеженою відповідальністю "Бартіон Груп"

2) товариства з обмеженою відповідальністю "Лодокс"

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача:

Державний комітет телебачення і радіомовлення України

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Дубенко Карина Євгенівна

про застосування наслідків нікчемності правочину

ВСТАНОВИВ:

Державне підприємство "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "Бартіон Груп", товариства з обмеженою відповідальністю "Лодокс" про застосування наслідків нікчемності правочину.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 19.04.2023 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі. Вирішено справу розглядати за правилами загального позовного провадження. Підготовче засідання у справі призначено на 09.05.2023.

Залучено у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача:

- Державний комітет телебачення і радіомовлення України (01001, місто Київ, вул. Прорізна, будинок 2, код ЄДРПОУ 00013936).

Залучено у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів: - приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Дубенко Карину Євгенівну (01601, м. Київ, вул. Прорізна, буд. 3, офіс 36).

Відповідно до ч.1 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України) учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи (ч. 2 ст. 197 ГПК України).

У той же час частинами 11, 12 ст. 197 ГПК України передбачено, що використовувані судом і учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку. Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, здійснювати інші процесуальні права та обов`язки. Відеоконференція, в якій беруть участь учасники справи, фіксується судом, який розглядає справу, за допомогою технічних засобів відео- та звукозапису. Відео- та звукозапис відеоконференції зберігається в матеріалах справи.

Зазначені норми права, передбачаючи можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, висувають певні вимоги до технічних засобів і технологій, які мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, відео- та звукозапис, а також інформаційну безпеку відеоконференції.

Оскільки на час призначеного засідання відсутня технічна можливість забезпечити його проведення в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та дотриманням при цьому вимог щодо інформаційної безпеки відеоконференції та належних технічних умов, суд дійшов висновку, що клопотання державного підприємства "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" про проведення судового засідання у режимі відеоконференції задоволенню не підлягає.

Керуючись статтями 169, 170, 197, 233-235 ГПК України, суд

ВСТАНОВИВ:

1. У задоволенні клопотання державного підприємства "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" про проведення судового засідання у режимі відеоконференції відмовити.

2. Повідомити учасників справи, що згідно з ч.1 ст. 235 Господарського процесуального кодексу України дана ухвала набирає законної сили негайно після її підписання та не підлягає оскарженню.

Суддя С.М. Мудрий

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення01.05.2023
Оприлюднено03.05.2023
Номер документу110535314
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу

Судовий реєстр по справі —910/4258/23

Рішення від 01.08.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мудрий С.М.

Ухвала від 11.07.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мудрий С.М.

Ухвала від 20.06.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мудрий С.М.

Ухвала від 30.05.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мудрий С.М.

Ухвала від 09.05.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мудрий С.М.

Ухвала від 01.05.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мудрий С.М.

Ухвала від 19.04.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мудрий С.М.

Ухвала від 27.03.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мудрий С.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні