Герб України

Ухвала від 03.07.2023 по справі 523/10655/23

Суворовський районний суд м.одеси

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 523/10655/23

Провадження №2-з/523/14/23

У Х В А Л А

"03" липня 2023 р. м. Одеса

Суддя Суворовського районного суду м. Одеси Малиновський О.М., розглянувши заяву ОСОБА_1 про забезпечення доказів до подання позовної заяви,

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 звернувся до суду через систему «Електронний суд» із заявою про забезпечення доказів до подання позовної заяви.

Протоколом автоматичного розподілу судової справи між суддями від 29.06.2023р. справу було розділено головуючому судді Малиновському О.М., яку було передано для розгляду 03.07.2023р.

Вивчивши матеріал заяви та додані документи, суддя вважає, що заява підсудна Суворовському районному суду м.Одеси, заяву подано з дотриманням вимог ст.117ЦПК України.

Відповідно до ст. 118 ЦПК України, заява про забезпечення доказів розглядається в судовому засіданні в загальному порядку, передбаченому цим Кодексом, з особливостями, встановленими цією статтею.

Керуючись ст.ст. 117, 118 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Заяву ОСОБА_1 про забезпеченнядоказів доподання позовноїзаяви прийняти до розгляду та призначити судове засідання на 04липня 2023 рокуоб 11годині 00хвилин у залі судових засідань № 15 (2-й поверх), в приміщенні Суворовського районного суду м. Одеси, вул. Чорноморського козацтва, 68, за участю учасників справи.

Копію ухвали надіслати учасникам справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: sv.od.court.gov.ua.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

СудСуворовський районний суд м.Одеси
Дата ухвалення рішення03.07.2023
Оприлюднено06.07.2023
Номер документу111969443
СудочинствоЦивільне
КатегоріяЗаява про забезпечення (скасування забезпечення) позову або доказів

Судовий реєстр по справі —523/10655/23

Ухвала від 21.07.2023

Цивільне

Суворовський районний суд м.Одеси

Малиновський О. М.

Ухвала від 04.07.2023

Цивільне

Суворовський районний суд м.Одеси

Малиновський О. М.

Ухвала від 03.07.2023

Цивільне

Суворовський районний суд м.Одеси

Малиновський О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні