Рішення
від 22.06.2023 по справі 910/3254/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.uaРІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Київ

22.06.2023Справа № 910/3254/23

За позовомОСОБА_1 доТовариства з обмеженою відповідальністю "Центр Профмед"третя особа,яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: - нотаріус Київського міського нотаріального округу Тюріна Валерія Броніславівнапровизнання недійсним рішення Суддя Підченко Ю.О. Секретар судового засідання Лемішко Д.А.Представники сторін:

не з`явилися.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

У провадженні Господарського суду міста Києва перебуває справа № 910/3254/23 за позовом ОСОБА_1 (далі також - позивач, ОСОБА_1 ) до Товариства з обмеженою відповідальністю "Центр Профмед" (далі також - відповідач, ТОВ "Центр Профмед"), відповідно до якого позивач просить:

- визнати недійсними всі рішення загальних зборів ТОВ "Центр Профмед", оформлені протоколом № 29-12/21 від 29.12.2021;

- зобов`язати приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Тюріну Владиславу Броніславівну скасувати проведену нею державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (зміна керівника або відомостей про керівника юридичної особи), здійснену 30.12.2021 на підставі протоколу від 29.12.2021.

Відповідно до ухвали суду від 08.03.2023 відкрито провадження у справі, призначено підготовче засідання на 06.04.2023 та залучено до участі в справі третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача нотаріуса Київського міського нотаріального округу Тюріну Валерію Броніславівну (далі також - третя особа).

Підготовче засідання у справі призначено на 01.06.2023.

24.04.2023 до суду на виконання вимог ухвали від 06.04.2023 надійшли матеріали реєстраційної справи.

З огляду на те, що в підготовчому провадженні здійснено дії передбачені ст. 182 Господарського процесуального кодексу України, суд вирішив закрити підготовче провадження та призначити справу до розгляду по суті на 22.06.2023.

14.06.2023 від третьої особи надійшли письмові пояснення по справі.

Сторони та третя особа явку уповноважених представників у судове засідання 22.06.2023 не забезпечили, про час та місце розгляду справи були повідомлені належним чином.

Оскільки наявних у справі доказів достатньо для всебічного й повного розгляду всіх матеріалів справи в їх сукупності, то суд не вбачає підстав для відкладення судового засідання, а неявка представників сторін та третьої особи не перешкоджає вирішенню спору по суті.

Розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з`ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об`єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, Господарський суд міста Києва, -

ВСТАНОВИВ:

08.10.2019 Загальними зборами засновників Товариства з обмеженою відповідальністю "Центр Профмед" прийнято рішення, оформлене протоколом № 1, відповідно до якого, зокрема вирішено:

- створити Товариство з обмеженою відповідальністю "Центр Профмед";

- затвердити статутний капітал ТОВ "Центр Профмед" у розмірі 100 000,00 грн, що складає 100% статутного капіталу та розподілити між учасниками частки наступним чином: ОСОБА_2 - 50 000,00 грн, що складає 50% статутного капіталу та формується грошовим внеском; ОСОБА_1 - 50 000,00 грн, що складає 50% статутного капіталу та формується грошовим внеском;

- ОСОБА_3 призначити на посаду Генерального директора Товариства з обмеженою відповідальністю "Центр Прорфмед" з дня державної реєстрації та надати їй право першого підпису.

Як вбачається з наданих позивачем доказів та матеріалів реєстраційної справи ТОВ "Центр Профмед", 29.12.2021 відбулися загальні збори учасників Товариства на яких прийняті рішення, які оформлені протоколом № 29-12/21 про наступне:

- звільнити з посади директора ОСОБА_3 з 29.12.2021. Призначити директором Товариства ОСОБА_4 з 30.12.2021. Уповноважити директора здійснити всі необхідні юридично значимі дії щодо реєстрації змін до відомостей про Товариства, що містяться в Єдиному державному реєстри юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Позивач обґрунтовуючи заявлений позов стверджує, що станом на дату проведення зборів 29.12.2021 учасниками ТОВ "Центр Профмед" були:

- ОСОБА_1 з часткою в статутному капіталі 25%;

- ОСОБА_2 з часткою в статутному капіталі 25%;

- ОСОБА_5 з часткою в статутному капіталі 25%;

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Асгард-Фінанс" з часткою в статутному капіталі 25%.

Спір у справі виник у зв`язку з тим, на думку позивача, що інформація, яка вказана у протоколі № 29-12/21 від 29.12.2021 є не достовірною, а тому проведені 29.12.2021 загальні збори та прийняте на них рішення, яке оформлене протоколом № 29-12/21 є незаконними.

Відповідач відзив на позов не надав, викладених у позові обставин не спростував.

За таких обставин, приймаючи до уваги, що відповідач у строк, встановлений ч. 1 ст. 251 ГПК України та ухвалою суду про відкриття провадження у даній справі не подав до суду відзиву на позов, а відтак не скористався наданими йому процесуальними правами, справа може бути розглянута за наявними у ній документами з урахуванням згаданого вище припису ч. 2 ст. 178 ГПК України.

Третя особа, у свою чергу, проти позову заперечила та зауважила, зокрема, що втручання будь-яких органів, їх посадових осіб, громадян, юридичних осіб та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, у діяльність державного реєстратора під час проведення реєстраційних дій, крім випадків, передбачених Законом України "про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", забороняється і тягне за собою відповідальність згідно із законом. Позивач не може ставити перед судом питання про зобов`язання приватного нотаріуса скасувати проведену ним держану реєстрацію, оскільки це є втручанням в діяльність приватного виконавця.

Оцінюючи подані докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності, та, враховуючи те, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають частковому задоволенню з огляду на наступне.

Господарським судам під час вирішення спорів, що виникають з корпоративних відносин, слід враховувати приписи статті 4 ГПК України та з`ясовувати наявність в особи, яка звернулася з позовом, суб`єктивного права або законного інтересу у правовідносинах, на захист яких подано позов, а також питання про наявність чи відсутність факту їх порушення, невизнання або оспорювання.

Відповідно до статті 1 Закону України "Про господарські товариства" (в редакції чинній на момент виникнення спірних правовідносин), Господарським товариством є юридична особа, статутний (складений) капітал якої поділений на частки між учасниками. Господарськими товариствами цим Законом визнаються підприємства, установи, організації, створені на засадах угоди юридичними особами і громадянами шляхом об`єднання їх майна та підприємницької діяльності з метою одержання прибутку. До господарських товариств належать: акціонерні товариства, товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, повні товариства, командитні товариства. Товариства можуть займатися будь-якою підприємницькою діяльністю, яка не суперечить законодавству України. Господарські товариства можуть набувати майнових та особистих немайнових прав, вступати в зобов`язання, виступати в суді та третейському суді від свого імені. Придбання господарським товариством часток (акцій), активів інших господарських товариств має здійснюватися з дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції.

Статтею 58 Закону України "Про господарські товариства" передбачено, що вищим органом товариства з обмеженою відповідальністю є загальні збори учасників. Вони складаються з учасників товариства або призначених ними представників. Представники учасників можуть бути постійними або призначеними на певний строк. Учасник вправі в будь-який час замінити свого представника у загальних зборах учасників, сповістивши про це інших учасників. Учасник товариства з обмеженою відповідальністю вправі передати свої повноваження на зборах іншому учаснику або представникові іншого учасника товариства. Учасники мають кількість голосів, пропорційну розміру їх часток у статутному капіталі.

Загальні збори учасників вважаються повноважними, якщо на них присутні учасники (представники учасників), що володіють у сукупності більш як 50 відсотками голосів (стаття 61 Закону України "Про господарські товариства").

Рішення загальних зборів учасників (акціонерів, членів) та інших органів юридичної особи не є правочинами у розумінні статті 202 ЦК України. До цих рішень не можуть застосовуватися положення статей 203 та 215 ЦК України, які визначають підстави недійсності правочину, і, відповідно, правові наслідки недійсності правочину за статтею 216 ЦК України.

Зазначені рішення є актами ненормативного характеру (індивідуальними актами), тобто офіційними письмовими документами, що породжують певні правові наслідки, які спрямовані на регулювання господарських відносин і мають обов`язковий характер для суб`єктів цих відносин.

У зв`язку з цим підставами для визнання недійсними рішень загальних зборів учасників (акціонерів, членів) юридичної особи можуть бути:

- невідповідність рішень загальних зборів нормам законодавства;

- порушення вимог закону та/або установчих документів під час скликання та проведення загальних зборів;

- позбавлення учасника (акціонера, члена) юридичної особи можливості взяти участь у загальних зборах.

Під час розгляду відповідних справ господарські суди мають враховувати, що не всі порушення законодавства, допущені під час скликання та проведення загальних зборів юридичної особи, є підставами для визнання недійсними прийнятих ними рішень.

Безумовною підставою для визнання недійсними рішень загальних зборів у зв`язку з порушенням прямих вказівок закону є:

- прийняття загальними зборами рішення за відсутності кворуму для проведення загальних зборів чи прийняття рішення або у разі неможливості встановлення наявності кворуму (статті 59 та 60 Закону України "Про господарські товариства", стаття 40 Закону України "Про акціонерні товариства" , стаття 15 Закону України "Про кооперацію");

- прийняття загальними зборами рішень з питань, не включених до порядку денного загальних зборів товариства (частина 13 статті 52 Закону України "Про акціонерні товариства");

- прийняття загальними зборами рішень з питань, не включених до порядку денного, на розгляд яких не було отримано згоди усіх присутніх на загальних зборах (частина п`ята статті 61 Закону України "Про господарські товариства");

- відсутність протоколу загальних зборів ТОВ (частина шоста статті 60 Закону України "Про господарські товариства");

- відсутність протоколу загальних зборів АТ, підписаного головою і секретарем зборів (стаття 57 Закону України "Про акціонерні товариства").

Згідно положень статті 10 Закону України "Про господарські товариства" учасники товариства мають право одержувати інформацію про діяльність товариства. На вимогу учасника товариства зобов`язане надавати йому для ознайомлення річні баланси, звіти товариства про його діяльність, протоколи зборів.

Відповідно до положень статті 98 Цивільного кодексу України, ст. 39 Закону України "Про господарські товариства", Загальні Збори учасників, як вищий орган товариства, приймають рішення з питань, які стосуються діяльності товариства. Компетенція загальних зборів, фактично, є відображенням прав учасників на участь в управлінні справами товариства, в порядку, визначеному в установчих документах (ст. 10 Закону України "Про господарські товариства").

Як вбачається з відомостей, які зазначені у протоколі № 29-12/21 від 29.12.2021, на Загальних зборах учасників ТОВ "Центр Профмед" особисто були присутні учасники, які в сукупності володіють частками (голосами) в розмірі 100% у статутному капіталі Товариства, а саме: ОСОБА_2 (25%), ОСОБА_1 (25%), ОСОБА_5 (25%), ТОВ "КУА "Асгард-Фінанс" (25%).

У той же час, позивач стверджує, що він та ОСОБА_2 про проведення збрів 29.12.2021 дізналися лише у лютому 2022 та присутніми на них особисто не були.

На підтвердження своїх доводів позивачем долучено до справи заяву свідка ОСОБА_2 .

Відповідно до положень ст. 89 Господарського процесуального кодексу України, показання свідка - це повідомлення про відомі йому обставини, які мають значення для справи. Не є доказом показання свідка, який не може назвати джерела своєї обізнаності щодо певної обставини, або які ґрунтуються на повідомленнях інших осіб.

На підставі показань свідків не можуть встановлюватися обставини (факти), які відповідно до законодавства або звичаїв ділового обороту відображаються (обліковуються) у відповідних документах. Законом можуть бути визначені інші обставини, які не можуть встановлюватися на підставі показань свідків.

Показання свідка викладаються ним письмово у заяві свідка.

У заяві свідка зазначаються ім`я (прізвище, ім`я та по батькові), місце проживання (перебування) та місце роботи свідка, поштовий індекс, реєстраційний номер облікової картки платника податків свідка за його наявності або номер і серія паспорта, номери засобів зв`язку та адреси електронної пошти (за наявності), обставини, про які відомо свідку, джерела обізнаності свідка щодо цих обставин, а також підтвердження свідка про обізнаність із змістом закону щодо кримінальної відповідальності за надання неправдивих показань та про готовність з`явитися до суду за його викликом для підтвердження своїх свідчень.

Підпис свідка на заяві посвідчується нотаріусом. Не вимагається нотаріальне посвідчення підпису сторін, третіх осіб, їх представників, які дали згоду на допит їх як свідків. Заява свідка має бути подана до суду у строк, встановлений для подання доказів.

ОСОБА_2 у заяві свідка зазначає, що в лютому 2022 їй стало відомо про проведення 29.12.2021 Загальних зборів учасників ТОВ "Центр Профмед". Особисто участі в указаних зборах не приймала, про дату, час та місце проведення таких зборів повідомлена належним чином не була.

Відповідно до п. 5.6. Статуту ТОВ "Центр Профмед", порядок скликання та проведення Загальних зборів учасників Товариства визначається у відповідності до чинного законодавства України.

Рішення Загальних зборів учасників Товариства з усіх питань приймаються більшістю голосів усіх учасників Товариства, які мають право голосу з відповідних питань.

Статтею 31 Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю" встановлено, що загальні збори учасників скликаються у випадках, передбачених цим Законом або статутом товариства, а також:

1) з ініціативи виконавчого органу товариства;

2) на вимогу наглядової ради або ради директорів товариства;

3) на вимогу учасника або учасників товариства, які на день подання вимоги в сукупності володіють 10 або більше відсотками статутного капіталу товариства.

Вимога про скликання загальних зборів учасників подається виконавчому органу товариства в письмовій формі із зазначенням запропонованого порядку денного. У разі скликання загальних зборів учасників з ініціативи учасників товариства така вимога повинна містити інформацію про розмір часток у статутному капіталі товариства, що належать таким учасникам. Виконавчий орган товариства зобов`язаний вчинити всі необхідні дії для скликання загальних зборів учасників у строк не пізніше 20 днів з дня отримання вимоги про проведення таких зборів. У разі якщо протягом 10 днів з дня, коли товариство отримало чи мало отримати вимогу про скликання загальних зборів, учасники не отримали повідомлення про скликання загальних зборів учасників, якщо інший строк не встановлено статутом, особи, які ініціювали їх проведення, можуть скликати загальні збори учасників самостійно. У такому випадку обов`язки щодо скликання та підготовки проведення загальних зборів учасників, передбачені статтею 32 цього Закону, покладаються на учасників товариства, які ініціювали загальні збори учасників.

Загальні збори учасників можуть прийняти рішення з будь-якого питання без дотримання вимог, встановлених цим Законом та статутом товариства щодо порядку скликання загальних зборів учасників та щодо повідомлень, якщо в таких загальних зборах учасників взяли участь всі учасники товариства та всі вони надали згоду на розгляд таких питань (ч. 10 ст. 31 вказаного Закону)

Відповідно до ст. 32 Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", загальні збори учасників скликаються виконавчим органом товариства. Статутом товариства може бути визначений інший орган, уповноважений на скликання загальних зборів учасників. Виконавчий орган товариства скликає загальні збори учасників шляхом надсилання повідомлення про це кожному учаснику товариства. Виконавчий орган товариства зобов`язаний повідомити учасників товариства не менше ніж за 30 днів до запланованої дати проведення загальних зборів учасників, якщо інший строк не встановлений статутом товариства. Повідомлення, передбачене частиною третьою цієї статті, надсилається поштовим відправленням з описом вкладення. Статутом товариства може бути встановлений інший спосіб повідомлення. У повідомленні про загальні збори учасників зазначаються дата, час, місце проведення, порядок денний. Якщо до порядку денного включено питання про внесення змін до статуту товариства, до повідомлення додається проект запропонованих змін. Виконавчий орган товариства зобов`язаний надати учасникам товариства можливість ознайомитися з документами та інформацією, необхідними для розгляду питань порядку денного на загальних зборах учасників. Виконавчий орган товариства забезпечує належні умови для ознайомлення з такими документами та інформацією за місцезнаходженням товариства у робочий час, якщо інший порядок не передбачений статутом товариства.

Згідно з положеннями статті 33 Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", загальні збори учасників проводяться в порядку, встановленому законом та статутом товариства. Учасники товариства беруть участь у загальних зборах учасників особисто або через своїх представників. Загальні збори учасників передбачають спільну присутність учасників товариства в одному місці для обговорення питань порядку денного або можуть проводитися у режимі відеоконференції, що дозволяє бачити та чути всіх учасників загальних зборів учасників одночасно, чи із застосовуванням інших засобів електронної ідентифікації.

Натомість, як стверджує позивач та не було спростовано відповідачем, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 не були повідомлені про проведення Загальних зборів учасників Товариства, які відбулися 29.12.2021. Позивач та ОСОБА_2 на вказаних зборах присутніми не були, не голосували з питань порядку денного та не підписували протокол № 29-12/21 від 29.12.2021.

Отже, з огляду на наведені вище обставини, рішення Загальних зборів учасників ТОВ "Центр Профмед", які оформлені протоколом № 29-12/21 від 29.12.2021 прийняті всупереч вимог статуту Товариства та положень чинного законодавства України.

Позовні вимог ОСОБА_1 про визнання недійсними всіх рішень загальних зборів Товариства з обмеженою відповідальністю "Центр Профмед", оформлених протоколом № 29-12/21 від 29.12.2021 підлягають задоволенню.

Стосовно позовних вимог ОСОБА_1 до нотаріуса Київського міського нотаріального округу Тюріної Валерії Броніславівни про зобов`язання скасувати проведену нею державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (зміна керівника або відомостей про керівника юридичної особи), здійснену 30.12.2021 на підставі протоколу від 29.12.2021, суд вважає за необхідне звернути увагу на таке.

Відповідно до п. 4 ст. 33 Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", на загальних зборах учасників, що проводяться відповідно до ч. 3 цієї статті, ведеться протокол, у якому фіксуються перебіг загальних зборів та прийняті рішення. Протокол підписує голова загальних зборів учасників або інша уповноважена особа. Кожен учасник товариства, який взяв участь у загальних зборах учасників, може підписати протокол.

Згідно з п. 5.10. Статуту ТОВ "Центр Профмед", на загальних зборах ведеться протокол, у якому фіксуються перебіг Загальних зборів учасників та прийняті рішення. Протокол підписує голова загальних зборів учасників, інша уповноважена зборами особа, або учасники Товариства, які взяли участь у Загальних зборах учасників.

Положеннями ч. 6 п. 1 ст. 15 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", рішення уповноваженого органу управління юридичної особи повинно бути оформлено з дотриманням вимог, встановлених законом та відповідати законодавству. Рішення уповноваженого органу управління юридичної особи, що подається для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що міститься в Єдиному державному реєстрі, викладається у письмовій формі, прошивається, пронумеровується та підписується засновниками (учасниками), уповноваженими ними особами або головою та секретарем загальних зборів (у разі прийняття такого рішення загальними зборами). Справжність підписів на такому рішенні нотаріально засвідчується з обов`язковим використанням спеціальних бланків нотаріальних документів, крім рішень, створених на порталі електронних сервісів або з використанням Єдиного державного веб-порталу електронних послуг та підписаних з використанням кваліфікованого електронного підпису, а також інших випадків, передбачених законом.

Як наголошує третя особа, та не було спростовано позивачем, документи на реєстрацію були подані в повному обсязі та відповідали вимогам діючого на той час законодавства. Підстав для зупинення розгляду документів, поданих для державної реєстрації або відмови у державній реєстрації, відповідно до ст.ст. 27, 28 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" не було.

Суд погоджується з доводами третьої особи про те, що приватний нотаріус не зобов`язаний перевіряти дотримання Товариством (його керівними, виконавчими органами) процедури підготовки, скликання та проведення зборів учасників, голосування по питаннях порядку денного.

Відповідно до п. 10 ст. 6 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань",втручання будь-яких органів, їх посадових осіб, громадян, юридичних осіб та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, у діяльність державного реєстратора під час проведення реєстраційних дій, крім випадків, передбачених цим Законом, забороняється і тягне за собою відповідальність згідно із законом.

Тож, зважаючи на те, що приватний нотаріус під час вчинення спірної реєстраційної дії діяв у межах наданих йому законодавством повноважень, то суд відмовляє в задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 до нотаріуса Київського міського нотаріального округу Тюріної Валерії Броніславівни про зобов`язання скасувати проведену нею державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (зміна керівника або відомостей про керівника юридичної особи), здійснену 30.12.2021 на підставі протоколу від 29.12.2021.

Відповідно до ч. 1 ст. 73 ГПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Згідно з ч. 1 ст. 74 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.

Статтею 76 ГПК України визначено, що належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування. Предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.

Відповідно до ч. 1 ст. 77 ГПК України обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.

За приписами ч. 1 ст. 86 ГПК України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.

Дослідивши наявні у матеріалах справи фактичні дані, враховуючи доводи та докази сторін, суд дійшов висновку, що позивач належними засобами доказування довів порушення його корпоративних прав та настання для нього негативних наслідків, тому позовні вимоги підлягають частковому задоволенню в частині визнання недійсними всіх рішень загальних зборів Товариства з обмеженою відповідальністю "Центр Профмед", оформлених протоколом № 29-12/21 від 29.12.2021.

Згідно положень статті 129 ГПК України, витрати зі сплати судового збору покладаються на позивача та відповідача пропорційно до розміру задоволених вимог.

Керуючись ст. ст. 12, 13, 73, 74, 76, 77, 86, 129, 232, 233, 237, п. 2 ч. 5 ст. 238, ст. ст. 240, 241, ч. 1 ст. 256, 288 Господарського процесуального кодексу України, суд -

ВИРІШИВ:

1. Позов ОСОБА_1 задовольнити частково.

2. Визнати недійсними всі рішення загальних зборів Товариства з обмеженою відповідальністю "Центр Профмед", оформлені протоколом № 29-12/21 від 29.12.2021.

3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Центр Профмед" (03028, м. Київ, просп. Науки, 30, код ЄДРПОУ 43278608) на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; ідентифікаційний код НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ) витрати зі сплати судового збору в розмірі 2 684,00 грн. Видати наказ.

4. У задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 до нотаріуса Київського міського нотаріального округу Тюріної Валерії Броніславівни про зобов`язання скасувати проведену нею державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (зміна керівника або відомостей про керівника юридичної особи), здійснену 30.12.2021 на підставі протоколу від 29.12.2021 відмовити.

Рішення господарського суду набирає законної сили відповідно до ст. 241 Господарського процесуального кодексу України. Згідно з ч. 1 ст. 256 та ст. 257 Господарського процесуального кодексу України апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції протягом двадцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повний текст рішення складено та підписано 03.07.2023 року.

Суддя Ю.О.Підченко

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення22.06.2023
Оприлюднено05.07.2023
Номер документу111937469
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з корпоративних відносин про оскарження рішень загальних зборів учасників товариств, органів управління

Судовий реєстр по справі —910/3254/23

Рішення від 22.06.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Підченко Ю.О.

Ухвала від 01.06.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Підченко Ю.О.

Ухвала від 06.04.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Підченко Ю.О.

Ухвала від 08.03.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Підченко Ю.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні