Рішення
від 19.10.2007 по справі 17/795/07
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

17/795/07

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 "19" жовтня 2007 р.                                                 Справа №  17/795/07

   

Господарський суд Миколаївської області,

головуючий суддя Коваль С.М.,

при  секретарі Хімороді В.Г.,

з участю представників сторін:

від позивача –не з'явився;

від відповідача –не з”явився;

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу № 17/795/07

за позовом товариства з обмеженою відповідальністю „Диприс Груп”,                    м. Миколаїв, вул. Карла Лібкнехта, 4/4,

до Виконавчого комітету Миколаївської міської ради Адміністрації Ленінського району, м. Миколаїв, пр. Жовтневий, 1,   

про визнання права власності, -

Від відповідача 18.10.2007 року до суду надійшов письмовий відзив №16523, в якому він проти позовних вимог не заперечує та клопоче розгляд справи проводити без його участі, та який залучено судом до матеріалів справи.

Розглянувши матеріали справи, господарський суд –

                                            В С Т А Н О В И В:

Позивач обгрнутовує позовні вимоги, тим, що відповідно до договору купівлі - продажу об'єкта незавершеного будівництва від 28.09.2007 року, продавець  ТОВ „Заграва” передав у власність позивачу об'єкт незавершеного будівництва - частину нульового циклу трьохсекційного житлового будинку, яке розташоване за адресою забудови: м. Миколаїв, вул. Квітнева, поблизу будинку № 53, на земельній ділянці площею 4359  кв. м., яка надана Продавцю на підставі Договору оренди від    26.03.2007 року № 4865, а Покупець прийняв вищевказаний об'єкт, що підтверджується актом приймання - передачі об'єкта незавершеного будівництва.

Для проведення оформлення права власності на вищевказаний об'єкт незавершеного будівництва звернулося до Адміністрації Ленінського району                   м. Миколаєва.

У відповіді, яку Адміністрація Ленінського району м. Миколаєва надала ТОВ „Диприс Груп”, вказано, що адміністрація Ленінського району не оформляє право власності на об'єкт незавершеного будівництва та  для вирішення питання необхідно звернутися до суду.

Вивчивши матеріали справи, суд дійшов наступного висновку.

Згідно договору купівлі-продажу об?єкта незавершеного будівництва від 28.09.2007 року ТОВ „Заграва” передав у власність позивачу об'єкт незавершеного будівництва - частину нульового циклу трьохсекційного житлового будинку, яке розташоване за адресою забудови: м. Миколаїв, вул. Квітнева, поблизу будинку № 53, на земельній ділянці площею 4359  кв. м. .

Передача прав підтверджується платіжним дорученням № 1 від 04.10.2007 року на суму 50 000 грн. та актом приймання-передачі від 28.09.2007 року.

Земельна ділянка, на якій знаходиться спірне майно, знаходиться в оренді у ТОВ „Заграва”.

Відповідач  у відзиві на позов проти позовних вимог не заперечує.

Відповідно до приписів ст. 328 Цивільного кодексу України право власності набувається на підставах, що не заборонені законом, зокрема із правочинів, яким є договір купівлі- продажу від 28.09.2007 р.

Право власності вважається набутим правомірно, якщо інше прямо не випливає із закону або незаконність набуття права власності не встановлена судом.

Вказаний договір купівлі-продажу у встановленому законом порядку недійсним не визнавався.

Таким чином, враховуючи наведене, позовні вимоги підлягають задоволенню у повному обсязі.

Керуючись ст.ст. 82,8 4-85 Господарського процесуального кодексу України, суд,-

ВИРІШИВ:

1.          Позовні вимоги задовольнити товариства з обмеженою відповідальністю „Диприс Груп”.

2.          Визнати право власності за товариством з обмеженою відповідальністю „Диприс Груп”, м. Миколаїв, вул. Карла Лібкнехта, 4/4 (код 35403175)  на об?єкт незавершеного будівництва–частину нульового циклу трьохсекційного житлового будинку, яке розташоване за адресою забудови: м. Миколаїв, вул. Квітнева, поблизу будинку № 53 на земельній ділянці площею 4359 кв.м.

 

   Суддя                                                        Коваль С.М.

                           

СудГосподарський суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення19.10.2007
Оприлюднено12.11.2007
Номер документу1107465
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —17/795/07

Рішення від 19.10.2007

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С.М.

Ухвала від 09.10.2007

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні