Справа № 522/19988/15-к
Провадження по справі № 1-кп/522/525/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 червня 2023 року м. Одеси
Приморський районний суд м. Одеси в складі:
головуючого судді - ОСОБА_1
при секретарі - ОСОБА_2 ,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду м. Одеси обвинувальний акт у кримінальному провадженні № 12015160020000163 від 09.07.2015 року відносно:
ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , українця, уродженця с.Липівка, Томашківського району, Вінницької області, громадянина України, займачого посаду заступника начальника Управління з питань охорони об`єктів культурної спадщини Одеської міської ради, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
за обвинуваченням у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.15, ч.3 ст.368, ч.3 ст. 368 КК України,
за участю сторін кримінального провадження:
прокурора - ОСОБА_4 ,
адвоката - ОСОБА_5 ,
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Приморського районного суду м. Одеси знаходиться кримінальне провадження відносно ОСОБА_3 , який обвинувачується у вчинені кримінальних правопорушення, передбаченого ч. 3, ст. 368 КК України.
В ході судового розгляду було викликано для допиту свідк ів ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , які в судові засідання не з`являлись без поважних причин та не повідомляли суд про причини своєї неявки, хоча належним чином була повідомлені про час і місце розгляду справи.
Прокурором було заявлено клопотання, яке підтримане іншими учасниками провадження, про привід вказаних свідків в судове засідання.
Статтею 327 КПК України передбачено, що якщо в судове засідання не прибув за викликом свідок, суд має право постановити ухвалу про його привід.
Згідно наказу МВС України від 11.11.2010 року № 550 «Про затвердження Положення про службу дільничних інспекторів міліції в системі Міністерства внутрішніх справ України», п. 14.7. якого передбачено, що привід підозрюваних, обвинувачених, підсудних, свідків і потерпілих здійснюється працівниками служби дільничних інспекторів міліції лише за тими злочинами, які було особисто розкрито, та в межах території, яку обслуговує міськрайорган внутрішніх справ.
Відповідно до наказу від 14.08.2013 року № 700 «Про затвердження Інструкції з організації взаємодії органів досудового розслідування з іншими органами та підрозділами внутрішніх справ у попередженні, виявленні та розслідуванні кримінальних правопорушень», п.14 якого передбачено організацію взаємодії на стадії судового розгляду кримінальних проваджень.
За вказаних обставин, враховуючи те, що свідки ОСОБА_6 та ОСОБА_7 неодноразово без поважних причин не з`являлись у судові засідання, суд приходить до висновку про необхідність застосувати до них приводу через органи внутрішніх справ.
На підставі ст.143 КПК України виконання ухвали про здійснення приводу може бути доручене відповідним підрозділам органів Національної поліції, органів безпеки, органів, що здійснюють контроль за додержанням податкового законодавства, Національного антикорупційного бюро України або Державного бюро розслідувань. Ухвала про здійснення приводу оголошується особі, до якої він застосовується, особою, яка виконує ухвалу. Особа, рішення про здійснення приводу якої прийнято слідчим суддею, судом, зобов`язана прибути до місця виклику в зазначений в ухвалі про здійснення приводу час у супроводі особи, яка виконує ухвалу.
У випадку невиконання особою, що підлягає приводу, законних вимог щодо виконання ухвали про здійснення приводу, до неї можуть бути застосовані заходи фізичного впливу, які дозволяють здійснити її супроводження до місця виклику. Застосуванню заходів фізичного впливу повинно передувати попередження про намір їх застосування. У разі неможливості уникнути застосування заходів фізичного впливу вони не повинні перевищувати міри, необхідної для виконання ухвали про здійснення приводу, і мають зводитися до мінімального впливу на особу. Забороняється застосування заходів впливу, які можуть завдати шкоди здоров`ю особи, а також примушення особи перебувати в умовах, що перешкоджають її вільному пересуванню, протягом часу більшого, ніж необхідно для негайного доставлення особи до місця виклику. Перевищення повноважень щодо застосування заходів фізичного впливу тягне за собою відповідальність, встановлену законом.
У разі неможливості здійснення приводу особа, яка виконує ухвалу про здійснення приводу, повертає її до суду з письмовим поясненням причин невиконання.
Попередити співробітників ГУНП в Одеській області, які відповідають за виконання приводу про кримінальну відповідальність за умисне невиконання ухвали суду.
На підставі викладено, керуючись ст.ст. 140, 142, 323 КПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Розгляд кримінального провадження відкласти на 06.07.2023 року на 14:30 годину.
Застосувати привід до свідка:
- ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 ,
- ОСОБА_7 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_3 , тел. НОМЕР_1
Привід здійснити на 14:30 годину 06.07.2023 року в приміщення Приморського районного суду м. Одеси за адресою: м. Одеса, вул. Балківська, 33, каб. № 131.
Організацію приводу обвинуваченого доручити Приморській окружній прокуратурі м. Одеси та ГУНП в Одеській області.
Копію даної ухвали направити прокурору Приморської окружної прокуратури м.Одеси ОСОБА_4 , для організації контролю за її виконанням.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя: ОСОБА_8
16.06.2023
Суд | Приморський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 16.06.2023 |
Оприлюднено | 23.06.2023 |
Номер документу | 111684501 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Приморський районний суд м.Одеси
Іванов В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні