Ухвала
від 29.05.2023 по справі 317/2774/23
ЗАПОРІЗЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Єдиний унікальний номер 317/2774/23

Провадження № 2/317/724/2023

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

29 травня 2023 року м. Запоріжжя

Суддя Запорізького районного суду Запорізької області Сакоян Д.І., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Александр-Агро» про визнання договору оренди таким, що припинив свою дію, скасування реєстрації речового права, зобов`язання повернути земельну ділянку,-

ВСТАНОВИВ:

До Запорізького районного суду Запорізької області через систему «Електронний суд» надійшла позовна заява ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Александр-Агро» про визнання договору оренди таким, що припинив свою дію, скасування реєстрації речового права, зобов`язання повернути земельну ділянку.

Дослідивши позовну заяву ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , суддя приходить до висновку, що вона підлягає залишенню без руху з огляду на наступне.

По-перше, згідно з приписами п. 2 ч. 3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна місити: повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти.

У поданій позовній заяві представником позивачів, адвокатом Святюк Г.О., у вступній частині позову в якості позивача-2 зазначено ОСОБА_1 , однак з долученої до позову копії паспорта позивача-2 видно, що прізвище останньої « ОСОБА_3 », а не « ОСОБА_4 », як зазначено у позові.

По-друге, за змістом ч. 5 ст. 177 ЦПК України, позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).

При вирішенні питання щодо дотримання вказаного положення позивачем суддею встановлено, що частина доказів, а саме скановані копії документів, які є додатками до позовної заяви, виготовлені у неналежній якості, зокрема: свідоцтво про право на спадщину за заповітом, витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера ОСОБА_1 , договір оренди землі, витяг з технічної документації про визначення грошової оцінки земельної ділянки та інші. Вказана обставина унеможливлює сприйняття зазначених документів та подальшу роботу з ними.

По-третє, згідно приписів ч. 1 ст. 177 ЦПК України у разі подання до суду позовної заяви та документів, що додаються до неї в електронній формі, позивач зобов`язаний додати до позовної заяви доказ надсилання листом з описом вкладення іншим учасникам справи копій поданих до суду документів.

Наразі до позову не додано доказів надсилання відповідачу листом з описом вкладення копій поданих до суду документів.

Відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Таким чином, позивачам слід:

1)подати суду належним чином складену позовну заяву та її копії для відповідача у якій зазначити правильне прізвище відповідача-2;

2)додати до позовної заяви докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги у належній якості;

3)надати суду докази надсилання відповідачу листом з описом вкладення копій поданих до суду документів.

Керуючись ст.ст. 175, 177, 185 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Александр-Агро» про визнання договору оренди таким, що припинив свою дію, скасування реєстрації речового права, зобов`язання повернути земельну ділянку залишити без руху.

Запропонувати позивачам усунути зазначені в ухвалі недоліки протягом п`яти днів з моменту отримання даної ухвали та роз`яснити, що в іншому випадку заява буде вважатися неподаною і буде повернута позивачам.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Д.І. Сакоян

СудЗапорізький районний суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення29.05.2023
Оприлюднено31.05.2023
Номер документу111155377
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: що виникають з договорів оренди

Судовий реєстр по справі —317/2774/23

Ухвала від 22.08.2023

Цивільне

Запорізький районний суд Запорізької області

Сакоян Д. І.

Ухвала від 06.06.2023

Цивільне

Запорізький районний суд Запорізької області

Сакоян Д. І.

Ухвала від 29.05.2023

Цивільне

Запорізький районний суд Запорізької області

Сакоян Д. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні