Рішення
від 15.06.2023 по справі 559/1702/23
ДУБЕНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 559/1702/23

Провадження № 2/559/443/2023

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини)

15 червня 2023 року м. Дубно

Дубенський міськрайонний суд Рівненської області у складі:

головуючого судді Панчука М.В.,

за участі секретаря судового засідання Остапчук О.В.,

прокурора Стрільчук Н.О.,

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні цивільну справу за позовом керівника Дубенської окружної прокуратури в інтересах держави до Тараканівської сільської ради та ОСОБА_1 про визнання незаконним та скасування рішення, витребування земельної ділянки,

встановив:

зважаючи на складність у викладенні повного рішення суду, пов`язаного з потребою в обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачено значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини, у відповідності із ст. 259 та 268 ЦПК України.

Керуючись ст. ст. 12, 13, 89, 141-142, 200, 206, 259, 263-265, 268, 273, 354 ЦПК України, суд

виріши:

позов керівника Дубенської окружної прокуратури (місцезнаходження вул. І.Франка, 10, м. Дубно, Рівненська область, код ЄДРПОУ 02910077) в інтересах держави до Тараканівської сільської ради (місцезнаходження вул. Львівська, 117, с. Тараканів, Дубенський район, Рівненська область, код ЄДРПОУ 04385403) та ОСОБА_1 (зареєстрована адреса проживання АДРЕСА_1 . ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) про визнання незаконним та скасування рішення, витребування земельної ділянки задовольнити.

Визнати незаконним та скасувати рішення Тараканівської сільської ради Дубенського району Рівненської області від 17 серпня 2021 року № 582 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність ОСОБА_1 ", яким затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надано у власність ОСОБА_1 земельну ділянку площею 0,8423 га, кадастровий номер 5621689100:06:004:0223, для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів на території Тараканівської сільської ради.

Витребувати у ОСОБА_1 на користь Тараканівської територіальної громади Дубенського району Рівненської області в особі Тараканівської сільської ради земельну ділянку площею 0,8423 га, кадастровий номер 5621689100:06:004:0223, для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів на території Тараканівської сільської ради.

Стягнути з Тараканівської сільської ради на користь Рівненської обласної прокуратури судовий збір у розмірі 1342 (одна тисяча триста сорок дві) гривні.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Рівненської обласної прокуратури судовий збір у розмірі 1342 (одна тисяча триста сорок дві) гривні.

Повернути Рівненськійобласній прокуратуріз Державного бюджету 2684 (дві тисячі шістсот вісімдесят чотири) гривні сплаченого судового збору, згідно платіжної інструкції №745 від 18 травня 2023 року.

Виконання рішення у частині повернення судового збору з Державного бюджету в розмірі 2684 грн доручити Дубенському управлінню Державної казначейської служби України Рівненської області.

Апеляційна скарга подається до Рівненського апеляційного суду безпосередньо або через Дубенський міськрайонний суд протягом тридцяти днів з дня проголошення рішення. Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Складання повного судового рішення відкладено на десять днів.

Суддя М.В. Панчук

СудДубенський міськрайонний суд Рівненської області
Дата ухвалення рішення15.06.2023
Оприлюднено19.06.2023
Номер документу111587649
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них:

Судовий реєстр по справі —559/1702/23

Рішення від 15.06.2023

Цивільне

Дубенський міськрайонний суд Рівненської області

Панчук М. В.

Рішення від 15.06.2023

Цивільне

Дубенський міськрайонний суд Рівненської області

Панчук М. В.

Ухвала від 25.05.2023

Цивільне

Дубенський міськрайонний суд Рівненської області

Панчук М. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні