Ухвала
від 31.05.2023 по справі 285/874/20
ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

УКРАЇНА

Житомирський апеляційний суд

Справа №285/874/20 Головуючий у 1-й інст. Сташків Т. Г.

Категорія 68 Доповідач Трояновська Г. С.

У Х В А Л А

(вступна та резолютивна частини)

31 травня 2023 року Житомирський апеляційний суд в складі:

головуючого судді Трояновської Г.С.

суддів: Павицької Т.М., Радченка С.В.

з участю секретаря судового засідання Нестерчук М.Д.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Житомирі клопотання експерта Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Наталі Палкіної

у цивільній справі № 285/874/20 за позовом за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Новоград-Волинський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) про виключення запису як батька з актового запису про народження дитини

за апеляційною скаргою представника ОСОБА_3 ОСОБА_4 на заочне рішення Новоград-Волинськогоміськрайонного судуЖитомирської областівід 10серпня 2020року

Керуючись статтями72,103,104,108,252,253,381 ЦПК України, апеляційний суд,

у х в а л и в:

Клопотання експерта Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Наталі Палкіної задовольнити.

На вирішення судової молекулярно-генетичної експертизи поставити питання:

- Чи є ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , біологічним батьком ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , біологічною матір`ю якого є ОСОБА_2 ?

Попередити експерта про кримінальну відповідальність, передбачену статтями384,385 КК України.

Надати експерту дозвіл на повне або часткове знищення об`єктів експертизи.

Відібрання зразків біологічного матеріалу доручити експерту Житомирського НДЕКЦ МВС України за адресою: вул. Старий Бульвар, 18, м. Житомир, 27.06.2023 з 09:00 до 12:00 години.

Зобов`язати сторони з`явитися за адресою зазначеної експертної установи для відібрання зразків біологічного матеріалу.

Роз`яснити сторонам наслідки ухилення від участі в експертизі відповідно дост. 109 ЦПК Українита наслідки не оплати судової експертизи згідно зіст. 139 ЦПК України.

Обов`язок по оплаті за проведення експертизи покласти на відповідача ОСОБА_2 .

Провадження у справі зупинити на час проведення експертизи.

Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дня її прийняття та може бути оскаржена протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду.

Головуючий Судді

СудЖитомирський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення31.05.2023
Оприлюднено02.06.2023
Номер документу111244364
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них

Судовий реєстр по справі —285/874/20

Постанова від 10.01.2024

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Шипович Владислав Володимирович

Ухвала від 06.12.2023

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Шипович Владислав Володимирович

Ухвала від 09.11.2023

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Шипович Владислав Володимирович

Ухвала від 10.10.2023

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Литвиненко Ірина Вікторівна

Постанова від 31.08.2023

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Трояновська Г. С.

Постанова від 31.08.2023

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Трояновська Г. С.

Ухвала від 29.08.2023

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Трояновська Г. С.

Ухвала від 12.07.2023

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Трояновська Г. С.

Ухвала від 31.05.2023

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Трояновська Г. С.

Ухвала від 31.05.2023

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Трояновська Г. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні