Ухвала
від 18.05.2023 по справі 367/2958/19
ІРПІНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 367/2958/19

Провадження №2/367/612/2023

УХВАЛА

Іменем України

18 травня 2023 року Ірпінський міський суд Київської області в складі:

головуючої судді Шестопалової Я.В.,

за участі секретаря с/з Балинської О.С.,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в приміщенні Ірпінського міського суду Київської області цивільну справу за позовом Акціонерного товариства «Альфа Банк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про усунення перешкод в користуванні майном шляхом виселення без надання іншого постійного житлового приміщення, визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщення, зобов`язання забезпечити вільний доступ до приміщення,-

в с т а н о в и в:

В провадженні Ірпінського міськогосуду Київськоїобласті перебуваєцивільна справа№ 367/2958/19за позовом Акціонерного товариства «Альфа Банк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про усунення перешкод в користуванні майном шляхом виселення без надання іншого постійного житлового приміщення, визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщення, зобов`язання забезпечити вільний доступ до приміщення.

До суду від представника АТ «Сенс Банк» надійшло клопотання про заміну сторони її правонаступником. Заяву мотивує тим, що на Позачергових Загальних Зборах Акціонерів Акціонерного товариства «Альфа-Банк» прийнято рішення про зміну найменування юридичної особи. Протоколом Загальних Зборів Акціонерів Акціонерного Товариства «Альфа-Банк» № 2/2022 від 12.08.2022 року змінено найменування банку з АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АЛЬФА-БАНК» на найменування: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СЕНС БАНК». Відповідні зміни було внесено до Статуту товариства та до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (надалі - Реєстр) 30.11.2022. Як вбачається з інформації, що міститься в Реєстрі станом на 12.12.2022 року щодо Акціонерного товариства «Альфа-Банк», ідентифікаційний код юридичної особи 23494714 до Реєстру внесено запис про зміну найменування юридичної особи (повного та/або скороченого). Отже, згідно інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, позивач (юридична особа з ідентифікаційним кодом 23494714) станом на 12.12.2022 року має найменування - Акціонерне товариство «Сенс Банк», місцезнаходження: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100.

В підготовче засідання учасникі не з`явились, були повідомлені належним чином. Представник АТ "Сенс-Банк" подав клопотання про розгляд справи у його відсутність. Представник відповідачки ОСОБА_1 - ОСОБА_4 , подав клопотання про відкладення судового засідання.

Згідно ч. 2 ст. 247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх учасниківсправи чив разіякщо відповіднодо положеньцього Кодексурозгляд справиздійснюється судомза відсутностіучасників справи,фіксування судовогопроцесу задопомогою звукозаписувальноготехнічного засобуне здійснюється. З огляду на викладене фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Дослідивши подану заяву позивача та матеріали справи, суд вважаєподану заявутакою,що підлягаєзадоволенню знаступних підстав.

Судом встановлено, що згідно інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, позивач АТ "Альфа-Банк" (юридична особа з ідентифікаційним кодом 23494714) станом на 12.12.2022 року змінив найменування на Акціонерне товариство «Сенс Банк» (скорочене АТ "Сенс Банк", місцезнаходження: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100., відповідно до Протоколу №2/2022 від 12.08.2022р. позачергових загальних зборів акціонерів.

Відповідно ст. 90 ЦК України, юридична особа повинна мати своє найменування, яке містить інформацію про її організаційно-правову форму та назву. Найменування установи має містити інформацію про характер її діяльності. Юридична особа може мати крім повного найменування скорочене найменування. Юридична особа, що є підприємницьким товариством, може мати комерційне (фірмове) найменування. Комерційне (фірмове) найменування юридичної особи може бути зареєстроване у порядку, встановленому законом. Найменування юридичної особи вказується в її установчих документах і вноситься до єдиного державного реєстру. Юридична особа не має права використовувати найменування іншої юридичної особи..

Відповідно ст. 55 ЦПК України у разі припинення юридичної особи, заміни кредитора чи боржника у зобов`язанні, а також в інших випадках заміни особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд залучає до участі у справі правонаступника відповідної сторони або третьої особина будь-якій стадії судового процесу. Усі дії, вчинені в цивільному процесі до вступу правонаступника, обовязкові для нього так само, як вони були обов`язкові для особи, яку він замінив.

Враховуючи викладене, з метою повного, всебічного та об`єктивного розгляду справи, суд вважає за необхідне замінити позивача АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АЛЬФА-БАНК» на його правонаступника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СЕНС БАНК».

На підставі наведеного та керуючись ст. 90 ЦК України, ст. ст. 55, 247, 260-261 ЦПК України, суд,

ухвалив:

Клопотання представника АТ «Сенс Банк» Тищенко К.О. про заміну сторони її правонаступником - задовольнити.

Замінити позивача у справі - АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АЛЬФА-БАНК» (код ЄДРПОУ 23494714) його правонаступником АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СЕНС БАНК» (код ЄДРПОУ 23494714) у справі № 367/2958/19 за позовом Акціонерного товариства «Альфа Банк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про усунення перешкод в користуванні майном шляхом виселення без надання іншого постійного житлового приміщення, визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщення, зобов`язання забезпечити вільний доступ до приміщення.

Копію ухвали направити сторонам до відому.

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Київського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Суддя: Я.В. Шестопалова

СудІрпінський міський суд Київської області
Дата ухвалення рішення18.05.2023
Оприлюднено22.05.2023
Номер документу110952069
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням

Судовий реєстр по справі —367/2958/19

Рішення від 27.12.2023

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Шестопалова Я. В.

Рішення від 27.12.2023

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Шестопалова Я. В.

Ухвала від 14.12.2023

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Шестопалова Я. В.

Ухвала від 18.05.2023

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Шестопалова Я. В.

Ухвала від 18.10.2021

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Шестопалова Я. В.

Ухвала від 26.07.2021

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Саранюк Л. П.

Ухвала від 22.05.2019

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Саранюк Л. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні