Ухвала
від 15.05.2023 по справі 735/403/23
КОРОПСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 735/403/23

Номер рядка звіту 7

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

"16" травня 2023 р.

Суддя Коропського районного суду Чернігівської області Грушко О.П.

розглянувши позовну заяву керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури (м.Новгород-Сіверський, Чернігівської області, вул. Замкова, 9А), в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області () м.Чернігів, вул.П`ятницька, 11А) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) третя особа на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору Товариство з обмеженою відповідальністю «Черешеньки» (смт.Короп, Новгород-Сіверського району, Чернігівської області, вул. Вознесенська, 69) про припинення права власності на земельні ділянки, шляхом їх конфіскації,-

В С Т А Н О В И В :

Справа підсудна Коропському районному суду Чернігівської області. Форма і зміст позовної заяви відповідає вимогам ст. 175 ЦПК України, підстав для залишення позовної заяви без руху або ж відмови в її прийнятті немає.

На підставі викладеного, керуючись ст. 187, 189 ЦПК України,-

У Х В А Л И В:

Відкрити загальне позовне провадження по цивільній справі за позовом керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури (м.Новгород-Сіверський, Чернігівської області, вул. Замкова, 9А), в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області () м.Чернігів, вул.П`ятницька, 11А) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) третя особа на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору Товариство з обмеженою відповідальністю «Черешеньки» (смт.Короп, Новгород-Сіверського району, Чернігівської області, вул. Вознесенська, 69) про припинення права власності на земельні ділянки, шляхом їх конфіскації.

Призначити підготовче засідання на 10 год. 00 хв., 05 червня 2023 року в приміщенні Коропського районного суду Чернігівської області.

У судове засідання викликати сторони.

Копію ухвали про відкриття провадження надіслати особам, які беруть участь у справі.

Відповідачу надіслати копію позовної заяви з доданими до неї документами.

Роз`яснити відповідачу його право подати відзив на позов протягом 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі, в порядку, передбаченому ст. 178 ЦПК України.

Позивач має право подати до суду відповідь на відзив, а відповідач заперечення протягом п`яти днів з дня його отримання.

У разі ненадання відповідачами відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за адресою: inbox@kp.cn.court.gov.ua.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала не оскаржується.

Суддя:О. П. Грушко

Дата ухвалення рішення15.05.2023
Оприлюднено24.05.2023

Судовий реєстр по справі —735/403/23

Рішення від 17.07.2023

Цивільне

Коропський районний суд Чернігівської області

Грушко О. П.

Ухвала від 15.05.2023

Цивільне

Коропський районний суд Чернігівської області

Грушко О. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні