печерський районний суд міста києва
Справа № 757/17568/23-к
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
02 червня 2023 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у місті Києві скаргу Асоціації «Всеукраїнська Асоціація ломбардів» на бездіяльність уповноважених осіб Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за № 12022105060000535 від 06.06.2022, яка полягає у неповерненні тимчасово вилученого майна, -
В С Т А Н О В И В :
03.05.2023 голова правління Асоціації «Всеукраїнська Асоціація ломбардів» ОСОБА_3 звернувся до Печерського районного суду у місті Києві зі скаргою, в порядку п. 1 ч. 1 ст. 303 КПК України на бездіяльність уповноважених осіб Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за № 12022105060000535 від 06.06.2022, яка полягає у неповерненні тимчасово вилученого майна.
В обґрунтування доводів та вимог скарги зазначено, що Печерським УП ГУНП у м. Києві здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12022105060000535 від 06.06.2022 за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.
Протоколом правління від 03.06.2022 ОСОБА_4 було відсторонено від виконання обов`язків виконавчого директора асоціації та делеговано виконання функцій виконавчого директора ОСОБА_5
06.06.2022 в приміщенні Асоціації, за адресою: м. Київ, вул. Є. Коновальця, 32-Б, директором юридичного департаменту проведено перевірку документів, за результатами якої виявлено відсутність статутних документів, печаті та інших документів, які регламентують діяльність асоціації, окрім того, під час перевірки в різних документах виявлено грошові кошти, цінності, внаслідок чого було викликано поліцію для фіксування та подальшого документування. Директором подано відповідну заяву з даного приводу, та в подальшому Печерським управлінням поліції відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
06.06.2022 працівниками поліції проведено огляд місця події (у приміщенні офісу № 61, що за адресою: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 32Б), в ході якого виявлено та вилучено майно, а саме: грошові кошти - 500 тис. 887 грн. 00 коп., 18 тис. 950 доларів США, 610 Євро, 400 грн.. банкноти яких вилучено з обігу старого зразка.
07.06.2022 працівниками поліції проведено огляд місця події (у приміщенні офісу № 61, що за адресою: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 32Б), в ході якого виявлено та вилучено майно, а саме: грошові кошти - 214 тис. 300 грн., та 2 тис. доларів США, також наявну документацію щодо діяльності Асоціації «Всеукраїнська асоціація ломбардів».
Під час проведення оглядів місця події 06.06.2022 та 07.06.2022 працівниками поліції за адресою: м. Київ, вул. Є. Коновальця, 32Б - є ознаками порушення посадовими особами Асоціації виконавчим директором ОСОБА_4 (реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 ) та головним бухгалтером ОСОБА_6 (реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_2 ) Закону України від 21.06.2018 № 2473-VIII «Про валюту і валютні операції» та Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затверджене Постановою Правління Національного банку України 29.12.2017 № 148, в порушення якого відповідно оглянутої первинної документації з обліку готівки, а саме: видаткові та прибуткові касові ордери, касові книги встановлено відсутність в бухгалтерському обліку документування готівкових коштів виявлених під час оглядів.
Таким чином, спірне майно та грошові кошти, які вилучені 06.06.2022 та 07.06.2022 під час проведення огляду місця події у приміщенні офісу № 61, що за адресою: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 32Б, згідно до вимог ч. 7 ст. 236 КПК України з моменту їх вилучення набули статусу тимчасово вилученого майна, оскільки відповідають визначеним у ній критеріям.
Станом на даний час арешт на тимчасово вилучене під час проведення огляду майно та грошові кошти не накладено, але Асоціації не повернуто.
Головою правління Асоціації в скарзі зазначено, що враховуючи факт відсутності судового рішення про арешт вилученого майна і останнє набуло статусу тимчасово вилученого майна, воно підлягає негайному поверненню володільцю.
Особа, що подала скаргу в судове засідання не з`явилася, про місце і час розгляду скарги повідомлена належним чином. Адвокат ОСОБА_7 через канцелярію суду подав заяву про розгляд скарги за його відсутності, вимоги скарги підтримує в повному обсязі.
Представник Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві у судове засідання не з`явився, про розгляд скарги повідомлявся належним чином, заяв, клопотань, заперечень до суду не надходило.
Вивчивши скаргу та дослідивши письмові докази, слідчий суддя за своїм внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин кримінального провадження, керуючись законом, оцінивши кожний доказ з точки зору належності, допустимості, достовірності, а сукупність зібраних доказів - з точки зору достатності та взаємозв`язку для прийняття відповідного процесуального рішення, приходить до висновку.
Згідно з ст. 303 КПК України, на досудовому провадженні можуть бути оскаржено неповернення тимчасово вилученого майна, згідно з вимогами статті 169 цього Кодексу, а також у нездійсненні інших процесуальних дій, які слідчий, прокурор зобов`язаний вчинити у визначений цим Кодексом строк, - заявником, потерпілим, його представником чи законним представником, підозрюваним, його захисником чи законним представником, володільцем тимчасово вилученого майна.
Так, за своїм змістом подана скарга направлена на повернення вилученого майна у ході проведеного обшуку, через призму оскарження бездіяльності прокурора/слідчого.
Майнові права захищаються в Україні, як Конституцією, так і іншими нормативно-правовими актами, зокрема частиною 1 і 5 статті 41 Конституції України передбачено, що кожен має право володіти користуватися і розпоряджатися своєю власністю. Ніхто не може бути позбавлений права власності. Право власності є непорушним. Дана стаття Конституції України визначає, що конфіскація майна може бути заснована виключно за рішенням суду у випадках, обсязі та порядку, встановлених законом.
Разом з цим, статтями 7, 16 КПК України встановлено, що загальною засадою кримінального провадження є недоторканість права власності. Позбавлення або обмеження права власності під час кримінального провадження здійснюється лише на підставі вмотивованого судового рішення, ухваленого в порядку, передбаченим цим Кодексом.
Завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.
Разом з тим, слідчий суддя при вирішенні даної скарги, враховує, приписи статті 1 Протоколу № 1 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, якою передбачено, що кожна фізична або юридична особа має право мирно володіти своїм майном. Ніхто не може бути позбавлений своєї власності інакше як в інтересах суспільства і на умовах, передбачених законом і загальними принципами міжнародного права.
Така позиція узгоджується із частиною 5 статті 9 КПК України, відповідно до якої кримінальне процесуальне законодавство України застосовується з урахуванням практики Європейського суду з прав людини (далі - ЄСПЛ).
Так, у рішенні по справі «Жушман проти України» зазначається - «Кожна фізична або юридична особа має право мирно володіти своїм майном. Ніхто не може бути позбавлений своєї власності».
Судовим розглядом встановлено, що Печерським УП ГУНП у м. Києві здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12022105060000535 від 06.06.2022 за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.
Протоколом правління від 03.06.2022 ОСОБА_4 було відсторонено від виконання обов`язків виконавчого директора асоціації та делеговано виконання функцій виконавчого директора ОСОБА_5
06.06.2022 в приміщенні Асоціації, за адресою: м. Київ, вул. Є. Коновальця, 32-Б, директором юридичного департаменту проведено перевірку документів, за результатами якої виявлено відсутність статутних документів, печаті та інших документів, які регламентують діяльність асоціації, окрім того під час перевірки в різних документах виявлено грошові кошти, цінності, внаслідок чого було викликано поліцію для фіксування та подальшого документування. Директором подано відповідну заяву з даного приводу, та в подальшому Печерським управлінням поліції відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
06.06.2022 працівниками поліції проведено огляд місця події (у приміщенні офісу № 61, що за адресою: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 32Б), в ході якого виявлено та вилучено майно, а саме: грошові кошти - 500 тис. 887 грн. 00 коп., 18 тис. 950 доларів США, 610 Євро, 400 грн. банкноти яких вилучено з обігу старого зразка.
07.06.2022 працівниками поліції проведено огляд місця події (у приміщенні офісу № 61, що за адресою: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 32Б), в ході якого виявлено та вилучено майно, а саме: грошові кошти - 214 тис. 300 грн., та 2 тис. доларів США, також наявну документацію щодо діяльності Асоціації «Всеукраїнська асоціація ломбардів».
Під час проведення оглядів місця події 06.06.2022 та 07.06.2022 працівниками поліції за адресою: м. Київ, вул. Є. Коновальця, 32Б - є ознаками порушення посадовими особами Асоціації виконавчим директором ОСОБА_4 (реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 ) та головним бухгалтером ОСОБА_6 (реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_2 ) Закону України від 21.06.2018 №2473-VIII «Про валюту і валютні операції» та Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затверджене Постановою Правління Національного банку України 29.12.2017 № 148 в порушення якого відповідно оглянутої первинної документації з обліку готівки, а саме: видаткові та прибуткові касові ордери, касові книги встановлено відсутність в бухгалтерському обліку документування готівкових коштів виявлених під час оглядів.
Відповідно до ухвал слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 16.06.2022 № 757/14180/22-к та 757/14196/22-к у задоволенні клопотання дізнавача відділу дізнання Печерського УП ГУ НП у м. Києві лейтенанта поліції ОСОБА_8 про проведення огляду, було відмовлено, оскільки, під час розгляду клопотання встановлено, що огляд було проведено 06.06.2022.
З клопотаннями до суду дізнавач звернувся 16.06.2022, про що підтверджується відмітками штампів вхідної кореспонденції за вх. № 46608 та № 46621 на перших аркушах клопотань, не порушуючи перед судом питання про поновлення строку для подачі клопотань та не вказуючи поважних причин його пропуску.
Стаття 167 КПК України, встановлює, що тимчасовим вилученням майна є фактичне позбавлення підозрюваного або осіб, у володінні яких перебуває зазначене у частині другій цієї статті майно, можливості володіти, користуватися та розпоряджатися певним майном до вирішення питання про арешт майна або його повернення.
Згідно ч. 2 ст. 167 КПК України, тимчасово вилученим може бути майно у вигляді речей, документів, грошей тощо, щодо яких є достатні підстави вважати, що вони: підшукані, виготовлені, пристосовані чи використані як засоби чи знаряддя вчинення кримінального правопорушення та (або) зберегли на собі його сліди; призначалися (використовувалися) для схиляння особи до вчинення кримінального правопорушення, фінансування та/або матеріального забезпечення кримінального правопорушення або винагороди за його вчинення; є предметом кримінального правопорушення, у тому числі пов`язаного з їх незаконним обігом; одержані внаслідок вчинення кримінального правопорушення та/або є доходами від них, а також майно, в яке їх було повністю або частково перетворено.
Відповідно до ст. 169 КПК України, вилучене майно є тимчасово вилученим та має бути повернуте особі, у якої вони вилучені у випадках, передбачених ч. 5 ст. 171 та ч. 6 ст. 173 КПК України, а саме: за клопотанням слідчого, прокурора про арешт тимчасово вилученого майна повинно бути подано протягом 48 годин після вилучення майна, в іншому випадку вилучене майно має бути негайно повернуте особі, у якої воно було вилучено.
Відповідно до положень ч. 2 ст. 93 КПК України, сторона обвинувачення здійснює збирання доказів шляхом проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій, витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, службових та фізичних осіб речей, документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій та актів перевірок, проведення інших процесуальних дій, передбачених цим Кодексом.
У зв`язку із здійсненням досудового розслідування у вищевказаному кримінальному провадженні, 06.06.2022 та 07.06.2022 дізнавачами групи дізнання проведено огляд у порядку ст. 237 КПК України.
При здійсненні кримінального провадження органом досудового розслідування має бути неухильно дотримано загальні засади кримінального провадження, встановлені ст.ст. 7, 8 КПК України, в тому числі верховенство права, законність та недоторканість права власності.
Згідно із ч. 2 ст. 100 КПК України, речовий доказ або документ, наданий добровільно або на підставі судового рішення, зберігається у сторони кримінального провадження, якій він наданий. Сторона кримінального провадження, якій наданий речовий доказ або документ, зобов`язана зберігати їх у стані, придатному для використання у кримінальному провадженні. Речові докази, які отримані або вилучені слідчим, прокурором, оглядаються, фотографуються та докладно описуються в протоколі огляду. Зберігання речових доказів стороною обвинувачення здійснюється в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до положень ч. 1 ст. 100 КПК України, речовий доказ, який був наданий стороні кримінального провадження або нею вилучений, повинен бути якнайшвидше повернутий володільцю, крім випадків, передбачених статтями 160-166, 170-174 цього Кодексу.
Разом з тим, вимоги передбачені ч. 1 ст. 100 КПК України виконані стороною обвинувачення не були, тобто речовий доказ не повернутий його володільцю.
Відповідно до ч. 2 ст. 8 КПК України, принцип верховенства права у кримінальному провадженні застосовується з урахуванням практики Європейського суду з прав людини. Відповідно до ст. 1 Протоколу № 1 до Конвенції, кожна фізична чи юридична особа має право на повагу до своєї власності. Жоден не може бути позбавлений свого майна інакше як в інтересах суспільства та на умовах, передбачених законом та загальними принципами міжнародного права.
Із змісту положень ст. 236 КПК України вбачається, що вилучені речі та документи, які не входять до переліку, щодо якого прямо надано дозвіл на відшукання в ухвалі про дозвіл на проведення обшуку, та не відносяться до предметів, які вилучені законом з обігу, вважаються тимчасово вилученим майном.
Проте, стороною обвинувачення не доведено, що вилучене майно під час огляду має відношення до кримінального провадження.
Окрім того, арешт на тимчасово вилучене майно під час проведення огляду 28.12.2020, в порядку та на підставах, передбачених ч. 5 ст. 171 КПК України, накладено у передбаченому законом порядку не було.
Разом з цим, стороною обвинувачення не доведено та не надано доказів, які б давали підстави для утримання майна Асоціації «Всеукраїнська Асоціація ломбардів», які не мають жодного процесуального статусу у кримінальному провадженні, оскільки доказів, які б могли свідчити, що вилучене майно є таким, що містить інформацію про факти підготовки, координування спланованих дій та вчинення кримінальних правопорушень, тобто, що є предметом кваліфікації у кримінальному провадженні № 12022105060000535 від 06.06.2022 не надано, враховуючи, що досудове розслідування здійснюється протягом тривалого проміжку часу.
Таким чином, суд приходить до висновку про обґрунтованість поданої скарги щодо бездіяльності, яка полягає у неповерненні вилученого майна, оскільки, вбачається порушення права власника на володіння, користування та розпоряджання своїм майном, а відтак скарга підлягає задоволенню.
Керуючись ст. ст. 100, 169-170, 303, 305, 306, 307, 309 КПК України, слідчий суддя,-
У Х В А Л И В :
Скаргу Асоціації «Всеукраїнська Асоціація ломбардів» на бездіяльність уповноважених осіб Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за № 12022105060000535 від 06.06.2022, яка полягає у неповерненні тимчасово вилученого майна - задовольнити.
Зобов`язати уповноважених осіб Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за № 12022105060000535 від 06.06.2022, повернути Асоціації «Всеукраїнська Асоціація ломбардів» (код ЄДРПОУ 32070880) в особі Голови правління Асоціації ОСОБА_3 тимчасово вилучене під час оглядів місця події 06.06.2022 та 07.06.2022 працівниками поліції в приміщенні Асоціації «Всеукраїнська асоціація ломбардів» за адресою: м. Київ, вул. Є. Коновальця, 32Б, майно та грошові кошти, а саме:
- майно, яке вилучене 06.06.2022 в ході огляду місця події у приміщенні офісу № 61, що за адресою: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 32Б: купюри номіналом 500 гривень у кількості 65 одиниці (загальною вартістю 32 500 грн.), купюра номіналом 10 гривень у кількості 1 одиниця (загальною вартістю 10 грн.), купюри номіналом 200 гривень у кількості 21 одиниця (загальною вартістю 4200 грн.), купюри номіналом 1000 гривень у кількості 13 одиниць (загальною вартістю 13 000 грн.), купюри номіналом 100 доларів США у кількості 2 одиниці (загальною вартістю 200 доларів США) предмет схожий на золотий виріб з маркуванням «золото 585, браслет, вага 85 г». купюри номіналом 50 євро у кількості 3 одиниці (загальною вартістю 150 євро), купюри номіналом 50 доларів США у кількості 5 одиниць (загальною вартістю 250 доларів США), купюри номіналом 100 євро у кількості 4 одиниці (загальною вартістю 400 євро), купюри номіналом 20 євро у кількості 3 одиниці (загальною вартістю 60 євро), купюри номіналом 10 гривень у кількості 5 одиниць (загальною вартістю 50 грн.), купюри номіналом 200 гривень старого зразку у кількості 2 одиниці (загальною вартістю 400 грн.), купюри номіналом 5 гривень у кількості 2 одиниці (загальною вартістю 10 грн.), купюри номіналом 1 гривня у кількості 7 одиниць (загальною вартістю 7 грн.), купюри номіналом 50 гривень у кількості 70 одиниць (загальною вартістю 3500 гривень), купюри номіналом 100 гривень у кількості 434 одиниці (загальною вартістю 43 400 грн.), купюри номіналом 500 гривень у кількості 540 одиниць (загальною вартістю 270 000 грн.), купюри номіналом 100 доларів США у кількості 185 одиниць (загальною вартістю 18 500 доларів США), купюри номіналом 200 гривень у кількості 671 одиниця (загального вартістю 134 200 грн.), предмет схожий на золотий вибір, який знаходиться у прозорому поліетиленовому пакетів пазовим замком;
- майно, яке вилучене 07.06.2022 в ході огляду місця події у приміщенні офісу № 61, що за адресою: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 32Б: паперова коробка білого кольору з підписом «№ 1», в якій знаходяться: папка синього кольору з написом «151-199» з документами різного характеру; папка синього кольору з написом «121-150» з документами різного характеру; папка синього кольору з написом «91-120» з документами різного характеру; папка синього кольору з написом «200-226» з документами різного характеру; папка синього кольору з написом «31-60» з документами різного характеру; папка синього кольору знаписом «61-90» з документами різного характеру; папка синього кольору з написом «1-30» з документами різного характеру; папка червоного кольору з написом «Фінансовий моніторинг» з документами різного характеру: папка червоного кольору з написом «Міжвідомча робоча група МКФМУ» з документами різного характеру; папка червоного кольору без назви з документами різного характеру: папка сірого кольору з написом «Банк 2008 ВАЛ» з документами різного характеру; папка синього кольору з написом «Акти виконаних робіт» з документами різного характеру; папка синього кольору з написом «Накладні» з документами різного характеру; паперова папка білого кольору з написом «Для паперів» з документами різного характеру; паперова коробка білого кольору з підписом «№ 2», в якій знаходяться: папка синього кольору з написом «Семінари ВАЛ» з документами різного характеру; папка сірого кольору без назви з документами різного характеру; папка синього кольору з написом «Державні стандарти» з документами різного характеру; папка білого кольору з написом «Для документів 1» з документами різного характеру; папка білого кольору з написом «Для документів 3» з документами різного характеру; папка синього кольору з написом «Лідер ЗВІТИ» з документами різного характеру; папка червоного кольору з написом «1» з документами різного характеру; паперова папка сірого кольору з написом «Для документів 4» з документами різного характеру; паперова папка сірого кольору з написом «Справа № 23» з документами різного характеру; папка синього кольору з написом «Акти та накладні» з документами різного характеру; папка синього кольору з написом «КАСА» з документами різного характеру; папка чорного кольору з написом «Повне товариство ломбард Бізнес-Альянс» з документами різного характеру; паперова коробка білого кольору з підписом «№ 3», в якій знаходяться: папка чорного кольору без назви з документами різного характеру; папка червоного кольору з написом «Звіти» з документами різного характеру; папка синього кольору з написом «Ломбард золотий телёнок - договора» з документами різного характеру; папка білого кольору з написом «Кіпр рента 2020» з документами різного характеру; папка жовтого кольору з написом «Золотой телёнок» з документами різного характеру; папка червоного кольору з написом «БАНК 20» з документами різного характеру; папка червоного кольору з написом «ВАЛ 2021» з документами різного характеру; паперова коробка білого кольору з підписом «№ 5», в якій знаходяться: папка синього кольору з написом «Господарські угоди» з документами різного характеру; папка Синього кольору з написом «НАКЛАДНІ АКТИ» з документами різного характеру; папка сірого кольору з написом «ВАЛ 09» з документами різного характеру; папка червоного кольору з написом «ВАЛ БАНК 2017»з документами різного характеру; папка червоного кольору з написом «3721» з документами різного характеру; папка червоного кольору з написом «ДОГОВОРА НЕМАТЕРІАЛЬНІ АКТИВИ» з документами різного характеру; папка зеленого кольору з написом «Основні средства» з документами різного характеру; 12 блокнотів червоного кольору з чорновими записами; паперова коробка білого кольору з підписом «№ 6», в якій знаходяться: папка синього кольору з написом «Асоціація ВАЛ» з документами різного характеру; папка синього кольору з написом «Банк 20-10» з документами різного характеру; папка синього кольору з написом «БАНК 2011» з документами різного характеру; папка синього кольору з написом документами різного характеру; папка червоного кольору з написом «БАНК ВАЛ 2014» з документами різного характеру; папка червоного кольору з написом «БАНК ВАЛ 2015» з документами різного характеру; папка червоного кольору з написом «БАНК ВАЛ 2016» з документами різного характеру; папка червоного кольору з написом «БАНК ВАЛ 2018» з документами різного характеру: папка червоного кольору з написом «БАНК ВАЛ 2019» з документами різного характеру; папка червоного кольору з написом «НАКЛАДНІ-АКТИ» з документами різного характеру: папка синього кольору з написом «Звіти» з документами різного характеру; папка синього кольору з написом «Накази ВАЛ» з документами різного характеру; папка синього кольору з написом «ПАВД» з документами різного характеру; папка синього кольору з написом «Монтана» з документами різного характеру; паперова коробка білого кольору з підписом «№ 7», в якій знаходяться: папка сірого кольору з написом «СЧ 3721» з документами різного характеру: папка чорного кольору з написом «241» з документами різного характеру; папка зеленого кольору з написом «Постанови КМ» з документами різного характеру; папка для паперів з написом «ПРАТ»; з документами різного характеру; папка сірого кольору з написом «Вищий навчальний заклал» з документами різного характеру; паперова коробка білого кольору з підписом «№ 8», в якій знаходяться: папка червоного кольору з написом «SOHO» з документами різного характеру: папка синього кольору з написом «Накладні Акти» з документами різного характеру; папка синього кольору знаписом «Ломбарди» здокументами різного характеру; папка синього кольору знаписом «Семінар 0107-2009» з документами різного характеру; папка синього кольору з написом «Правління» з документами різного характеру; печатка з написом «ТОВ Тамплієрія і компанія»: печатка з написом «Ломбард Перший столичний»; печатка з написом «Бльодо Н і компанія»; ноутбук марки «apple» білого кольору; ноутбук марки «Asus» чорного кольору; паперова коробка білого кольору з підписом «№ 9», в якій знаходяться: папка червоного кольору з написом «Загз - Б» з документами різного характеру; папка червоного кольору з написом «Загз - Б2» з документами; різного характеру; папка синього кольору знаписом «Загальні збори 18» з документами різного характеру; пакет з грошовими коштами в сумі 214 тисяч 300 гривень та 2 тисячі доларів.
Ухвала слідчого судді оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Печерський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 02.06.2023 |
Оприлюднено | 08.06.2023 |
Номер документу | 111362601 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за скаргами на дії та рішення правоохоронних органів, на дії чи бездіяльність слідчого, прокурора та інших осіб під час досудового розслідування бездіяльність слідчого, прокурора |
Кримінальне
Печерський районний суд міста Києва
Бусик О. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні