Справа № 583/1596/20
1-кп/583/22/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"29" травня 2023 р. суддя Охтирського міськрайонного суду Сумської області ОСОБА_1 розглянувши заяву прокурора Сумської обласної прокуратури ОСОБА_2 про здійснення дистанційного судового провадження,
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Охтирського міськрайонного суду Сумської області перебуває кримінальне провадження за № 32018200000000095 від 17.10.2018 року по обвинуваченню ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 204 КК України.
26.05.2023 р. від прокурора Сумської обласної прокуратури ОСОБА_2 надійшла заява про здійснення дистанційного судового провадження, в якій просить провести судове засідання, призначене на 09.00 год. 30.05.2023 р. в дистанційному судовому провадженні (у режимі відео конференції) під час трансляції з приміщення будь-якого суду м. Суми.
Відповідно до вимог п. 4 ч. 1 ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі, яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.
Частина 2 ст. 336 КПК України передбачає, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
Враховуючи, що прокурор працює в м. Суми, суд вважає за можливе з метою забезпечення оперативності судового провадження здійснити дистанційне судове провадження по кримінальному провадженню, внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань за № 32018200000000095 від 17.10.2018 відносно ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 204 КК України, під час якого прокурор Сумської обласної прокуратури ОСОБА_2 братиме участь в судовому засіданні дистанційно з іншого приміщення - Сумського районного суду.
На підставі викладеного, керуючись ст. 336, 369, 371, 372 КПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Здійснити дистанційне судове провадження по кримінальному провадженню, внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань за № 32018200000000095 від 17.10.2018 відносно ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 204 КК України, під час якого прокурор Сумської обласної прокуратури ОСОБА_2 братиме участь в судовому засіданні дистанційно з іншого приміщення - Сумського районного суду.
Судове засідання в режимі відеоконференції призначити на 09.00 год. 30 травня 2023 року.
Виконання ухвали суду в частині забезпечення відеозв`язкуз Сумським районним судом доручити головному спеціалісту з інформаційних технологій Охтирського міськрайонного суду Сумської області.
Доручити відповідним службовим особам Сумського районного суду забезпечити відеозв`язок з Охтирським міськрайонним судом Сумської області та згідно з вимогами ч. ч. 4, 5 ст. 336 КПК України перевірити документи, що посвідчують особу ОСОБА_2 , вручити їй пам`ятку про її процесуальні права та перебувати поряд із прокурором до закінчення судового засідання.
Застосовувані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку.
Учасникам кримінального провадження має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов`язки, передбачені КПК України.
Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.
Копію ухвали терміново направити Сумського районного суду для організації її виконання, та до відома прокурору.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Охтирського міськрайсуду
Сумської області ОСОБА_1
Суд | Охтирський міськрайонний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 29.05.2023 |
Оприлюднено | 30.05.2023 |
Номер документу | 111139551 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини у сфері господарської діяльності Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів |
Кримінальне
Охтирський міськрайонний суд Сумської області
Плотникова Н. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні