Справа № 191/1269/23
Провадження № 2-с/191/4/23
У Х В А Л А
іменем України
12 травня 2023 року м. Синельникове
Суддя Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області Твердохліб А.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу від 06 квітня 2023 року, виданого Синельниківським міськрайонним судом Дніпропетровської області,
ВСТАНОВИВ:
29.04.2023 року, через засоби поштового зв`язку, заявник ОСОБА_1 звернулася до Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області із заявою, яка зареєстрована за вхідною кореспонденцією суду 09.05.2023 року, в якій просила скасувати судовий наказ №191/1269/23, виданий Синельниківським міськрайонним судом Дніпропетровської області про стягнення з ОСОБА_1 на корить Об`єднання співвласниківбагатоквартирного будинку« АДРЕСА_1 » заборгованості за отримані житлово - комунальні послуги.
Суддя, ознайомившись із заявою про скасування судового наказу та додатками до неї вважає, що дана заява підлягає поверненню заявнику з наступних підстав.
Згідно ч. 1 ст. 170 ЦПК України, боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.
Форма і зміст заяви про скасування судового наказу повинні відповідати вимогам ст. 170 ЦПК України.
Так, відповідно до п. 4 ч. 2 ст.170ЦПК України заява про скасування судового наказу має містити наказ, що оспорюється.
Крім того, суду не надано доказів, з яких можливо встановити дату отримання боржником ОСОБА_1 копії судового наказу, що перешкоджає вирахуванню строків, визначених ч. 1 ст. 170 ЦПК України в межах яких може бути подано заяву про скасування судового наказу.
Враховуючи, що заява ОСОБА_1 про скасування судового наказу є неналежно оформленою, оскільки не містить наказу, що оспорюється, вказану заяву необхідно повернути без розгляду.
Частиною 6 статті 170ЦПК України визначено, що у разі подання неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу суддя постановляє ухвалу про її повернення без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 170, 258, 259, 260, 261, 353 Цивільного процесуального кодексу України,-
ПОСТАНОВИВ:
Заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу від 06 квітня 2023 року, виданого Синельниківським міськрайонним судом Дніпропетровської області за заявою Об`єднання співвласниківбагатоквартирного будинку«Говорова,8» про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за отримані житлово - комунальні послуги, - повернути без розгляду.
Роз`яснити боржнику, що повернення заяви про скасування судового наказу не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги до Дніпровського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя А. В. Твердохліб
Суд | Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 12.05.2023 |
Оприлюднено | 17.05.2023 |
Номер документу | 110832775 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи наказного провадження Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості |
Цивільне
Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Прижигалінська Т. В.
Цивільне
Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Твердохліб А. В.
Цивільне
Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Порошина О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні