Ухвала
від 22.06.2023 по справі 390/1078/23
КІРОВОГРАДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 390/1078/23

Провадження № 1-в/390/27/23

УХВАЛА

про призначення судового засідання

"22" червня 2023 р. Суддя Кіровоградського районного суду Кіровоградської області ОСОБА_1 , розглянувши матеріали клопотання представника засудженого ОСОБА_2 - ОСОБА_3 про вирішення питань, пов`язаних із виконанням вироку,

ВСТАНОВИВ:

До Кіровоградського районного суду Кіровоградської області надійшо клопотання представника засудженого ОСОБА_2 - ОСОБА_3 про вирішення питань, пов`язаних із виконанням вироку.

Відповідно до ч.1 ст.539 КПК України питання,які виникають під час та після виконання вироку вирішуються судом за клопотанням (поданням) прокурора, засудженого, його захисника, законного представника, органу або установи виконання покарань, а також інших осіб, установ або органів у випадках, встановлених законом.

Потерпілий, цивільний позивач, цивільний відповідач та інші особи мають право звертатися до суду з клопотаннями про вирішення питань, які безпосередньо стосуються їх прав, обов`язків чи законних інтересів.

В свою чергу, згідно з п.14 ч.1 ст.537 КПК України, підчас виконання вироків суд, визначенийчастиною другою статті 539цього Кодексу, має право вирішувати, в тому числі, і інші питання про всякого роду сумніви і протиріччя, що виникають при виконанні вироку.

Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне вказане клопотання прийняти до провадження та призначити судове засідання, в яке викликати учасників судового провадження.

Крім того, суддя вважає за необхідне витребувати у канцелярії Кіровоградського районного суду Кіровоградської області матеріали кримінального провадження №390/1336/15-к (провадження №1-кп/390/1/19) стосовно ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , якого визнано винним у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст.286 КК України, для огляду їх в судовому засіданні.

Керуючись ст.539 КПК України, суддя

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання представника засудженого ОСОБА_2 - ОСОБА_3 про вирішення питань, пов`язаних із виконанням вироку, прийняти до провадження та призначити судове засідання для розгляду клопотання по суті на 12 год. 10хв. 03 липня 2023 року в приміщенні зали судового засідання Кіровоградського районного суду Кіровоградської області (25014, м.Кропивницький, вул. Кільцева, 36-Б).

У судове засідання викликати учасників судового провадження, яких повідомити про час та місце проведення судового засідання.

Витребувати у канцелярії Кіровоградського районного суду Кіровоградської області матеріали кримінального провадження №390/1336/15-к (провадження №1-кп/390/1/19) стосовно ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , якого визнано винним у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст.286 КК України

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Кіровоградського районного суду

Кіровоградської області ОСОБА_1

СудКіровоградський районний суд Кіровоградської області
Дата ухвалення рішення22.06.2023
Оприлюднено05.07.2023
Номер документу111961728
СудочинствоКримінальне
КатегоріяСправи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях

Судовий реєстр по справі —390/1078/23

Ухвала від 18.07.2023

Кримінальне

Кіровоградський районний суд Кіровоградської області

Квітка О. О.

Ухвала від 22.06.2023

Кримінальне

Кіровоградський районний суд Кіровоградської області

Квітка О. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні