Ухвала
від 22.05.2023 по справі 756/3557/23
ОБОЛОНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

22.05.2023 Справа № 756/3557/23

Унікальний № 756/3557/23

Провадження № 2/756/2720/23

УХВАЛА

про відкриття загального позовного провадження у справі

22 травня 2023 року суддя Оболонського районного суду м. Києва Шевчук А.В., перевіривши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Косарєвої-Соловей Тетяни Вячеславівни, треті особи: Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Ностальгія», Товариство з обмеженою відповідальністю «Видавничий дім «Вавилон» про визнання особи такою, що витратила право на спадкування, визнання неправомірних дій нотаріуса, визнання недійсних свідоцтв про право власності та свідоцтв про право на спадкування за законом,

встановив:

У березні 2023 року позивач ОСОБА_1 звернулася до суду із позовною заявою до ОСОБА_2 , приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Косарєвої-Соловей Т.В, треті особи: ТОВ «Телерадіокомпанія «Ностальгія», ТОВ «Видавничий дім «Вавилон» про визнання особи такою, що витратила право на спадкування, визнання неправомірних дій нотаріуса, визнання недійсних свідоцтв про право власності та свідоцтв про право на спадкування за законом.

Підстави для повернення позовної заяви, відмови у прийнятті, відмови у відкритті провадження по справі відсутні.

Враховуючи ч. 3 ст. 274 ЦПК України, справа підлягає розгляду в порядку загального позовного провадження.

На підставі викладеного, керуючись ст. 19, 175-177, 181, 187, 190-191, 274-279 ЦПК України, суд, -

ухвалив:

Прийняти позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Косарєвої-Соловей Тетяни Вячеславівни, треті особи: Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Ностальгія», Товариство з обмеженою відповідальністю «Видавничий дім «Вавилон» про визнання особи такою, що витратила право на спадкування, визнання неправомірних дій нотаріуса, визнання недійсних свідоцтв про право власності та свідоцтв про право на спадкування за законом - до розгляду та відкрити загальне позовне провадження.

Призначити підготовче судове засідання на 23 червня 2023 року о 09 год. 15 хв. у приміщенні Оболонського районного суду м. Києва (04212, м. Київ, вул. М. Тимошенка, 2-Є, каб.19).

Копію ухвали направити сторонам у справі.

Не пізніше п`ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження, копії позовної заяви та додатків до неї, відповідач має право надіслати відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову до суду з підтвердженням направлення позивачу, копії відзиву та доданих до нього документів.

Позивач не пізніше десяти днів з дня отримання відзиву, до початку розгляду справи по суті, має право підготувати відповідь на відзив, виклавши письмово свої міркування, аргументи, надати відповідні докази, та направити відповідачу й суду з підтвердженням такого направлення учаснику справи.

Відповідач не пізніше десяти днів з дня отримання відповіді позивача на відзив, до початку розгляду справи по суті, має право підготувати заперечення на відповідь на відзив, та направити позивачу, суду з підтвердженням такого направлення учаснику справи.

Роз`яснити учасникам справи, що подання заяв по суті справи (позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву) є правом учасників справи. У разі ненадання учасником розгляду заяви по суті справи у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://сourt.gov.ua/.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя А.В. Шевчук

Дата ухвалення рішення22.05.2023
Оприлюднено23.05.2023

Судовий реєстр по справі —756/3557/23

Ухвала від 21.03.2024

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Шевчук А. В.

Ухвала від 20.12.2023

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Жук М. В.

Ухвала від 18.12.2023

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Шевчук А. В.

Ухвала від 05.07.2023

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Шевчук А. В.

Ухвала від 22.05.2023

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Шевчук А. В.

Ухвала від 10.04.2023

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Шевчук А. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні