ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
м. Київ
08.06.2023Справа № 910/8096/23
Господарський суд міста Києва у складі судді Ковтуна С.А., дослідивши матеріали позовної заяви ОСОБА_1
до товариства з обмеженою відповідальністю «Стандарт капітал»
про визнання трудових відносин припиненими,
ВСТАНОВИВ:
До Господарського суду міста Києва звернувся з позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Стандарт капітал», в якому просить:
- визнати припиненими трудові відносини між ОСОБА_1 та товариством з обмеженою відповідальністю «Стандарт Капітал» у зв`язку із звільненням з посади директора товариства з обмеженою відповідальністю «Стандарт Капітал» за власним бажанням на підставі частини першої статті 38 Кодексу законів про працю України;
- зобов`язати Відділ з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації внести зміни до відомостей про керівника товариства з обмеженою відповідальністю «Стандарт Капітал», що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а саме: виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань запис про ОСОБА_1 , як керівника товариства з обмеженою відповідальністю «Стандарт Капітал».
Дослідивши матеріали позовної заяви, суд дійшов висновку про наявність підстав для залишення її без руху, зважаючи на таке.
Згідно з ч. 1 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України), суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Відповідно до ч. 2 ст. 174 ГПК України в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Згідно з нормами ст. 162 ГПК України, у позовній заяві позивач викладає свої вимоги щодо предмета спору та їх обґрунтування.
Позовна заява, серед іншого, повинна містити: зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини, правові підстави позову; перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви.
Відповідно до ст. 45 ГПК України особи, яким пред`явлено позовну вимогу, є відповідачами.
Оскільки відповідачем за позовом є товариство з обмеженою відповідальністю «Стандарт капітал», до нього пред`явлена і вимога про зобов`язання Відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації внести зміни до відомостей про керівника товариства з обмеженою відповідальністю «Стандарт Капітал», що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Проте сформувавши таку вимогу до товариства з обмеженою відповідальністю «Стандарт капітал» позивач не виклав обставини, якими обґрунтовує можливість вказаній особі бути відповідачем за вимогою про зобов`язання Відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації вчинити дії.
З наведених підстав суд залишає позову заяву без руху.
Одночасно суд звертає увагу позивача на те, що відповідачами у справі можуть бути особи, зазначені у ст. 4 ГПК України, до яких Відділ з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації не належить.
На підставі викладеного та керуючись статтями 162, 174, 232, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Залишити без руху позовну заяву ОСОБА_1 .
2. Встановити ОСОБА_1 десять днів з дня вручення цієї ухвали на усунення недоліків позовної заяви.
3. Встановити ОСОБА_1 спосіб усунення недоліків позовної заяви шляхом подачі письмової заяви з викладенням обставин, якими позивач обґрунтовує вимоги до відповідача про зобов`язання Відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації вчинити дії.
Зазначені документи підлягають подачі до суду з доказами надсилання їх на адресу відповідача.
Ухвала набрала законної сили 08.06.2023 та оскарженню не підлягає.
Суддя С. А. Ковтун
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 08.06.2023 |
Оприлюднено | 09.06.2023 |
Номер документу | 111398682 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, щодо недоговірних зобов’язань спонукання виконати або припинити певні дії |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Ковтун С.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні