Ухвала
від 26.05.2023 по справі 911/2643/22
ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

"26" травня 2023 р. Справа№ 911/2643/22

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Козир Т.П.

суддів: Коробенка Г.П.

Кравчука Г.А.

вивчивши матеріали апеляційної скарги Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"

на рішення Господарського суду Київської області від 19.04.2023

у справі № 911/2643/22 (суддя - Смірнов О.Г.)

за позовом Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Аерохендлінг"

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях

про стягнення 62068,48 грн,

УСТАНОВИВ:

Рішенням Господарського суду Київської області від 19 квітня 2023 року позов задоволено частково.

З Товариства з обмеженою відповідальністю "Аерохендлінг" стягнуто на користь Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" заборгованість у сумі 20877 грн. 46 коп., пеню в сумі 3935 грн. 26 коп., три проценти річних в сумі 461 грн. 59 коп., інфляційні втрати в сумі 3527 грн. 25 коп. та витрати зі сплати судового збору в сумі 1151 грн. 26 коп., видавши наказ.

У задоволенні іншої частини позовних вимог відмовлено.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням суду, Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" 04.05.2023 подало апеляційну скаргу, у якій просить скасувати оскаржуване рішення в частині відмови у позові та ухвалити в цій частині нове рішення, яким задовольнити позовні вимоги.

Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 10.05.2023 постановлено витребувати у Господарського суду Київської області матеріали справи та відкладено вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги, до надходження матеріалів справи.

18.05.2023 матеріали справи надійшли до Північного апеляційного господарського суду.

Питання щодо подальшого руху апеляційної скарги вирішується після виходу головуючого судді Козир Т.П. з лікарняного.

Апеляційна скарга подана з додержанням вимог Господарського процесуального кодексу України.

Заперечень проти відкриття апеляційного провадження на час постановлення даної ухвали до суду не надійшло.

Вивчивши матеріали апеляційної скарги, суд визнає подані матеріали достатніми для відкриття апеляційного провадження.

Враховуючи, що предметом позову у цій справі є вимоги про стягнення 62068,48 грн, що менше ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, обставини справи, встановлені рішенням суду, та доводи сторін у сукупності з наданими ними доказами, обсяг матеріалів справи, завантаженість суддів, Північний апеляційний господарський суд вважає, що справа підлягає розгляду судом апеляційної інстанції в порядку письмового провадження, без виклику учасників справи. Учасникам справи має бути зазначено строк для подання відзиву на апеляційну скаргу.

Керуючись ст. ст. 234, 260, 262, 263, 267, 270 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд

У Х В А Л И В :

1. Відкрити апеляційне провадження.

2. Встановити строк для подання відзиву на апеляційну скаргу - до 20.06.2023.

3. Роз`яснити сторонам, що відповідно до приписів ст. 118 ГПК України право на вчинення процесуальних дій втрачається із закінченням встановленого законом або призначеного судом строку (ч. 1); заяви, скарги і документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом (ч. 2).

4. Заяви, клопотання і заперечення подаються до Північного апеляційного господарського суду виключно в електронній формі з застосуванням електронного цифрового підпису на електронну адресу суду або за допомогою підсистеми "Електронний суд", або у письмовій формі через канцелярію суду.

5. Роз`яснити сторонам, що апеляційна скарга розглядатиметься в порядку письмового провадження, без виклику учасників справи.

6. Копію даної ухвали надіслати учасникам апеляційного провадження до відома, на відомі суду електронні адреси сторін, що наявні в матеріалах справи, та публікації інформації про відкриття апеляційного провадження на сайті Північного апеляційного господарського суду.

7. Інформацію по справі учасники справи можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади: https://nag.court.gov.ua/sud4873/.

8. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.

Головуючий суддя Т.П. Козир

Судді Г.П. Коробенко

Г.А. Кравчук

СудПівнічний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення26.05.2023
Оприлюднено29.05.2023
Номер документу111120619
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань оренди

Судовий реєстр по справі —911/2643/22

Постанова від 31.07.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Козир Т.П.

Ухвала від 26.05.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Козир Т.П.

Ухвала від 10.05.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Козир Т.П.

Рішення від 19.04.2023

Господарське

Господарський суд Київської області

Смірнов О.Г.

Ухвала від 27.02.2023

Господарське

Господарський суд Київської області

Смірнов О.Г.

Ухвала від 20.12.2022

Господарське

Господарський суд Київської області

Смірнов О.Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні