Ухвала
від 01.06.2023 по справі 2/5025/241/11
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98


У Х В А Л А

"01" червня 2023 р.Справа № 2/5025/241/11

Господарський суд Хмельницької області у складі головуючого судді Грамчука І.В., при секретарі судового засідання Мартинюк А.О., розглянувши матеріали справи

за заявою Головного управління ДПС у Хмельницькій області

про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с.Розсоша Хмельницького району Хмельницької області

Представники учасників справи :

Кредиторів: Підкапка Л.П., Заєць І.О. - за довіреностями

боржника: не з`явилися

За участю : арбітражного керуючого Аверкина В.В.

Мойсєєва А.М. - представника за довіреністю ТОВ «Світ Хмельниччини» та Антоненко Р.П.

Крамаренка Д.В. - згідно ордеру

В судовому засіданні 1 червня 2023р. проголошено вступну та резолютивну частини ухвали.

Повний текст ухвали виготовлено і підписано 8 червня 2023р.

Ухвалою господарського суду від 09.02.2011р. за нормами Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" порушено провадження у справі про визнання банкрутом товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с.Розсоша Хмельницького району, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів та інші заходи забезпечення вимог кредиторів.

Ухвалою від 03.03.2011р. було введено процедуру розпорядження майном, призначено розпорядника майна.

Оголошення про порушення справи про банкрутство опубліковано у газеті „Урядовий кур`єр" № 50 за 19.03.2011р.

Ухвалою від 24.05.2011р. затверджено реєстр грошових вимог кредиторів до ТОВ „Коммандос" та покладено на боржника судові витрати.

Постановою господарського суду від 07.07.2011р. визнано ТОВ „Коммандос" банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру і призначено ліквідатором арбітражного керуючого Іващука В.А.

Ухвалами господарського суду Хмельницької області від 04.10.2012р. проведено заміну ліквідатора - звільнено від виконання обов`язків ліквідатора арбітражного керуючого Іващука В.А., призначено ліквідатором ТОВ „Коммандос" арбітражного керуючого Головачева І.М., продовжено строк ліквідаційної процедури до 07.01.2013р. В подальшому ухвалами суду продовжено строк ліквідаційної процедури ТОВ „Коммандос" і повноваження ліквідатора до 27.08.2015р.

Ухвалою від 20.05.2015р. звільнено арбітражного керуючого Головачева І.М. та призначено ліквідатором ТОВ „Коммандос" арбітражного керуючого Аверкина В.В. Послідуючими ухвалами суду від 07.09.2015р., 03.03.2016р. та 11.10.2016р., 10.01.2017р. продовжено строк ліквідаційної процедури у справі № 2/5025/241/11 та повноваження арбітражного керуючого Аверкина Володимира Васильовича, як ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с.Розсоша Хмельницького району Хмельницької області до 28 червня 2017 року із зобов`язанням ліквідатора надати суду оригінали доказів проведення ліквідаційної процедури у справі відповідно до вимог Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", складення ліквідаційного балансу підприємства та звіту про свою діяльність арбітражного керуючого у справі № 2/5025/241/11.

Арбітражним керуючим Аверкином В.В. подано заяву (вх. № 05-06/394/23 від 30.03.2023р.) про участь у справі на призначення керуючим санацією, реєстр вимог кредиторів (вх. № 05-06/398/23 від 31.03.2023), клопотання зборів кредиторів (вх. № 05-06/397/23 від 31.03.2023) про схвалення плану санації, введення процедури санації, призначення керуючим санацією Аверкина В.В., встановити керуючому санацією основну грошову винагороду, баланс (вх. № 05-06/396/23 від 31.03.2023), які призначено до розгляду в установленому порядку.

Наразі окремою ухвалою від 17 травня 2023р. в установленому порядку суд затвердив реєстр вимог кредиторів (вх. № 05-06/398/23 від 31.03.2023) товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с.Розсоша Хмельницького району.

На підтвердження необхідності введення процедури санації боржника ліквідатором подано Протокол № 3 зборів кредиторів ТОВ «Коммандос» від 30 березня 2023р., за яким відповідно до Протоколу реєстрації для участі у зборах кредиторів ТОВ «Коммандос» у справі № 2/5025/241/11 ( Додаток № 1 до Протоколу зборів кредиторів ТОВ «Коммандос» № 3 від 30.03.2023р.) були присутні кредитори з правом вирішального голосу :

1. ГУ ДПС у Хмельницькій області - Бойко Н.В., довіреність №6/5/22-01-13-02-10 від 02.01.2023р. - 1089 голосів

Кредитори без права вирішального голосу:

1.Головне управління ПФУ у Хмельницькій області - Підкапка Л.П., довіреність № 2200-0901-8/283 від 02.01.2023р.

З правом дорадчого голосу: арбітражний керуючий - ліквідатор Володимир Аверкин

Згідно протоколу арбітражний керуючий - ліквідатор Аверкин В.В. відкрив засідання зборів кредиторів ТОВ «Коммандос», які скликані на підставі п.2 ч.1, ст.12, ст.48 Кодексу України з процедур банкрутства (далі - Кодекс) та повідомив про те, що про скликання зборів кредиторів на 30.03.2023р., всіх кредиторів та учасників ТОВ «Коммандос» було повідомлено належним чином. Окрім того, ліквідатор повідомив присутнім кредиторам кількість голосів кредиторів з правом вирішального голосу, внесених до реєстру вимог кредиторів ТОВ «Коммандос» станом на 30.03.2023р. На зборах присутні кредитори з правом вирішального голосу, які володіють 99,81% голосів кредиторів.

Надалі арбітражний керуючий - ліквідатор Аверкин В.В. повідомив про те, що для проведення зборів кредиторів необхідно обрати голову зборів кредиторів та секретаря і запропонував обрати його головою зборів кредиторів ТОВ «Коммандос» та поставив вказану пропозицію на голосування.

Голосували: за - 1089; проти - немає; утримались - немає.

В результаті голосування вирішено обрати головою зборів кредиторів ТОВ «Коммандос» арбітражного керуючого - ліквідатора Аверкина В.В.

Арбітражний керуючий - ліквідатор Аверкин В.В. вніс пропозицію обрати секретаря зборів кредиторів ТОВ «Коммандос» з покладенням на нього обов`язків із підрахунку голосів і запропонував кандидатуру представника ГУ ДПС у Хмельницькій області Бойко Н.В.

Голосували: за - 1089; проти - немає; утримались - немає.

В результаті голосування вирішено обрати секретарем зборів кредиторів ТОВ «Коммандос» з покладенням на нього обов`язків із підрахунку голосів представника ГУ ДПС у Хмельницькій області Бойко Н.В.

Голова зборів кредиторів оголосив зборам кредиторів ТОВ «Коммандос» наступний порядок денний, а саме : розгляд плану санації ТОВ «Коммандос» та прийняття відповідних рішень.

У відповідності до протоколу, арбітражний керуючий - ліквідатор Аверкин В.В. повідомив зборам кредиторів ТОВ «Коммандос» про те, що фізична особа - підприємець Антоненко Р.П. 01.03.2023р. звернувся до ліквідатора з інвестиційною пропозицією про те, що Антоненко Р.П. зацікавлений у відновленні роботи підприємства для реалізації спільних інвестиційних проектів разом з ТОВ «Коммандос», в тому числі, на базі майна останнього, оскільки Антоненко Р.П. є учасником ТОВ «Одер», яке придбало на аукціоні право вимоги ТОВ «Коммандос» за Договором про сумісну діяльність по будівництву та експлуатації Торгівельно-сервісного центру «Поділля» та є орендарем земельних ділянок, що знаходяться у користуванні ТОВ «Коммандос», шляхом затвердження плану санації щодо погашення вимог першої, третьої, четвертої черги кредиторів, прощення (списання) вимог кредиторів шостої черги, а також погашення вимог які погашаються позачергово.

При цьому, для погашення кредиторської заборгованості ТОВ «Коммандос» в процедурі санації фізична особа-підприємець Антоненко Р.П. виступить інвестором. Інвестування буде здійснюватись за рахунок власних коштів інвестора.

З метою запобігання ліквідації ТОВ «Коммандос», оздоровлення фінансово-господарського становища банкрута, інвестором пропонується наступне:

Інвестор зобов`язується внести додатковий вклад до статутного капіталу боржника у вигляді грошових коштів у розмірі 1 550 000 грн., які повинні бути перераховані на рахунок боржника протягом трьох місяців з дня прийняття Господарським судом Хмельницької області ухвали про затвердження цього плану санації та введення процедури санації ТОВ «Коммандос», що передбачатиме участь інвестора у процедурі санації.

При цьому, підлягають прощенню (списанню) борги (штраф,пеня), що включено до 6 черги реєстру вимог кредиторів на загальну суму 414 332,20 грн, протягом строку, що не перевищує 3 (трьох) місяців з дати затвердження судом у порядку, встановленому Кодексом України з процедури банкрутства, плану санації боржника, що передбачатиме участь інвестора у процедурі санації.

За участю інвестора ліквідатором розроблено план санації ТОВ «Коммандос», який надано на розгляд зборів кредиторів (Додаток №2 до Протоколу зборів кредиторів ТОВ «Коммандос» № 3 від 30.03.2023р.) яким передбачено зокрема:

- збільшення статутного капіталу боржника, що надасть можливість погасити кредиторську заборгованість, що включено до 1 черги реєстру вимог кредиторів в сумі 3 200 грн., 3 черги реєстру вимог кредиторів у сумі 846 206,43 грн., 4 черги реєстру вимог кредиторів на у сумі 440 821,90 грн., на загальну суму 1 290 228,33грн. протягом 3-х місяців, але не пізніше 31.06.2023р.;

- ліквідація дебіторської заборгованості в сумі 786 202,04 грн. протягом 5-ти місяців, не пізніше 31.08.2023р., з дати затвердження судом Плану санації рівними частинами щомісячно;

- прощення (списання) неустойки (штраф,пеня), що включено до 6 черги реєстру вимог кредиторів на загальну суму 414 322,20 грн. у відповідності до ч.2 ст.47, ч.3 ст.52 Кодексу України з процедури банкрутства протягом 3-х місяців.

Під час обговорення даної пропозиції виступила представник ГУ ДПС у Хмельницькій області Бойко Н.В., яка звернула увагу кредиторів на те, що планом санації передбачено, що у разі продовження процедури ліквідації боржника, за рахунок коштів, які надійдуть від ліквідації дебіторської заборгованості в сумі 786 202,04 грн., після погашення вимог, які погашаються позачергово в сумі 506 995,75 грн. можуть бути задоволені вимоги поточних кредиторів 1-ї черги реєстру вимог кредиторів - ГУ ДПС у Хмельницькій області в сумі 3 200 грн., та частково вимоги поточних кредиторів 3-ї черги реєстру вимог кредиторів - ГУ ДПС у Хмельницькій області в сумі близько 250 000 грн.

Аналіз фінансового становища боржника у поєднанні з дослідженням ліквідатором підстав виникнення заборгованості боржника перед кредиторами, у справі про банкрутство ТОВ «Коммандос», встановив відсутність дій учасників, або інших осіб, у тому числі керівника боржника щодо доведення до банкрутства юридичної особи.

Окрім того, встановлено, що розмір субсидіарної відповідальності за доведення до банкрутства, який покладається на винних осіб, різниця між сумою реалізації ліквідаційної маси і сумою вимог кредиторів, має позитивне значення, а тому, відсутні підстави для застосування субсидіарної відповідальності у процедурі ліквідації ТОВ «Коммандос», як додаткового джерела формування ліквідаційної маси.

Враховуючи зазначене, ГУ ДПС у Хмельницькій області не заперечує щодо схвалення плану санації ТОВ «Коммандос».

В обговоренні пропозицій виступила представник ГУ ПФУ у Хмельницькій області Підкапка Л.П.

Надалі арбітражний керуючий - ліквідатор Аверкин В.В. повідомив кредиторів про те, що відповідно до ч.1 ст.52 Кодексу з метою прийняття рішення про схвалення або відхилення плану санації усі конкурсні кредитори поділяються на класи. Кредитори, включені до кожної черги, формують окремий клас кредиторів. Кредитор, вимоги якого підлягають включенню до двох і більше черг, підлягає включенню відповідно до двох і більше класів кредиторів.

На підставі реєстру вимог кредиторів ТОВ «Коммандос» станом на 30.03.2023р. сформовано наступні класи конкурсних кредиторів:

Клас 1 черги - ГУ ДПС у Хмельницькій області - 3 200 грн.;

Клас 2 черги - Хмельницький районний центр зайнятості - 459,43 грн.;

ФСС ТВП у Хмельницькій області - 608,80 грн.;

Клас 3 черги - ГУ ДПС у Хмельницькій області-1 089 052,35 грн.;

Клас 6 черги - ГУ ДПС у Хмельницькій області - 44 005,03 грн.;

ГУ ПФУ у Хмельницькій області - 2 267,14 грн.;

ХТУ Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку - 368 050 грн.

Вимоги конкурсних кредиторів ТОВ «Коммандос», які включені до класу 1,2,3 черги під час проведення ліквідаційної процедури задоволені. Вимоги конкурсних кредиторів ТОВ «Коммандос», які включені до класу 6 черги під час проведення ліквідації боржника не можуть бути задоволенні.

При цьому розмір та порядок задоволення вимог конкурсних кредиторів ТОВ «Коммандос» включених до класу 1,2,3,6 черги, за планом санації не відрізняється від того, який був би застосований у процедурі ліквідації.

Відповідно до ч.3 ст.52 Кодексу прийняття рішення про схвалення або відхилення плану санації приймається кожним класом окремо шляхом голосування. У голосуванні щодо схвалення плану санації не бере участі клас кредиторів, розмір та порядок задоволення вимог якого за планом санації не відрізнятиметься від того, який був би застосований у разі введення процедури ліквідації.

Відповідно до ч.5 ст.52 Кодексу до компетенції зборів кредиторів належить зокрема, прийняття рішення: про схвалення плану санації боржника та схвалення внесення змін до нього; інші питання, передбаченні цим Кодексом, у тому числі віднесенні до компетенції комітету кредиторів.

Наразі після обговорення на голосування зборів винесено пропозиції про схвалення план санації ТОВ «Коммандос» ; звернення до господарського суду Хмельницької області з клопотанням про введення процедури санації ТОВ «Коммандос» та призначення керуючим санацією ТОВ «Коммандос» арбітражного керуючого Аверкина В.В. ; встановлення керуючому санацією ТОВ «Коммандос» основної грошової винагороди в розмірі 4-х мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання ним повноважень, а також уповноваження голови зборів кредиторів ТОВ «Коммандос» арбітражного керуючого Аверкина В.В. подати до господарського суду Хмельницької області відповідні клопотання.

Голосували: за - 1089; проти - немає; утримались - немає.

В результаті даного голосування збори кредиторів вирішили :

1. Схвалити план санації ТОВ «Коммандос».

2. Звернутись до господарського суду Хмельницької області з клопотанням про введення процедури санації ТОВ «Коммандос».

3. Призначити керуючим санацією ТОВ «Коммандос» арбітражного керуючого Аверкина В.В..

4. Встановити керуючому санацією ТОВ «Коммандос» основну грошову винагороду в розмірі 4-х мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання ним повноважень.

5. Уповноважити голову зборів кредиторів ТОВ «Коммандос» арбітражного керуючого Аверкина В.В. подати до господарського суду Хмельницької області відповідні клопотання.

В зв`язку з повним розглядом питань порядку денного ліквідатор оголосив збори кредиторів закритими.

Отриманий судом примірник протоколу № 3 зборів кредиторів ТОВ «Коммандос» від 30 березня 2023р. підписано головою зборів кредиторів - ліквідатором В.АВЕРКИНИМ та секретарем зборів представник ГУ ДПС у Хмельницькій області Н.БОЙКО.

У відповідності до отриманого судом та схваленого зборами кредиторів ТОВ „Коммандос" (протокол № 3 від 30.03.2023р.) План санації боржника у справі № 2/5025/241/11 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с.Розсоша Хмельницького району Хмельницької області (код ЄДРПОУ 23654595) розроблено арбітражним керуючим Аверкиним Володимиром Васильовичем відповідно до Кодексу України з процедур банкрутства.

Метою плану санації є запобігання ліквідації ТОВ «Коммандос» (надалі-Боржник) та фінансове оздоровлення товариства, яке призведе до такого стану, при якому останнє буде здатне своєчасно та в повному обсязі виконувати свої грошові зобов`язання та платежі, забезпечувати належний оборот фінансових ресурсів, який виключає дисбаланс та виникнення ознак неплатоспроможності. План передбачає спрямування зусиль на відновлення платоспроможності боржника шляхом проведення відповідних заходів, передбачених чинним законодавством України, та які встановлюють взаємну домовленість між боржником, інвестором та кредиторами.

Суть передбачених Планом санації заходів з відновлення платоспроможності боржника.

План санації передбачає здійснення комплексних заходів, спрямованих на фінансове оздоровлення товариства, що включає систему фінансово-економічних заходів, щодо відновлення платоспроможності товариства-боржника.

Кодекс України з процедур банкрутства визначає санацію як систему заходів, що здійснюються під час провадження у справі про банкрутство з метою запобігання визнанню боржника банкрутом та його ліквідації, спрямованих на оздоровлення фінансово-господарського становища боржника, а також задоволення в повному обсязі або частково вимог кредиторів шляхом реструктуризації підприємства, боргів і активів та/або зміни організаційно-правової та виробничої структури боржника.

При визначенні передбачених Планом санації заходів з відновлення платоспроможності боржника було враховано наступні обставини.

Згідно висновків Верховного Суду України, Закон України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», в редакції, чинній з 19.01.2013р., прямо передбачав можливість прийняття судом рішення про введення процедури санації після визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

Так само Кодексом України з процедур банкрутства не встановлено можливості введення процедури санації виключно за наслідками завершення процедури розпорядження майном, відтак у разі виконання вимог статей 50, 52 Кодексу України з процедур банкрутства наявні правові підстави для постановлення ухвали про затвердження плану санації боржника та введення процедури санації після визнання боржника банкрутом.

Оскільки, на момент набрання чинності Кодексом України з процедур банкрутства Боржник перебував у ліквідаційній процедурі, застосуванню підлягають норми Кодексу України з процедур банкрутства.

Кодекс України з процедур банкрутства не містить прямої заборони для введення процедури санації на стадії ліквідації боржника.

При визначенні заходів з відновлення платоспроможності ТОВ «Коммандос» під час розробки Плану санації були застосовані можливі заходи, зокрема в частині правовідносин між боржником, його кредиторами та інвестором, спрямовані на відновлення платоспроможності боржника, які передбачені Кодексом України з процедур банкрутства.

При визначенні заходів з відновлення платоспроможності боржника під час розробки Плану санації також було враховано інвестиційну пропозицію фізичної особи Антоненка Р.П. (надалі-інвестор), щодо залучення його коштів шляхом внесення до статутного капіталу боржника та участі його в товаристві.

Зважаючи на вищенаведені обставини та норми Кодексу України з процедур банкрутства, План санації ТОВ «Коммандос» передбачає вжиття відповідно до законодавства інвестиційних, фінансово-економічних та правових заходів з відновлення платоспроможності боржника, відповідно до яких за рахунок коштів інвестора буде частково погашено вимоги кредиторів до боржника.

Планом санації передбачені наступні заходи з відновлення платоспроможності боржника:

- збільшення статутного капіталу боржника, що надасть можливість погасити кредиторську заборгованість, що включено до 1 черги реєстру вимог кредиторів в сумі 3 200,00 грн., 3 черги реєстру вимог кредиторів у сумі 846 206,43 грн., 4 черги реєстру вимог кредиторів на у сумі 440 821,90 грн., на загальну суму 1 290 228,33грн.;

- прощення (списання) неустойки (штраф,пеня), що включено до 6 черги реєстру вимог кредиторів на загальну суму 414 322,20 грн. у відповідності до ч.2 ст.47, ч.3 ст.52 Кодексу України з процедури банкрутства.

Крім того, під час виконання Плану санації, можуть бути вжиті інші заходи з відновлення платоспроможності боржника передбачені законодавством, у тому числі, ліквідація дебіторської заборгованості.

Очікуваними результатами (наслідками) виконання Плану санації є відновлення платоспроможності ТОВ «Коммандос» внаслідок часткового погашення за рахунок коштів інвестора кредиторської заборгованості боржника. За результатом виконаного Плану санації передбачено погашення заборгованості за виключенням 6 черги (штраф,пеня), яка складає 10,27% від загального розміру заборгованості, що включена до реєстру вимог кредиторів.

II. Загальна інформація щодо справи про банкрутство

2.1.Найменування боржника: Товариство з обмеженою відповідальністю «Коммандос», код ЄДРПОУ 23654595.

2.2. Номер справи про банкрутство: 2/5025/241/11.

2.3. Дата відкриття провадження у справі про банкрутство: 09.02.2011.

2.4. Найменування суду: Господарський суд Хмельницької області.

2.5. Кредитор, який ініціював відкриття провадження у справі про банкрутство: Хмельницька міжрайонна державна податкова інспекція.

2.6. Розмір вимог ініціюючого кредитора - 1 089 422,52 грн., в т.ч. пеня - 370,17 грн.

2.7. Дата затвердження реєстру вимог кредиторів: 24.05.2011 року.

2.8. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 24.05.2011 року визнано конкурсними кредиторами Товариства з обмеженою відповідальністю «Коммандос» з вимогами:

Другої черги :

- Хмельницький районний центр зайнятості у сумі 459 грн.43 коп.

- Виконавчу дирекцію Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у сумі 608 грн. 80коп.

Третьої черги :

- Хмельницьку міжрайонну державну податкову інспекцію у сумі 1 089 052 грн. 35 коп.

Шостої черги :

- управління Пенсійного фонду України в Хмельницькому районі у сумі 2 267 грн. 14 коп., (пеня і штрафні санкції)

- Хмельницьку міжрайонну державну податкову інспекцію у сумі 370 грн. 17 коп. (пені).

- Хмельницьке територіальне управління Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку у сумі 368 050 грн. (штрафні санкції).

Вказаною ухвалою затверджено реєстр вимог кредиторів ТОВ «Коммандос» на загальну суму 1 460 807 грн. 89 коп. (один мільйон чотириста шістдесят тисяч вісімсот сім гривень 89 коп.), в т.ч. : 1 090 120 грн. 58 коп. основні зобов`язання, 370 687 грн. 31коп. штрафні санкції, пеня. Покладено на боржника судові витрати у сумі 821 грн. 00 коп. (вісімсот двадцять одна гривня 00 коп.)

2.9. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 31.10.2011р. визнано поточні грошові вимоги кредитора Хмельницької міжрайонної державної податкової інспекції м .Хмельницький до банкрута товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с. Розсоша Хмельницького району у сумі 412 727 грн. 02 коп. (чотириста дванадцять тисяч сімсот двадцять сім гривень 02 коп.) та зобов`язано ліквідатора врахувати їх при задоволенні вимог кредиторів відповідно до встановленої черговості з віднесенням суми 369 092 грн. 16 коп. боргу до четвертої черги і суми 43 634 грн. 86 коп. - пені до шостої черги.

2.10. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 07.02.2013 р. визнано поточні грошові вимоги кредитора Хмельницької міжрайонної державної податкової інспекції Хмельницької області Державної податкової служби м. Хмельницький до банкрута товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с.Розсоша Хмельницького району у сумі 238 930,83 грн. (двісті тридцять вісім тисяч дев`ятсот тридцять гривень 83 коп.) та зобов`язати ліквідатора врахувати їх при задоволенні вимог кредиторів відповідно до встановленої черговості з віднесенням їх до четвертої черги вимог. Покладено на боржника оплату судового збору у сумі 1 147 грн. (одна тисяча сто сорок сім гривень 00 коп.).

2.11. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 30.08.2013р. проведено у справі № 2/5025/241/11 заміну кредитора з Хмельницької міжрайонної державної податкової інспекції Хмельницької області Державної податкової служби на Хмельницьку об`єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області.

2.12. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 26.11.2013р. визнано поточні грошові вимоги кредитора Хмельницької об`єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області м. Хмельницький до банкрута товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с. Розсоша Хмельницького району у сумі 614 429,14 грн. (шістсот чотирнадцять тисяч чотириста двадцять дев`ять гривень 14 коп.) та зобов`язано ліквідатора врахувати їх при задоволенні вимог кредиторів відповідно до встановленої черговості з віднесенням їх до четвертої черги вимог. Покладено на товариство з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с. Розсоша Хмельницького району оплату судового збору у сумі 1 147 грн. (одна тисяча сто сорок сім гривень 00 коп.).

2.13. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 04.11.2014р. визнано поточні грошові вимоги кредитора Хмельницької об`єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області до банкрута товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с. Розсоша, Хмельницького району у сумі 460 821,90 грн. (чотириста шістдесят тисяч вісімсот двадцять одна гривня 90 коп.) та зобов`язано ліквідатора врахувати їх при задоволенні вимог кредиторів відповідно до встановленої черговості з віднесенням їх до четвертої черги вимог. Покладено на товариство з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с. Розсоша, Хмельницького району оплату судового збору у сумі 1 218 грн. (одна двісті вісімнадцять гривень 00 коп.).

2.14. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 25.01.2016р. замінено кредитора у справі № 2/5025/241/11 Хмельницьку об`єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області на його правонаступника - Хмельницьку об`єднану державну податкову інспекцію Головного управління фіскальної служби у Хмельницькій області.

2.15. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 29.03.2018р. замінено кредитора у справі № 2/5025/241/11 Державну податкову інспекцію у м. Хмельницькому Головного управління ДФС у Хмельницькій області на Головне управління ДФС у Хмельницькій області (код 39492190).

2.16. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 23.05.2018р. замінено кредитора у справі № 2/5025/241/11 Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області (код 40357744) на Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області (код 21318350).

2.17. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 27.09.2019р. замінено кредитора у справі № 2/5025/241/11 з Головного управління ДФС у Хмельницькій області на Головне управління ДПС у Хмельницькій області (код 43142957).

2.18. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 12.10.2020р. визнано грошові вимоги кредитора Головного управління ДПС у Хмельницькій області (код 43142957) до боржника у сумі 846 206,43 грн. (вісімсот сорок шість тисяч двісті шість гривень 43 коп.) - основного боргу(третя черга) - та 3 200 грн.(три тисячі двісті гривень) судового збору (перша черга).

2.19. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 12.05.2021р. здійснено у справі № 2/5025/241/11 заміну кредитора Головне управління Державної податкової служби в Хмельницькій області (код ЄДРПОУ 43142957, м. Хмельницький, вул. Пилипчука, 17) на Головне управління Державної податкової служби в Хмельницькій області (код ЄДРПОУ 44070171, м. Хмельницький, вул. Пилипчука, 17).

2.20. Загальний розмір вимог кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів - 4 037 123,21 грн.

III. Загальна характеристика боржника

3.1. Повне найменування - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОММАНДОС».

3.2. Скорочене найменування - ТОВ «КОММАНДОС».

3.3. Організаційно-правова форма: товариство з обмеженою відповідальністю

3.4. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ - 23654595.

3.5. Номер і дата видачі свідоцтва про державну реєстрацію (перереєстрацію) - Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи № 10006276258 від 07.02.2003р.

3.6. Місцезнаходження: 31362, Хмельницька область, Хмельницький район, с. Розсоша, вул. Леніна , буд, 4.

3.7. Засоби зв`язку: +380678583083

3.8. Види господарської діяльності:

52.46.0 Роздрібна торгівля залізними виробами, фарбами та склом

74.87.0 Надання інших комерційних послуг

70.32.0 Управління нерухомим майном

70.20.0 Здавання в оренду власного нерухомого майна

55.20.2 Діяльність кафе

3.9. Відсоток частки у статутному капіталі, що належить державі: 0 %

3.10.Розмір статутного капіталу: 9 375 грн.

3.11. Власники часток:

1.ПП «ТОРГОВИЙ СОЮЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ» (31362, Хмельницька область, Хмельницький район, с. Розсоша, вул. Леніна, буд, 4.), ЄДРПОУ 34678657, сума внеску згідно з установчими документами 2 250 грн., частина у статутному капіталі - 24%, фактично внесено - 2 250 грн.

2. ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 ), ідентифікаційний код НОМЕР_1 , сума внеску згідно з установчими документами 5 718 грн., частина у статутному капіталі - 61%, фактично внесено - 5 718 грн.

3. ОСОБА_3 ( АДРЕСА_2 ), ідентифікаційний код НОМЕР_1 , сума внеску згідно з установчими документами 1 406 грн., частина у статутному капіталі - 15%, фактично внесено - 1 406 грн.

3.12. Інформація про органи управління

3.12.1.Загальні збори учасників - вищий орган управління.

3.12.2. Генеральний директор - виконавчий орган.

3.13. Перелік дочірніх підприємств, філій, представництв та інших структурних підрозділів - відсутні.

3.14. Предметом діяльності ТОВ «КОММАНДОС» відповідно до статуту підприємства передбачено 70 видів діяльності. Фактично, основними видами діяльності ТОВ «Коммандос» є операційно-господарська діяльність з набуття оренди, управління та здавання в оренду земельних ділянок, продаж об`єктів малих архітектурних форм, інвестиційна діяльність - випуск облігацій та участь у договорі про сумісну діяльність по будівництву та експлуатації торгово-сервісного центру «Поділля».

IV. Аналіз фінансово-господарської, інвестиційної діяльності боржника, його становища на ринках на дату відкриття провадження у справі про банкрутство

Відомості про фінансову, господарську, інвестиційну діяльність боржника за 3 роки, що передували відкриттю провадження у справі про банкрутство відображені в Аналізі фінансово-господарської діяльності ТОВ «Коммандос» проведеному державним підприємством «Державний інститут комплексних техніко-економічних досліджень», який виконано відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", наказу Мінфіну від 31.03.99 №87 "Про затвердження Положень (стандартів) бухгалтерського обліку", зареєстрованого в Мін`юсті 21.06.99 за № 391/3684 (зі змінами), згідно «Методичних рекомендацій щодо виявлення ознак неплатоспроможності підприємства та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства» в редакції Наказу Мінекономіки від 26.10.2010 № 1361 ( Надалі - Методичні рекомендації № 1361 Мінекономіки), та інших нормативно-правових актів.

Під час проведення аналізу визначалися:

- стан фінансово-господарської діяльності підприємства, структура його балансу та обґрунтованість визнання підприємства неплатоспроможним;

- тенденції щодо динаміки основних показників ефективності діяльності підприємства;

- можливість використання санаційних процедур для поліпшення фінансово- господарського стану підприємства та виведення його з неплатоспроможного стану;

- наявність економічних ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства.

Для проведення аналізу використані такі основні джерела інформації :

дані з установчих документів підприємства (статуту), довідки про включення до ЄДРПОУ, свідоцтво про державну реєстрацію, виписка з ЄДР;

фінансовий звіт суб`єкта малого підприємництва (форма № 1-м);

звіт про фінансові результати (форма № 2-М).

Оскільки підприємство фінансову звітність подавало за вимогами П(С)БО 25 - для малого підприємства у скороченій формі, звіт про рух грошових коштів (форма № 3) та звіт про власний капітал (форма № 4) було реконструйовано за наявними даними, а примітки до річної фінансової звітності (форма № 5), звіт про наявність та рух основних фондів, амортизацію (знос) (форма №11-03), звіт про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість (форма № 1 -Б), звіт з праці (форма № 1-ПВ), звіт про використання робочого часу (форма № 3-ПВ), звіт про виробництво промислової продукції (форма № 1П-НПП) - не складались та в процесі аналізу не використовувалась.

Окрім того, товариством з обмеженою відповідальність «Аудиторська фірма «ЛВТ- Аудит» проведено аудит та аналіз фінансової звітності ТОВ «Коммандос» за період 2008-2010 р.р. аудиторська перевірка проводилась у відповідності до вимог Закону України «Про аудиторську діяльність», згідно з Міжнародними стандартами аудиту та діючих нормативно правових актів України.

При проведенні перевірки головними напрямками були:

Аналіз господарської діяльності за договором 09/07 від 09.07.2003р.

Аналіз господарської діяльності за договором 01 від 04.10.2006р.

Аудит та аналіз грошових потоків по підприємству за період з 2004 р. по 2010 р.

Дебіторська заборгованість по ТОВ «Коммандос».

Стан бухгалтерського обліку та звітності.

При перевірці було використано наступні документи :

дані з установчих документів підприємства (статуту), довідки про включення до ЄДРПОУ, свідоцтво про державну реєстрацію, виписка з ЄДР;

фінансовий звіт суб`єкта малого підприємництва (форма № 1-м) за 2008-2010р. ;

звіт про фінансові результати (форма № 2-м) за 2008-2010р;

акти перевірки податкової інспекції, банківські виписки за період з 2004-2011рр.

За результатами аналізу аудитором висловлено негативну думку, що фінансова звітність ТОВ «Коммандос» станом на 31.12.2008р., 31.12.2009р., 31.12.2010р., недостовірно відображає фінансовий стан згідно з визначеною концептуальною основою фінансової звітності та не відповідає вимогам законодавства України і прийнятої облікової політики підприємства. Для повноцінної аудиторської перевірки інформації недостатньо у зв`язку із тим, що всі первинні документи по ТОВ «Коммандос» були знищені засновником товариства ОСОБА_2 (Акт від 25.11.2009 р). Дані в звітах викривлені та перекручені, облік по сумісній діяльності не відображався окремо від обліку по діяльності товариства - у аудиторів виникли сумніви щодо достовірності бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Загальні висновки (в тому числі про наявність ознак з дій приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства) та рекомендації щодо подальшого розвитку підприємства.

1. Оцінка фінансового стану підприємства

Оцінка змін фінансового стану підприємства проведена за три календарні роки: 2008р., 2009р. та 2010р., з метою формування загального уявлення та тенденцій його розвитку складено висновок про спрямованість змін та їх вплив на стан платоспроможності підприємства.

Основні показники, що визначають фінансово-господарський стан підприємства.

N п/пПоказник, одиниця виміруЗначення показниківПримітки 2008р.2009р.2010р. 1Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції , тис. грн65976,1 15363,1 14,5 Значне зменшення 2Чистий прибуток (збиток), тис. грн-1257,515011,8-158,0Значне зменшення3Cередньооблікова чисельність робітників, осіб431Зменшення4Фонд оплати праці, тис. грн---Інформація відсутня5Власний капітал, тис. грн-14511,1500,7342,7Збільшення6Необоротні активи, тис. грн60919,2572,1571,7Зменшення7Довгострокові зобов`язання, тис. грн26591,13327,03401,0Зменшення8Короткострокові кредити та позики, тис. грн----9Дебіторська заборгованість, тис. грн6323,317488,817382,0Значне збільшення10Запаси, тис. грн175,9--Значне зменшення11Власні оборотні засоби, тис. грн-75430,3-71,4-229,0Від`ємні зменшення12Функціонуючий капітал, тис. грн-43349,33255,63108,0Збільшення13Продуктивність праці тис. грн / особу16484,05121,014,5ЗменшенняАналіз змін шляхом зіставлення розрахованих показників фінансового стану з оптимальними значеннями підприємства показав наступне:

Коефіцієнт поточної ліквідності за досліджуваний період нижче нормативного, тобто підприємство не здатне погасити всі свої зобов`язання протягом року. Існують сумніви в здатності підприємства своєчасно погашати свої зобов`язання.

Коефіцієнт покриття свідчить про можливість покриття поточних зобов`язань сукупними оборотними активами. Оптимальне значення більше 1,0. Дослідження динаміки коефіцієнта показує його перевищення. Це свідчить про те, що поточні зобов`язання товариства покриваються поточними активами.

Коефіцієнт швидкої ліквідності (граничне значення - 0,6 - 0,8) - означає, яка частка оборотних коштів (крім запасів та витрат майбутніх періодів) може бути негайно спрямована на покриття поточних зобов`язань. На кінець 2010 року значення коефіцієнта було дещо нижче оптимального.

Коефіцієнт абсолютної ліквідності показує, яка частина короткострокових зобов`язань може бути погашена негайно, найбільш жорсткий критерій ліквідності; граничне значення - 0,2 - 0,35. Щодо показника абсолютної ліквідності, то на кінець досліджуваного періоду - 0. Це свідчить про те, що підприємство практично не тримало грошових коштів на рахунках та в касі, а одразу спрямовувало поточні надходження на виплату постачальникам і інші витрачання.

В цілому, незначне коливання коефіцієнтів ліквідності у 2008-2010рр. свідчить про погіршення фінансового стану підприємства. Знизилися обсяги діяльності підприємства при одночасному зупиненні погашення зобов`язань. А на кінець 2010 року кредиторська заборгованість різко зросла до 1 460 тис.грн.

Ревізію показників ліквідності, пов`язаних з поточною дебіторською заборгованістю, можливо провести лише у разі невизнання такої заборгованості активом і відповідного списання її з балансу підприємства.

Коефіцієнт покриття запасів, який показує частку запасів, що забезпечується нормальними джерелами покриття: власним капіталом та кредиторською заборгованістю, - протягом усього періоду мав низьке значення, а на кінець 2010 року - не розраховувався, в зв`язку з відсутністю запасів на балансі. Це свідчить про зменшення джерел покриття кредиторської заборгованості.

Значення коефіцієнта фінансової автономії, що визначає ступінь незалежності підприємства від позикових коштів. Рівень фінансових ризиків високий, адже коефіцієнт автономії негативний. Від`ємне та вкрай низьке (наближене до нуля) значення коефіцієнта означає практичну відсутність власних джерел фінансування та залежність підприємства від зовнішніх запозичень.

2. Аналіз факторів, що призвели до неплатоспроможності

На підставі наданих документів, здійснених аналітичних процедур та проведених розрахунків можна зробити загальний висновок про те, що ТОВ «Коммандос» внаслідок внутрішніх факторів та результатів минулих подій протягом тривалого часу має ознаки поточної неплатоспроможності.

Аналіз фінансових факторів, що призвели до неплатоспроможності, показав, що фінансово-господарська діяльність підприємства за останні три роки, що передували початку процедури банкрутства, була нестабільною: у 2010 році був достатньо високий обсяг діяльності (виручка за рік склала 65 976,1 тис.грн.). Надалі відбулось зменшення запасів підприємства. Всі фінансові показники погіршувались з кожним роком і на кінець 2010 року досягли критичного рівня.

Структура оборотних активів за досліджуваний період суттєво змінилась у бік повного вибуття запасів і збільшення дебіторської заборгованості за товари (роботи, послуги), а також за рахунок іншої поточної дебіторської заборгованості. Визначити характер іншої поточної дебіторської заборгованості та те, за якими операціями вона виникла, є неможливим, оскільки первинні документи та бухгалтерські регістри засновником підприємства свідомо не надавались.

Протягом усього періоду власних оборотних засобів підприємство не мало, оскільки сума зобов`язань перевищувала поточні активи підприємства.

Поглиблений аналіз дебіторської заборгованості: аналіз структури, тенденцій та аналітичних показників показав, що заборгованість на дату виникнення мала поточний характер. Основну частку в ній складає поточна дебіторська заборгованість за товари (роботи, послуги), строк виникнення - менше 2 років, а тому можливість її витребування у дебіторів реальна.

Протягом 2008 - 2010 років структура заборгованості змінилась у бік збільшення частки кредиторської заборгованості перед бюджетом. Заборгованості за розрахунками оплати праці та зі страхування у підприємства не має.

Аналіз прибутковості підприємства, який здійснювався через розрахунок показників рентабельності, показав, що протягом 2008 - 2010 років спостерігалось значне зниження показників рентабельності від нижчих мінімальних значень у 2008 році до від`ємних - у 2010-му. Рентабельність власного капіталу мала від`ємне значення у 2008 році та 2010 році, що свідчить про нестабільність діяльності та відсутність чистого прибутку та власного капіталу.

Аналіз інших показників фінансового стану за даними фінансової звітності за досліджуваний період показав:

Серед показників ліквідності жоден з показників за досліджуваний період не покращився лише погіршилися, що свідчить не про покращення фінансового стану, а навпаки, вказують на наявність проблем з ліквідністю.

Показники фінансової стійкості, такі як фінансової автономії, співвідношення власних і позикових коштів, забезпечення власними засобами, фінансового левериджу, коефіцієнт Вівера - мали стійку тенденцію до погіршення і на кінець досліджуваного періоду були далекі від оптимальних.

Пошук резервів для підвищення ефективності функціонування підприємства та відновлення його платоспроможності показав, що інвестицій та інновацій за останні три роки підприємство не здійснювало, об`єктів житлово-комунального та соціально- культурного призначення на балансі - не мало. Відповідно в даних напрямках резерви підвищення показників фінансового стану відсутні.

Аналіз виявлення ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства та визначення ознак втрати або відновлення платоспроможності показав відсутність формальних та економічних ознак доведення до банкрутства та виявлення дій з приховування банкрутства, окрім не надання первинних документів та бухгалтерської документації керівником підприємства, які в сукупності відповідним чином не кваліфікують дії керівництва з метою навмисного погіршення фінансово-господарського стану підприємства.

Аналіз платоспроможності виявив у підприємства ознаки поточної неплатоспроможності.

Поточною неплатоспроможністю характеризується фінансовий стан будь-якого підприємства, якщо на конкретний момент у зв`язку з випадковим збігом обставин тимчасово суми наявних у нього коштів і високоліквідних активів недостатньо для погашення поточного боргу, що відповідно до законодавчого визначення розглядається як неспроможність суб`єкта підприємницької діяльності виконати після настання встановленого строку їх сплати грошові зобов`язання перед кредиторами, у тому числі із заробітної плати, а також виконати зобов`язання щодо сплати страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, податків і зборів (обов`язкових платежів) не інакше як через відновлення платоспроможності.

Економічний показник ознак поточної платоспроможності (Пп) визначається за формулою: Пп = А040 + А045 +А220 +А230 + А240 - П620 , де А040, А045, А220, А230, А240 - відповідні рядки активу балансу;

П620 - підсумок IV розділу пасиву балансу.

На кінець 2010 року. Пп = - 14 195,0 тис.грн.

Від`ємний результат алгебраїчної суми зазначених статей балансу свідчить про поточну неплатоспроможність підприємства.

Ознаки поточної неплатоспроможності у підприємства спостерігаються у всьому періоді діяльності.

Ознаки критичної неплатоспроможності, що відповідають фінансовому стану потенційного банкрутства, мають місце в разі, коли на початку і наприкінці звітного періоду присутні ознаки поточної неплатоспроможності, а коефіцієнт покриття і коефіцієнт забезпечення власними засобами наприкінці звітного періоду менші за їхні нормативні значення - 1,0 та 0,1 відповідно.

Так, у ТОВ «Коммандос», на кінець 2008 року коефіцієнт покриття та коефіцієнт забезпечення власними засобами мали значення 1,2 і 0,18 відповідно, що свідчило про відсутність ознак критичної неплатоспроможності. У подальших періодах, у тому числі на кінець 2010 року мали значення 1,2 і 0,17 відповідно, що також в сукупності вказує на відсутність ознак критичної неплатоспроможність.

Якщо, наприкінці звітнього кварталу хоча б один із зазначених коефіцієнтів перевищує його нормативне значення, або протягом звітнього кварталу спостерігається їх зростання, перевага надається позасудовим заходам відновлення платоспроможності боржника або його санації в процесі провадження справи про банкрутство.

Тому, стосовно ТОВ «Коммандос» відновлення платоспроможності боржника або його санація в процесі провадження справи про банкрутство є доцільна з залученням зовнішнього інвестора.

Інвестиційна діяльність (інвестування) - це сукупність практичних дій громадян, юридичних осіб та держави щодо реалізації інвестицій. Вона здійснюється на основі:

- інвестування, яке здійснюється громадянами, недержавними підприємствами, господарськими асоціаціями, а також громадськими та релігійними організаціями;

- державного інвестування, яке здійснюється органами влади та управління України, а також державними підприємствами та установами;

- іноземного інвестування, яке здійснюється іноземними державами, юридичними та фізичними особами;

- спільного інвестування, яке здійснюється громадянами та юридичними особами України та інших держав.

Враховуючи викладене, станом на дату порушення провадження у справі про банкрутство жодних пропозицій від потенційних інвесторів ТОВ «Коммандос» до відкриття ліквідаційної процедури не надходило. Вказані обставини дають підстави дійти попереднього висновку, що ТОВ «Коммандос» не мало інвестиційної привабливості.

Однак, після визнання боржника банкрутом на адресу ліквідатора надійшла заява інвестора щодо залучення його коштів з метою погашення вимог кредиторів та відновлення платоспроможності банкрута.

Вказані обставини дають підставу стверджувати про інвестиційну привабливість ТОВ «Коммандос»

3. Визначення можливості санації підприємства

Ліквідатором отримано інвестиційну пропозицію фізичної особи-підприємця Антоненка Р.П., яким запропоновано заходи з відновлення платоспроможності боржника шляхом затвердження плану санації. Основна концепція полягає у погашенні вимог першої, третьої, четвертої черги кредиторів, прощенню (списанню) вимог кредиторів шостої черги, а також погашення вимог які погашаються позачергово.

При цьому, для погашення кредиторської заборгованості ТОВ «Коммандос» в процедурі санації фізична особа-підприємець Антоненка Р.П. виступить інвестором. Інвестування буде здійснюватись за рахунок власних коштів інвестора.

Інвестор зацікавлений у відновленні роботи підприємства для реалізації спільних інвестиційних проектів разом з ТОВ «Коммандос», в тому числі, на базі майна останнього, оскільки Антоненко Р.П. є учасником ТОВ «Одер», яке придбало на аукціоні право вимоги ТОВ «Коммандос» за Договором про сумісну діяльність по будівництву та експлуатації Торгівельно-сервісного центру «Поділля» та є орендарем земельних ділянок, що знаходяться у користуванні ТОВ «Коммандос».

З метою запобігання ліквідації ТОВ «Коммандос», оздоровлення фінансово-господарського становища боржника, інвестором запропоновано наступне.

Інвестор зобов`язується внести додатковий вклад до статутного капіталу боржника у вигляді грошових коштів у розмірі 1 550 000 грн, які повинні бути перераховані на рахунок боржника протягом трьох місяців з дня прийняття Господарським судом Хмельницької області ухвали про затвердження цього плану санації та введення процедури санації ТОВ «Коммандос», що передбачатиме участь зазначеного інвестора у процедурі санації.

При цьому, підлягають прощенню (списанню) борги (штраф,пеня), що включено до 6 черги реєстру вимог кредиторів на загальну суму 414 332,20 грн, протягом строку, що не перевищує 3 (трьох) місяців з дати затвердження судом у порядку, встановленому Кодексом України з процедури банкрутства, Плану санації боржника, що передбачатиме участь зазначеного інвестора у процедурі санації.

Враховуючи інвестиційну привабливість ТОВ «Коммандос» застосування процедури санації є доцільним.

4. Задоволення вимог кредиторів у процедурі ліквідації боржника.

За результатами проведення інвентаризації майна боржника у ліквідаційній процедурі ліквідатором включено до ліквідаційної маси наступне майно:

- право вимоги належного виконання зобов`язань Товариства з обмеженою відповідальністю «ТСЦ Поділля» (код за ЄДРПОУ: 33363890; адреса: 31363, Хмельницька область, Хмельницький район, село Розсоша, вул. Леніна, 4) та Товариства з обмеженою відповідальністю «Р-Квадрат Україна Дельта» (код за ЄДРПОУ 34429496; адреса: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 13, офіс 31) за Договором № 01 про сумісну діяльність по будівництву та експлуатації Торгівельно-сервісного центру «Поділля» від 04.10.2006 з додатковими угодами та додатками до нього, а також прав та вимог, що є або можуть виникнути у зв`язку із зазначеним договором, додатками та додатковими угодами до нього у майбутньому,

- дебіторська заборгованість по договорах суборенди в сумі 1 360 228,33 грн.

- грошові кошти в сумі 3 084,53 грн.

Від продажу майна та стягнення дебіторської заборгованості отримано грошові кошти в сумі 2 616 455,64 грн. та 574 026,31 грн. відповідно, всього на суму: 3 190 481,95 грн.

За рахунок коштів отриманих від продажу майна та часткової ліквідації дебіторської заборгованості, повністю задоволено вимоги конкурсних кредиторів, які включено до 2-ї черги реєстру вимог кредиторів в сумі 1 068,23 грн., повністю задоволено вимоги конкурсних кредиторів, які включено до 3-ї черги реєстру вимог кредиторів в сумі 1 089 052,35 грн., частково задоволено вимоги поточних кредиторів,які включено до 4-ї черги реєстру вимог кредиторів в сумі 1 242 452,13 грн., всього на суму 2 332 572,71 грн.

Всього задоволено на суму 2 332 572,71 грн.

Окрім того, сплачено до державного бюджету, покладені на боржника (держмито, ІТЗ, судовий збір) в сумі 3 115 грн., погашено витрати пов`язані з проведенням ліквідаційної процедури, оплачено послуги та винагороду ліквідатору на загальну суму 857 878,77 грн.

Відповідні відомості внесені до реєстру вимог кредиторів ТОВ « Коммандос».

Станом на дату подання до господарського суду Плану санації у ліквідаційній процедурі, відповідно до реєстру вимог кредиторів, не погашено вимоги поточних кредиторів 1-ї , 3-ї черги реєстру вимог кредиторів - ГУ ДПС у Хмельницькій області у сумі 3 200 грн., та 846 206,43 грн. відповідно, 4-ї черги реєстру вимог кредиторів - ГУ ДПС у Хмельницькій області у сумі 440 821,90 грн. всього на суму 1 290 228,33 грн., вимоги конкурсних кредиторів 6-ї черги (штраф,пеня) реєстру вимог кредиторів - ГУ ДПС у Хмельницькій області у сумі 44 005,03 грн., Головне управління ПФУ у Хмельницькій області у сумі 2 267,14 грн., Хмельницьке територіальне управління Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку у сумі 368 050 грн., всього на суму 414 332,17 грн.

Окрім того не погашено витрати пов`язані з проведенням ліквідаційної процедури та оплати основної винагороди ліквідатора на загальну суму 505 777,75 грн., та не сплачено покладений на боржника судовий збір до держбюджету в сумі 1 218 грн.

У разі продовження процедури ліквідації, за рахунок коштів, які надійдуть від ліквідації дебіторської заборгованості в сумі 786 202,04 грн., після погашення вимог, які погашаються позачергово в сумі 506 995,75 грн. можуть бути задоволені вимоги поточних кредиторів 1-ї черги реєстру вимог кредиторів - ГУ ДПС у Хмельницькій області в сумі 3 200 грн., та частково вимоги поточних кредиторів 3-ї черги реєстру вимог кредиторів- ГУ ДПС у Хмельницькій області в сумі ~ 250 000 грн.

Аналіз фінансового становища боржника у поєднанні з дослідженням ліквідатором підстав виникнення заборгованості боржника перед кредиторами, у справі про банкрутство ТОВ «Коммандос», встановив відсутність дій учасників, або інших осіб, у тому числі керівника боржника щодо доведення до банкрутства юридичної особи.

Окрім того, встановлено, що розмір субсидіарної відповідальності за доведення до банкрутства, який покладається на винних осіб, різниця між сумою реалізації ліквідаційної маси і сумою вимог кредиторів, має позитивне значення, а тому, відсутні підстави для застосування субсидіарної відповідальності у процедурі ліквідації ТОВ «Коммандос», як додаткового джерела формування ліквідаційної маси.

5.Відомості про майно (майнові права боржника) згідно з результатами інвентаризації, а саме:

5.1. Перелік рухомого майна, яке обліковується на балансі боржника

За результатами проведення інвентаризації станом на 22.03.2023р. на балансі боржника обліковується дебіторська заборгованість по договорах оренди в сумі 786 202,04 грн.

5.2. Інформація про наявність земельних ділянок, які належать на праві власності або на праві користування:

Відповідно до Інформаційної довідки № 254907901 від 29.04.2021р. відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно актуальна інформація про державну реєстрацію іншого речового права :

Номер запису про інше речове право: 7999705

Дата, час державної реєстрації: 09.12.2014 15:24:00

Державний реєстратор: приватний нотаріус Чорноног Віталій Павлович, Київський міський нотаріальний округ, м. Київ

Підстава для державної реєстрації: договір оренди, Договір оренди земельної ділянки, серія та номер: 291, виданий 27.09.2007, видавник: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, ТОВ "КОММАНДОС", Договір зареєстровано в Хмельницькому районному відділі Хмельницької регіональної філії ДП "Центр державного земельного кадастру при Держкомземі України" про що в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі вчинено запис за № 040774300025 від 01.10.2007р., договір суборенди земельної ділянки, серія та номер: 291/1, виданий 05.12.2013, видавник:ТОВ "КОММАНДОС", ТОВ"ОДЕР"; Додаткова угода до договору суборенди земельної ділянки № 291/1 від 05.12.2013р., серія та номер: 1774, виданий 09.12.2014, видавник: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чорноног В.П.

Підстава внесення запису:Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер: 17840596 від 09.12.2014 15:25:37, приватний нотаріус Чорноног Віталій Павлович, Київський міський нотаріальний округ,м. Київ.

Вид іншого речового права: право оренди земельної ділянки, суборенда

Зміст, характеристика іншого речового права:

Строк дії: 27.09.2032, з правом пролонгації

Відомості про суб`єкта іншого речового права: Орендодавець: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, код ЄДРПОУ: 21318806, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, с. Малиничі

Орендар: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ"КОММАНДОС", код ЄДРПОУ: 23654595, країна реєстрації:Україна, адреса: Україна, Хмельницька обл., Хмельницький район., с.Розсоша, вулиця Леніна, будинок 4

Суборендар: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОДЕР», код ЄДРПОУ: 33994825, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна, 04205, м. Київ, Оболонський район, проспект Оболонський, будинок 14-Ж

Опис об`єкта іншого речового права: Земельна ділянка, загальною площею 1,10 га, кадастровий номер 6825087300:03:004:0038, знаходиться за межами населеного пункту с. Ружичанка, Ружичанської сільської ради, Хмельницького району, Хмельницької області

Номер запису про інше речове право: 7719311

Дата, час державної реєстрації:17.11.2014 16:26:11

Державний реєстратор: приватний нотаріус Чорноног Віталій Павлович, Київський міський нотаріальний округ, м.Київ.

Підстава для державної реєстрації:договір оренди, земельної ділянки, серія та номер: 38, виданий 18.07.2003, видавник: Хмельницька районна державна адміністрація,ТОВ "Коммандос"; Договір суборенди земельної ділянки, серія та номер: № 38/1, виданий 05.12.2013, видавник: ТОВ "КОММАНДОС", ТОВ "ОДЕР"; Додаткова угода до договору суборенди земельної ділянки, серія та номер: № 38/1, виданий 05.12.2013, видавник: ТОВ "КОММАНДОС", ТОВ"ОДЕР"; Додаткова угода № 2 до договору суборенди земельної ділянки № 38/1 від 05.12.2013р., серія та номер: 1641, виданий 17.11.2014, видавник: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чорноног В.П.

Підстава внесення запису: Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер: 17266093 від 17.11.2014 16:26:38, приватний нотаріус Чорноног Віталій Павлович, Київський міський нотаріальний округ,м. Київ

Вид іншого речового права: право оренди земельної ділянки

Зміст, характеристика іншого речового права:

Строк дії: 18.07.2052, піднайм

Відомості про суб`єкта іншого речового права: Орендар: Товариство з обмеженою відповідальністю "Коммандос",код ЄДРПОУ: 23654595, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна, 31362, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Розсоша, вулиця Леніна, будинок 4

Орендар, Суборендар: Товариство з обмеженою відповідальністю «Одер», код ЄДРПОУ: 33994825, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна, м. Київ, проспект Оболонський, буд. 14-Ж, Орендодавець: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, код ЄДРПОУ: 21318806, країна реєстрації:Україна, адреса: Україна, 31300, Хмельницька обл., Хмельницький р.,с. Малиничі.

Опис об`єкта іншого речового права: земельна ділянка площею 9,3026 га, кадастровий номер 6825087200:06:012:0706.

Номер запису про інше речове право: 3223414

Дата, час державної реєстрації: 17.10.2013 15:14:16

Державний реєстратор: Трембач Світлана Валеріївна, Реєстраційна служба Хмельницького міськрайонного управління юстиції Хмельницької області, Хмельницька обл.

Підстава для державної реєстрації: договір оренди земельної ділянки, серія та номер: № 1, виданий 16.09.2003, видавник: сторони: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, Товариство з обмеженою відповідальністю "Коммандос"; додаток до договору оренди № 42 від 29.08.2003 року, серія та номер: № 104, виданий 05.08.2004, видавник: сторони: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, Товариство з обмеженою відповідальністю "Коммандос"; договір суборенди земельної ділянки , серія та номер: 42/1, виданий 05.12.2013р., видавник: ТОВ "КОММАНДОС", ТОВ"ОДЕР"; Додаткова угода № 2 до договору суборенди земельної ділянки № 42/1 від 05.12.2013р., серія та номер: 1631, виданий15.11.2014р., видавник: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чорноног В.П.

Підстава внесення запису: Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер: 7568617 від 04.11.2013 14:47:39, Трембач Світлана Валеріївна, Реєстраційна служба Хмельницького міськрайонного управління юстиції Хмельницької області, Хмельницька обл. 29.08.2003 року, серія та номер: № 104, виданий 05.08.2004р., видавник: сторони: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, Товариство з обмеженою відповідальністю"Коммандос"; договір суборенди земельної ділянки, серія та номер: № 42/1, виданий 05.12.2013р., видавник: ТОВ "КОММАНДОС", ТОВ"ОДЕР"; Додаткова угода № 2 до договору суборенди земельної ділянки № 42/1 від 05.12.2013р., серія та номер: 1631, виданий15.11.2014р., видавник: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чорноног В.П.

Підстава внесення запису:Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер: 7568617 від 04.11.2013 14:47:39, Трембач Світлана Валеріївна, Реєстраційна служба Хмельницького міськрайонного управління юстиції Хмельницької області, Хмельницька обл.

Вид іншого речового права: право оренди земельної ділянки.

Зміст, характеристика іншого речового права:

Строк дії: 16.09.2052, з правом пролонгації

Відомості про суб`єкта іншого речового права:

Орендар: Товариство з обмеженою відповідальністю "Коммандос",код ЄДРПОУ: 23654595, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна, 31362, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Розсоша, вулиця Леніна, будинок 4

Орендодавець: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, код ЄДРПОУ: 21318806, країна реєстрації:Україна, адреса: Україна, 31300, Хмельницька обл., Хмельницький р.,с. Малиничі

Орендар, суборендар: Товариство з обмеженою відповідальністю «Одер», код ЄДРПОУ: 33994825, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна, м. Київ, проспект Оболонський, буд. 14-Ж

Опис об`єкта іншого речового права: В оренду передана земельна ділянка загальною площею 9,6006 га, кадастровий номер: 6825087200:06:012:0707.

Номер запису про інше речове право: 3324093

Дата, час державної реєстрації:17.10.2013 14:54:57

Державний реєстратор: Трембач Світлана Валеріївна, Реєстраційна служба Хмельницького міськрайонного управління юстиції Хмельницької області, Хмельницька обл.

Підстава для державної реєстрації: Додаткова угода № 2 до договору суборенди земельної ділянки № 77/1 від 05.12.2013 р., серія та номер: 1632, виданий 15.11.2014, видавник: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чорноног В.П.; договір оренди земельної ділянки, серія та номер: № 38, виданий 07.04.2004, видавник: сторони: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, Товариство з обмеженою відповідальністю "Коммандос"; додаткова угода до договору оренди земельної ділянки № 77 від 07.04.2004р., серія та номер: № 040774300001, виданий 06.04.2007, видавник: сторони: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, Товариство з обмеженою відповідальністю "Коммандос"; договір суборенди земельної ділянки, серія та номер: 77/1, виданий 05.12.2013, видавник: ТОВ " КОММАНДОС", ТОВ "ОДЕР".

Підстава внесення запису:Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер: 7813962 від 11.11.2013 15:29:48, Трембач Світлана Валеріївна, Реєстраційна служба Хмельницького міськрайонного управління юстиції Хмельницької області, Хмельницька обл.

Вид іншого речового права: право оренди земельної ділянки

Зміст, характеристика іншого речового права:

Строк дії: 07.04.2053, з правом пролонгації

Відомості про суб`єкта іншого речового права: Орендар: Товариство з обмеженою відповідальністю "Коммандос",код ЄДРПОУ: 23654595, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна,31362, Хмельницька обл., Хмельницький р., с. Розсоша, вулиця Леніна, будинок 4

Орендодавець: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, код ЄДРПОУ: 21318806, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна, 31300, Хмельницька обл., Хмельницький р.,с. Малиничі

Орендар, Суборендар: Товариство з обмеженою відповідальністю «Одер», код ЄДРПОУ: 33994825, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна, м. Київ, проспект Оболонський, буд. 14-Ж

Опис об`єкта іншого речового права: В оренду передана земельна загальною площею 0,5110 га, кадастровий номер: 6825087200:06:014:0002

5.3. перелік державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного (складеного) капіталу (фонду) товариства, але залишилося на його балансі (перелік об`єктів, вартість, пропозиції щодо подальшого використання, затверджені керівником органу приватизації за місцезнаходженням балансоутримувача такого майна) - відсутнє.

5.4. перелік об`єктів соціально-побутової та комунальної сфер (житло, гуртожитки тощо) - відсутні.

V. Заходи з відновлення платоспроможності

Для відновлення платоспроможності ТОВ «Коммандос» передбачено наступні заходи:

1. Збільшення статутного капіталу ТОВ «Коммандос» на 1 550 000 грн. (один мільйон п`ятсот п`ятдесят тисяч гривень).

Інвестор зобов`язується внести додатковий вклад до статутного капіталу боржника у вигляді грошових коштів у розмірі 1 550 000 грн, які повинні бути перераховані на рахунок боржника протягом трьох місяців з дня прийняття Господарським судом Хмельницької області ухвали про затвердження цього Плану санації та введення процедури санації ТОВ «Коммандос», що передбачатиме участь зазначеного інвестора у процедурі санації.

Коефіцієнт відношення суми збільшення до розміру частки кожного учасника боржника у статутному капіталі складає 1 (одиниця), тобто частка учасника збільшується на суму фактично внесеного таким учасником додаткового внеску до статутного капіталу.

Після внесення інвестором додаткового вкладу до статутного капіталу загальний розмір статутного капіталу боржника складатиме 1 559 375 грн. та матиме наступні розміри часток кожного учасника у статутному капіталі:

- частка учасника Антоненко Руслана Петровича ( АДРЕСА_3 , ідентифікаційний код НОМЕР_2 ) у статутному капіталі ТОВ «Коммандос» становить 1 550 000 грн, що складає 99,40% статутного капіталу.

- частка учасника ПП «ТОРГОВИЙ СОЮЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ» (31362, Хмельницька область, Хмельницький район, с. Розсоша, вул. Леніна, буд, 4, ЄДРПОУ 34678657)у статутному капіталі ТОВ «Коммандос» становить 2 250 грн., що складає 0,14% статутного капіталу.

- частка учасника ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 ), у статутному капіталі ТОВ «Коммандос» становить 5 718 грн., що складає 0,36% статутного капіталу.

- частка учасника ОСОБА_3 ( АДРЕСА_2 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 ), у статутному капіталі ТОВ «Коммандос» становить 1 406 грн., що складає 0,09% статутного капіталу.

Загальний розмір участі інвестора у відновленні платоспроможності боржника перевищує суму вимог кредиторів, що підлягають погашенню відповідно до Плану санації яка складає 1 290 228,33 грн.

2. Проведення державної реєстрації відповідних змін про продовження провадження діяльності Товариства на підставі Модельного статуту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 367, та затвердження інформації про Товариство:

Повне найменування: Товариство з обмеженою відповідальністю «Коммандос».

Скорочене найменування: ТОВ «Коммандос».

Місцезнаходження Товариства: 31362, Хмельницька область, Хмельницький район, с. Розсоша, вул. Центральна (Леніна), буд, 4.

Предмет діяльності Товариства:

Код КВЕД 52.46.0 Роздрібна торгівля залізними виробами, фарбами та склом

Код КВЕД 74.87.0 Надання інших комерційних послуг

Код КВЕД 70.32.0 Управління нерухомим майном

Код КВЕД 70.20.0 Здавання в оренду власного нерухомого майна

Код КВЕД 55.20.2 Діяльність кафе

Склад Учасників Товариства :

- Антоненко Руслан Петрович , реєстраційний номер облікової картки платника податків за даними Державного реєстру фізичних осіб - платників податків: НОМЕР_2 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_3 ;

- ПП «ТОРГОВИЙ СОЮЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ» ідентифікаційний код юридичної особи: 34678657, місцезнаходження:31362, Хмельницька область, Хмельницький район, с. Розсоша, вул.Центральна (Леніна), буд, 42;

- ОСОБА_2 реєстраційний номер облікової картки платника податків за даними Державного реєстру фізичних осіб - платників податків: НОМЕР_1 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 ;

- ОСОБА_3 реєстраційний номер облікової картки платника податків за даними Державного реєстру фізичних осіб - платників податків: НОМЕР_1 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 .

Статутний капітал Товариства становить 1 559 375 грн. (один мільйон п`ятсот п`ятдесят дев`ять тисяч триста сімдесят п`ять гривень 00 копійок).

Розмір часток кожного з Учасників Товариства:

№ п/пПрізвище, ім`я, по батькові/найменування УчасникаРозмір частки Учасника у статутному капіталі, грн.Розмір частки Учасника у статутному капіталі,%1.Антоненко Руслан Петрович 1550000,00 99,402. ОСОБА_2 5718,75 0,373. ПП «Торговий Союз Хмельниччини» 2250,00 0,144. ОСОБА_3 1406,25 0,09

Спосіб внесення вкладів Учасниками: у грошовій формі.

Збільшення статутного капіталу боржника здійснюється без реалізації переважного права його учасників зробити додаткові вклади у межах суми збільшення статутного капіталу боржника.

Відповідно до частини 2 статті 53 Кодексу України з процедур банкрутства, порядок збільшення статутного капіталу, переважне право на придбання частки (додаткових акцій у разі приватного розміщення акцій), розподіл часток, порядок сплати вартості частки визначаються у плані санації.

Ухвала господарського суду про затвердження плану санації та затверджений судом план санації є підставою для суб`єкта державної реєстрації для проведення державної реєстрації змін відомостей про боржника, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Суб`єкт державної реєстрації зобов`язаний внести зазначені вище зміни до відомостей про Товариство, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, пов`язаних із збільшенням розміру статутного капіталу, зміною складу учасників та розміру їх часток у статутному капіталі Товариства, та провадження діяльності Товариства на підставі модельного статуту в порядку, визначеному статтею 25 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань".

3. Прощення боргу (штраф, пеня), що увійшов до 6-ї черги реєстру вимог кредиторів, а саме:

№ п/пНайменування кредитора, код згідно з ЄДРПОУ (для юридичних осіб)Вимоги кредитораТермін виконання розмірчерговість 1.Головне управління ДПС у Хмельницькій області код ЄДРПОУ ВП 44070171 44005,03 6Протягом 3-х місяців з дати затвердження плану санації - не пізніше 30.06.2023р.. 2. Головне управління ПФУ у Хмельницькій області ЄДРПОУ 21318350 2267,14 6Протягом 3-х місяців з дати затвердження плану санації - не пізніше 30.06.2023р. 3. Хмельницьке територіальне управління Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку, код ЄДРПОУ 03786484 368050,00 6Протягом 3-х місяців з дати затвердження плану санації - не пізніше 30.06.2023р.. Всього4 414322,20

4. Ліквідація дебіторської заборгованості в сумі 786 202,04 грн. протягом 5-ти місяців, не пізніше 31.08.2023р., з дати затвердження судом Плану санації рівними частинами щомісячно.

VІ. Погашення вимог кредиторів

Після проведення державної реєстрації всіх зазначених змін відомостей про боржника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, кошти, внесені інвестором на рахунок боржника, спрямовуються на погашення, в порядку черговості вимог відповідно до реєстру вимог кредиторів, а саме:

№ п/пНайменування кредитора, код згідно з ЄДРПОУ (для юридичних осіб)Вимоги кредитораГрафік погашення вимог кредитора розмірчерговість 1.Головне управління Державної податкової служби у Хмельницькій області код ЄДРПОУ ВП 440701713200,00 1Протягом 3-х місяців з дати затвердження судом плану санації. Джерело: за рахунок додаткових внесків та ліквідації дебіторської заборгованості - не пізніше 30.06.2023р. .2. Головне управління Державної податкової служби у Хмельницькій області код ЄДРПОУ ВП 44070171846206,78 3Протягом 3-х місяців з дати затвердження судом плану санації. Джерело: за рахунок додаткових внесків та ліквідації дебіторської заборгованості - не пізніше 30.06.2023р...3. Головне управління Державної податкової служби у Хмельницькій області код ЄДРПОУ ВП 44070171 440822,03 4Протягом 3-х місяців з дати затвердження судом плану санації. Джерело: за рахунок додаткових внесків та ліквідації дебіторської заборгованості - не пізніше 30.06.2023р. .Всього1290228,33 Після розрахунків з кредиторами та задоволення вимог, що задовольняються позачергово після виконання Плану санації залишок грошових коштів використовується в господарській діяльності боржника на власний розсуд останнього.

VII. Заходи щодо забезпечення охорони державної таємниці

ТОВ «Коммандос» не провадить діяльності, пов`язаної з державною таємницею.

VIII. Прогноз соціально-економічних наслідків проведеної санації

Даний План санації передбачає заходи щодо шляхів відновлення платоспроможності боржника ТОВ «Коммандос» та погашення заборгованості перед кредиторами за виключенням конкурсної заборгованості 6 черги, що складає 10,27 % від загальної заборгованості, яка включена до реєстру вимог кредиторів.

До участі в санації залучено інвестора, тобто існує визначена сума інвестиційних коштів, які можна взяти за основу для планового розрахунку фінансових показників, а тому більшість завдань, які ставляться у Плані санації, є добре обґрунтованими з точки зору управлінських рішень, вивчення ринків, потреб економіки країни, максимального збереження і використання активів підприємства, з метою відновлення платоспроможності, та призведуть до таких соціально-економічних наслідків:

- погашення кредиторської заборгованості згідно з реєстром вимог кредиторів, затвердженим Господарським судом Хмельницької області;

- погашення поточної заборгованості, зокрема перед бюджетами усіх рівнів (за виключенням штрафної санкції);

- збереження господарського товариства;

- збереження діяльності підприємства та створення нових робочих місць;

- розвиток інвестиційних проектів.

План санації ТОВ «Коммандос» передбачає як відновлення платоспроможності боржника, так і погашення вимог кредиторів шляхом впровадження обумовлених ним заходів, які дозволять досягти мети санації, а саме оздоровлення фінансово-господарського становища боржника та можливість здійснення у подальшому господарської діяльності відповідно до статутних завдань.

Реалізація заходів Плану санації створить для кредиторів більш гарантовані умови повернення заборгованості ніж ліквідаційна процедура, оскільки санація забезпечує додаткові джерела погашення вимог кредиторів шляхом залучення інвестицій. При ліквідації боржника коштів не вистачить для задоволення вимог всіх кредиторів.

Процедура санації забезпечує вищий ступінь погашення кредиторських вимог.

Соціально-економічними наслідками проведення санації будуть:

- соціально-економічний розвиток Хмельницького району;

- погашення вимог кредиторів;

- забезпечення надходжень грошових коштів до державного та місцевого бюджетів за рахунок сплати податків, зборів, обов`язкових платежів за результатами господарювання;

- ефективне працевлаштування частини місцевого населення, нарахування й виплата заробітної плати працівникам.

IX. Строк відновлення платоспроможності боржника

Протягом строку, що не перевищує 6 (шість) місяців з дати затвердження судом у порядку, встановленому Кодексом України з процедури банкрутства, Плану санації боржника, що передбачатиме участь зазначеного інвестора у процедурі санації.

X. Прикінцеві положення (умови та порядок внесення змін до плану санації тощо)

Зміни та доповнення до Плану санації ТОВ «Коммандос» можуть бути внесені на умовах та в порядку, передбачених Кодексом України з процедур банкрутства.

Вислухавши прибулих до суду повноважних представників учасників справи про банкрутство ТОВ „Коммандос", проаналізувавши схвалений зборами кредиторів ТОВ „Коммандос" (протокол № 3 від 30.03.2023р.) План санації боржника у справі № 2/5025/241/11 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с.Розсоша Хмельницького району Хмельницької області (код ЄДРПОУ 23654595) судом встановлено і враховується наступне :

У відповідності до ст.50 Кодексу України з процедур банкрутства, господарський суд затверджує схвалений план санації боржника і постановляє ухвалу про введення процедури санації. Вимоги до плану санації регламентує стаття 51 Кодексу, а розгляд плану санації кредиторами - стаття 52.

Згідно ст.53 Кодексу з метою відновлення платоспроможності боржника планом санації може передбачатися збільшення статутного капіталу боржника в розмірі, встановленому планом санації.

Емісія акцій та облігацій акціонерного товариства - боржника здійснюється виключно для переведення зобов`язань товариства у цінні папери в порядку, встановленому Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

2. Порядок збільшення статутного капіталу, переважне право на придбання частки (додаткових акцій у разі приватного розміщення акцій), розподіл часток, порядок сплати вартості частки визначаються у плані санації.

Ухвала господарського суду про затвердження плану санації та затверджений судом план санації є підставою для суб`єкта державної реєстрації для проведення державної реєстрації змін відомостей про боржника, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Наразі схвалений зборами кредиторів ТОВ „Коммандос" (протокол № 3 від 30.03.2023р.) План санації боржника у справі № 2/5025/241/11 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с.Розсоша не суперечить вимогам чинного закодавства, а тому за відсутності будь-яких заперечень суд вважає за належне його затвердити.

При цьому на розгляд зборів кредиторів ТОВ „Коммандос" окрім питання про звернення до суду з клопотанням відкрити процедуру санації у справі № 2/5025/241/11, виносилось питання про призначення керуючим санації арбітражного керуючого Аверкина В.В., що виконував повноваження ліквідатора в справі.

Заяву останнього (вх. № 05-06/394/23 від 30.03.2023р.) про участь у справі та згоду на призначення керуючим санацією з долученими примірниками копії Свідоцтва № 1194 від 05.07.2023р., копії договору страхування відповідальності арбітражного керуючого № 27268 від 06.07.2022р. з довідкою та інформацією про навантаження арбітражного керуючого від 30.03.2023р.№ 924/1190/16-46 від 25.10.2018р., господарським судом також отримано до судового засідання по розгляду відповідних клопотань.

Таким чином згадані клопотання загальних зборів кредиторів та арбітражного керуючого Аверкина В.В. слід задовольнити, призначивши керуючим санацією Товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" (вул. Леніна, 4, с.Розсоша Хмельницького району Хмельницької області) (код ЄДРПОУ 23654595) у справі № 2/5025/241/11 арбітражного керуючого Аверкина Володимира Васильовича, (вул. Розвадовського, 7, м. Кам`янець-Подільський, Хмельницька обл., Україна, 32315, ідентифікаційний код НОМЕР_3 , Свідоцтво № 1194 від 05.07.2013р.; E-mail ІНФОРМАЦІЯ_1 ), затвердивши керуючому санацією Товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" (вул. Леніна, 4, с.Розсоша Хмельницького району Хмельницької області) (код ЄДРПОУ 23654595) у справі про банкрутство № 2/5025/241/11 арбітражному керуючому Аверкину Володимиру Васильовичу, (вул. Розвадовського, 7, м. Кам`янець-Подільський, Хмельницька обл., Україна, 32315, ідентифікаційний код НОМЕР_3 , Свідоцтво № 1194 від 05.07.2013р.; E-mail ІНФОРМАЦІЯ_1 ) основну грошову винагороду в розмірі 4-х мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання ним повноважень, встановлену зборами кредиторів ТОВ „Коммандос" (протокол № 3 від 30.03.2023р.).

У відповідності до абзацу дев`ятого частини четвертої статті 50 Кодексу офіційне оприлюднення повідомлення про введення процедури санації здійснюється на офіційному веб-порталі судової влади України.

Згідно з п.п.2.1, 2.2 Положення про порядок офіційного оприлюднення відомостей про справу про банкрутство, затвердженого постановою Пленуму Вищого господарського суду України від 17.12.2013р. № 16, офіційне оприлюднення здійснюється у випадках, передбачених Законом. Офіційному оприлюдненню підлягають повідомлення про введення процедури санації.

Пунктами 3, 3.1 Положення передбачено, офіційне оприлюднення оголошень (повідомлень) здійснюється в порядку, передбаченому цим розділом Положення, якщо останнім не передбачено іншого порядку оприлюднення оголошень (повідомлень). Офіційне оприлюднення оголошень (повідомлень) здійснюється на підставі судового рішення. З цією метою резолютивна частина судового рішення повинна містити припис "оприлюднити на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України оголошення (повідомлення) про


, текст якого додається".

Відповідно до п.2 част.1 ст.25 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", державна реєстрація та інші реєстраційні дії проводяться на підставі судових рішень, що набрали законної сили та тягнуть за собою зміну відомостей в Єдиному державному реєстрі або заборону (скасування заборони) вчинення реєстраційних дій, а також надійшли в електронній формі від суду або державної виконавчої служби відповідно до Закону України "Про виконавче провадження".

Пунктом 9 Розділу ХІ "Перехідні положення" ГПК України в редакції Закону України від 03.10.2017р. №2147VІІІ, чинної з 15.12.2017р., визначено, що справи у судах першої та апеляційної інстанцій, провадження у яких порушено до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.

З огляду на викладене, керуючись ст.ст. 50-56 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 169, 232-235 Господарського процесуального кодексу України, Суд -

У х в а л и в:

Клопотання арбітражного керуючого Аверкина В.В. (вх. № 05-06/395/23 від 30.03.2023р.) та зборів кредиторів (вх. № 05-06/395/23 від 30.03.2023р.) ТОВ „Коммандос" (вул. Леніна, 4, с.Розсоша Хмельницького району Хмельницької області) (код ЄДРПОУ 23654595) про схвалення плану санації ТОВ"Коммандос" у справі про банкрутство № 2/5025/241/11 в порядку застосування ст. 50 Кодексу України з процедур банкрутства задовольнити.

Затвердити схвалений зборами кредиторів ТОВ „Коммандос" (протокол № 3 від 30.03.2023р.) План санації боржника у справі № 2/5025/241/11 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с.Розсоша Хмельницького району Хмельницької області (код ЄДРПОУ 23654595) наступного змісту :

I. Вступ (передмова)

План санації розроблено арбітражним керуючим Аверкиним Володимиром Васильовичем відповідно до Кодексу України з процедур банкрутства.

Метою плану санації є запобігання ліквідації ТОВ «Коммандос» (надалі-Боржник) та фінансове оздоровлення товариства, яке призведе до такого стану, при якому останнє буде здатне своєчасно та в повному обсязі виконувати свої грошові зобов`язання та платежі, забезпечувати належний оборот фінансових ресурсів, який виключає дисбаланс та виникнення ознак неплатоспроможності. План передбачає спрямування зусиль на відновлення платоспроможності боржника шляхом проведення відповідних заходів, передбачених чинним законодавством України, та які встановлюють взаємну домовленість між боржником, інвестором та кредиторами.

Суть передбачених Планом санації заходів з відновлення платоспроможності боржника

План санації передбачає здійснення комплексних заходів, спрямованих на фінансове оздоровлення товариства, що включає систему фінансово-економічних заходів, щодо відновлення платоспроможності товариства-боржника.

Кодекс України з процедур банкрутства визначає санацію як систему заходів, що здійснюються під час провадження у справі про банкрутство з метою запобігання визнанню боржника банкрутом та його ліквідації, спрямованих на оздоровлення фінансово-господарського становища боржника, а також задоволення в повному обсязі або частково вимог кредиторів шляхом реструктуризації підприємства, боргів і активів та/або зміни організаційно-правової та виробничої структури боржника.

При визначенні передбачених Планом санації заходів з відновлення платоспроможності боржника було враховано наступні обставини.

Згідно висновків Верховного Суду України, Закон України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», в редакції, чинній з 19.01.2013р., прямо передбачав можливість прийняття судом рішення про введення процедури санації після визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

Так само Кодексом України з процедур банкрутства не встановлено можливості введення процедури санації виключно за наслідками завершення процедури розпорядження майном, відтак у разі виконання вимог статей 50, 52 Кодексу України з процедур банкрутства наявні правові підстави для постановлення ухвали про затвердження плану санації боржника та введення процедури санації після визнання боржника банкрутом.

Оскільки, на момент набрання чинності Кодексом України з процедур банкрутства Боржник перебував у ліквідаційній процедурі, застосуванню підлягають норми Кодексу України з процедур банкрутства.

Кодекс України з процедур банкрутства не містить прямої заборони для введення процедури санації на стадії ліквідації боржника.

При визначенні заходів з відновлення платоспроможності ТОВ «Коммандос» під час розробки Плану санації були застосовані можливі заходи, зокрема в частині правовідносин між боржником, його кредиторами та інвестором, спрямовані на відновлення платоспроможності боржника, які передбачені Кодексом України з процедур банкрутства.

При визначенні заходів з відновлення платоспроможності боржника під час розробки Плану санації також було враховано інвестиційну пропозицію фізичної особи Антоненка Р.П. (надалі-інвестор), щодо залучення його коштів шляхом внесення до статутного капіталу боржника та участі його в товаристві.

Зважаючи на вищенаведені обставини та норми Кодексу України з процедур банкрутства, План санації ТОВ «Коммандос» передбачає вжиття відповідно до законодавства інвестиційних, фінансово-економічних та правових заходів з відновлення платоспроможності боржника, відповідно до яких за рахунок коштів інвестора буде частково погашено вимоги кредиторів до боржника.

Планом санації передбачені наступні заходи з відновлення платоспроможності боржника:

- збільшення статутного капіталу боржника, що надасть можливість погасити кредиторську заборгованість, що включено до 1 черги реєстру вимог кредиторів в сумі 3 200,00 грн., 3 черги реєстру вимог кредиторів у сумі 846 206,43 грн., 4 черги реєстру вимог кредиторів на у сумі 440 821,90 грн., на загальну суму 1 290 228,33грн.;

- прощення (списання) неустойки (штраф,пеня), що включено до 6 черги реєстру вимог кредиторів на загальну суму 414 322,20 грн. у відповідності до ч.2 ст.47, ч.3 ст.52 Кодексу України з процедури банкрутства.

Крім того, під час виконання Плану санації, можуть бути вжиті інші заходи з відновлення платоспроможності боржника передбачені законодавством, у тому числі, ліквідація дебіторської заборгованості.

Очікуваними результатами (наслідками) виконання Плану санації є відновлення платоспроможності ТОВ «Коммандос» внаслідок часткового погашення за рахунок коштів інвестора кредиторської заборгованості боржника. За результатом виконаного Плану санації передбачено погашення заборгованості за виключенням 6 черги (штраф,пеня), яка складає 10,27% від загального розміру заборгованості, що включена до реєстру вимог кредиторів.

II. Загальна інформація щодо справи про банкрутство

2.1.Найменування боржника: Товариство з обмеженою відповідальністю «Коммандос», код ЄДРПОУ 23654595.

2.2. Номер справи про банкрутство: 2/5025/241/11.

2.3. Дата відкриття провадження у справі про банкрутство: 09.02.2011.

2.4. Найменування суду: Господарський суд Хмельницької області.

2.5. Кредитор, який ініціював відкриття провадження у справі про банкрутство: Хмельницька міжрайонна державна податкова інспекція.

2.6. Розмір вимог ініціюючого кредитора - 1 089 422,52 грн., в т.ч. пеня - 370,17 грн.

2.7. Дата затвердження реєстру вимог кредиторів: 24.05.2011 року.

2.8. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 24.05.2011 року визнано конкурсними кредиторами Товариства з обмеженою відповідальністю «Коммандос» з вимогами:

Другої черги :

- Хмельницький районний центр зайнятості у сумі 459 грн.43 коп.

- Виконавчу дирекцію Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у сумі 608 грн. 80коп.

Третьої черги :

- Хмельницьку міжрайонну державну податкову інспекцію у сумі 1 089 052 грн. 35 коп.

Шостої черги :

- управління Пенсійного фонду України в Хмельницькому районі у сумі 2 267 грн. 14 коп., (пеня і штрафні санкції).

- Хмельницьку міжрайонну державну податкову інспекцію у сумі 370 грн. 17 коп. (пені).

- Хмельницьке територіальне управління Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку у сумі 368 050 грн. (штрафні санкції).

Вказаною ухвалою затверджено реєстр вимог кредиторів ТОВ «Коммандос» на загальну суму 1 460 807 грн. 89 коп. (один мільйон чотириста шістдесят тисяч вісімсот сім гривень 89 коп.), в т.ч. : 1 090 120 грн. 58 коп. основні зобов`язання, 370 687 грн. 31коп. штрафні санкції, пеня. Покладено на боржника судові витрати у сумі 821 грн. 00 коп. (вісімсот двадцять одна гривня 00 коп.)

2.9. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 31.10.2011р. визнано поточні грошові вимоги кредитора Хмельницької міжрайонної державної податкової інспекції м .Хмельницький до банкрута товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с. Розсоша Хмельницького району у сумі 412 727 грн. 02 коп. (чотириста дванадцять тисяч сімсот двадцять сім гривень 02 коп.) та зобов`язано ліквідатора врахувати їх при задоволенні вимог кредиторів відповідно до встановленої черговості з віднесенням суми 369 092 грн. 16 коп. боргу до четвертої черги і суми 43 634 грн. 86 коп. - пені до шостої черги.

2.10. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 07.02.2013 р. визнано поточні грошові вимоги кредитора Хмельницької міжрайонної державної податкової інспекції Хмельницької області Державної податкової служби м. Хмельницький до банкрута товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с.Розсоша Хмельницького району у сумі 238 930,83 грн. (двісті тридцять вісім тисяч дев`ятсот тридцять гривень 83 коп.) та зобов`язати ліквідатора врахувати їх при задоволенні вимог кредиторів відповідно до встановленої черговості з віднесенням їх до четвертої черги вимог. Покладено на боржника оплату судового збору у сумі 1 147 грн. (одна тисяча сто сорок сім гривень 00 коп.).

2.11. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 30.08.2013р. проведено у справі № 2/5025/241/11 заміну кредитора з Хмельницької міжрайонної державної податкової інспекції Хмельницької області Державної податкової служби на Хмельницьку об`єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області.

2.12. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 26.11.2013р. визнано поточні грошові вимоги кредитора Хмельницької об`єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області м. Хмельницький до банкрута товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с. Розсоша Хмельницького району у сумі 614 429,14 грн. (шістсот чотирнадцять тисяч чотириста двадцять дев`ять гривень 14 коп.) та зобов`язано ліквідатора врахувати їх при задоволенні вимог кредиторів відповідно до встановленої черговості з віднесенням їх до четвертої черги вимог. Покладено на товариство з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с. Розсоша Хмельницького району оплату судового збору у сумі 1 147 грн. (одна тисяча сто сорок сім гривень 00 коп.).

2.13. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 04.11.2014р. визнано поточні грошові вимоги кредитора Хмельницької об`єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області до банкрута товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с. Розсоша, Хмельницького району у сумі 460 821,90 грн. (чотириста шістдесят тисяч вісімсот двадцять одна гривня 90 коп.) та зобов`язано ліквідатора врахувати їх при задоволенні вимог кредиторів відповідно до встановленої черговості з віднесенням їх до четвертої черги вимог. Покладено на товариство з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с. Розсоша, Хмельницького району оплату судового збору у сумі 1 218 грн. (одна двісті вісімнадцять гривень 00 коп.)

2.14. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 25.01.2016р. замінено кредитора у справі № 2/5025/241/11 Хмельницьку об`єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області на його правонаступника - Хмельницьку об`єднану державну податкову інспекцію Головного управління фіскальної служби у Хмельницькій області.

2.15. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 29.03.2018р. замінено кредитора у справі № 2/5025/241/11 Державну податкову інспекцію у м. Хмельницькому Головного управління ДФС у Хмельницькій області на Головне управління ДФС у Хмельницькій області (код 39492190).

2.16. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 23.05.2018р. замінено кредитора у справі № 2/5025/241/11 Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області (код 40357744) на Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області (код 21318350).

2.17. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 27.09.2019р. замінено кредитора у справі № 2/5025/241/11 з Головного управління ДФС у Хмельницькій області на Головне управління ДПС у Хмельницькій області (код 43142957).

2.18. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 12.10.2020р. визнано грошові вимоги кредитора Головного управління ДПС у Хмельницькій області (код 43142957) до боржника у сумі 846 206,43 грн. (вісімсот сорок шість тисяч двісті шість гривень 43 коп.) - основного боргу(третя черга) - та 3 200 грн.(три тисячі двісті гривень) судового збору (перша черга).

2.19. Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 12.05.2021р. здійснено у справі № 2/5025/241/11 заміну кредитора Головне управління Державної податкової служби в Хмельницькій області (код ЄДРПОУ 43142957, м. Хмельницький, вул. Пилипчука, 17) на Головне управління Державної податкової служби в Хмельницькій області (код ЄДРПОУ 44070171, м. Хмельницький, вул. Пилипчука, 17).

2.20. Загальний розмір вимог кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів - 4 037 123,21 грн.

III. Загальна характеристика боржника

3.1. Повне найменування - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОММАНДОС».

3.2. Скорочене найменування - ТОВ «КОММАНДОС».

3.3. Організаційно-правова форма: товариство з обмеженою відповідальністю

3.4. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ - 23654595.

3.5. Номер і дата видачі свідоцтва про державну реєстрацію (перереєстрацію) - Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи № 10006276258 від 07.02.2003р.

3.6. Місцезнаходження: 31362, Хмельницька область, Хмельницький район, с. Розсоша, вул. Леніна , буд, 4.

3.7. Засоби зв`язку: +380678583083

3.8. Види господарської діяльності:

52.46.0 Роздрібна торгівля залізними виробами, фарбами та склом

74.87.0 Надання інших комерційних послуг

70.32.0 Управління нерухомим майном

70.20.0 Здавання в оренду власного нерухомого майна

55.20.2 Діяльність кафе

3.9. Відсоток частки у статутному капіталі, що належить державі: 0 %

3.10.Розмір статутного капіталу: 9 375 грн.

3.11. Власники часток:

1.ПП «ТОРГОВИЙ СОЮЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ» (31362, Хмельницька область, Хмельницький район, с. Розсоша, вул. Леніна, буд, 4.), ЄДРПОУ 34678657, сума внеску згідно з установчими документами 2 250 грн., частина у статутному капіталі - 24%, фактично внесено - 2 250 грн.

2. ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 ), ідентифікаційний код НОМЕР_1 , сума внеску згідно з установчими документами 5 718 грн., частина у статутному капіталі - 61%, фактично внесено - 5 718 грн.

3. ОСОБА_3 ( АДРЕСА_2 ), ідентифікаційний код НОМЕР_1 , сума внеску згідно з установчими документами 1 406 грн., частина у статутному капіталі - 15%, фактично внесено - 1 406 грн.

3.12. Інформація про органи управління

3.12.1.Загальні збори учасників - вищий орган управління.

3.12.2. Генеральний директор - виконавчий орган.

3.13. Перелік дочірніх підприємств, філій, представництв та інших структурних підрозділів - відсутні.

3.14. Предметом діяльності ТОВ «КОММАНДОС» відповідно до статуту підприємства передбачено 70 видів діяльності. Фактично, основними видами діяльності ТОВ «Коммандос» є операційно-господарська діяльність з набуття оренди, управління та здавання в оренду земельних ділянок, продаж об`єктів малих архітектурних форм, інвестиційна діяльність - випуск облігацій та участь у договорі про сумісну діяльність по будівництву та експлуатації торгово-сервісного центру «Поділля».

IV. Аналіз фінансово-господарської, інвестиційної діяльності боржника, його становища на ринках на дату відкриття провадження у справі про банкрутство

Відомості про фінансову, господарську, інвестиційну діяльність боржника за 3 роки, що передували відкриттю провадження у справі про банкрутство відображені в Аналізі фінансово-господарської діяльності ТОВ «Коммандос» проведеному державним підприємством «Державний інститут комплексних техніко-економічних досліджень», який виконано відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", наказу Мінфіну від 31.03.99 №87 "Про затвердження Положень (стандартів) бухгалтерського обліку", зареєстрованого в Мін`юсті 21.06.99 за № 391/3684 (зі змінами), згідно «Методичних рекомендацій щодо виявлення ознак неплатоспроможності підприємства та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства» в редакції Наказу Мінекономіки від 26.10.2010 № 1361 ( Надалі - Методичні рекомендації № 1361 Мінекономіки), та інших нормативно-правових актів.

Під час проведення аналізу визначалися:

- стан фінансово-господарської діяльності підприємства, структура його балансу та обґрунтованість визнання підприємства неплатоспроможним;

- тенденції щодо динаміки основних показників ефективності діяльності підприємства;

- можливість використання санаційних процедур для поліпшення фінансово- господарського стану підприємства та виведення його з неплатоспроможного стану;

- наявність економічних ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства.

Для проведення аналізу використані такі основні джерела інформації :

дані з установчих документів підприємства (статуту), довідки про включення до ЄДРПОУ, свідоцтво про державну реєстрацію, виписка з ЄДР;

фінансовий звіт суб`єкта малого підприємництва (форма № 1-м);

звіт про фінансові результати (форма № 2-М).

Оскільки підприємство фінансову звітність подавало за вимогами П(С)БО 25 - для малого підприємства у скороченій формі, звіт про рух грошових коштів (форма № 3) та звіт про власний капітал (форма № 4) було реконструйовано за наявними даними, а примітки до річної фінансової звітності (форма № 5), звіт про наявність та рух основних фондів, амортизацію (знос) (форма №11-03), звіт про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість (форма № 1 -Б), звіт з праці (форма № 1-ПВ), звіт про використання робочого часу (форма № 3-ПВ), звіт про виробництво промислової продукції (форма № 1П-НПП) - не складались та в процесі аналізу не використовувалась.

Окрім того, товариством з обмеженою відповідальність «Аудиторська фірма «ЛВТ- Аудит» проведено аудит та аналіз фінансової звітності ТОВ «Коммандос» за період 2008-2010 р.р. аудиторська перевірка проводилась у відповідності до вимог Закону України «Про аудиторську діяльність», згідно з Міжнародними стандартами аудиту та діючих нормативно правових актів України.

При проведенні перевірки головними напрямками були:

- Аналіз господарської діяльності за договором 09/07 від 09.07.2003р.

- Аналіз господарської діяльності за договором 01 від 04.10.2006р.

- Аудит та аналіз грошових потоків по підприємству за період з 2004 р. по 2010 р.

- Дебіторська заборгованість по ТОВ «Коммандос».

- Стан бухгалтерського обліку та звітності.

При перевірці було використано наступні документи :

дані з установчих документів підприємства (статуту), довідки про включення до ЄДРПОУ, свідоцтво про державну реєстрацію, виписка з ЄДР;

фінансовий звіт суб`єкта малого підприємництва (форма № 1-м) за 2008-2010р. ;

звіт про фінансові результати (форма № 2-м) за 2008-2010р;

акти перевірки податкової інспекції, банківські виписки за період з 2004-2011рр.

За результатами аналізу аудитором висловлено негативну думку, що фінансова звітність ТОВ «Коммандос» станом на 31.12.2008р., 31.12.2009р., 31.12.2010р., недостовірно відображає фінансовий стан згідно з визначеною концептуальною основою фінансової звітності та не відповідає вимогам законодавства України і прийнятої облікової політики підприємства. Для повноцінної аудиторської перевірки інформації недостатньо у зв`язку із тим, що всі первинні документи по ТОВ «Коммандос» були знищені засновником товариства ОСОБА_2 (Акт від 25.11.2009 р). Дані в звітах викривлені та перекручені, облік по сумісній діяльності не відображався окремо від обліку по діяльності товариства - у аудиторів виникли сумніви щодо достовірності бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Загальні висновки (в тому числі про наявність ознак з дій приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства) та рекомендації щодо подальшого розвитку підприємства.

1. Оцінка фінансового стану підприємства

Оцінка змін фінансового стану підприємства проведена за три календарні роки: 2008 р., 2009р. та 2010 р., з метою формування загального уявлення та тенденцій його розвитку складено висновок про спрямованість змін та їх вплив на стан платоспроможності підприємства.

Основні показники, що визначають фінансово-господарський стан підприємства.

N п/пПоказник, одиниця виміруЗначення показниківПримітки 2008р.2009р.2010р. 1Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції , тис. грн65976,1 15363,1 14,5 Значне зменшення 2Чистий прибуток (збиток), тис. грн-1257,515011,8-158,0Значне зменшення3Cередньооблікова чисельність робітників, осіб431Зменшення4Фонд оплати праці, тис. грн---Інформація відсутня5Власний капітал, тис. грн-14511,1500,7342,7Збільшення6Необоротні активи, тис. грн60919,2572,1571,7Зменшення7Довгострокові зобов`язання, тис. грн26591,13327,03401,0Зменшення8Короткострокові кредити та позики, тис. грн----9Дебіторська заборгованість, тис. грн6323,317488,817382,0Значне збільшення10Запаси, тис. грн175,9--Значне зменшення11Власні оборотні засоби, тис. грн-75430,3-71,4-229,0Від`ємні зменшення12Функціонуючий капітал, тис. грн-43349,33255,63108,0Збільшення13Продуктивність праці тис. грн / особу16484,05121,014,5ЗменшенняАналіз змін шляхом зіставлення розрахованих показників фінансового стану з оптимальними значеннями підприємства показав наступне:

Коефіцієнт поточної ліквідності за досліджуваний період нижче нормативного, тобто підприємство не здатне погасити всі свої зобов`язання протягом року. Існують сумніви в здатності підприємства своєчасно погашати свої зобов`язання.

Коефіцієнт покриття свідчить про можливість покриття поточних зобов`язань сукупними оборотними активами. Оптимальне значення більше 1,0. Дослідження динаміки коефіцієнта показує його перевищення. Це свідчить про те, що поточні зобов`язання товариства покриваються поточними активами.

Коефіцієнт швидкої ліквідності (граничне значення - 0,6 - 0,8) - означає, яка частка оборотних коштів (крім запасів та витрат майбутніх періодів) може бути негайно спрямована на покриття поточних зобов`язань. На кінець 2010 року значення коефіцієнта було дещо нижче оптимального.

Коефіцієнт абсолютної ліквідності показує, яка частина короткострокових зобов`язань може бути погашена негайно, найбільш жорсткий критерій ліквідності; граничне значення - 0,2 - 0,35. Щодо показника абсолютної ліквідності, то на кінець досліджуваного періоду - 0. Це свідчить про те, що підприємство практично не тримало грошових коштів на рахунках та в касі, а одразу спрямовувало поточні надходження на виплату постачальникам і інші витрачання.

В цілому, незначне коливання коефіцієнтів ліквідності у 2008-2010рр. свідчить про погіршення фінансового стану підприємства. Знизилися обсяги діяльності підприємства при одночасному зупиненні погашення зобов`язань. А на кінець 2010 року кредиторська заборгованість різко зросла до 1 460 тис.грн.

Ревізію показників ліквідності, пов`язаних з поточною дебіторською заборгованістю, можливо провести лише у разі невизнання такої заборгованості активом і відповідного списання її з балансу підприємства.

Коефіцієнт покриття запасів, який показує частку запасів, що забезпечується нормальними джерелами покриття: власним капіталом та кредиторською заборгованістю, - протягом усього періоду мав низьке значення, а на кінець 2010 року - не розраховувався, в зв`язку з відсутністю запасів на балансі. Це свідчить про зменшення джерел покриття кредиторської заборгованості.

Значення коефіцієнта фінансової автономії, що визначає ступінь незалежності підприємства від позикових коштів. Рівень фінансових ризиків високий, адже коефіцієнт автономії негативний. Від`ємне та вкрай низьке (наближене до нуля) значення коефіцієнта означає практичну відсутність власних джерел фінансування та залежність підприємства від зовнішніх запозичень.

2. Аналіз факторів, що призвели до неплатоспроможності

На підставі наданих документів, здійснених аналітичних процедур та проведених розрахунків можна зробити загальний висновок про те, що ТОВ «Коммандос» внаслідок внутрішніх факторів та результатів минулих подій протягом тривалого часу має ознаки поточної неплатоспроможності.

Аналіз фінансових факторів, що призвели до неплатоспроможності, показав, що фінансово-господарська діяльність підприємства за останні три роки, що передували початку процедури банкрутства, була нестабільною: у 2010 році був достатньо високий обсяг діяльності (виручка за рік склала 65 976,1 тис.грн.). Надалі відбулось зменшення запасів підприємства. Всі фінансові показники погіршувались з кожним роком і на кінець 2010 року досягли критичного рівня.

Структура оборотних активів за досліджуваний період суттєво змінилась у бік повного вибуття запасів і збільшення дебіторської заборгованості за товари (роботи, послуги), а також за рахунок іншої поточної дебіторської заборгованості. Визначити характер іншої поточної дебіторської заборгованості та те, за якими операціями вона виникла, є неможливим, оскільки первинні документи та бухгалтерські регістри засновником підприємства свідомо не надавались.

Протягом усього періоду власних оборотних засобів підприємство не мало, оскільки сума зобов`язань перевищувала поточні активи підприємства.

Поглиблений аналіз дебіторської заборгованості: аналіз структури, тенденцій та аналітичних показників показав, що заборгованість на дату виникнення мала поточний характер. Основну частку в ній складає поточна дебіторська заборгованість за товари (роботи, послуги), строк виникнення - менше 2 років, а тому можливість її витребування у дебіторів реальна.

Протягом 2008 - 2010 років структура заборгованості змінилась у бік збільшення частки кредиторської заборгованості перед бюджетом. Заборгованості за розрахунками оплати праці та зі страхування у підприємства не має.

Аналіз прибутковості підприємства, який здійснювався через розрахунок показників рентабельності, показав, що протягом 2008 - 2010 років спостерігалось значне зниження показників рентабельності від нижчих мінімальних значень у 2008 році до від`ємних - у 2010-му. Рентабельність власного капіталу мала від`ємне значення у 2008 році та 2010 році, що свідчить про нестабільність діяльності та відсутність чистого прибутку та власного капіталу.

Аналіз інших показників фінансового стану за даними фінансової звітності за досліджуваний період показав:

Серед показників ліквідності жоден з показників за досліджуваний період не покращився лише погіршилися, що свідчить не про покращення фінансового стану, а навпаки, вказують на наявність проблем з ліквідністю.

Показники фінансової стійкості, такі як фінансової автономії, співвідношення власних і позикових коштів, забезпечення власними засобами, фінансового левериджу, коефіцієнт Вівера - мали стійку тенденцію до погіршення і на кінець досліджуваного періоду були далекі від оптимальних.

Пошук резервів для підвищення ефективності функціонування підприємства та відновлення його платоспроможності показав, що інвестицій та інновацій за останні три роки підприємство не здійснювало, об`єктів житлово-комунального та соціально- культурного призначення на балансі - не мало. Відповідно в даних напрямках резерви підвищення показників фінансового стану відсутні.

Аналіз виявлення ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства та визначення ознак втрати або відновлення платоспроможності показав відсутність формальних та економічних ознак доведення до банкрутства та виявлення дій з приховування банкрутства, окрім не надання первинних документів та бухгалтерської документації керівником підприємства, які в сукупності відповідним чином не кваліфікують дії керівництва з метою навмисного погіршення фінансово-господарського стану підприємства.

Аналіз платоспроможності виявив у підприємства ознаки поточної неплатоспроможності.

Поточною неплатоспроможністю характеризується фінансовий стан будь-якого підприємства, якщо на конкретний момент у зв`язку з випадковим збігом обставин тимчасово суми наявних у нього коштів і високоліквідних активів недостатньо для погашення поточного боргу, що відповідно до законодавчого визначення розглядається як неспроможність суб`єкта підприємницької діяльності виконати після настання встановленого строку їх сплати грошові зобов`язання перед кредиторами, у тому числі із заробітної плати, а також виконати зобов`язання щодо сплати страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, податків і зборів (обов`язкових платежів) не інакше як через відновлення платоспроможності.

Економічний показник ознак поточної платоспроможності (Пп) визначається за формулою: Пп = А040 + А045 +А220 +А230 + А240 - П620 , де А040, А045, А220, А230, А240 - відповідні рядки активу балансу;

П620 - підсумок IV розділу пасиву балансу.

На кінець 2010 року. Пп = - 14 195,0 тис.грн.

Від`ємний результат алгебраїчної суми зазначених статей балансу свідчить про поточну неплатоспроможність підприємства.

Ознаки поточної неплатоспроможності у підприємства спостерігаються у всьому періоді діяльності.

Ознаки критичної неплатоспроможності, що відповідають фінансовому стану потенційного банкрутства, мають місце в разі, коли на початку і наприкінці звітного періоду присутні ознаки поточної неплатоспроможності, а коефіцієнт покриття і коефіцієнт забезпечення власними засобами наприкінці звітного періоду менші за їхні нормативні значення - 1,0 та 0,1 відповідно.

Так, у ТОВ «Коммандос», на кінець 2008 року коефіцієнт покриття та коефіцієнт забезпечення власними засобами мали значення 1,2 і 0,18 відповідно, що свідчило про відсутність ознак критичної неплатоспроможності. У подальших періодах, у тому числі на кінець 2010 року мали значення 1,2 і 0,17 відповідно, що також в сукупності вказує на відсутність ознак критичної неплатоспроможність.

Якщо, наприкінці звітнього кварталу хоча б один із зазначених коефіцієнтів перевищує його нормативне значення, або протягом звітнього кварталу спостерігається їх зростання, перевага надається позасудовим заходам відновлення платоспроможності боржника або його санації в процесі провадження справи про банкрутство.

Тому, стосовно ТОВ «Коммандос» відновлення платоспроможності боржника або його санація в процесі провадження справи про банкрутство є доцільна з залученням зовнішнього інвестора.

Інвестиційна діяльність (інвестування) - це сукупність практичних дій громадян, юридичних осіб та держави щодо реалізації інвестицій. Вона здійснюється на основі:

- інвестування, яке здійснюється громадянами, недержавними підприємствами, господарськими асоціаціями, а також громадськими та релігійними організаціями;

- державного інвестування, яке здійснюється органами влади та управління України, а також державними підприємствами та установами;

- іноземного інвестування, яке здійснюється іноземними державами, юридичними та фізичними особами;

- спільного інвестування, яке здійснюється громадянами та юридичними особами України та інших держав.

Враховуючи викладене, станом на дату порушення провадження у справі про банкрутство жодних пропозицій від потенційних інвесторів ТОВ «Коммандос» до відкриття ліквідаційної процедури не надходило. Вказані обставини дають підстави дійти попереднього висновку, що ТОВ «Коммандос» не мало інвестиційної привабливості.

Однак, після визнання боржника банкрутом на адресу ліквідатора надійшла заява інвестора щодо залучення його коштів з метою погашення вимог кредиторів та відновлення платоспроможності банкрута.

Вказані обставини дають підставу стверджувати про інвестиційну привабливість ТОВ «Коммандос»

3. Визначення можливості санації підприємства

Ліквідатором отримано інвестиційну пропозицію фізичної особи-підприємця Антоненка Р.П., яким запропоновано заходи з відновлення платоспроможності боржника шляхом затвердження плану санації. Основна концепція полягає у погашенні вимог першої, третьої, четвертої черги кредиторів, прощенню (списанню) вимог кредиторів шостої черги, а також погашення вимог які погашаються позачергово.

При цьому, для погашення кредиторської заборгованості ТОВ «Коммандос» в процедурі санації фізична особа-підприємець Антоненка Р.П. виступить інвестором. Інвестування буде здійснюватись за рахунок власних коштів інвестора.

Інвестор зацікавлений у відновленні роботи підприємства для реалізації спільних інвестиційних проектів разом з ТОВ «Коммандос», в тому числі, на базі майна останнього, оскільки Антоненко Р.П. є учасником ТОВ «Одер», яке придбало на аукціоні право вимоги ТОВ «Коммандос» за Договором про сумісну діяльність по будівництву та експлуатації Торгівельно-сервісного центру «Поділля» та є орендарем земельних ділянок, що знаходяться у користуванні ТОВ «Коммандос».

З метою запобігання ліквідації ТОВ «Коммандос», оздоровлення фінансово-господарського становища боржника, інвестором запропоновано наступне.

Інвестор зобов`язується внести додатковий вклад до статутного капіталу боржника у вигляді грошових коштів у розмірі 1 550 000 грн, які повинні бути перераховані на рахунок боржника протягом трьох місяців з дня прийняття Господарським судом Хмельницької області ухвали про затвердження цього плану санації та введення процедури санації ТОВ «Коммандос», що передбачатиме участь зазначеного інвестора у процедурі санації.

При цьому, підлягають прощенню (списанню) борги (штраф,пеня), що включено до 6 черги реєстру вимог кредиторів на загальну суму 414 332,20 грн, протягом строку, що не перевищує 3 (трьох) місяців з дати затвердження судом у порядку, встановленому Кодексом України з процедури банкрутства, Плану санації боржника, що передбачатиме участь зазначеного інвестора у процедурі санації.

Враховуючи інвестиційну привабливість ТОВ «Коммандос» застосування процедури санації є доцільним.

4. Задоволення вимог кредиторів у процедурі ліквідації боржника.

За результатами проведення інвентаризації майна боржника у ліквідаційній процедурі ліквідатором включено до ліквідаційної маси наступне майно:

- право вимоги належного виконання зобов`язань Товариства з обмеженою відповідальністю «ТСЦ Поділля» (код за ЄДРПОУ: 33363890; адреса: 31363, Хмельницька область, Хмельницький район, село Розсоша, вул. Леніна, 4) та Товариства з обмеженою відповідальністю «Р-Квадрат Україна Дельта» (код за ЄДРПОУ 34429496; адреса: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 13, офіс 31) за Договором № 01 про сумісну діяльність по будівництву та експлуатації Торгівельно-сервісного центру «Поділля» від 04.10.2006 з додатковими угодами та додатками до нього, а також прав та вимог, що є або можуть виникнути у зв`язку із зазначеним договором, додатками та додатковими угодами до нього у майбутньому,

- дебіторська заборгованість по договорах суборенди в сумі 1 360 228,33 грн.

- грошові кошти в сумі 3 084,53 грн.

Від продажу майна та стягнення дебіторської заборгованості отримано грошові кошти в сумі 2 616 455,64 грн. та 574 026,31 грн. відповідно, всього на суму: 3 190 481,95 грн.

За рахунок коштів отриманих від продажу майна та часткової ліквідації дебіторської заборгованості, повністю задоволено вимоги конкурсних кредиторів, які включено до 2-ї черги реєстру вимог кредиторів в сумі 1 068,23 грн., повністю задоволено вимоги конкурсних кредиторів, які включено до 3-ї черги реєстру вимог кредиторів в сумі 1 089 052,35 грн., частково задоволено вимоги поточних кредиторів,які включено до 4-ї черги реєстру вимог кредиторів в сумі 1 242 452,13 грн., всього на суму 2 332 572,71 грн.

Всього задоволено на суму 2 332 572,71 грн.

Окрім того, сплачено до державного бюджету, покладені на боржника (держмито, ІТЗ, судовий збір) в сумі 3 115 грн., погашено витрати пов`язані з проведенням ліквідаційної процедури, оплачено послуги та винагороду ліквідатору на загальну суму 857 878,77 грн.

Відповідні відомості внесені до реєстру вимог кредиторів ТОВ « Коммандос».

Станом на дату подання до господарського суду Плану санації у ліквідаційній процедурі, відповідно до реєстру вимог кредиторів, не погашено вимоги поточних кредиторів 1-ї , 3-ї черги реєстру вимог кредиторів - ГУ ДПС у Хмельницькій області у сумі 3 200 грн., та 846 206,43 грн. відповідно, 4-ї черги реєстру вимог кредиторів - ГУ ДПС у Хмельницькій області у сумі 440 821,90 грн. всього на суму 1 290 228,33 грн., вимоги конкурсних кредиторів 6-ї черги (штраф,пеня) реєстру вимог кредиторів - ГУ ДПС у Хмельницькій області у сумі 44 005,03 грн., Головне управління ПФУ у Хмельницькій області у сумі 2 267,14 грн., Хмельницьке територіальне управління Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку у сумі 368 050 грн., всього на суму 414 332,17 грн.

Окрім того не погашено витрати пов`язані з проведенням ліквідаційної процедури та оплати основної винагороди ліквідатора на загальну суму 505 777,75 грн., та не сплачено покладений на боржника судовий збір до держбюджету в сумі 1 218 грн.

У разі продовження процедури ліквідації, за рахунок коштів, які надійдуть від ліквідації дебіторської заборгованості в сумі 786 202,04 грн., після погашення вимог, які погашаються позачергово в сумі 506 995,75 грн. можуть бути задоволені вимоги поточних кредиторів 1-ї черги реєстру вимог кредиторів - ГУ ДПС у Хмельницькій області в сумі 3 200 грн., та частково вимоги поточних кредиторів 3-ї черги реєстру вимог кредиторів- ГУ ДПС у Хмельницькій області в сумі ~ 250 000 грн.

Аналіз фінансового становища боржника у поєднанні з дослідженням ліквідатором підстав виникнення заборгованості боржника перед кредиторами, у справі про банкрутство ТОВ «Коммандос», встановив відсутність дій учасників, або інших осіб, у тому числі керівника боржника щодо доведення до банкрутства юридичної особи.

Окрім того, встановлено, що розмір субсидіарної відповідальності за доведення до банкрутства, який покладається на винних осіб, різниця між сумою реалізації ліквідаційної маси і сумою вимог кредиторів, має позитивне значення, а тому, відсутні підстави для застосування субсидіарної відповідальності у процедурі ліквідації ТОВ «Коммандос», як додаткового джерела формування ліквідаційної маси.

5.Відомості про майно (майнові права боржника) згідно з результатами інвентаризації, а саме:

5.1. Перелік рухомого майна, яке обліковується на балансі боржника

За результатами проведення інвентаризації станом на 22.03.2023р. на балансі боржника обліковується дебіторська заборгованість по договорах оренди в сумі 786 202,04 грн.

5.2. Інформація про наявність земельних ділянок, які належать на праві власності або на праві користування:

Відповідно до Інформаційної довідки № 254907901 від 29.04.2021р. відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно актуальна інформація про державну реєстрацію іншого речового права :

Номер запису про інше речове право: 7999705

Дата, час державної реєстрації: 09.12.2014 15:24:00

Державний реєстратор: приватний нотаріус Чорноног Віталій Павлович, Київський міський нотаріальний округ, м. Київ

Підстава для державної реєстрації: договір оренди, Договір оренди земельної ділянки, серія та номер: 291, виданий 27.09.2007, видавник: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, ТОВ "КОММАНДОС", Договір зареєстровано в Хмельницькому районному відділі Хмельницької регіональної філії ДП "Центр державного земельного кадастру при Держкомземі України" про що в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі вчинено запис за № 040774300025 від 01.10.2007р., договір суборенди земельної ділянки, серія та номер: 291/1, виданий 05.12.2013, видавник:ТОВ "КОММАНДОС", ТОВ"ОДЕР"; Додаткова угода до договору суборенди земельної ділянки № 291/1 від 05.12.2013р., серія та номер: 1774, виданий 09.12.2014, видавник: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чорноног В.П.

Підстава внесення запису:Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер: 17840596 від 09.12.2014 15:25:37, приватний нотаріус Чорноног Віталій Павлович, Київський міський нотаріальний округ,м. Київ.

Вид іншого речового права: право оренди земельної ділянки, суборенда

Зміст, характеристика іншого речового права:

Строк дії: 27.09.2032, з правом пролонгації

Відомості про суб`єкта іншого речового права: Орендодавець: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, код ЄДРПОУ: 21318806, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, с. Малиничі

Орендар: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ"КОММАНДОС", код ЄДРПОУ: 23654595, країна реєстрації:Україна, адреса: Україна, Хмельницька обл., Хмельницький район., с.Розсоша, вулиця Леніна, будинок 4

Суборендар: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОДЕР», код ЄДРПОУ: 33994825, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна, 04205, м. Київ, Оболонський район, проспект Оболонський, будинок 14-Ж

Опис об`єкта іншого речового права: Земельна ділянка, загальною площею 1,10 га, кадастровий номер 6825087300:03:004:0038, знаходиться за межами населеного пункту с. Ружичанка, Ружичанської сільської ради, Хмельницького району, Хмельницької області

Номер запису про інше речове право: 7719311

Дата, час державної реєстрації:17.11.2014 16:26:11

Державний реєстратор: приватний нотаріус Чорноног Віталій Павлович, Київський міський нотаріальний округ, м.Київ.

Підстава для державної реєстрації:договір оренди, земельної ділянки, серія та номер: 38, виданий 18.07.2003, видавник: Хмельницька районна державна адміністрація,ТОВ "Коммандос"; Договір суборенди земельної ділянки, серія та номер: № 38/1, виданий 05.12.2013, видавник: ТОВ "КОММАНДОС", ТОВ "ОДЕР"; Додаткова угода до договору суборенди земельної ділянки, серія та номер: № 38/1, виданий 05.12.2013, видавник: ТОВ "КОММАНДОС", ТОВ"ОДЕР"; Додаткова угода № 2 до договору суборенди земельної ділянки № 38/1 від 05.12.2013р., серія та номер: 1641, виданий 17.11.2014, видавник: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чорноног В.П.

Підстава внесення запису: Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер: 17266093 від 17.11.2014 16:26:38, приватний нотаріус Чорноног Віталій Павлович, Київський міський нотаріальний округ,м. Київ

Вид іншого речового права: право оренди земельної ділянки

Зміст, характеристика іншого речового права:

Строк дії: 18.07.2052, піднайм

Відомості про суб`єкта іншого речового права: Орендар: Товариство з обмеженою відповідальністю "Коммандос",код ЄДРПОУ: 23654595, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна, 31362, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Розсоша, вулиця Леніна, будинок 4

Орендар, Суборендар: Товариство з обмеженою відповідальністю «Одер», код ЄДРПОУ: 33994825, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна, м. Київ, проспект Оболонський, буд. 14-Ж, Орендодавець: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, код ЄДРПОУ: 21318806, країна реєстрації:Україна, адреса: Україна, 31300, Хмельницька обл., Хмельницький р.,с. Малиничі.

Опис об`єкта іншого речового права: земельна ділянка площею 9,3026 га, кадастровий номер 6825087200:06:012:0706.

Номер запису про інше речове право: 3223414

Дата, час державної реєстрації: 17.10.2013 15:14:16

Державний реєстратор: Трембач Світлана Валеріївна, Реєстраційна служба Хмельницького міськрайонного управління юстиції Хмельницької області, Хмельницька обл.

Підстава для державної реєстрації: договір оренди земельної ділянки, серія та номер: № 1, виданий 16.09.2003, видавник: сторони: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, Товариство з обмеженою відповідальністю "Коммандос"; додаток до договору оренди № 42 від 29.08.2003 року, серія та номер: № 104, виданий 05.08.2004, видавник: сторони: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, Товариство з обмеженою відповідальністю "Коммандос"; договір суборенди земельної ділянки , серія та номер: 42/1, виданий 05.12.2013р., видавник: ТОВ "КОММАНДОС", ТОВ"ОДЕР"; Додаткова угода № 2 до договору суборенди земельної ділянки № 42/1 від 05.12.2013р., серія та номер: 1631, виданий15.11.2014р., видавник: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чорноног В.П.

Підстава внесення запису: Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер: 7568617 від 04.11.2013 14:47:39, Трембач Світлана Валеріївна, Реєстраційна служба Хмельницького міськрайонного управління юстиції Хмельницької області, Хмельницька обл. 29.08.2003 року, серія та номер: № 104, виданий 05.08.2004р., видавник: сторони: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, Товариство з обмеженою відповідальністю"Коммандос"; договір суборенди земельної ділянки, серія та номер: № 42/1, виданий 05.12.2013р., видавник: ТОВ "КОММАНДОС", ТОВ"ОДЕР"; Додаткова угода № 2 до договору суборенди земельної ділянки № 42/1 від 05.12.2013р., серія та номер: 1631, виданий15.11.2014р., видавник: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чорноног В.П.

Підстава внесення запису:Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер: 7568617 від 04.11.2013 14:47:39, Трембач Світлана Валеріївна, Реєстраційна служба Хмельницького міськрайонного управління юстиції Хмельницької області, Хмельницька обл.

Вид іншого речового права: право оренди земельної ділянки.

Зміст, характеристика іншого речового права:

Строк дії: 16.09.2052, з правом пролонгації

Відомості про суб`єкта іншого речового права:

Орендар: Товариство з обмеженою відповідальністю "Коммандос",код ЄДРПОУ: 23654595, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна, 31362, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Розсоша, вулиця Леніна, будинок 4

Орендодавець: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, код ЄДРПОУ: 21318806, країна реєстрації:Україна, адреса: Україна, 31300, Хмельницька обл., Хмельницький р.,с. Малиничі

Орендар, суборендар: Товариство з обмеженою відповідальністю «Одер», код ЄДРПОУ: 33994825, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна, м. Київ, проспект Оболонський, буд. 14-Ж

Опис об`єкта іншого речового права: В оренду передана земельна ділянка загальною площею 9,6006 га, кадастровий номер: 6825087200:06:012:0707.

Номер запису про інше речове право: 3324093

Дата, час державної реєстрації:17.10.2013 14:54:57

Державний реєстратор: Трембач Світлана Валеріївна, Реєстраційна служба Хмельницького міськрайонного управління юстиції Хмельницької області, Хмельницька обл.

Підстава для державної реєстрації: Додаткова угода № 2 до договору суборенди земельної ділянки № 77/1 від 05.12.2013 р., серія та номер: 1632, виданий 15.11.2014, видавник: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чорноног В.П.; договір оренди земельної ділянки, серія та номер: № 38, виданий 07.04.2004, видавник: сторони: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, Товариство з обмеженою відповідальністю "Коммандос"; додаткова угода до договору оренди земельної ділянки № 77 від 07.04.2004р., серія та номер: № 040774300001, виданий 06.04.2007, видавник: сторони: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, Товариство з обмеженою відповідальністю "Коммандос"; договір суборенди земельної ділянки, серія та номер: 77/1, виданий 05.12.2013, видавник: ТОВ " КОММАНДОС", ТОВ "ОДЕР".

Підстава внесення запису:Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер: 7813962 від 11.11.2013 15:29:48, Трембач Світлана Валеріївна, Реєстраційна служба Хмельницького міськрайонного управління юстиції Хмельницької області, Хмельницька обл.

Вид іншого речового права: право оренди земельної ділянки

Зміст, характеристика іншого речового права:

Строк дії: 07.04.2053, з правом пролонгації

Відомості про суб`єкта іншого речового права: Орендар: Товариство з обмеженою відповідальністю "Коммандос",код ЄДРПОУ: 23654595, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна,31362, Хмельницька обл., Хмельницький р., с. Розсоша, вулиця Леніна, будинок 4

Орендодавець: Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області, код ЄДРПОУ: 21318806, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна, 31300, Хмельницька обл., Хмельницький р.,с. Малиничі

Орендар, Суборендар: Товариство з обмеженою відповідальністю «Одер», код ЄДРПОУ: 33994825, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна, м. Київ, проспект Оболонський, буд. 14-Ж

Опис об`єкта іншого речового права: В оренду передана земельна загальною площею 0,5110 га, кадастровий номер: 6825087200:06:014:0002

5.3. перелік державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного (складеного) капіталу (фонду) товариства, але залишилося на його балансі (перелік об`єктів, вартість, пропозиції щодо подальшого використання, затверджені керівником органу приватизації за місцезнаходженням балансоутримувача такого майна) - відсутнє.

5.4. перелік об`єктів соціально-побутової та комунальної сфер (житло, гуртожитки тощо) - відсутні.

V. Заходи з відновлення платоспроможності

Для відновлення платоспроможності ТОВ «Коммандос» передбачено наступні заходи:

1. Збільшення статутного капіталу ТОВ «Коммандос» на 1 550 000 грн. (один мільйон п`ятсот п`ятдесят тисяч гривень).

Інвестор зобов`язується внести додатковий вклад до статутного капіталу боржника у вигляді грошових коштів у розмірі 1 550 000 грн, які повинні бути перераховані на рахунок боржника протягом трьох місяців з дня прийняття Господарським судом Хмельницької області ухвали про затвердження цього Плану санації та введення процедури санації ТОВ «Коммандос», що передбачатиме участь зазначеного інвестора у процедурі санації.

Коефіцієнт відношення суми збільшення до розміру частки кожного учасника боржника у статутному капіталі складає 1 (одиниця), тобто частка учасника збільшується на суму фактично внесеного таким учасником додаткового внеску до статутного капіталу.

Після внесення інвестором додаткового вкладу до статутного капіталу загальний розмір статутного капіталу боржника складатиме 1 559 375 грн. та матиме наступні розміри часток кожного учасника у статутному капіталі:

- частка учасника Антоненко Руслана Петровича ( АДРЕСА_3 , ідентифікаційний код НОМЕР_2 ) у статутному капіталі ТОВ «Коммандос» становить 1 550 000 грн, що складає 99,40% статутного капіталу.

- частка учасника ПП «ТОРГОВИЙ СОЮЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ» (31362, Хмельницька область, Хмельницький район, с. Розсоша, вул. Леніна, буд, 4, ЄДРПОУ 34678657)у статутному капіталі ТОВ «Коммандос» становить 2 250 грн., що складає 0,14% статутного капіталу.

- частка учасника ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 ), у статутному капіталі ТОВ «Коммандос» становить 5 718 грн., що складає 0,36% статутного капіталу.

- частка учасника ОСОБА_3 ( АДРЕСА_2 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 ), у статутному капіталі ТОВ «Коммандос» становить 1 406 грн., що складає 0,09% статутного капіталу.

Загальний розмір участі інвестора у відновленні платоспроможності боржника перевищує суму вимог кредиторів, що підлягають погашенню відповідно до Плану санації яка складає 1 290 228,33 грн.

2. Проведення державної реєстрації відповідних змін про продовження провадження діяльності Товариства на підставі Модельного статуту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 367, та затвердження інформації про Товариство:

Повне найменування: Товариство з обмеженою відповідальністю «Коммандос».

Скорочене найменування: ТОВ «Коммандос».

Місцезнаходження Товариства: 31362, Хмельницька область, Хмельницький район, с. Розсоша, вул. Центральна (Леніна), буд, 4.

Предмет діяльності Товариства:

Код КВЕД 52.46.0 Роздрібна торгівля залізними виробами, фарбами та склом

Код КВЕД 74.87.0 Надання інших комерційних послуг

Код КВЕД 70.32.0 Управління нерухомим майном

Код КВЕД 70.20.0 Здавання в оренду власного нерухомого майна

Код КВЕД 55.20.2 Діяльність кафе

Склад Учасників Товариства :

- Антоненко Руслан Петрович , реєстраційний номер облікової картки платника податків за даними Державного реєстру фізичних осіб - платників податків: НОМЕР_2 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_3 ;

- ПП «ТОРГОВИЙ СОЮЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ» ідентифікаційний код юридичної особи: 34678657, місцезнаходження:31362, Хмельницька область, Хмельницький район, с. Розсоша, вул.Центральна (Леніна), буд, 42;

- ОСОБА_2 реєстраційний номер облікової картки платника податків за даними Державного реєстру фізичних осіб - платників податків: НОМЕР_1 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 ;

- ОСОБА_3 реєстраційний номер облікової картки платника податків за даними Державного реєстру фізичних осіб - платників податків: НОМЕР_1 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 .

Статутний капітал Товариства становить 1 559 375 грн. (один мільйон п`ятсот п`ятдесят дев`ять тисяч триста сімдесят п`ять гривень 00 копійок).

Розмір часток кожного з Учасників Товариства:

№ п/пПрізвище, ім`я, по батькові/найменування УчасникаРозмір частки Учасника у статутному капіталі, грн.Розмір частки Учасника у статутному капіталі,%1.Антоненко Руслан Петрович 1550000,00 99,402. ОСОБА_2 5718,75 0,373. ПП «Торговий Союз Хмельниччини» 2250,00 0,144. ОСОБА_3 1406,25 0,09

Спосіб внесення вкладів Учасниками: у грошовій формі.

Збільшення статутного капіталу боржника здійснюється без реалізації переважного права його учасників зробити додаткові вклади у межах суми збільшення статутного капіталу боржника.

Відповідно до частини 2 статті 53 Кодексу України з процедур банкрутства, порядок збільшення статутного капіталу, переважне право на придбання частки (додаткових акцій у разі приватного розміщення акцій), розподіл часток, порядок сплати вартості частки визначаються у плані санації.

Ухвала господарського суду про затвердження плану санації та затверджений судом план санації є підставою для суб`єкта державної реєстрації для проведення державної реєстрації змін відомостей про боржника, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Суб`єкт державної реєстрації зобов`язаний внести зазначені вище зміни до відомостей про Товариство, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, пов`язаних із збільшенням розміру статутного капіталу, зміною складу учасників та розміру їх часток у статутному капіталі Товариства, та провадження діяльності Товариства на підставі модельного статуту в порядку, визначеному статтею 25 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань".

3. Прощення боргу (штраф, пеня), що увійшов до 6-ї черги реєстру вимог кредиторів, а саме:

№ п/пНайменування кредитора, код згідно з ЄДРПОУ (для юридичних осіб)Вимоги кредитораТермін виконання розмірчерговість 1.Головне управління ДПС у Хмельницькій області код ЄДРПОУ ВП 44070171 44005,03 6Протягом 3-х місяців з дати затвердження плану санації - не пізніше 30.06.2023р.. 2. Головне управління ПФУ у Хмельницькій області ЄДРПОУ 21318350 2267,14 6Протягом 3-х місяців з дати затвердження плану санації - не пізніше 30.06.2023р. 3. Хмельницьке територіальне управління Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку, код ЄДРПОУ 03786484 368050,00 6Протягом 3-х місяців з дати затвердження плану санації - не пізніше 30.06.2023р.. Всього4 414322,20

4. Ліквідація дебіторської заборгованості в сумі 786 202,04 грн. протягом 5-ти місяців, не пізніше 31.08.2023р., з дати затвердження судом Плану санації рівними частинами щомісячно.

VІ. Погашення вимог кредиторів

Після проведення державної реєстрації всіх зазначених змін відомостей про боржника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, кошти, внесені інвестором на рахунок боржника, спрямовуються на погашення, в порядку черговості вимог відповідно до реєстру вимог кредиторів, а саме:

№ п/пНайменування кредитора, код згідно з ЄДРПОУ (для юридичних осіб)Вимоги кредитораГрафік погашення вимог кредитора розмірчерговість 1.Головне управління Державної податкової служби у Хмельницькій області код ЄДРПОУ ВП 440701713200,00 1Протягом 3-х місяців з дати затвердження судом плану санації. Джерело: за рахунок додаткових внесків та ліквідації дебіторської заборгованості - не пізніше 30.06.2023р. .2. Головне управління Державної податкової служби у Хмельницькій області код ЄДРПОУ ВП 44070171846206,78 3Протягом 3-х місяців з дати затвердження судом плану санації. Джерело: за рахунок додаткових внесків та ліквідації дебіторської заборгованості - не пізніше 30.06.2023р...3. Головне управління Державної податкової служби у Хмельницькій області код ЄДРПОУ ВП 44070171 440822,03 4Протягом 3-х місяців з дати затвердження судом плану санації. Джерело: за рахунок додаткових внесків та ліквідації дебіторської заборгованості - не пізніше 30.06.2023р. .Всього1290228,33 Після розрахунків з кредиторами та задоволення вимог, що задовольняються позачергово після виконання Плану санації залишок грошових коштів використовується в господарській діяльності боржника на власний розсуд останнього.

VII. Заходи щодо забезпечення охорони державної таємниці

ТОВ «Коммандос» не провадить діяльності, пов`язаної з державною таємницею.

VIII. Прогноз соціально-економічних наслідків проведеної санації

Даний План санації передбачає заходи щодо шляхів відновлення платоспроможності боржника ТОВ «Коммандос» та погашення заборгованості перед кредиторами за виключенням конкурсної заборгованості 6 черги, що складає 10,27 % від загальної заборгованості, яка включена до реєстру вимог кредиторів.

До участі в санації залучено інвестора, тобто існує визначена сума інвестиційних коштів, які можна взяти за основу для планового розрахунку фінансових показників, а тому більшість завдань, які ставляться у Плані санації, є добре обґрунтованими з точки зору управлінських рішень, вивчення ринків, потреб економіки країни, максимального збереження і використання активів підприємства, з метою відновлення платоспроможності, та призведуть до таких соціально-економічних наслідків:

- погашення кредиторської заборгованості згідно з реєстром вимог кредиторів, затвердженим Господарським судом Хмельницької області;

- погашення поточної заборгованості, зокрема перед бюджетами усіх рівнів (за виключенням штрафної санкції);

- збереження господарського товариства;

- збереження діяльності підприємства та створення нових робочих місць;

- розвиток інвестиційних проектів.

План санації ТОВ «Коммандос» передбачає як відновлення платоспроможності боржника, так і погашення вимог кредиторів шляхом впровадження обумовлених ним заходів, які дозволять досягти мети санації, а саме оздоровлення фінансово-господарського становища боржника та можливість здійснення у подальшому господарської діяльності відповідно до статутних завдань.

Реалізація заходів Плану санації створить для кредиторів більш гарантовані умови повернення заборгованості ніж ліквідаційна процедура, оскільки санація забезпечує додаткові джерела погашення вимог кредиторів шляхом залучення інвестицій. При ліквідації боржника коштів не вистачить для задоволення вимог всіх кредиторів.

Процедура санації забезпечує вищий ступінь погашення кредиторських вимог.

Соціально-економічними наслідками проведення санації будуть:

- соціально-економічний розвиток Хмельницького району;

- погашення вимог кредиторів;

- забезпечення надходжень грошових коштів до державного та місцевого бюджетів за рахунок сплати податків, зборів, обов`язкових платежів за результатами господарювання;

- ефективне працевлаштування частини місцевого населення, нарахування й виплата заробітної плати працівникам.

IX. Строк відновлення платоспроможності боржника

Протягом строку, що не перевищує 6 (шість) місяців з дати затвердження судом у порядку, встановленому Кодексом України з процедури банкрутства, Плану санації боржника, що передбачатиме участь зазначеного інвестора у процедурі санації.

X. Прикінцеві положення (умови та порядок внесення змін до плану санації тощо)

Зміни та доповнення до Плану санації ТОВ «Коммандос» можуть бути внесені на умовах та в порядку, передбачених Кодексом України з процедур банкрутства.

Ввести процедуру санації Товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" (вул. Леніна, 4, с.Розсоша Хмельницького району Хмельницької області) (код ЄДРПОУ 23654595) у справі № 2/5025/241/11 строком на 6 (шість) місяців.

Призначити керуючим санацією Товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" (вул. Леніна, 4, с.Розсоша Хмельницького району Хмельницької області) (код ЄДРПОУ 23654595) у справі № 2/5025/241/11 арбітражного керуючого Аверкина Володимира Васильовича, (вул. Розвадовського, 7, м. Кам`янець-Подільський, Хмельницька обл., Україна, 32315, ідентифікаційний код НОМЕР_3 , Свідоцтво № 1194 від 05.07.2013р.; E-mail ІНФОРМАЦІЯ_1 , задовольнивши його заяву (вх. № 05-06/394/23 від 30.03.2023р.) про участь у справі.

Затвердити керуючому санацією Товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" (вул. Леніна, 4, с.Розсоша Хмельницького району Хмельницької області) (код ЄДРПОУ 23654595) у справі про банкрутство № 2/5025/241/11 арбітражному керуючому Аверкину Володимиру Васильовичу, (вул. Розвадовського, 7, м. Кам`янець-Подільський, Хмельницька обл., Україна, 32315, ідентифікаційний код НОМЕР_3 , Свідоцтво № 1194 від 05.07.2013р.; E-mail ІНФОРМАЦІЯ_1 ) основну грошову винагороду в розмірі 4-х мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання ним повноважень, встановлену зборами кредиторів ТОВ „Коммандос" (протокол № 3 від 30.03.2023р.).

Здійснити офіційне оприлюднення повідомлення про введення процедури санації у справі № 2/5025/241/11 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с.Розсоша Хмельницького району Хмельницької області (код ЄДРПОУ 23654595) на офіційному веб-порталі судової влади України в порядку ст. 50 Кодексу України з процедур банкрутства.

Ухвала набирає законної сили 01.06.2023р.

Ухвала може бути оскаржена у строки та порядку, встановлені ст.ст. 256, 257 ГПК України, з урахуванням п. 17.5 розділу XI "Перехідні положення" ГПК України.

Примірники ухвали надіслати учасникам справи.

Суддя Грамчук І.В.

Віддруковано 16 примірн. :

1 - до справи;

2 - Головному управлінню ДПС у Хмельницькій області,(km.official@tax.gov.ua);

3 - виконавчій дирекції Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (km@fssu.gov.ua);

4 - Хмельницькому районному центру зайнятості (khm-ocz@kmocz.gov.ua);

5 - Головному управлінню Пенсійного фонду України в Хмельницькій області - (post@km.pfu.gov.ua)

6 - Хмельницькому територіальному управлінню Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку (khtudk@infocom.km.ua);

7 - арбітражному керуючому Аверкину В.В. (32345, с.Кадиївці Кам`янець-Подільського району, вул.Чапаєва, 40 (2144302438@mail.gov.ua ).

8-прокуратурі області (zvern@khmel.gp.gov.ua) ;

9-ТОВ "Одер" 020, м.Київ, пр-т Гагаріна,14, оф.32

10- Приватне підприємство "Коммандос Альфа"29025, м.Хмельницький, вул.Курчатова, буд.35

11-ТОВ "Коммандос" 31362,Хмельн. обл., Хмельн. район,с.Розсоша, вул.Леніна,4

12-ТОВ "Світ Хмельниччини" 01014, м.Київ, вул.Командарма Каменєва, буд. 4-А, приміщення 12,

13- ОСОБА_2

АДРЕСА_4 - Антоненко Руслану Петровичу ( АДРЕСА_5 )

15 - ПП "Торговий союз Хмельниччини" (31362, Хмельницька область, Хмельницький район, с.Розсоша, вул.Леніна, буд.4)

16- ОСОБА_3 ( АДРЕСА_2 )

всім реком. з повідомл. про вруч.

Дата ухвалення рішення01.06.2023
Оприлюднено13.06.2023
Номер документу111428467
СудочинствоГосподарське
Сутьбанкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с.Розсоша Хмельницького району Хмельницької області