Ухвала
від 16.05.2023 по справі 521/11606/23
МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ОДЕСИ

МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ОДЕСИ

Справа № 521/11606/23

Провадження 2/521/3301/23

УХВАЛА

16 травня 2023 року м.Одеса Суддя Малиновського районного суду м. Одеси Маркарова С.В.,

розглянувши матеріали позовної заяви

позивач : ОСОБА_1

відповідачі : ТОВ «Компанія Альфа»

ТОВ «Концерт ЮА»

предмет позову : стягнення коштів

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся із вищевказаною позовною заявою.

Відповідно до ст. 4 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.

Здійснюючи правосуддя суд за ч. 5 ЦПК України захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором.

Підставою відкриття провадження у цивільній справі судом є подання особою позовної заяви, оформленої відповідно до вимог ст. 175 ЦПК України, яка предметно, суб`єктно, інстанційно та територіально підсудної даному суду.

Зазначене узгоджується із Главами 1, 2 Розділу 1, ч.1 ст. 187 ЦПК України, за якими суддя відкриває провадження у справі за відсутністю підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження.

Так, відповідно до 175 ЦПК України позовна заява має містити спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; інші відомості, необхідні для правильного вирішення спору.

Вищевказані вимоги процесуального закону позивачем не дотримані.

До неналежно оформленої позовної заяви суд застосовує положення ст. 185 ЦПК України, а саме залишення її без руху із наданням заявнику строку для усунення недоліків заяви.

Керуючись статтею 185 ЦПК України,-

УХВАЛИВ:

Позовну заяву - залишити без руху.

Надати заявнику строк 5 днів з дня отримання копії ухвали для усунення недоліків заяви, а саме:

-зазначити правові підстави та надати відповідні докази звернення із позовом, зокрема, до ТОВ «Компанія Альфа», що окрім вирішення вимог по суті спору впливає на територіальну підсудність розгляду справи

-визначити порядок стягнення коштів при зверненні із позовом до декількох відповідачів

Роз`яснити позивачу, що:

- способом виконання ухвали суду є складання тексту позовної заяви, оформленої відповідно до статей 175, 177 ЦПК України з урахуванням виправлених недоліків в примірниках для суду та відповідача

-докази мають бути подана в примірниках для суду та відповідача, відповідати вимогам статті 95 ЦПК України - оригінал або належним чином засвідчена копія

-у разі невиконання ухвали суду в зазначений строк, заява вважається неподаною та підлягає поверненню, що не перешкоджає повторному зверненню до суду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя С.В. Маркарова

Повний текст ухвали виготовлений 16.05.2023 року

16.05.23

Дата ухвалення рішення16.05.2023
Оприлюднено25.05.2023

Судовий реєстр по справі —521/11606/23

Ухвала від 19.06.2023

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Маркарова С. В.

Ухвала від 16.05.2023

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Маркарова С. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні