Ухвала
від 05.06.2023 по справі 380/8750/23
ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа№ 380/8750/23

У Х В А Л А

з питань поновлення та продовження процесуальних строків

05 червня 2023 року м. Львів

Суддя Львівського окружного адміністративного суду Грень Н.М., перевіривши матеріали позовної заяви Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області до Відкритого акціонерного товариства Галлак про стягнення заборгованості -

встановила:

Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області звернулося до Львівського окружного адміністративного суду із позовною заявою до Відкритого акціонерного товариства Галлак, у якій просить стягнути з Відкритого акціонерного товариства Галлак (код ЄДРПОУ 05796446, вул. Дрогобицька, 721, м. Борислав, Львівська область, 82300) заборгованість в сумі 291110,88 гри. з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за жовтень- грудень 2022 на користь Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області ( код ЄДРПОУ 13814885, вул. Митрополита Андрея, 10, м. Львів, 79016)

Ухвалою судді від 28.04.2023 позовну заяву залишено без руху.

Ухвалою суду від 22.05.2023 продовжено Головному управлінню Пенсійного фонду України у Львівській області строк для усунення недоліків позовної заяви у справі №380/8750/23 за позовом Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області до Відкритого акціонерного товариства Галлак про стягнення заборгованості, встановлений ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 28.04.2023, на п`ять днів з дня отримання копії цієї ухвали.

30.05.2023 до суду надійшло клопотання на виконання вимог ухвали про залишення позовної заяви без руху додатком до якого долучено документ про сплату судового збору в сумі 4366,66 грн.

Разом з тим, вимоги ухвали в частині надання до суду: доказів на підтвердження призначення пільгових пенсій (заява про призначення пенсії, протокол, розпорядження про призначення пільгової пенсії, копія трудової книжки, довідка про виплату пенсії, тощо) особам, зазначеним у розрахунку не виконано.

При вирішенні питання про продовження позивачу строку для усунення недоліків позовної заяви суд керувався таким.

Відповідно до ст.119 Кодексу адміністративного судочинства України, суд має встановлювати розумні строки для вчинення процесуальних дій. Строк є розумним, якщо він передбачає час, достатній, з урахуванням обставин справи, для вчинення процесуальної дії, та відповідає завданню адміністративного судочинства.

Згідно ч.2 ст.121 Кодексу адміністративного судочинства України, встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду.

Таким чином, з метою забезпечення реалізації права позивача на доступ до правосуддя суд вважає за можливе продовжити позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви.

Керуючись ст.ст.119, 121, 169, 171, 243, 248, 250, 256, 293-295, підп.15.5 п.15 Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, суддя-

ухвалила:

продовжити Головному управлінню Пенсійного фонду України у Львівській області строк для усунення недоліків позовної заяви у справі №380/8750/23 за позовом Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області до Відкритого акціонерного товариства Галлак про стягнення заборгованості, встановлений ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 28.04.2023, на два дні з дня отримання копії цієї ухвали.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала окремо не оскаржується.

Суддя Грень Н.М.

СудЛьвівський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення05.06.2023
Оприлюднено08.06.2023
Номер документу111350593
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них

Судовий реєстр по справі —380/8750/23

Ухвала від 10.09.2024

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Грень Наталія Михайлівна

Рішення від 26.07.2023

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Грень Наталія Михайлівна

Ухвала від 14.06.2023

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Грень Наталія Михайлівна

Ухвала від 05.06.2023

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Грень Наталія Михайлівна

Ухвала від 22.05.2023

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Грень Наталія Михайлівна

Ухвала від 28.04.2023

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Грень Наталія Михайлівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні